>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dbe 07/08

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Stal Ostrów - Slask Wrocław 1 Kurs 1.55 Jak dla mnie najpewniejszy mecz po kursie 1.5 z calej oferty, Slask kompletnie nic nie pokazal we Wroclawiu ,przegral jeden mecz we wlasnej hali a wiec Slask chyba zegna sie z PO w tym sezonie , Wlasna hala Ostrowian to ich najwiekszy skarb ktorego napewno nie dadza sobie odebrac ,doswiadczony Ed Cota dobrze prowadzi ekipe Stali ktora u siebie jest moim zdaniem najgrozniejsza ekipa w DBE ,Atkins i Robinson bardzo slabo w ostatnim czasie, nieskutecznie z gry ,niewyobrazalna liczba strat, Jared Homan jest pod forma i to jest najwieksze zmartwienie gosci. Z kolei John Oden w Ostrowie napewno zagra jeszcze lepiej u siebie bo jest to gracz ktory najlepsze mecze rozgrywa we wlasnej hali. Slask nie ma klasowego strzelca ktory pewnie trafia oraz nie dysponuja praktycznie zadnymi zawodnikami obwodowymi. Szawarski i Sroka to dwaj najlepsi polacy w kadrze Ostrowa ktorzy sa bardzo przydatni ze wzgledu na przepis o przebywaniu przynajmniej 1 polaka na boisku. W slasku Chanas , Tomczyk i Mróz (Radek Hyży kontuzjowany) sa w tej chwili w slabej formie,sa to gracze wazni w rotacji Slaska ze wzgledu na przepis ale nie moga sie rownac z Rubenem Boykinem , Cotą , Freemanem lub Adamsem,lawka Stali jest o wiele lepsza niz slaska , oprocz Stevica(ktory pewnie wyjdzie w 5 piatce) brak graczy podnoszacych standard gry Wroclawian . Rahid Atkins to gracz bardzo nieodpowiedzialny co pokazal nie raz (nie tylko na boisku) i nie wierze ze bedzie potrafil poprowadzic Slask do zwyciestwa w Ostrowie, i PO zostaną u gospodarzy.
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Polpak Świecie - Anwil Wloclawek
typ:2
kurs:2,08
expekt
Analiza:Cwiercfinal polskiej ligi koszykowki.Polpak Swiecie mierzy sie na wlasnym parkeicie z druyzna Anwilu Wloclawek.Jak narazie ta rywalizacja przebiega naprawde emocjonujaco i wyrwnanie.Wczoraj po bardzo zacietym meczu lepsza okazala sie druzyna Polpaku.Anwil teraz napewno nie moze sobie pozwolic na kolejna wpadke, Wloclawianie musza poprostu wygrac to spotkanie zeby liczyc sie w walce o polfinal.Patrzac na sklady obydwu zespolow to jednak Anwil posiada wiekszy potencjal, druzyna Anwilu jest uwazana za 3 sile w Polsce i napewno taki zespol nie moze zakonczyc udzialu w playoffach na cwiercfinale.Mysle ze to wlasnie druzyna Anwilu wygra to spotkanie na ciezkim tereenie w Swieciu.Polecam zagrac.
 
_michu_ 0

_michu_

Użytkownik
PTS - POLPAK
typ: handicap na 1 (-9.5)✅✅✅
kurs:1,87
expekt

Po meczach ćwierćfinałowych widać że Polpak opiera się na grze głównie 2 graczy (Dixon i Hicks). Jednak na Anwil znajdujący się w dużym kryzysie to wystarczyło. Spowodowane to było przede wszystkim brakiem klasowego rozgrywającego w drużynie z Włocławka który odpowiednio pilnowałby Dixona.
PTS ma rozgrywających którzy powinni poradzić sobie z odcięciem Dixona od piłek. Przewaga PTS jest również znaczna w grze podkoszowej - Jovo, doświadczony zawodnik powinien dać radę napalonemu Hicksowi.
Obwód PTS wygląda również przyzwoicie z odblokowanym Gurovicem na czele...
Dzisiaj typuję wysoką wygraną PTS&#39;u
 
_michu_ 0

_michu_

Użytkownik
PGE - ASCO
typ: PGE z handicapem (-7.5)
kurs:1,87
expekt
W pierwszym meczu Turów wygrał 67:56. Dzisiaj moim zdaniem padnie wyższy wynik (dlatego obawiam się stawiać na over/under) ponieważ dzisiaj prawdziwe przebudzenie przeżyje Logan który nie ma co ukrywać w pierwszym meczu nie grał jakoś rewelacyjnie.
W każdym razie myślę że dzisiaj rozkręci się Logan, swoje zagra Kelati a oprócz tego dostaną wsparcie od Witki i Dragisy ????
pzdr
 
mody4 743

mody4

Użytkownik
Polpak Świecie - Prokom Trefl Sopot
Typ: 1 (+3.0)
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365


Polpak Świecie podejmuje dzisiaj Prokom w trzecim meczu półfinałów Playoffs Dominet Bank Ekstraligi. Poprzednie spotkanie obu drużyn, rozgrywane w Sopocie, zakończyło się niespodziewaną wygraną Polpaku i to jedenastoma punktami. Prokom z pewnością zrobi wszystko, by odrobić stratę z własnego parkietu, ale liczę na to, że Polpak wyjdzie dziś na parkiet w pełni skocentrowany i nie pozwoli sobie wydrzeć zwycięstwa, lub przynajmniej pokryje handicap. Polpak przegrał w Świeciu jak na razie jeden mecz playoff, z Energią Czarni Słupsk w pierwszej rundzie, lecz potem nie dali się już pokonać ani Energii w następnym meczu, ani Anwilowi w ćwierćfinale.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Działacze Asco Śląska zdecydowali się rozwiązać umowy z Rashidem Atkinsem i Jaredem Homanem. Powodem jest ich słaba postawa w ostatnim spotkaniu z Turowem.

- To bardziej decyzja klubu, niż trenera. Powodem była słaba postawa w ostatnim spotkaniu - tłumaczy dyrektor ds. sportowych wrocławskiej drużyny, Łukasz Orzeł. Jest to reakcja na to, co Jared Homan i Rashid Atkins pokazali w poniedziałkowym meczu z PGE Turowem. Oznacza to, że do piątego półfinałowego spotkania z PGE Turowem wrocławianie przystąpią w bardzo okrojonym składzie.

[plk.pl]

Atkins mial srednia punktow 11.1 na mecz i 4.2 asysty, Homan 12.1 i 6.5 zbiorki, na pewno jest to duze oslabienie wroclawian, kurs malutki na Turow i spada, handicap +7.5 mozna zaryzykowac. Ja bym szans Slaska nie przekreslala jeszcze chociaz jest to wyrazne oslabienie. Bardoz duzo bedzie zalezec od Polakow: Pawla Mroa, Bartak Diduszku i Kamila Chanasa a na nich nie zawsze mozna liczyc.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ja sam zagrałem kupon akumulowany u ziemniaka z wygrana Turowa z kursem 1,30. Teraz zaluje ze nie wybralem handi na -8,5 Turowa. Według mnie Turów przypieczetuje swój awans do finału i wygra okolo 20 pkt jak nie wiecej. Po meczu nr 3, kiedy Slask prowadzil do polowy, ostatecznie zas wysoko przegral, z druzyny jakby zeszlo powietrze. Mecz nr 4 pokazal ze Ci zawodnicy juz nie wierza w sukces (awans do finalu). Do tego nie ma Atkinsa i Homana. Beda ostre baty!!!
 
_michu_ 0

_michu_

Użytkownik
Strasznie zdenerwowałem się gdy na plk.pl zobaczyłem tego newsa adn śląska. Zagrałem na nich chyba dzień wcześniej nie wiedząc że zgrają bez Atkinsa i Homana :/ no cóż teraz mam nauczkę żeby zawsze czekać do dnia meczu na ewentualne kontuzje etc.
jednak zabieg śląska wydaje mi się dość dziwny... Przecież i tak jakąś tam kasę będą musieli dać i Atkinsowi i Homanowi - dlaczego więc wywalili ich przed meczem o sporą stawkę?
Postawa może nie była jakaś tam super waleczna i jednego i drugiego ale kurde trener chyba jest od tego m. in. żeby odpowiednio motywować team...
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Spotkanie Prokom - Polpak
Typ: Prokom ( - 8.5 )
Kurs: 1.85
Buk: Bwin

