>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Doxxbet

B 2

batik

Użytkownik
Witam czy zdażyło wam się że DOXXbet źle rozliczył wan kupon dałem dziś na Gasqueta on wygrał w oni policzyli mi jako przegrana mam nadzieję że poprawią bo rozpętam piekło z nimi
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Przerazliwie szybkie wyplaty (sprawdzajac stan konta nastepnego dnia myslalem, ze swiety mikolaj sie pomylil z pewna kwota) ale za oplate 11stu zika ????
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Dołączam się do pochwał marki DOXXbet.com . Zleciłem wypłatę na moneybookers o 21:27. O 21:28 pieniądze były już w MB!! Oby reszta buków tak szybko reagowała - przeca czas to pieniądz. Brawa dla tych Panów:browar565:
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Witam. Dzisiaj zacząłem swoją przygodę z DOXXbet.com . Niestety jak na razie moja opinia jest SKRAJNIE NEGATYWNA. Nie dość, że nie umiałem się zarejestrować, bo non stop wyskakiwał jakiś błąd (np. wykrzyknik przy imieniu - tak jakbym wpisywał niepoprawne imię!!!), to jak się później okazało, rejestracja była udana i przyszedł mi link aktywacyjny na maila. Po wpisaniu jednak hasła... okazało się, że hasło jest niepoprawne. Teraz mam zablokowane konto, bo kilka razy wpisałem ,,niepoprawne hasło&quot; co jest oczywistym absurdem. Mam nadzieję, że rozwiążą te problemy techniczne i potem wszystko będzie ok, bo jak na razie, to wielki DRAMAT.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Witam

Po 2 tygodniach gry w DOXXbet muszę nieco sprostować to, co napisałem 2 posty wyżej. Co prawda rzeczywiście na początku było mnóstwo problemów technicznych jednak po 2 dniach wszystko było już ok.

Ponadto bez problemu dostałem bonus od wpłaty 100% (trzeba było wysłać skany dowodu i screen konta bankowego), bonus obróciłem i wypłaciłem dość fajną gotówkę. Pieniądze na koncie były po 3 dniach więc jednym słowem polecam ????
 
K 8

korjaww

Użytkownik
Jak do tej pory wyplacalem na konto bankowe oraz na MB i wszystko ok, na MB bardzo szybko doszla kasa bowiem ok 1h od zlozenia formularza na wyplate.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Już kiedyś to napisałem.
Wczoraj wpłaciłem do nich przez MB kasę ok. 23ej. Chciałem zagrać coś, ale kasa nie pojawiała się chyba z pół godziny na koncie. Zagrałem ostatecznie w innym buku. Środki zaksięgowali mi dopiero ok. 6:30. Pierwszy raz z takim czymś się spotkam żeby wpłata przez MB została zaksięgowana po 7 godzinach...
Zawsze wpłaty przez MB były natychmiast a wypłaty były bardzo szybko realizowane.
Może powodem była &quot;późna&quot; godzina wpłaty, chyba do nich tak późno nigdy nie wpłacałem.
Generalnie DOXXbet w moim odczuciu ma same zalety. Oferta, marża/kursy, szybkie wypłaty, limity są dla mnie ok.
⛔ wpłaty w godzinach wieczornych księgują dopiero rano,
⛔ zakłady zamykają na kilka minut przed wyznaczonym czasem.
Dla mnie jako osoby, która często ma czas dopiero późnym wieczorem zerknąć na ofertę i wyłapie coś ciekawego to są problemy.
Chociaż teraz już mam tam środki ciągle w &quot;pogotowiu&quot; żeby nie było problemów z wpłatą.
Dla innych wskazówki żeby jednak też nie czekać na ostatni moment z zagraniem zakładu bo można się zdziwić.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jednym słowem masakra ... wczoraj wpłacilem kase o godzinie 18 metoda paysafecard jest godzina 12.00 a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma ... proces autoryzacji trwa ... Dodam tylko ze to nie jest moja pierwsza wplata do tego buka ... Wczesniej wszystko bylo ok ... a teraz to jakaś kpina ... ciekawe czy do skoków sie wyrobią ... pisałem do niech wczoraj .... pisalem dzis i co ... zero reakcji ... nie polecam
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mam u nich pieniądze wpłacane jakiś czas temu przez przelew bankowy. Chciałbym wypłacić, ale mam dostępną tylko metodę przez przelew. Jeśli wpłacę teraz przez MB to będę mógł wszystko wypłacić przez MB?
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Mam u nich pieniądze wpłacane jakiś czas temu przez przelew bankowy. Chciałbym wypłacić, ale mam dostępną tylko metodę przez przelew. Jeśli wpłacę teraz przez MB to będę mógł wszystko wypłacić przez MB?
Tak, bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 51

legionista880

Użytkownik
w regulaminie promocji maja punkt ze dwa rozne typy na to samo spotkanie nie moga byc nigdzie grane, rozumiem to tak ze nie mozna grac typow przeciwstawnych np w handicapach -8 i do tego +8 czy w trzydrogowych 1 x 2 lub 1x i 2 itd,ale ja zagralem typ X2 i do tego 2 gdzie 2 ZAWIERA SIE w pierwszym typie, powiedzieli ze 200 zlotych nie nalezy mi sie, dokonalem calego obrotu uzyskalem nawet ponad pol tysiaca na czysto a oni regulamin interpretuja na swoja korzysc, w kazdym buku ten punkt oznacza glownie przeciwstawnosc typow czyli krotko mowiac oszukanie buka, smieszne jest to ze kupony byly zagrane na laczna kwote 20 zlotych (sic) i to im daje mozliwosc do zabrania mi 200 zlotych premii, sprawe mam zamiar zglosic do organu dajacego licencje za niesprecyzowanie regulaminu bo przeciez oba typy moglem przegrac
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Nie ma żadnej prowizji. Wpłaty/ wypłaty na MB są darmowe.
DOXXbet wprowadził w lutym opłatę 2% za trzecią wypłatę na moneybookers w danym miesiącu.
Z taką polityką (opłaty za wypłaty przelewem, MB, kartą) daleko nie zajadą. Się uwsteczniają słowem.
 
H 0

hillpl

Użytkownik
w regulaminie promocji maja punkt ze dwa rozne typy na to samo spotkanie nie moga byc nigdzie grane, rozumiem to tak ze nie mozna grac typow przeciwstawnych np w handicapach -8 i do tego +8 czy w trzydrogowych 1 x 2 lub 1x i 2 itd,ale ja zagralem typ X2 i do tego 2 gdzie 2 ZAWIERA SIE w pierwszym typie, powiedzieli ze 200 zlotych nie nalezy mi sie, dokonalem calego obrotu uzyskalem nawet ponad pol tysiaca na czysto a oni regulamin interpretuja na swoja korzysc, w kazdym buku ten punkt oznacza glownie przeciwstawnosc typow czyli krotko mowiac oszukanie buka, smieszne jest to ze kupony byly zagrane na laczna kwote 20 zlotych (sic) i to im daje mozliwosc do zabrania mi 200 zlotych premii, sprawe mam zamiar zglosic do organu dajacego licencje za niesprecyzowanie regulaminu bo przeciez oba typy moglem przegrac
Miałem identyczną sytuację jak ty tylko że w tenisie postawiłem tasiemca a że okazał się przegrany postawiłem pozniej jedna ze zdażen, które tam było odwrotnie i w ten sposób stwierdzili że bonus mi sie nie należy.
 
Do góry Bottom