>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Doxxbet

krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
dodalem konto bankowe, i nie moge zlecic wyplaty na konto bankowe. depozyt robilem przez mb , ale chce na konto bankowe teraz wyplacic i jak biore wyplate to pisze ze niezarejstrowane konto bankowe.... jak wyplacic w taki sposob wiec?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jest jakas weryfikacja jak bede chcial wyplacic w DOXXbet ? potwierdzic tozsamosc ze jestem pelnoletni??
Juz zauwazylem ze skany sa jednak potrzebne, sorry za nie dopatrzenie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczoraj wpłaciłem do nich przez MB kasę ok. 23ej. Chciałem zagrać coś, ale kasa nie pojawiała się chyba z pół godziny na koncie. Zagrałem ostatecznie w innym buku. Środki zaksięgowali mi dopiero ok. 6:30. Pierwszy raz z takim czymś się spotkam żeby wpłata przez MB została zaksięgowana po 7 godzinach...
Zawsze wpłaty przez MB były natychmiast a wypłaty były bardzo szybko realizowane.
Może powodem była &quot;późna&quot; godzina wpłaty, chyba do nich tak późno nigdy nie wpłacałem.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem do nich przez MB kasę ok. 23ej. Chciałem zagrać coś, ale kasa nie pojawiała się chyba z pół godziny na koncie. Zagrałem ostatecznie w innym buku. Środki zaksięgowali mi dopiero ok. 6:30. Pierwszy raz z takim czymś się spotkam żeby wpłata przez MB została zaksięgowana po 7 godzinach...
Zawsze wpłaty przez MB były natychmiast a wypłaty były bardzo szybko realizowane.
Może powodem była &quot;późna&quot; godzina wpłaty, chyba do nich tak późno nigdy nie wpłacałem.
Też niestety zdarzały mi się takie sytuacje. Gram u nich dość często i czasami po wpłacie w operacjach finansowych pojawia się wpłata z opisem &quot;oczekiwanie na autoryzację&quot;. Autoryzacja trwała czasami tak długo, że trzeba grać gdzie indziej. Nie zależy to od pory dnia, ani wpłacanej kwoty.
 
S 0

shrader

Użytkownik
Buk naprawde godny polecenia, dzisiaj rano w ciagu ~30min zweryfikowali mi dowod i konto bankowe, po czym zlecilem wyplate o 11 a o 16 pieniadze byly juz na koncie rewelacja.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Troche balaganu maja w tej firmie, przed wplaceniem kasy przez moneybookers wyslalem zapytanie do supportu polskiego czy w przypadku ewentualnej wygranej bede mogl wyplacic na konto bankowe, byl weekend odpowiedz nie dochodzila wiec wyslalem do anglojezycznego supportu to samo pytania po godzinnie odpowiedz ze bede mogl wyplacic na konto bankowe, a dzis support polski napisal mi ze wyplate bede mial zrobic to sama metoda co wplate, pokrecili nieziemsko
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Buk wypłacalny. Wypłacałem 1,5 krotnośc sumy wpłaconej. Przelew bankowy trwał 3 dni - koszt 11zł.

Generalnie polecam buka od strony hokeja. Pojawia sie tu duzo ciekawych meczy sparingowych - turniejowych, których nie sposób spotkać w innych popularnych bukach. Jako pierwszy i nieliczny wystawiał też ofertę mistrzostw w koszykówce juniorskiej , mlodziezowej itd.. i tu nie tylko głowne grupy ale również te niższe, tak wiec od strony kosza do spotkań turniejowych tez polecam.
 
es 217

es

Użytkownik
Witam, zleciłem wpłatę 1800zł na DOXXbet , postawiłem za 100 kupon i chciałem wypłacić 1700. DOXXbet odrzucił moją wypłatę, a jeżeli zechcę wypłacić jeszcze raz, wypłacą ale z prowizją 4,5% dla nich, gdzie w moim przypadku wychodzi około 80pln. Czy ktoś wie jak to ominąć, co muszę zrobić?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam, zleciłem wpłatę 1800zł na DOXXbet , postawiłem za 100 kupon i chciałem wypłacić 1700. DOXXbet odrzucił moją wypłatę, a jeżeli zechcę wypłacić jeszcze raz, wypłacą ale z prowizją 4,5% dla nich, gdzie w moim przypadku wychodzi około 80pln. Czy ktoś wie jak to ominąć, co muszę zrobić?
Cytat z ich regulaminu wypłat:
Wszystkie wypłaty środków, które były wpłacone przez Moneybookers lub cardpay i nie zostały uzyte do obstawienia zakładów będą obciążone opłatą w wysokości 4,5% danej sumy. Opłata zostanie potrącona z wypłaty.
Musisz zrobić obrót albo stracić te 4,5%
 
Do góry Bottom