Analiza. Dzisiejszy handicap wynoszacy 8.5pkt nie pokryl zadnego z meczu w Sopocie miedzy tymi druzynami, pierwszy mecz wygral Prokom roznica 22pkt, drugi natomiast polpak 11pkt. Rowniez w 18 kolejce DBE rowniez wygral Prokom 83-71, wiec takze handicap nie pokrywa wyniku. Obecny stan rywalizacji wynosi 2-2 i sadze, ze Prokom dzis nie pozwoli odebrac sobie zwyciestwa, poniewaz ich sytuacja stala by sie bardzo niekomfortowa. Zawodnicy prokomu to zawoodnicy przynajmniej o klase lepsi od przeciwnkow, Dojscie Polpaku do półfinalu jest juz dla mnie spora niespodzianka i wielkim sukcesem dla zawodnikow tego klubu, sadze jednak, ze to wszystko na co ich stac i dzis Prokom pokaze gdzie jest ich miejsce w szeregu, odnoszac okazale zwyciestwo.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Polpak Świecie - Śląsk Wrocław
typ: Śląsk
kurs: 2,7

Może Polpak jest i faworytem tego spotkania, ale wg mnie kurs przesadzony. Może zwycięstwo Śląska w pierwszym meczu tej rywalizacji zwiastuje, że już przyzwyczaili się do gry bez Homana i Atkinsa? Pierwsze mecze finału pokazały też, że to Turów, z którym mierzył się Śląsk jest obecnie w wyższej formie. Po przyjemnym kursie ryzykuję dwójkę.
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Prokom - Turów
Typ Prokom
kurs 1.45
buk. Expekt
Analiza

Po dwoch przegranych meczach pod niemiecka granica dzis walka przenosi sie nad Bałtyk. Sytuacja Prokomu nie wyglada najlepiej, przegrywaja 2-0, wiec dzis trzeba koniecznie wygrac by zachowac szanse na mistrzostwo. Sopocianie to klasowy polski zespół, posiada duze doswiadczenie, to ich nie pierwszy final, u siebie zawsze bywaja grozni, co dzis pokaza w pojedynku z Turowem i sadze, ze odniosa zwyciestwo. Na handicap jednak sie nie odwaze, bo przeciwnik wymagajacy. A co do mistrzostwa to uwazam, iz zdobedzie je Turów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Trudno sie nie zgodzic z kolega wyzej, jesli ten mecz Prokom przegra to zloty medal wedruje do Zgorzelca, ze stanu 0-3 nie wyjda na pewno, dzisiejsze spotkanie jest kluczowe. Zazwyczaj jesli dobry dzien ma Slanina oraz Gurovic to z Prokomem nikt nie potrafi w Polsce wygrac i to musza liczyc fani Prokomu Trefla, mysle, ze mozna zryzykowac mala stawke na Sopocian.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Duzo bedzie zalezalo rowniez od graczy pod koszowych bo Swo jaki i Jovo spokojnie moga ogrywac Drobiniaka a tym bardzi Ljubotnie jezeli Pacek wycignie wnioski ze zamieninie grycia na gorze nie jest dobry i Logan bedzie kryty badz przez Krzysia lub Donatasa mysle ze Sopot wygra.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Prokom Trefl Sopot - Turów Zgorzelec
Poniżej 152.50 ⛔
1.83 @ Bet365

Stan rywalizacji jak wiadomo 2-0 dla Turowa i Sopocianie znaleźli się pod ścianą. Dwa pierwsze mecze Zgorzelec zagrał na świetnej skuteczności a szczególnie liderzy czyli David Logan i Thomas Kelati którzy rzucili łącznie w dwóch meczach odpowiednio po 44 i 42 punktów. Warto dodać że w drugim meczu Kelati rzucił 30 punktów trafiając 8/9 trójek. Natomiast zawiedli kompletnie sopoccy liderzy – Milan Gurović i Donatas Slanina. Strzelcy Prokomu w dwóch spotkaniach zdobyli kolejno 20 i 17 punktów. Dzisiaj nie sądzę aby wynik padł powyżej 152 punktów (rano lina była jeszcze ustawiona na 153.5) ponieważ spodziewam się tutaj meczu walki i jak wiadomo goście słyną z świetnej obrony i trener Saso Filipovski zdaje sobie sprawę że jak dzisiaj nie zagra dobrze w obronie to w Sopocie nie ma na co liczyć. Można również zauważyć że Turów u siebie rzuca więcej punktów niż na wyjazdach oraz na więcej pozawala gościom co potwierdza że w meczach u siebie z Prokomem padały wysokie wyniki (88-79,82-79,89-71) a w Sopocie było już tylko (66-60). A jeśli Prokomowi uda się zatrzymać strzelby Turowa Logana i Kelatiego do spokojnie myślę że wynik będzie oscylował w granicach 140 punktów może minimalnie więcej.
 
stefans@ 0

stefans@

Użytkownik
Prokom Trefl Sopot - Turów Zgorzelec
Typ; 2
ako - 2.8

Po wczorajszym spotkaniu , jestem pewny tego typu , Prokom mial przewagi juz 18 punktów i nie potrafil sobie poradzic z rezerwami Turowa;p mysle ze dzsi Logan i Rodriguez zagraja o wiele lepiej niz wczoraj i to bedzie glowny powód do zwycięstwa a z drugiej strony Gurovic nie może grac tak dobrze w 2 spotkaniu wczoraj gral fanstastycznie wiec dzis odwrotnie bedzie ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
No i wygrał Prokom. Handi Turów obronił lub jak kto woli Prokom nie dał rady przekroczyc bariery, która na dzisiaj wynosiła od minus 4,5 do 5,5, w zależnosci od buka. MECZ CUDNY!!! Jedynie sędziowie dali ciała. Sytuacja z Kelatim ewidentny faul w ataku, bez dwóch zdań, ale czasami takie decyzje z d**y, że szkoda gadac. Dzisiaj zawodnicy nie mogli praktycznie walczyc fizycznie bo odrazu było gwizdane. To jest pomyłka w mojej ocenie!
Rzut Serapinasa to poprostu miazga! Po locie piłki nie sadziłem, że wpadnie. A jednak! Piękna sytuacja!

PS. Za co Gurovic ma kare? Chodziło o bujke która miała miejsce przed jednym z meczy w Turowie?

pzdr
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Piszesz że sędziowie dali ciała, że mecz cudny itp. Wszystko fajnie ale jak możesz to wiedzieć i przy okazji nie wiedzieć co zrobił Milan ?
Chciał bić Kelatiego i w sumie prawie mu sie to udało. A co do sędziów to jednak nie mam zastrzeżeń i według mnie się spisali.
Co do meczu to bardzo mi się podobał. Może nie ze względu na piękną koszykówkę itp. ponieważ było trochę głupich strat, rzutów i ogólnie sytuacji lecz za całokształt. podobał mi się w szczególności pościg Prokomu który miał szczęście że sędziowie nie skorzystali z przepisu i nie wyrzucili praktycznie całej ławki, tylko oprócz Kisnera do szatni.
Rzut Serapinasa... myślałem że piłką nawet do kosza nie doleci takim dziwnym lobem rzucił ale najważniejsze że wpadło i Prokom dalej w grze ????
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Bo oglądałem od drugiej połowy ???? . Dlatego nie widziałem sytuacji z Milanem.

Ja dalej się będę upierał, że sędziowie czasami przesadzali. Zresztą podobne zdanie zaprezentowali komentatorzy, którzy w Polsacie/TV 4 są naprawde OK.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Nie przesadzali odgwizdywali wszystko i to było dobre bo zarzucono by im subiektywność a tak nie ma żadnych zastrzeżeń. Gra była na tyle czysta na ile to było możliwe. To jest finał i tutaj nie może być mowy o odpuszczaniu fauli zawodnikom.
Tak rzeczywiście Pan Adam Romański jest bardzo OK. Od początku subiektywnie oceniał pracę sędziów jaką w miarę dobrą podobnie ze swoimi ulubionymi drużynami. Taki ok a więcej się nauczysz oglądając bez ich komentarza, który ogranicza się do powiedzenia co się dzieje na parkiecie i może 1 zdania na temat zawodnika. Komentator to ekspert od eksperta wymaga się zdecydowanie większej wiedzy. Nie mówię, że Adrom jej nie ma, ale z całą pewnością z jej przekazem jest u niego słabo.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Bo oglądałem od drugiej połowy ???? . Dlatego nie widziałem sytuacji z Milanem.

Ja dalej się będę upierał, że sędziowie czasami przesadzali. Zresztą podobne zdanie zaprezentowali komentatorzy, którzy w Polsacie/TV 4 są naprawde OK.
jeżeli chodzi o sytuację z Guroviciem, to AdRom akurat był zdania, że sędziowie powinni zgodnie z przepisami wyrzucić całą ławkę Prokomu do szatni, a z Turowa Witkę i kogoś tam jeszcze. Na pewno wielu ma w pamięci podobne zdarzenie z PO NBA z poprzedniego sezonu, ale jak widać DBE tp nie NBA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom