>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dbe 07/08

Status
Zamknięty.
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Stalówka Rządzi
Pisz nawet w wyborczej a i tak kazdy Ci powie, ze piszesz bzdury. Nazwiska w wiekszosci bardzo dobrze znam. Poza tym od razu widac jak bardzo subiektywna jest tutaj lista. Niemniej jednak pisanie, ze sa oni lepsi niz Ci w DBE jest smieszne i swiadczy tylko o tobie. Skad ty mozesz wiedziec czym sie interesuje? Spowiadalem Ci sie? Nie wiec przestan wmawiac czym sie interesujesz bo u Ciebie widac kompletny brak znajomosci obu lig. A pisanie, ze zawodnicy I ligowi sa lepsi od tych z DBE (Polacy) jest tak smieszne ze az zalosne bo nie mozna porownywac lig, ale dla Ciebie to nie argument. I nie wmawiaj mi kto jest moim ulubiencem, gdyz jestem moderatorem i szacunek mi sie nalezy. Poza tym nie widziales na oczy ani razu Ansleya wiec jakim prawem go oceniasz? A no tak statystyki mowia wszystko
No jeśli ktoś się zna na I lidze to przyzna mi dużą rację. Tych nazwisk niektórych to pewnie wogóle na oczy nie widziałeś. Lista subiektywna? hehe I ta lista sporządzona przeze mnie to naprawdę bardzo ciekawi zawodnicy, którym warto się przyjrzeć. Moze niektórzy nie są jesczze teraz gotowi na 100 % na granie w tej śmiesznej DBE. Zobaczymy za rok moze 2 lata gdzie będą grali zawodnicy to wtedy pogadamy. U mnie brak znajomości obu lig. heeh Ansleya widzialem dużo razy. Kiedyś grał dosyć dobrze. Ale teraz 40 latek dajcie spokój ludzie. a na statystyki wogóle nie patrzę.
MOŻE WRÓĆMY SIĘ TROSZKĘ W CZASIE.
3 LATA TEMU BYŁ U NAS W sTALÓWCE BARDZO ŁADNY MECZYK:
STAL STALOWA WOLA - POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI
wówczas Polpharma pięknie załatwiła z sędziami meczyk. ale ciekawie było także na trybunach. kto był ten widział. hehe :spokodfhgfh: pozdro600
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
wówczas Polpharma pięknie załatwiła z sędziami meczyk.
Tak oczywiście a Stalówka była lepsza i niestety przegrała bo sędziowie nie mieli co robić i Was oszukali.

Tych nazwisk niektórych to pewnie wogóle na oczy nie widziałeś.
Znów zaczynasz? Już Ci mówiłem, że większość bardzo dobrze znam i to w dużej mierze dzięki temu, że na codzień obcuję z koszykówką. Jeszcze raz wpiszesz, że nie widziałem tego, zrobiłem tamtą a dam ostrzeżenie bo nie życzę sobie aby ktoś mi wmawiał co widziałem etc.

Moze niektórzy nie są jesczze teraz gotowi na 100 % na granie w tej śmiesznej DBE.
Niech już nawet jest śmieszna i wielu z koszykarzy nie jest gotowa aby w niej się spełnić.

Ale teraz 40 latek dajcie spokój ludzie. a na statystyki wogóle nie patrzę.
To powiedz gdzie go teraz widziałeś skoro nawet na mecze swojej Stalówki nie chodzisz.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Tak oczywiście a Stalówka była lepsza i niestety przegrała bo sędziowie nie mieli co robić i Was oszukali.

:spokodfhgfh: Stalowka wygrałaby na lajcie tamten meczyk. Ale oczywiście trener Szczubiał dogadał się z sędziami. tak to już jest. Bogatszy zawsze wygra.

Znów zaczynasz? Już Ci mówiłem, że większość bardzo dobrze znam i to w dużej mierze dzięki temu, że na codzień obcuję z koszykówką. Jeszcze raz wpiszesz, że nie widziałem tego, zrobiłem tamtą a dam ostrzeżenie bo nie życzę sobie aby ktoś mi wmawiał co widziałem etc.

:spokodfhgfh: bez komentarza


Niech już nawet jest śmieszna i wielu z koszykarzy nie jest gotowa aby w niej się spełnić.

:spokodfhgfh: jest gotowa większośc.


To powiedz gdzie go teraz widziałeś skoro nawet na mecze swojej Stalówki nie chodzisz.
:spokodfhgfh: na mecze Stalówki prawdziwi kibole zaczną chodzić wówczas gdy niby koszykarze przestaną olewać swoich kibiców.

STAL SOVIA RACOVIA
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Stalowka wygrałaby na lajcie tamten meczyk. Ale oczywiście trener Szczubiał dogadał się z sędziami. tak to już jest. Bogatszy zawsze wygra.
Tak jasne a Prokom wygrywa w lidze bo kupili ją sobie. Jakby wygrała na lajcie czemu tego nie zrobiła? Najłatwiej zwalić na sędziów. Widziałeś chociaż żeby Szczubiał z sędziami się dogadywał? Nie, więc przestań tutaj gadać jakieś bzdury, bo tutaj nikt nie ma tolerować twoich nieprawdziwych pomówień.

na mecze Stalówki prawdziwi kibole zaczną chodzić wówczas gdy niby koszykarze przestaną olewać swoich kibiców.
Bardzo mądra gadka..prawdziwi kibice..tacy idą na mecz zawsze a nie gadają piłka popularniejsza. To tylko świadczy o tym, że nie chodzisz na mecze i nie wiesz jak kto gra w I lidze, że nie wspomnę o DBE. A kibole to nie to samo co kibice bo kibole to zazwyczaj tacy co są z drużyną kiedy wygrywa, a gdy przegrywa to rzucają wyzwiska etc. w stronę zawodników.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Stal Stalowa Wola Władcy Podkarpacia
Tak jasne a Prokom wygrywa w lidze bo kupili ją sobie. Jakby wygrała na lajcie czemu tego nie zrobiła? Najłatwiej zwalić na sędziów. Widziałeś chociaż żeby Szczubiał z sędziami się dogadywał? Nie, więc przestań tutaj gadać jakieś bzdury, bo tutaj nikt nie ma tolerować twoich nieprawdziwych pomówień.

:spokodfhgfh: nie zrobiła tego bo sędziowie działali swoje. jakbyś był to byś to widział. dużo kibiców przyjechało akurat wtedy ze Starogardu Gdanskiego. I sami nawet śmiali się z decyzji pana sedziego. wiec wyluzuj.

Bardzo mądra gadka..prawdziwi kibice..tacy idą na mecz zawsze a nie gadają piłka popularniejsza. To tylko świadczy o tym, że nie chodzisz na mecze i nie wiesz jak kto gra w I lidze, że nie wspomnę o DBE. A kibole to nie to samo co kibice bo kibole to zazwyczaj tacy co są z drużyną kiedy wygrywa, a gdy przegrywa to rzucają wyzwiska etc. w stronę zawodników.
:spokodfhgfh: w Stalowej Woli rządzi piłka. tak było od zawsze o tak zostanie. Na mecze w kosza chodzę tylko gdy jest jakiś ładny derbowy meczyk. i gdy jest info że kibice przyjezdni będą u nas. wtedy jest ciekawie. np. mecze z Siarką Tarnobrzeg to jest coś. a jesli chodzi i DBE i I ligę to orientuję sie w tym bardzo dobrze. wiec wyluzuj :-D
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
a jesli chodzi i DBE i I ligę to orientuję sie w tym bardzo dobrze. wiec wyluzuj
Tak właśnie widać po twoich wypowiedziach.

Tak oczywiście wierzę, my pewnie nawet awans do DBE sobie kupiliśmy według Ciebie. Zresztą dziwne, że mecz Stal - Sportino nie jest ciekawy.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Tak właśnie widać po twoich wypowiedziach.

Tak oczywiście wierzę, my pewnie nawet awans do DBE sobie kupiliśmy według Ciebie. Zresztą dziwne, że mecz Stal - Sportino nie jest ciekawy.
Stal - Sportino ciekawy meczyk??? po co iść na mecz skoro już dawno przed meczem było wiadomo kto wygra. więc bez sensu iśc na mecz który będzie powtórką tego co było z Zastalem u nas. żenada pozdro

Edit by Alex76:

I mówi to &quot;Prawdziwy&quot; kibic.
Koniec dyskusji na ten temat.
 
edi143 3

edi143

Użytkownik
26-x-07
PROKOM TREFL-ŚLĄSK WROCŁAW SP 156...typ-1
Nie wydaje sie ,ze granica 156 punktow bedzie przekroczona!



PROKOM TREFL-ŚLĄSK WROCŁAW SP 156...typ-1
Nie wydaje sie ,ze granica 156 punktow bedzie przekroczona!

Edit by Alex:

Następnym razem napisz coś od siebie, a nie wklejasz tylko screen i jedno zdanie.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Kurde juz mialem napisana analize na ponad 500 slow i mi sie skasowala cholera !!!!!!!
Kwidzyn - Koszalin 2 1.75 8/10
nie chce mi sie pisac od nowa. Koszalin napewno posiada wielu lepszych zawodnikow a jak wiemy zeby pociagnac zespol potrzebnych jest 5 zawodnikow a nie jeden Courntey Eldirge i Mike King na ktorym opiera sie zespol z Basketu W Koszalinie graja tacy znani zawodnicy jak Dante Swanson Jeff Nordgard Ibrahim , i tacy ktorzy nie sa znani a graja naprawde solidnie Burns Dj Thompson . Druzyna z kwidzynia w swoim skladie ma az 7 Polakow , do zespolu dolaczyl nowy Srodkowy ktory nie jest jakims wirtuozem pozatym ze skonczyl dobra uczelnie Duke , to z niczego nie zasylanl po nie dostaniu sie do nba gral na filipnach na wegrzech a ostatnio w Japonii Uwazam ze Koszlin wygra dluzsza lawka rezerwowych , a takze poprostu wiekszymi umiejetnosciami zawodnikow. Pod koszem uwazam ze ta przewaga bedzie widoczna Bo Sani bedzie ogrywal jak chcial Ansleya ktry odrywa sie od ziemi tak jak moja Babcia. Burn bez problemu poradzi sobie z Zurawskim , mysle ze zespol z koszalina bedzie chcial weliminowac Mika Kinga ktory jest najlepszym graczem tego zespolu i lubi lapac przewinienia ????
Eh zaluje pisalem analize 20 minut i dupa mam nadzieje ze ta was tez przekona
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Energa Czarni - STal Ostrow 1 1.65 5,5/10
Troche mniej pewny typ , poniewaz jeden z najlepszych graczy zespolu Kudriawcew znowil treningi dopiero od czwartku . Jezeli Sasza bedzie gral na swoim normalnym poziomie to Atals powinnien spokojnie poplynac , w Zespole Atlasu jest wiele obcokrajowcow ale tak naprawde tylko dwoch sie wyrozniają Boykin i Huges Oden , himerycznie gra Kadziulis , inni Amerykanie Willson Bennet Harington mysle ze nie pokazuja pelni swoich mozliwosci . Greg nie trenowal z zespolem od pocatku dlatego jeszcze nie gra tak dobrze , mysle ze Harrington bedzie gral z meczu na mecz coraz lepiej. Stal oczywiscie to druzyna bardzo efektowa , nastawiona na atak. Warto wspomniec ze Polaka to oni maja jednego Szawarskiego ktory gra bardzo dobrze , w jego zespole nie widac wartosciowego zmiennika.
CZarni to jakze odmienny zespol . Nie ma tu az 10 wyrownanych zawodnikow ale jest zelazna 8 i Igor Griszczuk , jego zspol pokaal ze umie walczyc przegrali minimalnie z takimi potentami jak Anwil czy Prokom. Zespole jest mocny obowd Ed Scot ktory jeszcze nie gra na 100 % mozliwosci , Cesnauskis ktory gra bardzo dbrz jego rzut z poldysansu dystansu jest bardzo ale to bardzo dobry , i Szasza kudraiwcew prawdziwy walczak. Polakow w tym zespole jest dwoch FRasunkiewicz ktory zawsze cos rzuci wejdzie pod kosz , obok Saszki to prawdziwy walczak zmienia go najczesciej Piotr Szotka solidny gracz w obronie a ataku nie bryluje. Na 4 Gra bvardzo dobry Omar Barlett i Tarmo Kikerpill obywdoje to tytani obrony , Taki styl Gry wlasnie Igor Griszczuk preferuje . Srodkowego Czarni maja tylko jednego Jest Nim James Huges bardzo skoczny i dobrze grajcy w ataku amerykanin pokazal w tym sezonie ze ambicji i zaangazowania mu nie braknie .Uwazam ze gdyby do zespolu Czarnych dolaczyl jeszcze jeden środkowy i gracz na pozycjie 3 mogli by walczyc nawet o 4. w Takim ukladzie zmeczenie jest zbyyt duze i pod koniec seoznu nie maja czym oddychac.
Uwazam jednak Ze Defensywa Igora pokona Atak Andrzeja kowalczyka i Zespol CZarnych wygra
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jak dla mnie to trudny typ. Widziałem Czarnych i TV i u mnie w Starogardzie na jednym z turniejów przedsezonowych, ale w takim składzie jakim zagrają dziś. Powiem szczerze nie jest to zespół, który jakoś wyrasta z reszty walczących o miejsca 3-6. Czarni mają dobry obwód pod koszem jednak nie jest tak pięknie. Zaraz ktoś wyskoczy Hughes etc., ale prawda taka, że solidny defensor ograniczy go, zaś sam Hughes do tytanów obrony na pewno nie należy. Kudriawcew to motor napędowy, zawsze potrafi podnieść swoją drużynę i bardzo szybko odrobić straty celnymi rzutami. Mimo wszystko dopiero wraca więc jego dyspozycja może być różna. Atlas natomiast gra bardzo dobrze jest moim zdaniem lepszą ekipą i jedynie czynnik w postaci gry na wyjeździe może im przeszkodzić w wygraniu tego pojedynku. Atlas ma niezłych Polaków do tego gra solidnie w ataku. Moim zdaniem szanse na wygranie po równo, ale skłaniałbym się ku będącym na fali gościom.

Górnik Wałbrzych - Polpharma Starogard Gdański
Górnik to wygra. Polpharma nie wygrała z Basketem tylko on przegrał z nami. Polacy to dobrzy zawodnicy podobnie jak Copeland, ale brakuje 2 solidnych strzelców typu Logana i Okafora, których mieliśmy rok temu. Teraz jest gorzej a Górnik gra solidniej i pokonał w końcu dwóch bardzo silnych rywali. SKS na wyjeździe gra bardzo słabo więc nie widze innego wyjścia jak wygrana beniaminka DBE.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jak dla mnie to trudny typ. Widziałem Czarnych i TV i u mnie w Starogardzie na jednym z turniejów przedsezonowych, ale w takim składzie jakim zagrają dziś. Powiem szczerze nie jest to zespół, który jakoś wyrasta z reszty walczących o miejsca 3-6. Czarni mają dobry obwód pod koszem jednak nie jest tak pięknie. Zaraz ktoś wyskoczy Hughes etc., ale prawda taka, że solidny defensor ograniczy go, zaś sam Hughes do tytanów obrony na pewno nie należy. Kudriawcew to motor napędowy, zawsze potrafi podnieść swoją drużynę i bardzo szybko odrobić straty celnymi rzutami. Mimo wszystko dopiero wraca więc jego dyspozycja może być różna. Atlas natomiast gra bardzo dobrze jest moim zdaniem lepszą ekipą i jedynie czynnik w postaci gry na wyjeździe może im przeszkodzić w wygraniu tego pojedynku. Atlas ma niezłych Polaków do tego gra solidnie w ataku. Moim zdaniem szanse na wygranie po równo, ale skłaniałbym się ku będącym na fali gościom. ✅
Górnik Wałbrzych - Polpharma Starogard Gdański ✅
Górnik to wygra. Polpharma nie wygrała z Basketem tylko on przegrał z nami. Polacy to dobrzy zawodnicy podobnie jak Copeland, ale brakuje 2 solidnych strzelców typu Logana i Okafora, których mieliśmy rok temu. Teraz jest gorzej a Górnik gra solidniej i pokonał w końcu dwóch bardzo silnych rywali. SKS na wyjeździe gra bardzo słabo więc nie widze innego wyjścia jak wygrana beniaminka DBE.
Tak jak się spodziewałem Polpharma dała ciała, i mam nadzieję, że ten pseudotrener jakim jest Jerzy Chudeusz szybko zmieni otoczenie bo jak można testować 5 podkoszowców i każdy z nich jest ofermą. To tylko świadczy o poziomie trenerskim Chudeusza. Co do meczu Atlasu to również tak jak sądziłem Atlas jest w tym sezonie mocny. Czarni moim zdaniem będą walczyć o 5-6 miejsce, gdyż wielkiego postępu u nich nie widzę.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Oba Typy na minus , zenada to co pokazal koszalin , ze slabym Basketem dostac wciry ahaha , Energa nie wiedzialem ze nie zagra Kudriawcew i Kikerplii ;/
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Sam chyba nie zagram, ale podać moge:

PGE Turów Zgorzelec - Polpak Świecie (HC+7,5) 2 1,85

Jedno z dwóch najciekawszych spotkań tej kolejki. Zespół Turowa Zgorzelec podejmie u siebie Polpak, Polpak, który w ostatniej kolejce upolował Prokom. I chociaż jest coś takiego, że z Prokomem drużynom z naszej ligi gra się lekko (bo nie liczą na wygraną, więc co mają do stracenia) to jednak wygrac z nim to nie lada wydarzenie, a Polpak w całym sezonie gra bardzo dobrze. Gospodarze to też mocny zespół jednak z takim HC chyba warto zaryzykować i postawić na Polpak, mimo, że z zespołu prawdopodobnie odejdzie Mujo Tuljković.

Prokom Trefl Sopot - Basket Kwidzyn (HC+16,5) 2 2,00

Kolejne ciekawe spotkanie, obecni mistrzowie Polski podejmą u siebie beniaminka, który według bukmacherów jest skazany na porażke. Mi się jednak wydaje, że mogą powalczyć, ponieważ jak napisałem wyżej tym słabym zespołom z Sopocianami gra się luźno, a poza tym Kwidzyn grać z lepszymi umie co pokazał wygrywając z Polpakiem na wyjeździe. A w Prokomie odchodzą dwaj zawodnicy Best i Wołkowyjski, strata tego drugiego na pewno za wiele nie znaczy, ale Besta może troche zabraknąć. Z drugiej strony Prokom może wkońcu będzie się chciał efektywnie przełamać, jednak po takim kursie wolałbym zagrać na gości.


Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Polpak Swiecie - ASCO Slask Wroclaw 1.76

Wszystko wskazuje na to, ze wygraja podopieczni trenera Uvalina, chociaz ten trener ma marne pojecie o koszu to mimo to powinny umiejetnosci Polpaku zdecydowac o wygranej. W bardzo dobrej formie jest malutki Dixon, swetnie rzuca z dystansu, wspolrpacuje z silnym Hicksem (bardzo soldiny zawodnik, zbiera i punktuje) ponato swietnie gra Brkic i Kikowski. Slabiej ostatnio Harris ale mysle, ze sie przelamie, podobnie Seweryn, ktory wychodzi ciagle w pierwszje piatce. Po kontuzji wrocil juz Hajric, duze wzocnienie pod koszem. Jest jeszcze Ratajczak, Sulovic oraz Stefanvic. To jest calkiem niezle dziesiatka chociaz graja w kretke, swietny mecz z Anwilem i Prokomem, slaby np. z Polonia. Slask rowniez nie zachwyca, coraz gorzej graja tez w Ulebie. Dobrze gra Robinson i Homan, czasem tomczyk, reszta dostaje, Atkins niedawno wrocil, Chanas slabo gra, Stevic tez nie bardzo, Hyzy przy nowym trenera moze miec inna role sotatnio kolo 14 minut tylko, Kiausas to byl pupilek Urlepa w ataku bezuzyteczny, ostatecznie 4 mecze w uleb cup przegrane, mysle, ze dzis bedzie podobnie.
 
blackhawk 0

blackhawk

Użytkownik
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk

AZS vs Czarni czyli Wielkie Derby Pomorza Środkowego
Po fatalnym początku Czarni rozpoczynają rundę rewanżową na przedostatnim miejscu w tabeli. W innej sytuacji jest AZS, gra lepiej niż się spodziewano i zajmuje 7 miejsce. W ostatniej kolejce &#39;Czarne Pantery&#39; po ładnej grze łatwo pokonały Polpak Świecie walczący o podium. Warto dodać, że w tamtym meczu Czarni grali właściwie bez klasycznego centra ponieważ zarówno Barlett jak i Kikerpill to raczej &#39;4&#39;. Hughes zagrał 6 minut i pożegnał się z zespołem, w jego miejsce przyszedł dobrze znany kibicom z występów w Prokomie Michael Andersen który z pewnością będzie dużym wzmocnieniem w dzisiejszym meczu. Progres formy widać u Cederick&#39;a Bozemana, efektowny i efektywny występ z Polpakiem z pewnością dodał mu pewności. Dla pozostałych graczy Czarnych to kolejne derby i z pewnością będą gryźć parkiet do ostatniej sekundy. Czarni będą również mieli wsparcie dużej grupy swoich kibiców co dodatkowo powinno ich zmobilizować. AZS w ostatniej kolejce przegrał z Górnikiem i gra coraz gorzej w przeciwieństwie do Energii. Warto dodać, że koszalinianie nie wygrali ostatnich 4 spotkań w lidze z Czarnymi i dzisiaj nie powinno się to zmienić.
 
M 0

mojo

Użytkownik
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk

W derbach Pomorza faworytem są dla mnie gospodarze. Bilans u siebie 3W-2L może niezbyt imponujący ale z takim przeciwnikiem jak dzisiaj powinni sobie poradzić. Pokonali u siebie Anwil, Polonię oraz Kotwicę. Przegrali z Prokomem i Polpakiem. Do składu wraca Swanson co powinno wzmocnić atak gospodarzy. Energa ma jeden z najgorszych bilansów away czyli 1W-5L. Na ostatnie 10 spotkań - 8 porażek. Dzisiaj z racji że to derby spodziewam się zaciętego spotkania i zwycięstwa AZS. Dodatkowo mecz pokaże TV więc może zagrają na over.

(-3,5) AZS - Energa 1 @ 1,88
over 153,5 pkt.

Przy stanie 70-72 i kilku sek. do końca meczu AZS miał 2 osobiste i jednego nie wykorzystał...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z mojo, Igor to taktyk czlowiek ktory bazuje na zagrywkach ustalonych z gry, malo improwizacji wiecej ustawionej gry a tego jeszcze z Andersenem na pewno nie przerobili, zreszta watpie aby on dobrze gral nie bardzo chcial przyjsc do tak slabej druzyny ciekawe jaka bedzie motywacja. AZS juz nie pamietam kiedy ostatnio wygral u siebie z Czarnymi ale troche to trwalo, teraz Koszalin mocniejszy i powinni sobie proadzic, AZS @ 1.60
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Atlas Stal - Energa Czarni
typ: 2 kurs: 2.55

Moim zdanem kursy powinny byc ustawione 1.9-1.7 bowiem minimalnie faworytami tego meczu sa goscie. Wreszcie Czarni graja dobrze tak jak wszyscy oczekiwali przed sezonem, zespol wzmocnil Cedrik Boozeman oraz Andersen i to wlasnie Dunczyk jest ogromnym wzocmieniem jesli chodzi o obrone, zbiorki oraz punkty. To jeden z najlepszych centrow Dominet Bank Ekstraligi. Stal gra fatalnie, coraz grzej sie spisuja, oddaja koljnych zawodnikow, Kowalczyk powinien wyleciec. Odszedl Greg Harington oraz Bennett, wczensiej Wilson, za to kontuzjowany jest Cota, problemy ze zdrowiem ma Ruben Boykin, ten drugi zagra ale nie bedzie mu latwo z urazem walczyc z centrami Czarnych. W druzynie ze Slupska super spisuje sie Mantas Cesnauskis, powoli do formy wraca Przemek Frasunkiewicz, jest Boozeman i Andersen, zawodzi obencie tylko Kudraicev ale za kilka dni pojawi sie nowy gracz wiec licze na to, ze Sasza wezmie sie za siebie wlasnie w Ostrowie. Stal przegrala z Kotwica, Polonia prezentuja sie fatalnie, zero atau zero obrony, nie spodziewalam sie ze w tym sezonie Atlas bedzie grac az tak zle. Wychodzi na to ze jedynym atutem jest hala i Oden, reszta gra slabo, zawodzi Szawar ostatnio a do meczu z Prokomem gral swietnie, srednio gra Sroka, beznadzijenie Hughes, Cota kontuzja, Boykin uraz to kto tam ma grac? Kadizulis? Watpie to jest za malo. Czarni musza odrabiac straty, sa na fali po wygranej z Anwilem i powinni wygrac, 2.55 troche dziwne.

e.: Takiego sedziowania nie widzialam od wielu tygodni, panowie drukarze powinni odpowiedziec za to co robia i dostac dyskwalifikacje oraz jakies inne kary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom