>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dbe 07/08

Status
Zamknięty.
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek ✅✅✅

Czwarty w tabeli wrocławska drużyna podejmować będzie wicelidera, współprzewodzący ekstraklasie wespół z Prokomem zespół Anwilu. Nie będzie to już - niestety dla gospodarzy - próba wygrania dziesiątego z kolei meczu, bo w sobotę PGE Turów przerwał piękną passę Śląska. W dodatku drużyna ze Zgorzelca wygrała derby Dolnego Śląska wyraźnie, w sposób nie podlegający dyskusji 82:65 (19:19, 23:9, 17:13, 23:24) - wrocławianie równorzędnym partnerem byli tylko przez 10 minut. W dodatku stracili - i wszystko wskazuje, że na dłużej - czołowego zawodnika, Radosława Hyżego, który z kontuzją kolana wylądował w szpitalu.

W środę kolejny przeciwnik &quot;z wysokiej półki&quot;, mający w tym sezonie ambicje sięgające mistrzostwa Polski. Jeśli słaba dyspozycja w niedzielnym spotkaniu gospodarzy środowego meczu była tylko chwilowa - czeka nas interesujący mecz. Śląsk ma ochotę na rewanż za porażkę w meczu I rundy w listopadzie, kiedy to przegrał badrzo wysoko: Anwil zwyciężył 86:64 (23:20, 21:15, 22:8, 20:21). Czy wrocławianom uda się rewanż?

mój typ 1 kurs 1.80
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Spotkanie: Prokom Trefl Sopot - AZS Koszalin
Typ: hc Prokom -14,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Vice Lider Dominet Basket Ligi - Prokom dzis o 18:00 w hali 100-lecia podejmowac bedzie AZS Koszalin. Sopocianie sa w tym spotkaniu murowanym faworytem. W generalnej tabeli plasuja sie aktualnie na drugiej pozycji, fotel lidera piastuja koszykarze z hali Mistrzow, czyli Anwil Wloclawek. Prokom w tym sezonie zwyciezal 13 razy, a przegrywal cztery razy. Ostatni mecz sopocianie grali w srode. Ku zaskoczeniu wszystkich przegrali z MTS Basket Kwidzyn i to wysoko bo az 79-89. pierwsza kwarta tamtego meczu nalezala do zawodnikow sopockiego klubu, lecz w kolejnych kwartach Prokom nie mogl sobie dac rady z MTS-em i po 3 kwarcie przygrywal roznica pieciu punktow, a w czwartej juz dziesiecioma punktami. Druzyna gosci zajmuje 10. miejsce w tabeli z bilansem siedmiu wygranych, i dziesieciu porazek. Ostatnio na wlasnej hali podejmowali Polpharme starogard gdanski, i odniesli pewna wygrana, bo az przewaga 18-stu punktow.(93-75) Lecz dzis Prokom napewno nie pozwoli sobie na kolejna kompromitacje i mam nadzieje, ze pewnie rozgromi AZS Koszalin i to przewaga okolo 25-30 punktow.

WYNIK: 96-81 ✅✅✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie za duzy kurs na Polonie? Az 2.70 z Polpharma, mnie ekipa Prabuckiego nie przkeonuje, przewalili mecz z Gornikiem, graja przecietnie. Wedlug mnie Polonia jest lepsza, kurs 2.70 za wysoki. Wraca do skaldu Riley a to bardzo wazny zawodnik ostatnio, swietna forma Normana Richardsona, 2/10 na Wawe.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Basket Kwidzyń - Anwil Włocławek

21 kolejka Dominet Basket Ligi.

Data: 24.02.08 godz. 18:00


VS


Analizując kolejną kolejke DBL moją uwage zwrócił mecz
który odbędzie się w Kwidzyniu gdzie miejscowy Basket
podejmować będzie przybyszów z Włocławka.

Kilka istotnych faktów odnośnie tego meczu widziane z
tylko i wyłącznie, zaznaczam mojej perspektywy.

Drużyna Mariusza Karola wbrew opiniom ekspertów od
kilku tygodni prezentuje znakomitą dyspozycję, wygrane
mecze nad Prokomem oraz Turowem w ich własnej hali
mają swoją wymowę.Paradoksalnie drużyna Basketu
prezentuje się znakomicie od momentu gdy zespół opuścił
najlepszy strzelec Mike King, który odszedł do Larissy.
Świetnie wkmoponował się do założen gry Mariusza Karola
niechciany w Kołobrzegu Eric Barkley, który jest od kilku
spotkań opcją ofensywną numer jeden tej drużyny.
Jeżeli do tego dodamy zawsze zawodnika, który nigdy nie
schodzi poniżej pewnego poziomu Eldridge&#39;a, oraz graczy
którzy w każdym meczu walczą o każda piłke takich jak
Żurawski czy Andrzejewski to mamy do czynienia z
kolektywem bez gwiazd, ale zespołem który tworzy drużyne

Anwil Włocławek przeżywa od kilku tygodni wielki kryzys,
nie oszukujmy się ta drużyna po odejściu jej wielkiego
lidera,przywódcy i najważniejszego gracza w tym sezonie
Geroda Hendersona, rozyspała się jak domek z kart.
Na pewno Pipan jeszcze ma dużo czasu na nowo ten
zespół poukładać, ponieważ potencjał ludzki we Włocławku
nadal jest spory ale strata Hendersona to jest ogromne
osłabienie i jestem przekonany, że Anwil w tym sezonie
nie zdobędzie jak poprzednio medalu.
Skoro Anwil z Thomasem, Jagodnikiem czy Hillem nie
był w stanie zdobyć medalu to i tym razem go nie bedzie
w stanie zdobyc, poniewaz pozostal na placu boju bez
klasycznego madrego rozgrywajacego jakim byl Dolarson.
Koszarek to nie jest typ lidera , to nie jest typ gracza
ktory bedzie sercem tego zespolu a tego nalezy wlasnie
oczekiwac od playmakera.

Kiedy gra sie nie ukladala Gerod sam bral pilke, potrafil
przejac ciezar gry na siebie i trzymal Anwil w ryzach
powiem szczerze to on pozwalał mu wygrywać.

I taki oto osłabiony Anwil przegrał w Słupsku, Wrocławiu,
Świeci i wszystko wskazuje na to że przegra także na
terenie rewelacyjnego beniaminka.

Dzisiaj pobrałem Kwidzyn po 3,21 w fortunie, poniewaz
uwazam ze to jest nieporozumienie, taki kurs na to
spotkanie i na pewno bedze szybko spadac w dół.


Basket Kwidzyn - Anwil Włocławek

Pick: 1

Odds: 3,21✅

Fortuna

Wynik : 100 : 97
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Popieram typ Capone. Bardzo jestem ciekawy jaka bedzie linia. Jesli wysoka grubo mozna grac na Kwidzyn.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Zapowiada się ciekawe spotkanie. Zacząłem przed chwilą analizować i sam do końca przekonany nie jestem lecz jakbym miał już dać pieniądze to wolałbym postawić na Włocławek. Ostatnio przebłysk formy miał Basket ale nie można już ich traktować w każdym spotkaniu za faworytów.
Gracze Anwilu jeśli nie zaczną wygrywać dostanę duże kary finansowe a takie rozwiązanie potrafi zmobilizować.
Basket ma tutaj przewagę rozgrywającego i własnej hali jak dla mnie. Nie można zapominać że to właśnie Anwil może walczyć o medale a nie wykluczone ze w finale o mistrza a Basket... o wejście do PO.
Anwil ze Słupskiem i Polpakiem to totalna porażka ale ze Śląskiem wygrali 3 kwarty i gdyby nie druga odsłona (14:4) wygrali by to spotkanie.
Basket z Turowem na początku 4 kwarty przegrywał już 9 punktami, a przegrali tylko przez słabą obronę co podkreślał również Drobnjak.
Jeśli tylko Anwil zagra dobrą obronę to myślę ze spokojnie wygrają to spotkanie ponieważ opcji w ataku im nie brakuje a pod koszem Ansley czy Ibrahim raczej będą mieli kłopoty z zatrzymaniem Alexa czy Zagoraca.
Basket - Anwil 2 1.60
 
capone 0

capone

Użytkownik
Dla mnie Kwidzyn po 3,21 to byl value i zagralem to juz w
czwartek grubo bo szanse sa o wiele wieksze dla Basketu niz to
suguruja kursy, Dunn faktycznie ma przewage pod koszem ale
Big Mike to nadal solidny gracz i nie mozna go lekcewazyc.
Nie zdziwie sie jak Anwil jeszcze wyleci z 4 na koniec zasadniczego
bo bez Hendersona to jak zagubione dziecko we mgle.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja tego nie gram ale ciezko mi uwierzyc, ze nagle Basket bedzie wygrywac wszystkie tak trudne mecze, passe maja pozytywna a Anwil negatywna i nie zdziwie sie jak to wlasnie Anwil spokojnie wygra, wynik moze byc w obie storny dlatego nie ruszam ale wieksze szasne daje zdecydowanie Anwilowi. Calkiem niedawno Basket przegral z Polha 65:66 wiec oni sa niebliczalni a czytalam, ze to byl bardzo zly mecz gosci tylko, ze Kwidzyn zagral jeszcze gorzej. W tej chwili jest 1.55 na Anwil moze sie skusze jak jeszcze minimalnie pojdzie w gore.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Dla mnie gra na taki Anwil po 1,55 to jest totalny bezsens.
Naprawde, oni nic soba nie prezentuja atak wlasciwie nie ma ataku
zupelnie Koszarek sobie nie radzi z presja , po za tym Basket
bardzo agresywnie broni , bedzie duzy nacisk na Koszarka i
non stop wywieranie na niego presji , Eldr&#39;y jest do tego wrecz
stworzony, dlatego Kwidzyn to wygra tak sadze , jak bedzie to
dopiero sie okaze na boisku.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Faktycznie Basket ostatnio sprawił kilka niespodzianek.
I dzisiaj też nie stoji na straconej pozycji. Wynik jest otwarty,
i niezdziwi mnie żaden wynik
Kurs na Kwidzyń kusi, jednak jeśli grałbym ten typ to najlepiej z Handi.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Zagralem sobie na Kotwice po 6,5 dla emocji , mecz w TV mam
nadzieje ze powalcza ze Slaskiem ktory jakby po seri zwyciestw
traci oddech ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja jednak wciąż jestem skłonny zagrać na Anwil. Mecz nie rozgrywa się tylko na obwodzie i to w rękach rozgrywającego. Koszarek to nie jest głupi facet, gra u boku Hendersona go trochę nauczyła. Jak nie będzie sobie radził to pograją sobie po obwodzie. Na &quot;dwójce&quot; przecież bardzo dobrze gra Pluta.
Co do Kotwicy to jedynie niespodzianka może być. Szkoda że taki mały kurs na ASCO bo zwycięstwo mają pewne praktycznie.
Śląsk ostatnio grał słabo z Dynamo a i tak szedł cały mecz jak równy z równym. Gdyby nie kolosalna ilość bezsensownych strat to Śląsk mógł wygrać to spotkanie.
Wszyscy po spotkaniu zachwalali tego centra z Moskwy że miał taką wysoką skuteczność. Proszę was (jeśli chodzi o media ;) )... przecież on był zostawiany pod koszem sam bez obrońców. To były banalne błędy Śląska prowadzące do porażki.
Jak dla mnie Śląsk i to jeszcze na handi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Prokom wygra ale czy powyzej 16 pkt? Chyba nie, to bardzo duzy spread, Polharma moze powalczyc w tym meczu, nie jest chyba na straconej pozycji, z Polonia zagrali niespodziewania bardzo dobrze. Moim zaniem Prokom wygra okolo 10-12 punktow ale to chyba maksymalnie.

Prokom - Polpharma +15.5 1.80
 
capone 0

capone

Użytkownik
Typ tygodnia zaksiegowany ;) Brawo Basket , Erick Barkley show
panie Koniecki Erick byl za slaby na Kotwice dzisiaj sam wlasciwe
rozprawil sie z Anwilem ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No i Anwil przegrał. Nie potrafię niektórych rzeczy na tym świecie zrozumieć :/
Eldridge jednak nie był gwoździem do trumny tylko Barkley ze swoimi 6 trójkami.
A Koszarek widać ze zagrał przyzwoicie (20 pkt). Chłopak potrafi rozgrywać tylko że mu nikt wcześniej nie chciał uwierzyć, dać szansy.
Prokom się pobawił już pod koniec. Tylko w I kwarcie jakiś oszołomiony był co mu sie rzadko zdarza ponieważ sopocianie zazwyczaj początki spotkań mają bardzo dobre i potem dopiero przeciwnik dochodzi do głosu.
W lidze zaczyna się robić coraz ciekawiej i jeśli Polpharma następny mecz wygra to na dole tabeli będzie ciekawiej niż u góry.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
DBE Polska Basket Liga
godzina: 18:00
AZS Koszalin - Atlas Stal Ostrow
mój typ: AZS Koszalin handicap -3.5 wynik: 69:65 ✅✅✅:spokodfhgfh:
kurs: 1.87
bukmacher: expekt
Dla mniej odważnych typ 1 kurs 1.65

Spośród dzisiejszych spotkań naszej DBE moją uwagę zwrócił mecz AZS Koszalin - Atlas Stal Ostrów. Drużyny te spotkały się już w tym sezonie na parkiecie w Ostrowie:
16/12/2007 Dominent Bank Ekstraliga, Mężczyźni Gipsar Stal vs. AZS Koszalin 86:76
Drużyna z Koszalina to team głównie własnego parkietu. Ale że grać potrafią także na parkiecie gości świadczyć może ostatni ZWYCIĘSKI mecz z Anwilem we Włocławku 82:73. Do tego dodać zwycięstwa na własnym parkiecie:
29/02/2008 DBE, Mężczyźni AZS Koszalin vs. Turow Zgorzelec 67:64
13/02/2008 DBE, Mężczyźni AZS Koszalin vs. Polpharma 93:75
09/02/2008 DBE, Mężczyźni AZS Koszalin vs. Basket Kwidzyn 79:77
stawia drużynę z Koszalina w roli faworyta. Jeśli natomiast chodzi o drużynę z Ostrowa, to tylko początek sezonu mogą zaliczyć do udanych w roli gości. Dwie wygrane z rzędu:
03/11/2007 DBE, Mężczyźni Czarni Slupsk vs. Gipsar Stal 69:85
20/10/2007 DBE, Mężczyźni Gornik Walbrzych vs. Gipsar Stal 65:68
a później same porażki.
Nie chcę skazywać drużyny z Ostrowa z góry na porażkę, ale mam wrażenie, że przy obecnej formie drużyny z Koszalina seria wyjazdowych porażek Ostrowian zostanie przedłużona. Oby różnicą minimum 4 punktów:)
 
edi143 3

edi143

Użytkownik
18:25 Prokom Trefl Sopot - Anwil Wloclawek
handicap +9.5
Jak widac na Typach&quot; Niezbednika&quot;(83-75)takiej roznicy punktowej nie powinno byc.Faworyt tego meczu
mimo to jest tylko jeden - Prokom(70%).Linia 151,5 punkta ,zostanie przekroczona .Powodzenia





Sprawa wyniku w tym meczu jest bardziej otwarta(70%)szans na zwycienstwo ma gospodarz-i tak pewnie
bedzie.Ale Kotwica duzo zdobywa ptk na wyjazdach.(sredni 80)na mecz.Mimo to gospodarz jest
faworytem
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Co myslicie o meczu Turow - Kotwica? PGE bez Davida Logana wiec moze warto zaryzykwoac over punktowy Tomasa Kelatiego 17.5 oraz +13.5 handi dodatnie na Kotwice. Bedzie ciezko druzynie ze Zgorzelca bez najlepszego zawodnika, Ktowica szeroki sklad moga powalczyc.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Może być ciekawie ale jak wiadomo jest jeszcze Rodriguez. Może nie rzuca tyle co Logan ale bardzo ładnie kieruje akcjami i asystuje. Jednak brak Logana to wielki problem. Większy nacisk na Kelatiego i większe zmęczenie Rodrigueza.
Jednak Turów ma lepszych graczy na innych pozycjach wiec brak jednego na pewno nie przekreśla ich szans.
Kotwica to taka średnio-słaba drużyna i według mnie przegrają ale czy aż 14 punktami ? Możliwe ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom