>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dbe 07/08

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
Spotkanie: Polonia SPEC Warszawa - Anwil Włoclawek
Typ: 1
Kurs: 3,2
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzis o godzinie 18.00 w Warszawie w hali Koło na ulicy Obozowej rozegrane zostanie spotkanie w ramach rozgrywek Dominet Basket Ekstraligi. Stoleczna druzyna Polonia SPEC Warszawa podejmie u siebie vice mistrza kraju w sezonie 2006/2007 zespol Anwilu Wlocławek. Jest to spotkanie III kolejki Dominet Basket Ekstraligi. Czarne koszule wyjazdu do Zgorzelca nie moga zaliczyc do udanych, poniewaz musialy uznac wyzszosc druzyny z Turowa, doznajac porazki 56-75. Zawodnicy pod opieka trenera Kaminskiego, dobrze grali w pierwszej polowie spotkania, ale w drugiej polowie nie wytrzymali tępa i opadli z sil. Najwiecej punktow dla Polonii zdobyl Krzysztof Szubarga, bo az 13.
Druzyna trenera Alesa Pipana, drugiej kolejki rowniez nie moze zaliczyc do udanych. We wlasnej hali Anwill bedacy murowanym faworytem do zwyciestwa niespodziewanie przegral z Gornikiem Walbrzych 76-79.
W pierwszej kolejce Warszawiacy po dramatycznej walce nieznacznie ulegli na wlasnej hali zespolowi grajacemu w eurolidze, naszpikowanym gwiazdami europejskiego formatu Prokomowi Sopot 91-95.
Klub z Wloclawka ,,zmienil swoje oblicze&quot;, bo z tzw trojki muszkieterow, czyli Hilla, Jagodnika i Pluty zostal tylko ten ostatni. Zmartwieniem trenera Pipana jest to, ze w dzisiejszym spotkaniu nie wystapi wlasnie Andrzej Pluta, ktory doznal kontuzji. W zeszlym roku Zespol Polonii pokonal we wlasnej hali Anwil 87-69, dobre spotkanie rozegral wtedy Tomasz Pisarczyk. Ogromnym atutem Polonii w meczu z Anwilem bedzie publicznosc, ktora po brzegi wypelni hale Kolo. Moim zdaniem zawodnicy Polonii SPEC Warszawa powinni bez problemu poradzic sobie z zespolem Alesa Pipana, a do zwyciestwa poprowadzą ich najlepiej punktujacy Carlos Rivera, Norman Richardson, Paul Miller, oraz Krzysztof Szubarga, ktory takze bedzie wiele punktowal i zaliczal duzo asyst.
Ze co kurde ? Miedzy Polonia a Anwilem jest duza przepasc na desce , Paul Miller jest w moim przekonaniu slabszy i od Duna i od Grudzisnkiego a calego spotakania napewno nie przegra, Szybilski wyglada tak jak wyglada i centrzy Anwilu beda go ogrywac z zamknietymi oczami. Na obwodzie mysle ze jest rowno wszytko okarze sie dzis. Moj typ Anwil ,choc nie czuje sympati do tego klubu
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Od siebie chcialbym podac typ na zespol z kolobrzega , kibice sa juz zniecierpliwnieni i czekaja na wygrana swoich podopiecznych. Mysle ze duza przewaga tego zespoly ( Kolobrzega) bedzie deska Rafal i Daniels to dosyc mocni zawodnicy a Polpharma na desce ma troche slabszy sklad ( choc nie widzialem zawodnikow Polpharmy w akcji ) Mysle ze jeden gracz z polpharmy Copeland nie jest w stanie wygrac calego meczu i Kotwica bedzie wykorzystywala swoje przewagi.

Kotwica - Starogard Gdanski - 1 1.35
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Poloniści : Włocławianie
BdJoe ma rację w 100 % jeśli chodzi o mecz Polonii z Anwilem. duża przepaść na desce? co ty to mówisz wogóle? Paul Miller jest dużo lepszy od Alexa Dunna i Wiktorka Grudzińskiego. deska będzie należała do Polonii. Jeśli chodzi i to, że gracze Anwilu mają omijać z łatwością Piotrka Szybilskiego to jesteś kolego w dużym błędzie, gdyż Piotrek spędza na parkiecie bardzo mało czasu. Dopiero co się wprowadza do druzyny. Jeżeli spuści swoje kilogramy będzie ważnym graczem Polonii. Zawsze kilka pkt zdobędzie.
Jeśli chodzi o Anwil to brak Andrzeja Pluty będzie dziś kluczowy w tym meczu. Bo kto ma go zastąpić? ten śmieszny rozgrywający Daniels? przecież to gracz porażka. dodając że zagra dziś dopiero 2 mecz to dodatkowo wzmacnia Polonię.
Polonia u siebie jest bardzo mocna. tydzień temu powinna wygrać z prokomem, jednak zadecydowały o zwycięstwie Sopocian ich gwiazdy ( Gurovic, van der spiegel czy Travis Best ).
Myslę że dziś swój dzien będzie miał znowu Carlos Rivera, a gdy on się wstrzeli w kosz to Anwil może zapomnieć o zwycięstwie. gdyż Rivera jak zacznie sadzić zza 6,25 to bedzie aż miło popatrzeć. Richardson też powinien z 14 pkt dorzucić do ogólnego dorobku Polonii. Plus Krzysiu Szubarga, który powinien wchodzić pod kosz Anwilu aż miło, w dodatku będzie wymuszał dużo fauli, a i za trzy też dobrze rzuca.
tak więc pochwały dla BdJoe za ten typ. Naprawdę super typer z niego. wystarczy spojrzec na jego skutecznośc ( 100 % )
natomiast słowa negatywne dla wer890 który widać nie ma pojęcia o koszykówce , tylko stawia kursy po 1.3 KATASTROFA
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Od siebie chcialbym podac typ na zespol z kolobrzega , kibice sa juz zniecierpliwnieni i czekaja na wygrana swoich podopiecznych. Mysle ze duza przewaga tego zespoly ( Kolobrzega) bedzie deska Rafal i Daniels to dosyc mocni zawodnicy a Polpharma na desce ma troche slabszy sklad ( choc nie widzialem zawodnikow Polpharmy w akcji ) Mysle ze jeden gracz z polpharmy Copeland nie jest w stanie wygrac calego meczu i Kotwica bedzie wykorzystywala swoje przewagi.
Jedyną przewagą Kotwy jest deska bo jeśli chodzi o obwód to nie wygląda to najlepiej..w szczególności jeśli chodzi o rozgrywającego..niemniej jednak dojście Cielebąka jest dużym wzmocnieniem, które pozwala na jeszcze większe roszady..

Polonia u siebie jest bardzo mocna. tydzień temu powinna wygrać z prokomem, jednak zadecydowały o zwycięstwie Sopocian ich gwiazdy ( Gurovic, van der spiegel czy Travis Best ).
Tylko proszę Cię nie wymieniaj tutaj Van Der Spiegela, który nie jest kimś kto może przesądzić o wygranej Prokomu.

Poza tym albo nie widziałeś meczu...albo po prostu mówisz tak pod wpływem jednego meczu, gdyż Polonia grała jak natchniona wiele rzutów jej wchodziło..kiedy przyszedł czas na grę w obronie to już było słabo..

Myslę że dziś swój dzien będzie miał znowu Carlos Rivera,
A ja myślę, że trafię w totka 6. Tu nie chodzi o kto może mieć swój dzień, ale na kogo zawsze można liczyć. Rivera jest dobry...ale jest to początek sezonu i forma nadal nie jest do końca stabilna...więc równie dobrze może zdobyć 20 punktów jak i 5. Zresztą to ile ktoś rzuci trójek zależne jest od tego na co pozwala przeciwnik i od dyspozycji dnia no i umiejętności.

Poza tym ok masz typ na polonię i wcale nie twierdzę, że nie wygra, ale czemu nie wspomnisz, że anwil ma białka, który gra bardzo dobrze. poza tym henderson, wołoszyn, koszarek co o nich zapominasz?

Trzeba patrzeć na atuty obu drużyn, a nie tylko jednej ekipy..dla mnie no bet z handim na polonię, ale nie mówcie mi że Polonia bez problemu sobie powinna poradzić z Anwilem bo to jest śmieszne! To tak jakby ktoś przed meczem Anwil - Górnik powiedział, Górnik spokojnie sobie wygra z różnicą 10-15 punktów z Anwilem.
 
coelho 0

coelho

Użytkownik
Co do Anwilu. To co zagrali w meczu z Górnikiem to totalna klapa. Po prostu nic im nie wpadało. Chyba po raz kolejny się nie skompromitują, aż tak bardzo. Polonia w pierwszym meczu u siebie niesamowicie napsuła krwi samemu Prokomowi, ale gdy tylko Ci przycisnęli w obronie, zawodnicy z Warszawy nie mieli za wiele do powiedzenia. I tutaj liczę na doświadczenie Anwilu. Pipa(n), aż takim kretynem jak Kijewski mimo wszystko chyba nie jest i wie, że ten mecz trzeba wygrać obroną, przy której superstrzelby z Polonii sobie za bardzo nie poszaleją. Mało tego - takiej skuteczności jak z Prokomem raczej już Warszawa nie zanotuje, bo zupełnie inaczej rzuca się pod presją obrońcy, a inaczej z czystej pozycji. Najlepszymi graczami w ekipie Polonii są Riviera i Miller, na co zapewne Pipan weźmie poprawkę.

Nie mówię, że to będzie łatwy mecz, bo ileż to razy Włocławek sprawił nam, typerom psikusa w DBE. Jednak myślę, że złość jaka drzemie w zespole Anwilu jest przeogromna i po raz kolejny nie zrobią z siebie pajacy.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
BdJoe ma rację w 100 % jeśli chodzi o mecz Polonii z Anwilem. duża przepaść na desce? co ty to mówisz wogóle? Paul Miller jest dużo lepszy od Alexa Dunna i Wiktorka Grudzińskiego. deska będzie należała do Polonii. Jeśli chodzi i to, że gracze Anwilu mają omijać z łatwością Piotrka Szybilskiego to jesteś kolego w dużym błędzie, gdyż Piotrek spędza na parkiecie bardzo mało czasu. Dopiero co się wprowadza do druzyny. Jeżeli spuści swoje kilogramy będzie ważnym graczem Polonii. Zawsze kilka pkt zdobędzie.
Jeśli chodzi o Anwil to brak Andrzeja Pluty będzie dziś kluczowy w tym meczu. Bo kto ma go zastąpić? ten śmieszny rozgrywający Daniels? przecież to gracz porażka. dodając że zagra dziś dopiero 2 mecz to dodatkowo wzmacnia Polonię.
Polonia u siebie jest bardzo mocna. tydzień temu powinna wygrać z prokomem, jednak zadecydowały o zwycięstwie Sopocian ich gwiazdy ( Gurovic, van der spiegel czy Travis Best ).
Myslę że dziś swój dzien będzie miał znowu Carlos Rivera, a gdy on się wstrzeli w kosz to Anwil może zapomnieć o zwycięstwie. gdyż Rivera jak zacznie sadzić zza 6,25 to bedzie aż miło popatrzeć. Richardson też powinien z 14 pkt dorzucić do ogólnego dorobku Polonii. Plus Krzysiu Szubarga, który powinien wchodzić pod kosz Anwilu aż miło, w dodatku będzie wymuszał dużo fauli, a i za trzy też dobrze rzuca.
tak więc pochwały dla BdJoe za ten typ. Naprawdę super typer z niego. wystarczy spojrzec na jego skutecznośc ( 100 % )
natomiast słowa negatywne dla wer890 który widać nie ma pojęcia o koszykówce , tylko stawia kursy po 1.3 KATASTROFA
Czlowieku uspokuj sie i mnie nie oceniaj i idz ise pobaw zabawkami do piaskownicy. Paul Miler napewno nie zagra 40 minut na pelnych obrotach a P Szybilski zrzuca te kilogramy juz od 2 lat . Carlos Rivera jest dobrym zawodnikiem ale on i Richardson nie wygraja meczu Poloni a to ze na Anwil jest kurs 1.35 to nie moja wina. Sadzenie ze jakis gracz jest smieszny nie widzac go jest dla mnie zalosne i swiadczy o twoim malym IQ albo po tym ze nie jestes obiektywny.
Jezeli Carlos Riviera i Richardson nie beda miec jakiegos dnia konia to mysle ze Anwil wygra roznica 5-9 pkt. Wszytko zweryfikuje parkiet
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Cytat:
Jedyną przewagą Kotwy jest deska bo jeśli chodzi o obwód to nie wygląda to najlepiej..w szczególności jeśli chodzi o rozgrywającego..niemniej jednak dojście Cielebąka jest dużym wzmocnieniem, które pozwala na jeszcze większe roszady..

Cielebąk to wzmocnienie? hehe nie no zaraz tu padnę. Nigdzie go nie chcą w żadnym klubie to przyszedł do Kotwicy. cienki bolo z tego zawodnika. Niby ma te swoje cm ale nie wiadomo na co.

Cytat:
Tylko proszę Cię nie wymieniaj tutaj Van Der Spiegela, który nie jest kimś kto może przesądzić o wygranej Prokomu.
Poza tym albo nie widziałeś meczu...albo po prostu mówisz tak pod wpływem jednego meczu, gdyż Polonia grała jak natchniona wiele rzutów jej wchodziło..kiedy przyszedł czas na grę w obronie to już było słabo..

Van der Spiegel jest obecnie jednym z najlepszych graczy w DBE. I może zawsze przesądzić o wygranej Prokomu. a Polonia w tamtym meczu grała lux.

Cytat :
A ja myślę, że trafię w totka 6. Tu nie chodzi o kto może mieć swój dzień, ale na kogo zawsze można liczyć. Rivera jest dobry...ale jest to początek sezonu i forma nadal nie jest do końca stabilna...więc równie dobrze może zdobyć 20 punktów jak i 5. Zresztą to ile ktoś rzuci trójek zależne jest od tego na co pozwala przeciwnik i od dyspozycji dnia no i umiejętności.
Poza tym ok masz typ na polonię i wcale nie twierdzę, że nie wygra, ale czemu nie wspomnisz, że anwil ma białka, który gra bardzo dobrze. poza tym henderson, wołoszyn, koszarek co o nich zapominasz?
Trzeba patrzeć na atuty obu drużyn, a nie tylko jednej ekipy..dla mnie no bet z handim na polonię, ale nie mówcie mi że Polonia bez problemu sobie powinna poradzić z Anwilem bo to jest śmieszne! To tak jakby ktoś przed meczem Anwil - Górnik powiedział, Górnik spokojnie sobie wygra z różnicą 10-15 punktów z Anwilem.

Naprawdę bardzo zabawny ten tekst z tą 6 w totolotka. Anwil ma Białka? bardzo słaby zawodnik z niego. Henderosn cos tam zawsze trafi ale też nie zachwyca. Wołoszyn to mój kumpel z osiedla dawniej. jak na DBE to on się nie nadaje wogóle. Już u nas w I lidze jest w drużynie kilku lepszych zawodników od niego np. Jacek Jarecki. a Koszarek tez nic specjalnego nie prezentuje. słaby rozgrywający z niego. gubi piłki, boi się wziąśc odpowiedzialności na siebie. Polonia jak ma swój dzień to Anwil nie istnieje.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Cielebąk to wzmocnienie? hehe nie no zaraz tu padnę. Nigdzie go nie chcą w żadnym klubie to przyszedł do Kotwicy. cienki bolo z tego zawodnika. Niby ma te swoje cm ale nie wiadomo na co.
Powiem tylko skończ się ośmieszać bo to co tu napisałeś jest żałosne. Cielebąk słaby tak? Jeden z lepszych Polaków pod koszowych może i wiekowy, ale nadal gra dobrze. Cienki bolo ma swoje cm? Może przypomnisz sobie jak grał w Polpharmie i poprzedni sezon DBE. Każdy ma dla tego gracza uznanie tylko nie ty. Poza tym grał w Kadrze..no ale to pewnie za swoje centymetry..

der Spiegel jest obecnie jednym z najlepszych graczy w DBE. I może zawsze przesądzić o wygranej Prokomu. a Polonia w tamtym meczu grała lux.
Tak pomijając fakt, że Spiegel jest graczem defensywnym, który do ofensywy nadaje się mizernie. Typowy zadaniowiec, no ale dla Ciebie pewnie najlepszy snajper drużyny.

Naprawdę bardzo zabawny ten tekst z tą 6 w totolotka. Anwil ma Białka? bardzo słaby zawodnik z niego. Henderosn cos tam zawsze trafi ale też nie zachwyca. Wołoszyn to mój kumpel z osiedla dawniej. jak na DBE to on się nie nadaje wogóle. Już u nas w I lidze jest w drużynie kilku lepszych zawodników od niego np. Jacek Jarecki. a Koszarek tez nic specjalnego nie prezentuje. słaby rozgrywający z niego. gubi piłki, boi się wziąśc odpowiedzialności na siebie. Polonia jak ma swój dzień to Anwil nie istnieje.
No tak wszyscy są słabi Polonia super bo ma dwóch porządnych graczy i Krzysztofa Szubargę. A swoją drogą w Polsce jest kilka klubów, które mają lepszy budżet czemu one go nie wzięły? Zresztą robisz z niego wielką gwiazdę a gdzie grał zeszły sezon? Możesz przypomnisz wszystkim?

No tak pierwsza liga już wyprzedziła DBE jakże mógłbym zapomnieć, że od kiedy Stal Stalowa Wola gra w pierwszej lidze to DBE do niej nie dorównuje. Proszę bardzo masz właśnie dowód jak gra Polonia, Szubarga katastrofa, Rivera nie wiele lepiej dziś jedynie Miller dobrze. I proszę oszczędź sobie te śmieszne teksty na podstawie czego? Jeździsz w ogóle na jakieś mecze? Bo najwidoczniej I liga to maksimum co widziałeś.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Powiem tylko skończ się ośmieszać bo to co tu napisałeś jest żałosne. Cielebąk słaby tak? Jeden z lepszych Polaków pod koszowych może i wiekowy, ale nadal gra dobrze. Cienki bolo ma swoje cm? Może przypomnisz sobie jak grał w Polpharmie i poprzedni sezon DBE. Każdy ma dla tego gracza uznanie tylko nie ty. Poza tym grał w Kadrze..no ale to pewnie za swoje centymetry..

⛔ Ośmieszasz to się raczej ty. Jeden z lepszych pod koszowych. hehe Tomek Cielebąk. hehe Gdyby by dobry to po rozwiązaniu Vikinga trafiłby do lepszego klubu a nie do słabiutkiej Kotwicy. Grał w kadrze? no ale kiedy to było. Gdyby był dobry to grałby na ostatnich mistrzostwach w Hiszpanii, ale jakoś go w składzie nie widziałem. a zresztą jak ktoś tak słaby mógł grać w kadrze.


Tak pomijając fakt, że Spiegel jest graczem defensywnym, który do ofensywy nadaje się mizernie. Typowy zadaniowiec, no ale dla Ciebie pewnie najlepszy snajper drużyny.

⛔ Niewiem czy wiesz o tym ale nie samą ofensywą się wygrywa mecze koszykarskie. A Van der Spiegel w obronie spisuje się rewelacyjnie. Nie po to by takie pieniądze wyłożono na niego w prokomie.


No tak wszyscy są słabi Polonia super bo ma dwóch porządnych graczy i Krzysztofa Szubargę. A swoją drogą w Polsce jest kilka klubów, które mają lepszy budżet czemu one go nie wzięły? Zresztą robisz z niego wielką gwiazdę a gdzie grał zeszły sezon? Możesz przypomnisz wszystkim?

⛔ Krzysiu Szubarga dziś zagrał bardzo dobre zawody. w odpowiednim momencie szarpnął grę swojej drużyny. wszedł pod kosz, rzucił za trzy, starał się chłopak. A inne kluby go nie wzięły, gdyż wolą sprowadzać grajków zza Oceanu niż preferować Polaków, dlatego pozniej osiągamy takie wyniki na mistrzostwach. W poprzednim sezonie Krzysiu walczył ładnie na parkietach I ligi. W porównaniu do niby gwiazdora Koszarka, którego tak wszyscy wychwalają Szubarga jest dużo dużo lepszy, o czym przekonał nas dzisiejszy mecz.

No tak pierwsza liga już wyprzedziła DBE jakże mógłbym zapomnieć, że od kiedy Stal Stalowa Wola gra w pierwszej lidze to DBE do niej nie dorównuje. Proszę bardzo masz właśnie dowód jak gra Polonia, Szubarga katastrofa, Rivera nie wiele lepiej dziś jedynie Miller dobrze. I proszę oszczędź sobie te śmieszne teksty na podstawie czego? Jeździsz w ogóle na jakieś mecze? Bo najwidoczniej I liga to maksimum co widziałeś.
⛔ I liga jest o tyle ciekawsza od DBE że grają w niej sami Polacy. Jest dużo młodych zawodników, którym warto się przyglądać. a pod względem Stali Stalowa Wola to lepiej nic nie pisz, skoro nie masz zielonego pojęcia. prosze bardzo znajdz mi drugi taki klub w Polsce z DBE albo z I ligi gdzie grają sami wychowankowie, tak jak to ma miejsce u nas. Kto odnosi duże sukcesy w mistrzostwach polski juniorów ( kobiet i mężczyzn )???? Gdzie wychował się Wołoszyn jeden i drugi???? Gdzie koszykarskie kroki zaczynał Romek Prawica, były swietny gracz reprezentacji Polski ??? pewnie też nie wiesz tego. PRACA Z MŁODZIEŻĄ TO PRZYSZŁOŚĆ.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jeśli chodzi o Cielebąka to już normalnie słów mi brak na takich ludzi. Mówię Ci przypomnij sobie jak grał rok, dwa czy trzy lata temu - dobrze a momentami nawet bardzo dobrze. Poza tym twoje wypowiedzi są coraz to śmieszniejsze..jakbyś nie wiedział klub został rozwiązany ponad tydzień kiedy już praktycznie zespół miał skompletowany skład a pozycję 4/5 są jedne z najwazniejszych dla każdej ekipy a więc szanse na trafienie jego do dobrego klubu były niewielkie.

Ależ oczywiście, że nie tylko ofensywą się wygrywa mecze. Ba! nawet twierdzę, że w większym stopniu to zasługa defensywy. Sam jednak napisałeś, że jest potrafi pociągnąć zespół, jest jednym z najlepszych graczy DBE a więc sam sobie przeczysz bo nie powiesz mi, że niezła gra w obronie jest &quot;ciągnięciem&quot; drużyny do wygranej.

Ja rozumiem, że Polacy powinni i jestem za tym aby grali. Niemniej jednak aby liga szła naprzód muszą być obcokrajowcy, którą ją podciągną. Poza tym Polacy mają się od kogo uczyć dobrej koszykówki - m.in. od Amerykanów, Bałkańczyków etc. Fajnie, że Stalówka stawia na Polaków, ale od kogo mają się oni uczyć? Polscy trenerzy, zawodnicy to nie jest czołówka, która będzie potrafiła ich wypromować aby za 2 lata na ME pokazali klasę.

Nie mówię, że oglądam I Ligę bo tego nie robię..ale porównujesz ją do DBE, która jest znacznie lepsza i nie tylko ze względu na obcokrajowców. Poza tym skoro piszesz, że ja nie mam pisać o Stalówce w takim razie ty nie pisz bzdur o zespołach DBE.

Rozbiła mnie wypowiedź o Szubardze szczególnie to &quot;rzucił za 3&quot; no rzucić rzucił szkoda, że na 6 rzutów aż 6 niecelnie.
Co w takim razie powiesz o Wołoszynie i Grudzińskim, którzy zagrali dziś dobre zawody. ale pewnie według ciebie zagrali bardzo słabo....
Poza tym proszę Cię nie porównuj DBE do I Ligi. To że komuś idzie średnio w DBE nie znaczy, że ktoś kto gra dobrze w I lidze jest od niego lepszy..na pewno tak nie jest..bo nie ma w I lidze zespołów pokroju Prokomu, Atlasu etc.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Dobra rozmieszasz mnie do lez damian ( widac ze jestes laikiem i zwyklym popkornem ) Zbigniew Bialek jest slaby ,chcialbys miec takiego gracza w swoim klubie a nie jakiego Rileya ktory gra kaszane . Szubarga &lt; Koszarek o tym kazdy chyba wiem jeden mecz o niczym nie przesadza , twoja opinia przesadza o tym ze jestes laikiem. Szkoda ze Szubarga nie gral na ME napewno Polska by wygrala te mistrzostawa bo Krzysiu by ciupal po 30 pkt hheeheh badz obiektywny i sie nie osmieszaj

Kotwica - Starogard Gdanski 1 1.35 ✅
Co do meczu , potwierdzila sie dominacja Bigusa i Danielsa na deskach , sam Copeland i Witos nie wygraja meczu choc rzucili 60 % pkt . Dobry mecz w druzynie z Kolobrzegu rozegral S. Barrett.

Na jutro

Swiecie - Kwidzyn Typ Swiecie - 11,5 1,8 Expekt

Bedzie to mecz w mojej opini dosc jedno stronny. Swiecki Polpak gra naprawde fajna koszykowke o sile tego zespolu stanowi Amerykanin Boby dixon bardzo szybki rozgrywajacy z dobra reką oraz Serbowie Brkic Tulijkowic i Sejd Hajric. Uwazam ze jednya slaboscia Polpaku jest brak dobrych Polakow gra tam praktycznie tylko Kikowski pozostali wchodza na parkiet zeby byl spelniony regulamin plk. Druzyna z Basket nie prezentuje sie najlepiej. Miche Ansley 40 letni ceneter ktory nie odbija sie od ziemi w obronie jest bardzo slaby. Pod koszem jest jedna wielka dziura ktora Polpak bedzie skrzetnie wykorzystywal. Na obwodzie w druzynie z Basketu graja Keep KIng i Eldrige , dwoch ostatnich to najsilniejsze punkty tego zespolu w ostatnim meczu z Slaskiem z dobyli 50 % punktow. Polpak w tym seoznie jest dobrze przygotowany , graja dobrze w obronie i mysle ze powstrzymaja Kinga i Eldriga a wtedy mysle ze bedzie pogrom.
Stawiam na na zwyciestow Polpaku 16-25 pkt
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
świetny bukmacher
Dobra rozmieszasz mnie do lez damian ( widac ze jestes laikiem i zwyklym popkornem ) Zbigniew Bialek jest slaby ,chcialbys miec takiego gracza w swoim klubie a nie jakiego Rileya ktory gra kaszane . Szubarga &lt; Koszarek o tym kazdy chyba wiem jeden mecz o niczym nie przesadza , twoja opinia przesadza o tym ze jestes laikiem. Szkoda ze Szubarga nie gral na ME napewno Polska by wygrala te mistrzostawa bo Krzysiu by ciupal po 30 pkt hheeheh badz obiektywny i sie nie osmieszaj


Kotwica - Starogard Gdanski 1 1.35 ✅
Co do meczu , potwierdzila sie dominacja Bigusa i Danielsa na deskach , sam Copeland i Witos nie wygraja meczu choc rzucili 60 % pkt . Dobry mecz w druzynie z Kolobrzegu rozegral S. Barrett.

Na jutro

Swiecie - Kwidzyn Typ Swiecie - 11,5 1,8 Expekt

Bedzie to mecz w mojej opini dosc jedno stronny. Swiecki Polpak gra naprawde fajna koszykowke o sile tego zespolu stanowi Amerykanin Boby dixon bardzo szybki rozgrywajacy z dobra reką oraz Serbowie Brkic Tulijkowic i Sejd Hajric. Uwazam ze jednya slaboscia Polpaku jest brak dobrych Polakow gra tam praktycznie tylko Kikowski pozostali wchodza na parkiet zeby byl spelniony regulamin plk. Druzyna z Basket nie prezentuje sie najlepiej. Miche Ansley 40 letni ceneter ktory nie odbija sie od ziemi w obronie jest bardzo slaby. Pod koszem jest jedna wielka dziura ktora Polpak bedzie skrzetnie wykorzystywal. Na obwodzie w druzynie z Basketu graja Keep KIng i Eldrige , dwoch ostatnich to najsilniejsze punkty tego zespolu w ostatnim meczu z Slaskiem z dobyli 50 % punktow. Polpak w tym seoznie jest dobrze przygotowany , graja dobrze w obronie i mysle ze powstrzymaja Kinga i Eldriga a wtedy mysle ze bedzie pogrom.
Stawiam na na zwyciestow Polpaku 16-25 pkt

???? ojoj aż się popłakałem. Zbigniew Białek cieniutki jest. w swoim klubie mam dużo lepszego gracza Romka Prawicę, któremu Białek do pięt nawet nie dorównuje. Proste że Szubarga jest duzo lepszy niż Koszarek. Szkoda ze Szubarga nie grał na mistrzostwach bo napewno lepiej by wypadl niż śmieszny Koszarek, który biegnie z piłeczką i nie wie co z nią zrobić. czy też lepiej niż Ivo Kitzniger, który ledwo co nadaje się na I ligę. Krzysiu zawsze też by swoje dorzucił na mistrzostwach. wiec zluzuj
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Zbigniew Białek cieniutki jest. w swoim klubie mam dużo lepszego gracza Romka Prawicę, któremu Białek do pięt nawet nie dorównuje.
Tak i na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo I liga jest lepsza niż DBE? No tak zapomnialem ;]

Proste że Szubarga jest duzo lepszy niż Koszarek. Szkoda ze Szubarga nie grał na mistrzostwach bo napewno lepiej by wypadl niż śmieszny Koszarek, który biegnie z piłeczką i nie wie co z nią zrobić. czy też lepiej niż Ivo Kitzniger, który ledwo co nadaje się na I ligę. Krzysiu zawsze też by swoje dorzucił na mistrzostwach. wiec zluzuj
No coś nowego znowu...widać masz takie pojęcie o koszykówce..jak widz, który nie widział żadnego pojedynku DBE. Wiesz co ja zwykle jestem wyrozumiały...ale normalnie twoje śmieszne teorię zaczynają nie być już smieszne a wręcz żałosne. Ivo jeden z najlepszych strzelców poprzedniego sezonu jest słaby. Koszarek słaby to dziwne jego wziął Urlep a nie Szubargę. obejrzałeś 2 spotkania w I lidze i myślisz, że jesteś gość nie wiadomo jaki. Proszę Cię przestań bo swoimi wypowiedziami gadasz jak PiS o tym, że w Polsce jest super. Tak Szubarga dziś grał znakomicie pewnie nawet meczu nie widziałeś a już w ogóle statystyk no ale ty masz telepatyczne łącze z nim i wiesz jak zagrał szkoda tylko, że nie powiedział Ci że miał przeciętne spotkanie. A co Szubarga jest taki wspaniały, że zawsze wie co robić? dziwne oddaje rzuty za 3 jakby się bał wejść pod kosz..super snajper 0/6. koszarek może nie jest potęgą, ale jest dobrym Polakiem...zaraz wystrzelisz z ME ale jak mozesz ich pod tym wzgledem porownywac skoro twoj ukochany szubarga tam nie gral moze jest za słaby? Ivo jest o niebo od niego lepszy..no ale w SKS&#39;ie nic nie pokazał pewnie przez przypadek trafiał te 3..albo mu ktoś pomagał...

co by dorzucił? chyba piłkę do obręczy bo póki co dziś nic więcej nie pokazał. jak ci daje argument o dzisiejszym meczu to uciekasz od jasnej odpowiedzi..wiec prosze Cię skończ, albo pisz prawdziwe informację, albo w inny sposób trzeba będize z tobą rozmawiać. Każdy ma prawo tutaj do dyskusji o ile jest ona oparta o FAKTY a nie jakieś wymyślone bzdety wedle, których I Liga jest lepsza od DBE a argumentów jak nie podałeś tak nie podajesz na żadne z przedstawionych tez prócz tego że Szubarga rzuca a ten nie. Swoją drogą Stalówka nie ma co pokazała się dziś ze Sportino. Pewnie nawet na meczu nie byłeś bo widze czas pisania postów musiałbyś mieszkać tuż obok hali..no ale i tak Sportino jest słabe a Stal dała im wygrać.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Tak i na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo I liga jest lepsza niż DBE? No tak zapomnialem ;]



No coś nowego znowu...widać masz takie pojęcie o koszykówce..jak widz, który nie widział żadnego pojedynku DBE. Wiesz co ja zwykle jestem wyrozumiały...ale normalnie twoje śmieszne teorię zaczynają nie być już smieszne a wręcz żałosne. Ivo jeden z najlepszych strzelców poprzedniego sezonu jest słaby. Koszarek słaby to dziwne jego wziął Urlep a nie Szubargę. obejrzałeś 2 spotkania w I lidze i myślisz, że jesteś gość nie wiadomo jaki. Proszę Cię przestań bo swoimi wypowiedziami gadasz jak PiS o tym, że w Polsce jest super. Tak Szubarga dziś grał znakomicie pewnie nawet meczu nie widziałeś a już w ogóle statystyk no ale ty masz telepatyczne łącze z nim i wiesz jak zagrał szkoda tylko, że nie powiedział Ci że miał przeciętne spotkanie. A co Szubarga jest taki wspaniały, że zawsze wie co robić? dziwne oddaje rzuty za 3 jakby się bał wejść pod kosz..super snajper 0/6. koszarek może nie jest potęgą, ale jest dobrym Polakiem...zaraz wystrzelisz z ME ale jak mozesz ich pod tym wzgledem porownywac skoro twoj ukochany szubarga tam nie gral moze jest za słaby? Ivo jest o niebo od niego lepszy..no ale w SKS&#39;ie nic nie pokazał pewnie przez przypadek trafiał te 3..albo mu ktoś pomagał...

co by dorzucił? chyba piłkę do obręczy bo póki co dziś nic więcej nie pokazał. jak ci daje argument o dzisiejszym meczu to uciekasz od jasnej odpowiedzi..wiec prosze Cię skończ, albo pisz prawdziwe informację, albo w inny sposób trzeba będize z tobą rozmawiać. Każdy ma prawo tutaj do dyskusji o ile jest ona oparta o FAKTY a nie jakieś wymyślone bzdety wedle, których I Liga jest lepsza od DBE a argumentów jak nie podałeś tak nie podajesz na żadne z przedstawionych tez prócz tego że Szubarga rzuca a ten nie. Swoją drogą Stalówka nie ma co pokazała się dziś ze Sportino. Pewnie nawet na meczu nie byłeś bo widze czas pisania postów musiałbyś mieszkać tuż obok hali..no ale i tak Sportino jest słabe a Stal dała im wygrać.

???? I liga a DBE to 2 różne bajki. DBE to liga obcokrajowców, zwłaszcza teraz kiedy bardzo mądrzy luzie wprowadzili zasady OPEN. Natomiast I liga to jest prawdziwa polska koszykówka, w której gra wielu dużo lepszych koszykarzy niż ci któzy grzeją ławy w DBE.
???? Krzysiu Szubarga bije takich graczy jak Koszarek czy Kitzinger. Wystarczyło zobaczyć dzisiejszy meczyk. Koszarek smiech na sali. Szubarga najlepszy w Polonii oprócz Millerka. a do PIS to nic nie mam, bo mam nadzieje ze to oni wygrają jutrzejsze wybory. W koncu robią porządek w Polsce. Po to jest to forum zeby każdy wypowiadał swoje zdanie, a nie zaraz ,, pisz prawdziwe informację, albo w inny sposób trzeba będize z tobą rozmawia &#39;&#39; .
Dlatego nie bylem dziś na meczu Stalówki w kosza bo z góry było wiadome kto wygra. więc po co tracić czas na pierdołki. W STALOWEJ WOLI RZĄDZI PIŁKA NOŻNA. STAL ^ SOVIA ^ RACOVIA
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Gosciu uspokuj sie bo za tak srajny subkietywizm tez leca warny , wiemy polonia jest najlepsza i Krzysiu Szubarga poprowadzi Polonie do finalu a za rok czeka na niego liga ACB tak tak bajki bajki
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
I liga a DBE to 2 różne bajki. DBE to liga obcokrajowców, zwłaszcza teraz kiedy bardzo mądrzy luzie wprowadzili zasady OPEN. Natomiast I liga to jest prawdziwa polska koszykówka, w której gra wielu dużo lepszych koszykarzy niż ci któzy grzeją ławy w DBE.
:smile: Krzysiu Szubarga bije takich graczy jak Koszarek czy Kitzinger. Wystarczyło zobaczyć dzisiejszy meczyk. Koszarek smiech na sali. Szubarga najlepszy w Polonii oprócz Millerka.
Tak oczywiście Szubarga wszystkich bije[no chyba ze w sensie doslownym to moze wtedy tak], tylko ani Prokom ani Anwil ani też Turów go nie chciał to dziwne skoro jest taki super. Oczywiście był najlepszy obok Millera..pokazał się przeciętnie.
Mówisz, że w pierwszej lidze są lepsi..hahaha bardzo śmieszne a poziom jest o wiele niższy niż w DBE więc i gracze są słabi..skoro są tacy dobrzy to czemu nikt ich nie chcę w DBE? Może dlatego, że są za słabi. Poza w tym DBE wprowadzili wymogi po to aby Polacy jednak byli a, że Polacy nie dorównują zagranicznym koszykarzom to nie dziw, że mało ich jest w końcu chodzi o to aby odnosić nie tylko w Polsce ale także w Europie sukcesy przynajmniej tym największym zespołom. Skoro grają lepsi zawodnicy to czemu ich nie oglądasz? Pewnie nawet 1 meczu Stalówki nie widzialeś skoro nie poszedłeś na mecz ze Sportino, które jest jednym z kandydatów do awansu do DBE.

Mi nie chodzi o to, że nie masz wyrażać opinii, ale gdzie masz argumenty, które je potwierdzają? Nie masz piszesz coraz to więcej bzdur, które dla zaglądających tutaj osób mogą być bardzo mylne a do tego dopuścić nie można.

I gdzie tam ta pewna wygrana Polonii? Coś jej nie widać?
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Proszę bardzo podaję zawodników z I Ligi którzy z powodzeniem graliby w DBE, nawet lepiej niż ci obcokrajowcy wzięci z łapanki, których nigdzie nie chciano. oto Polacy z I Ligi którzy zasługują na grę w wyższej klasie:
TOMASZ OCHOŃKO 20 LAT BIG STAR ( bardzo dobry rozgrywający. grający na wszystkich szczeblach juniorskich. były gracz Polonii Warszawa )
MICHAŁ WOŁOSZYN 23 LATA ZNICZ PRUSZKÓW ( wychowanek Stali Stalowa Wola. dysponuje świetnym rzutem. napewno nie jest słabszy niż jego brat grający aktualnie w 1 piątce Anwilu Włocławek. )
MICHAŁ KRAJEWSKI 23 LATA POLITECHNIKA POZNAŃ ( razem z Marcinem Stokłosą tworzą bardzo dobry duet w Polibudzie, który ma zapewnic awans do DBE. Ogolnie dobry przegląd sytuacji na boisku, dobry rzut, dużo asyst )
STANISŁAW PRUS 25 LAT POLITECHNIKA POZNAŃ ( bardzo dobry zawodnik podkoszowy. Duzo zbiórek , bloków , swoje punkty też zdobędzie )
MARCIN STOKŁOSA 30 LAT POLITECHNIKA POZNAŃ ( tego gracza nie trzeba myślę przedstawiać. Dobry rzut za 3 , dużo asyst. Mimo swojego wieku przydałby się niektórym drużynom z DBE )
PAWEŁ WIEKIERA 30 LAT POLITECHNIKA POZNAŃ ( także już zawodnik nie pierwszej młodości. Mimo tego posiada spore doświadczenie. Dobry w zbiórkach. dobry rzut za 3. Gracz nieoceniony i niespełniony )
PIOTR PAMUŁA 17 LAT POLONIA 2011 WARSZAWA ( wychowanek Stali Stalowa Wola. Pierwszy rozgrywający juniorskiej reprezentacji Polski. Syn drugiego trenera Stalówki. Na ławkę do jakiejś drużyny z DBE mógłby spokojnie być. Mimo swojego bardzo dobrego wieku miałby się uczyć od kogo koszykarskiego rzemiosła i poczuł by smak najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce)
GRZEGORZ PŁOCICA 27 LAT RESOVIA ( Bardzo ciekawy zawodnik. Poprzednio grający w 2 ligowej Polonii Przemyśl, gdzie był najlepszym strzelcem. Potrafił zdobyć nawet 45 punktów na mecz! Obecnie jest najlepszym graczem Resovii Rzeszów. Dużo asyst, dużo widzi na boisku )
MARCIN ŚRODA 24 LATA RYBNIK ( popdora dużyny. dobry rzut za 3. dużo asyst )
DANIEL WALL 24 LATA SIARKA TARNOBRZEG ( prawdziwy walczak. bodajże najlepszy w I lidze. mnóstwo zbiórek. swoje punkty też zdobędzie. Umiejętności wystarczające na DBE )
KRZYSZTOF ZYCH 29 LAT SIARKA TARNOBRZEG ( kolejny bardzo ciekawy zawodnik. Pod koszem nieoceniony zawodnik. Potrafi zdobyć w meczu bardzo dużo punktów. Nie jest graczem samolubnym lecz gra dla druzyny )
JERZY KOSZUTA 25 LAT SOKÓŁ ŁAŃCUT ( w meczu Północ - Południe najlepszych graczy I ligi w ubiegłym sezonie wygrał konkurs wsadów. Gracz niesamowicie widowiskowy. Posiada duże umiejętności. dużo punktów na mecz. potrafi świetnie zablokować przeciwnika. W obronie też robi swoje. Myslę że do DBE nadawał by się idealnie. )
ŁUKASZ PACOCHA 25 LAT SOKÓŁ ŁAŃCUT ( jeden z najlepszych rozgrywających w I lidze. Swietny przegląd sytuacji na boisku. W kazdym meczu mnóstwo punktów , asyst. Były gracz Polonii Warszawa. )
MICHAŁ GABIŃSKI 20 LAT SPORTINO INOWROCŁAW ( wychowanek Stali Stalowa Wola. bardzo waleczny zawodnik. Grał we wszystkich kategoriach juniorskich reprezentacji Polski. Mimo młodego wieku na parkiecie zachowuje się jak weteran. potrafi świetnie znależć się pod koszem. Swoje punkty też da drużynie )
ŁUKASZ ŻYTKO 26 LAT SPORTINO INOWROCŁAW ( kolejny swietny rozgrywajacy. troszkę marnuje sie w I lidze, gdyż z powodzenie mógłby grać w DBE. Dobry przegląd sytuacji na boisku. dobry rzut. co mecz dużo asyst. Gracz bardzo przydatny takiej druzynie jak walczące o DBE Sportino )
JACEK JARECKI 19 LAT STAL STALOWA WOLA ( wychowanek Stali Stalowa Wola. Najlepszy obecnie gracz Stalówki obok oczywiscie Romka Prawicy. Szybkie przejscie z obrony do ataku. dobry rzut. Także grał we wszystkich kategoriach juniorskich reprezentacji Polski. Grał w ubiegłym sezonie w meczu gwiazd I ligi )
MARCIN KAŁOWSKI 26 LAT TARNOVIA PODGÓRNE ( najlepszy zawodnik drużyny z Podgórna. Niesamowity strzelec. Jeden z najlepszych w I lidze. świetny rzut za 3. dużo asyst. prawdziwa gwiazda druzyny ).
MARCIN CHODKIEWICZ 25 LAT ZASTAL ZIELONA GÓRA ( podpora pod koszem drużyny z Zielonej Góry. prawdziwy walczak. dużo punktów co mecz. mnóstwo zbiórek. Boli to tez jego mocna strona. Trener Aleksandrowicz ma z niego duży pożytek )
JAROSŁAW KALINOWSKI 28 LAT ZASTAL ZIELONA GÓRA ( wg mnie najlepszy rogzrywający w I lidze. Asysty, dobry rzut to jego najmocniejsze strony. z powodzeniem mogłby grać w DBE. nawet w wyjściowym składzie którejś z drużyn DBE. Np w Anwilu mogłby zastąpić Łukasz Koszarka. )
TOMASZ CELEJ 29 LAT ZNICZ JAROSŁAW ( Koszykarz który grał już w kilku drużynach z DBE. Świetny rzut za 3. Potrafi sam rozstrzygać mecze na korzyśc drużyny z Jarosławia, która także chce bardzo po tym sezonie wrócić szybko do DBE. myslę że to gracz na 1 piatkę drużyny z DBE )
MARCIN ECKA 28 LAT ZNICZ JArOSŁAW ( Kolejny już świetny rozgrywający w I lidze, któemu jakoś nikt nie chce zaufać z drużyn DBE. to dzięki jego swietnej grze Znicz może liczyć się bardzo w walce o DBE. Marcin ma super rzut. mnóstwo asyst co meczyk. )
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Ok wymieniłeś swoją listę i nie powiem niektóre nazwiska powinny grać w DBE. Ale piszesz, że ktoś ma super rzut etc. zwróć jednak uwagę na poziom rozgrywek, którego nie można porównać jak choćby to, że ktoś rzucił 45 punktów w II lidze..to nie znaczy, że w DBE tyle rzuci. Równie dobrze rywal mógł być słabiutki i to było efektem. Poza tym niektóre twoje wypowiedzi są na podstawie jedynie statystyk a nie ocenie gry &quot; swoje też zdobędzie&quot; przepraszam, ale w DBE takich nie potrzeba chyba, że jako zadaniowców na ławkę. Tak naprawdę dobrych strzelców w I lidze, którzy mogliby walczyć w DBE jest niewielu, ale według Ciebie są oni lepsi od Ivo, Koszarka i wielu wielu innych. Ciekawi mnie natomiast po czym to wnioskujesz? Po samych suchych statystykach? Tak to daleko nie zajdziesz.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Ok wymieniłeś swoją listę i nie powiem niektóre nazwiska powinny grać w DBE. Ale piszesz, że ktoś ma super rzut etc. zwróć jednak uwagę na poziom rozgrywek, którego nie można porównać jak choćby to, że ktoś rzucił 45 punktów w II lidze..to nie znaczy, że w DBE tyle rzuci. Równie dobrze rywal mógł być słabiutki i to było efektem. Poza tym niektóre twoje wypowiedzi są na podstawie jedynie statystyk a nie ocenie gry &quot; swoje też zdobędzie&quot; przepraszam, ale w DBE takich nie potrzeba chyba, że jako zadaniowców na ławkę. Tak naprawdę dobrych strzelców w I lidze, którzy mogliby walczyć w DBE jest niewielu, ale według Ciebie są oni lepsi od Ivo, Koszarka i wielu wielu innych. Ciekawi mnie natomiast po czym to wnioskujesz? Po samych suchych statystykach? Tak to daleko nie zajdziesz.
:-? Sory ale pewnie wogóle 1 raz zobaczyles te nazwiska któe wymieniłem. Wiem że interesujesz się tylko i wyłącznie DBE z polskiej ligi. I pisząc swojego posta wogóle nie patrzyłem na statystyki więc luzik. 2 lata pracowałem w e-baskecie więc troszkę znam się na I lidze. Napewno nie napisałem nic bezpodstawnie. A o dobrych strzelcach z I ligi to nie pisz, że ich nie ma bo jest ich bardzo wielu. pewnie twoim ulubionem zawodnikiem z DBE jest przyszłościowy zawodnik z Basketu Kwidzyń 40 letni Ansley !!!!!!! szacunek dla działaczy i trenerów beniaminka DBE za to że wolą zatrudniać emeryta, cudownie ruszającego się w obronie niż jakiegoś przyszłościowego Polaka na jego miejsce. Ale taka jest już polska mentalnośc niestety. hehe
NIE BÓJMY SIĘ STAWIAĆ NA POLSKICH ZAWODNIKÓW !!!!!!!!!!!
Michał Wołoszyn , Piotr Pamuła , Michał Gabiński , Jacek Jarecki --&gt; 4 wychowanków STALI STALOWA WOLA. RESPECT ????
pozdro600
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Pisz nawet w wyborczej a i tak kazdy Ci powie, ze piszesz bzdury. Nazwiska w wiekszosci bardzo dobrze znam. Poza tym od razu widac jak bardzo subiektywna jest tutaj lista. Niemniej jednak pisanie, ze sa oni lepsi niz Ci w DBE jest smieszne i swiadczy tylko o tobie. Skad ty mozesz wiedziec czym sie interesuje? Spowiadalem Ci sie? Nie wiec przestan wmawiac czym sie interesujesz bo u Ciebie widac kompletny brak znajomosci obu lig. A pisanie, ze zawodnicy I ligowi sa lepsi od tych z DBE (Polacy) jest tak smieszne ze az zalosne bo nie mozna porownywac lig, ale dla Ciebie to nie argument. I nie wmawiaj mi kto jest moim ulubiencem, gdyz jestem moderatorem i szacunek mi sie nalezy. Poza tym nie widziales na oczy ani razu Ansleya wiec jakim prawem go oceniasz? A no tak statystyki mowia wszystko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom