>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Panowie dajcie spokój z tym obrażaniem się. Co to komu da???
Reasumując: może i da się żyć, jednak trzeba mieć baaardzo wiele szczęścia. Więcej, niż umiejętności moim skromnym zdaniem.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Moim nie. Ja uważam, że szczęście nie ma nic do rzeczy. Żelazne reguły, bycie zawodowcem w tym co się robi, przejrzyjcie sobie np temat filipa. Widać, że się da.

Jak liczysz na szczęście to własnie jest hazard. To tak jak wysyłanie totolotka, albo wrzucenie kasy do automatu i: &#39;&#39;co ma być to będzie&#39;&#39;
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Tylko, że nie ma codziennie tylu zdarzeń do grania. Raz na jakiś czas moim zdaniem jest ciekawe zdarzenie do grania.
To zalezy w ilu dyscyplinach siedzisz. Jak siedzisz np w tenisie, siatkówce i narciarstwie to przez cały rok bedziesz miał co grać, mozna tez przeciez grac wieksze stawki. Jak siedzisz powiedzmy w wyściagach konnych no to co 20 minut masz coś do grania ????


@up: Filip - Ma (miał) najlepszy temat w VIP-Typach, wystarczy tam zajrzec
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Czy da sie zyc to wszystko zalezy i od stawek i od wiedzy i od kilku dyscyplin w ktorych sie czlowiek obraca.Sadze ze zyc z tego ciezko bo wiadomo im wieksza stawka tym wiekszy stres w oczekiwaniu na wygrana zdarzenia,a przy tym stresie czlowiek robi sie nerwowy i roznych glupot moz narobic.Takze czy da sie zyc to temat rzeka.
Natomiast mozna sobie dorobic.
Wiem po swoim przykladzie.Gram Ligi i to przewaznie tylko w weekendy.Na sobote przeznaczam 100 i na niedziele tak samo.Dodam ze gram u ziemniaka bo jednak lubie realna kapuste i jak mi banknoty wpadaja do portfela,no ale troche odbieglem od tematu.
Z tych 200 z soboty i niedzieli robie obroty jakies 450,czyli jestem ok 250 do przodu.Przez 4 weekendy w miesiacu mam okolo 1000 wiec jak dla mnie calkiem niezle,wszak i za 1000 mozna zyc.Zalezy co kto lubi.
Ja sobie w ten sposob dorabiam do mojej pensji i dzieki tej kasie mam na swoje rozne wydatki rowniez te niezaplanowane.Jak jakas awaria w dupowozie i takie tam.
Czyli jednym slowem dla kazdego cos dobrego.Jeden dorabia na tym inny z tego zyje.
Takie zdanie moje.
Peace...
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
rrthc czyli masz yield na poziomie 150 % i to jeszcze u ziemniaka, załóż temat z chęcią to zobaczę a może nawet coś z Twoich typów podbiorę jak Ci przez 2-3 miesiące będzie tak wpadać
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
nie mowie ze zawsze tyle mam tylko okolo.Nie prowadze statystyk yieldow i tym podobne.Interesuje mnie wklad i z tego zysk.Ze zabiora sobie podatek ok ich sprawa.A co w tym dziwnego ze czlowiek tyle jest w stanie ugrac w miesiac?To jakas Abstrakcja?Bajka o ktorej nikt nigdy nie slyszal?
Po prostu wloz glowe w tabele i statystyki i nie wierze ze nie znajdziesz 4-5 typow na weekend ,ktore okaza sie trafne.No ale skoro ty lubisz na kim zerowac,a sie nie wysilac,a jak ktos nie trafi to go potem oczerniac i bluzgac no to sory.Przeciez ne o to chodzi.
A typy podaje.Uzyj opcji szukaj.
 
T 12,6K

tadzin

Użytkownik
nie mowie ze zawsze tyle mam tylko okolo.Nie prowadze statystyk yieldow i tym podobne.Interesuje mnie wklad i z tego zysk.Ze zabiora sobie podatek ok ich sprawa.A co w tym dziwnego ze czlowiek tyle jest w stanie ugrac w miesiac?To jakas Abstrakcja?Bajka o ktorej nikt nigdy nie slyszal?
Po prostu wloz glowe w tabele i statystyki i nie wierze ze nie znajdziesz 4-5 typow na weekend ,ktore okaza sie trafne.No ale skoro ty lubisz na kim zerowac,a sie nie wysilac,a jak ktos nie trafi to go potem oczerniac i bluzgac no to sory.Przeciez ne o to chodzi.
A typy podaje.Uzyj opcji szukaj.
to że gdybyś był dajmy na to 3 miesiące pod rząd na plus w ziemniaku, to byłoby to ogromne osiągnięcie....
pomijam że w necie zysk miałbyś dwukrotnie większy ;]
 
F 72

filip11

Użytkownik
Polecam film, który powinien was trochę uświadomić o losowości zakładów bukmacherskich i nieuniknionego bankructwa w progresji (koniecznie obejrzyjcie całość).
http://www.youtube.com/watch?v=6CymEoQbklg
Osobiście twierdzę, że zarabianie na zakładach jest możliwe tylko pod jednym warunkiem, jeżeli typujemy valuebety, co jest dość trudne przy obecnych umiejętnościach odssmakerów i przewagą wobec graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Taa, a Bush lecił zamach na WTC, lądowanie na księżycu zostało nagrane na pustyni w stanie Nevada itd. Takich filmików na YT jest mnóstwo.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
rrthc
ad.1 nikogo nie bluzgam i nie oczerniam a co za tym idzie mówisz nieprawdę w kontekście Twojej wcześniejszej wypowiedzi nie stawia Cię to w wiarygodnej pozycji ????
ad.2 rzuciłem okiem na Twój temat z typami. Zrób jakieś założenia wstępne czyli budżet startowy, yield miesięczny itp. bo nie chcę mi się liczyć jaki masz yield wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, że robisz yield miesięczny 125% (150% wcześniej to była moja pomyłka)
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
to że gdybyś był dajmy na to 3 miesiące pod rząd na plus w ziemniaku, to byłoby to ogromne osiągnięcie....
pomijam że w necie zysk miałbyś dwukrotnie większy ;]
wiem ze mialbym wiekszy,ale musialbym zakladac konto,a tak w ziemniaku do pewnej kwoty jestem anonimowy.Place podatek od wygranej i koniec.Reszta floty laduje w moim portfelu.
ad.1 nikogo nie bluzgam i nie oczerniam a co za tym idzie mówisz nieprawdę w kontekście Twojej wcześniejszej wypowiedzi nie stawia Cię to w wiarygodnej pozycji
ad.2 rzuciłem okiem na Twój temat z typami. Zrób jakieś założenia wstępne czyli budżet startowy, yield miesięczny itp. bo nie chcę mi się liczyć jaki masz yield wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, że robisz yield miesięczny 125% (150% wcześniej to była moja pomyłka)
Sek w tym ze jestem leniwy i raczej mam glowe humanisty a nie matematyka,wiec nie robie statystyk.
Zreszta nie napisalem tu zeby sie tym chwalic .Zabralem glos w dyskusji i wyrazilem swoje zdanie.
Zreszta to nie jest chyba trudne znalezc pare zdarzen ,ktore wejda.Bo to tylko o to chodzi....
pozdrawiam....
Peace....
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
Człowieku o czym ty piszesz widać , że jesteś małolatm co nigdy nie powąchał jeszcze pieniędzy. Obstawianie cie wciągnie i z czasem przegrasz wszystko jak wpadniesz w nałóg, bo tym bardzo często się kończy uprawianie hazardu. Teksty o tym, że trzeba mieć silną wolę, twarde i niezłomne zasady, pilnowac budżetu to można opowiadać starej babci, to może działa na początku, ale łatwy pieniądz ma to do siebie , że wciąga oraz że zatraca się jego realną wartość. Pewnie myślisz sobie, że mnie to nie dotyczy, bo mam silną psychikę, uzależniają sie inni frajerzy, w takim razie powodzenia haha

Wyobraz sobie kolego ze ja jakos gram tylko raz w tyg.Gram swoje wybrane ligi,typuje na weekend tylko 3 mecze,i uwierz lub nie ale czasami wyciagam druga tygodniowke a czasami poprostu wtopie z wlasnej glupoty. I jakos nie wciaga mnie sidlo hazardu,psycha nie siada jak cos nie wejdzie a od latwych piniedzy tez mi sie w bani nie przewraca. a malolatem nie jestem co prawda,ale mysle ze racji to za duzo akurat nie masz.Powodzenia w obstawianiu zycze i golenia bukow;)
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
z bukmacherki można żyć ... i to bardzo dobrze
pytanie: gdzie ?

odpowiedź: pod mostem : &gt;
ewentualnie jak Cię wsadzą za długi, to przynajmniej będzie pod celą ciepło i jeść dadzą. Można??? oczywiście ???? )):spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom