>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
L 27

ljuboja

Użytkownik
da się żyć grając systemem LAY na betfair mając kapitał 1000€. Można lekką ręką miesięcznie wyciągnąć 1200zł grając mądrze oczywiscie. Każdy mówi i tak kiedyś przegrasz. A ja gram już okrągły rok i ani razu nie wtopiłem. Nawet gdybym teraz wtopił te 1000€ to i tak jestem na plus i mam kase na dalszą gre odstawione. I gwarantuje grając takim kapitałem na ako większe niż 150-200 to szansa że ci ten kupon wejdzie i ty przegrasz te 1k€ to jak trafienia 5 w lotka.
Grając kapitałem dla mnie to minimum 1k€. Bo gramy wtedy tak przykład wczorajszego dnia
19:00 połowa LE za 500€ wygrana 4€
21:05 połowa LE za 500€ wygrana 3€
razem:7€
Tak trzeba grac bo jedyny minus betfair w tym systemie to iż strasznie wolno rozliczają kupon i grając all inn nie zdążyłbym zagrać i 19:00 i 21:05
 
I 0

isildur

Użytkownik
ljuboja jesteś debilem a twój system gry jest porażką, poczytaj trochę o BM-kiedyś mi podziękujesz, pytanie zawarte w temacie tego wątku ma na celu otrzymanie odpowiedzi czy daje ktoś radę zarobić tyle $ na bukmacherce aby starczyło na WSZYSTKIE OPŁATY(CZYNSZ, JEDZENIE,SAMOCHÓD,ITP.)+ została część dla nas(1-4...osoby) na dodatkowe potrzeby, za 1200zł to możesz wegetować a nie nazywać tego ŻYCIEM, a twój system gry może się sprawdzać jeszcze przez x lat, lecz nadajdzie taki moment gdy zapuka do twych drzwi Pani Wariancja, która nie będzie się z tobą pierdolić tylko cię oskubie do 0zł.
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Isildur, bez przesady ty chyba nie znasz realiów życia w Polsce, ludzie mają czasem 1200 zł na 2-3 osoby i żyją, a ty mówisz, że trzeba wegetować. No jasne, że nie będzie się miało ciuchów Nike czy Adidasa, ani auta Porshe, ale życie to życie i nie potępiałbym kogoś kto zarabia sobie 1200 zł siedząc w domu i puszczając wielkie ako, które nie wchodzi po prostu. Wracając do tematu, na giełdzie na prawdę grając wyższymi stawkami nawet preplay (bardziej bezpieczna forma) można wyciągnąć kokosy, a straty jest bardzo łatwo ciąć także odpowiedź jest prosta i klarowna w tym momencie.
 
I 0

isildur

Użytkownik
Do cashis:
Realia życia w Polsce są takie, że jedni mają Xk zł/miesięcznie, drudzy &lt;Xkk zł a jeszcze inni ludzie &quot;mają czasem 1200 zł na 2-3 osoby i żyją&quot;. Nie wiem ile masz lat, ale spróbuj przeżyć=opłacać wszystko z własnej kieszeni nie robiąc przy tym długów, a nie dorobić sobie przez kilka miesięcy za 1200 zł ryzykując codziennie całym kapitałem 1kE, a uznasz iż jest to masochizm.Ogólnie rzecz ujmując w tym temacie było to już poruszane, wystarczy przeczytać trochę więcej niż ostatnie 5 stron zanim zabierze się za pisanie mądrość, iż trzeba wyciągać kilka k zł aby móc z tego żyć i traktować to jako pracę. Dorobienie sobie 1200 zł nie jest sposobem na życie. Z matematycznego(na tą chwilę tylko teoretycznego) punktu widzenia jak najbardziej można żyć z bukmacherki, jednak ludzi predysponowanych do tego jest bardzo mało.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Do cashis:
Realia życia w Polsce są takie, że jedni mają Xk zł/miesięcznie, drudzy &lt;Xkk zł a jeszcze inni ludzie &quot;mają czasem 1200 zł na 2-3 osoby i żyją&quot;. Nie wiem ile masz lat, ale spróbuj przeżyć=opłacać wszystko z własnej kieszeni nie robiąc przy tym długów, a nie dorobić sobie przez kilka miesięcy za 1200 zł ryzykując codziennie całym kapitałem 1kE, a uznasz iż jest to masochizm.Ogólnie rzecz ujmując w tym temacie było to już poruszane, wystarczy przeczytać trochę więcej niż ostatnie 5 stron zanim zabierze się za pisanie mądrość, iż trzeba wyciągać kilka k zł aby móc z tego żyć i traktować to jako pracę. Dorobienie sobie 1200 zł nie jest sposobem na życie. Z matematycznego(na tą chwilę tylko teoretycznego) punktu widzenia jak najbardziej można żyć z bukmacherki, jednak ludzi predysponowanych do tego jest bardzo mało.
jeśli ty myślisz że 1200zł to małe za tego typu rzecz to sorki koleś idź niech ci ktoś te 1200zł tak o da za darmo.
Wiadomo mając dzieci rodzinę z samych tych 1200zł ciężko wyżyć ale się da sąsiad mieszka niedaleko i ma 900zł miesięcznie mają 6 osób w domu i na chleb ma a ty mi mówisz zę 1200zł nie starczy?? weź się człowieku zastanów co ty mówisz. Pewno każdy by chcial siedzieć przy kompie i cyfry same do góry lecą z zysk mieć z 5tyś.
W bukmacherce trzeba ostrożnie i z głową grac lepiej mieć mniejszy zysk niż wtopić i nie mieć nawet na kromkę chleba.
Na giełdzie jak kolega wyżej piszę to można zarobić nie raz kupę kasy ale także trzeba mieć wystarczająco duży kapitał i naprawdę dużo czasu
Wracając do LAY kolega co sie tak spina że 1200zł za tego typu rzecz mało.
Grając kapitałem z 15tyś zł można spokojnie mieć zyski 2tyś miesięcznie ale mi wystarczy jak na razie 1200zł
 
I 0

isildur

Użytkownik
&quot;jeśli ty myślisz że 1200zł to małe za tego typu rzecz to sorki koleś idź niech ci ktoś te 1200zł tak o da za darmo.&quot;
mało na godne przeżycie, na wegetację starczy, chciałbym za darmo 1,2k ale w dzisiejszych czasach nawet zeby dostać w ryj trzeba zasłużyć
&quot;Wiadomo mając dzieci rodzinę z samych tych 1200zł ciężko wyżyć ale się da sąsiad mieszka niedaleko i ma 900zł miesięcznie mają 6 osób w domu i na chleb ma a ty mi mówisz zę 1200zł nie starczy?? weź się człowieku zastanów co ty mówisz. Pewno każdy by chcial siedzieć przy kompie i cyfry same do góry lecą z zysk mieć z 5tyś.&quot;
A chciałbyś żyć tak jak sąsiad? Wiec się zastanów. Chciałbym mieć zysk 5k/miesięcznie i wiem ze jest to realne w niedalekiej przyszłości.

&quot;W bukmacherce trzeba ostrożnie i z głową grac lepiej mieć mniejszy zysk niż wtopić i nie mieć nawet na kromkę chleba.&quot;
Brawo!Popieram.Tylko dlaczego samemu się do tego nie stosujesz grając całym kapitałem 1kE na jakieś zdarzenie?

&quot;Na giełdzie jak kolega wyżej piszę to można zarobić nie raz kupę kasy ale także trzeba mieć wystarczająco duży kapitał i naprawdę dużo czasu&quot;
nie wiem nie interesuje się tą formą hazardu

&quot;Wracając do LAY kolega co sie tak spina że 1200zł za tego typu rzecz mało.

Grając kapitałem z 15tyś zł można spokojnie mieć zyski 2tyś miesięcznie ale mi wystarczy jak na razie 1200zł&quot;
Mało do godnego życia.Dorobić 1200zł chciałby prawie każdy.Grając kapitałem 15k potrafiłbym mieć zysk 2k/miesięcznie grając max 2%kapitału na zdarzenie, a nie wpychajac ALL IN za 1kE.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
&quot;jeśli ty myślisz że 1200zł to małe za tego typu rzecz to sorki koleś idź niech ci ktoś te 1200zł tak o da za darmo.&quot;
mało na godne przeżycie, na wegetację starczy, chciałbym za darmo 1,2k ale w dzisiejszych czasach nawet zeby dostać w ryj trzeba zasłużyć
&quot;Wiadomo mając dzieci rodzinę z samych tych 1200zł ciężko wyżyć ale się da sąsiad mieszka niedaleko i ma 900zł miesięcznie mają 6 osób w domu i na chleb ma a ty mi mówisz zę 1200zł nie starczy?? weź się człowieku zastanów co ty mówisz. Pewno każdy by chcial siedzieć przy kompie i cyfry same do góry lecą z zysk mieć z 5tyś.&quot;
A chciałbyś żyć tak jak sąsiad? Wiec się zastanów. Chciałbym mieć zysk 5k/miesięcznie i wiem ze jest to realne w niedalekiej przyszłości.

&quot;W bukmacherce trzeba ostrożnie i z głową grac lepiej mieć mniejszy zysk niż wtopić i nie mieć nawet na kromkę chleba.&quot;
Brawo!Popieram.Tylko dlaczego samemu się do tego nie stosujesz grając całym kapitałem 1kE na jakieś zdarzenie?

&quot;Na giełdzie jak kolega wyżej piszę to można zarobić nie raz kupę kasy ale także trzeba mieć wystarczająco duży kapitał i naprawdę dużo czasu&quot;
nie wiem nie interesuje się tą formą hazardu

&quot;Wracając do LAY kolega co sie tak spina że 1200zł za tego typu rzecz mało.

Grając kapitałem z 15tyś zł można spokojnie mieć zyski 2tyś miesięcznie ale mi wystarczy jak na razie 1200zł&quot;
Mało do godnego życia.Dorobić 1200zł chciałby prawie każdy.Grając kapitałem 15k potrafiłbym mieć zysk 2k/miesięcznie grając max 2%kapitału na zdarzenie, a nie wpychajac ALL IN za 1kE.
no to napisz w jaki sposób można łatwo i nie ryzykując przegranej mieć minimum 2 tys miesięcznie.
Nie ma takiego sposobu jeszcze nikt nie wymyślił sposobu bo buki by z torbami dawno poszły.To tak jak mieć patent na ruletkę której nikt nie ma.
Jak mówiłem mi starcza 1200zł by żyć w miarę jak na razie i pisze że da się żyć z bukmacherki lepiej mieć to i żyć w miarę niż mieć miesięcznie 5tys i doszczętnie zgłupieć bo przy takiej kasie to połowa ludzi głupieje od przepływu dużej gotówki nie pisze o wszystkich ale Jest dużo osób co kasa strzeliła w łeb.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie ma takiego sposobu jeszcze nikt nie wymyślił sposobu bo buki by z torbami dawno poszły.To tak jak mieć patent na ruletkę której nikt nie ma.
Kto nie ma ruletki? Nikt ruletki nie ma. ????

Jak mówiłem mi starcza 1200zł by żyć w miarę jak na razie i pisze że da się żyć z bukmacherki lepiej mieć to i żyć w miarę niż mieć miesięcznie 5tys i doszczętnie zgłupieć bo przy takiej kasie to połowa ludzi głupieje od przepływu dużej gotówki nie pisze o wszystkich ale Jest dużo osób co kasa strzeliła w łeb.
Wagarowałeś z polskiego w podstawówce? Czy może jesteś ten Ljuboja? ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
no to napisz w jaki sposób można łatwo i nie ryzykując przegranej mieć minimum 2 tys miesięcznie.
Np tak:

Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 @ 1,85 Unibet

Ależ promocja w Unibecie 1,85 na win Jastrzębskiego Węgla z Bydgoszczą. Mecz dopiero we wtorek i do tego czasu kursy na JW będą na poziomie 1,40.
^Jeśli poszperasz podobnych opinii znajdziesz więcej.

Kurs z 23X. Teraz sprawdź sobie jakie kursy były przed meczem (25X). Widziałem spadki na JW do 1.35, a nie wysilałem się zbytnio z szukaniem. 1.35 na JW daje kursy w granicach 3.10 na Delecte (i na 99% dało się złapać jeszcze lepszy kurs).

Mając złapany kurs 1.85 i okazje do kontry po 3.10 masz czysty zysk i nie trzeba być w cale siatkarskim ekspertem, aby zwietrzyć okazję. Problemem są niższe limity na siatkówkę, ale masz prosty przykład z ostatnich dni jak można łatwo i bez ryzyka przegranej zarobić nieco grosza.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Kurs z 23X. Teraz sprawdź sobie jakie kursy były przed meczem (25X). Widziałem spadki na JW do 1.35, a nie wysilałem się zbytnio z szukaniem. 1.35 na JW daje kursy w granicach 3.10 na Delecte (i na 99% dało się złapać jeszcze lepszy kurs).
Mając złapany kurs 1.85 i okazje do kontry po 3.10 masz czysty zysk i nie trzeba być w cale siatkarskim ekspertem, aby zwietrzyć okazję. Problemem są niższe limity na siatkówkę, ale masz prosty przykład z ostatnich dni jak można łatwo i bez ryzyka przegranej zarobić nieco grosza.
Najwyższy kurs na JW to bylo 1,85 przez 2 godziny na unibecie, z kolei najwyższy na Delektę 3,84 na pinnacle przed meczem.
Podane przez Ciebie sytuacje jeśli chodzi o +ligę na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy miały miejsce parę razy, jednak w takich rzeczach trzeba się ZNAĆ, takie granie zakrawa na trading preplay. Po drugie i najważniejsze trzeba być bardzo, bardzo dużo online i patrzeć czy buk wystawił ofertę i wtedy nim spadną kursy zagrać. Pinnacle wystawiło 1.82 na JW i po pół godzinie poszła korekta w dół -0.2, tak więc czasu żeby to zagrać było naprawdę mało. Takie rzeczy były też ostatnio w przypadku hc+2,5 na Trefl na wyjeździe z Resovia (3,6-&gt;2,6), a we wcześniejszych kolejkach kojarzę jeszcze Czewa - Fart i spadek Farta 3,6-&gt;~2,2.
 
M 135

mhm

Użytkownik
jezeli bylo az tyle przypadkow w ostatnich dniach to znaczy ze da sie tak zarobic. A argument ze trzeba sie znac jest oczywisty.
Na bukmacherce zarabiaja tylko ci co sie znaja. Widza to podstawa wiec nie ma co przywolywac takich argumentow.
Brzmi to jak osoba ktora mnie ostatnio zapytala: &quot;skad wiedziales ze Wejherowo wygra z Zabrzem w pucharze&quot;&quot; :]
Nie ma tez o czym rozmawiac z osoba, ktora chce zarobic 1200zł bo przy 5tys mogloby jej &quot;odbic&quot;. Hahaha. Nie wiem jak czlowiekowi moze odbic przy tej &quot;zawrotnej&quot; kwocie. Mial byc powazny temat a wypowiadaja sie w wiekszosci osoby, ktore graja za 2-20zł. Skoro w tej chwili znam adresy 5 solidnych serwisow, ktore za okreslona cene wysylaja typy i sa przez 12 miesiecy w roku na dodatnim yieldzie to da sie z tego zyc, wystarczy sie dobrze zorganizowac i zarobic na kapital startowy. I tutaj mowie tylko o przypadku inwestycji dla kogos kto majac kapital moze nie ogladac meczow.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Najwyższy kurs na JW to bylo 1,85 przez 2 godziny na unibecie, z kolei najwyższy na Delektę 3,84 na pinnacle przed meczem.

Podane przez Ciebie sytuacje jeśli chodzi o +ligę na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy miały miejsce parę razy, jednak w takich rzeczach trzeba się ZNAĆ, takie granie zakrawa na trading preplay. Po drugie i najważniejsze trzeba być bardzo, bardzo dużo online i patrzeć czy buk wystawił ofertę i wtedy nim spadną kursy zagrać. Pinnacle wystawiło 1.82 na JW i po pół godzinie poszła korekta w dół -0.2, tak więc czasu żeby to zagrać było naprawdę mało. Takie rzeczy były też ostatnio w przypadku hc+2,5 na Trefl na wyjeździe z Resovia (3,6-&gt;2,6), a we wcześniejszych kolejkach kojarzę jeszcze Czewa - Fart i spadek Farta 3,6-&gt;~2,2.
Późną porą skleciłem to bardziej uszczypliwie, niż miałem w zamiarze. Jednak mając na uwadze właśnie późną porę, nie mam zupełnie ochoty tego cenzurować. Proszę, potraktuj to na pełnym luzie.

To parę razy wystarczy do ugrania kilku groszy, a przecież nie samą plusligą, ba nie samą siatkówką przytomny gracz żyje. Znać się trzeba o tyle, o ile. Sam za eksperta siatkarskiego się nie uważam, a dziwnym zbiegiem okoliczności zarobić potrafiłem. Cóż, może to fart nowicjusza ( ;) ), a może po prostu umiejętność używania mózgu do czegoś więcej niż klecenia zdań na forum.

Oczywiście, że jest to trading preplay, a w tym wypadku sytuacja była wyjątkowo banalna. Jak na dłoni było widać mocno zawyżony kurs i dodatkowo szybko kształtujący się trend. Nie trzeba być ekspertem. Wystarczy umieć gromadzić informacje (co wcale nie jest trudne) i działać.

Redwitz podał typ w temacie o PLS o 12:24 (@1.85)
dawid.400 w temacie o PLs o 13:22 (@1.85)
optymista w swoim temacie o 18:25 (@1.72)
filip_r2 w swoim temacie o 22:02 (@1.72)

Najwyższy kurs na Delecte 3.84? Biorąc 1.72 i nawet 3.5 już mamy pole do zarabiania pieniędzy. A im jesteś czujniejszy tym więcej potrafisz wycisnąć - minimalizując ryzyko.

Każdy miał więc dobre pół dnia, żeby skorzystać... A to przykład tylko z tego forum. Wiadomo - kto pierwszy ten lepszy. A że trzeba być sporo online? Wybacz, ale to powoli zakrawa na kpinę. Najlepiej gdyby zarabiało się samo!

Jeśli zmieniamy temat na: &#39;Czy z bukmacherki da się żyć nie poświęcając na nią czasu?&#39; to ja przestaje zabierać głos, bo nigdy nie próbowałem, ale szanse oceniam marnie.
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Każdy miał więc dobre pół dnia, żeby skorzystać... A to przykład tylko z tego forum. Wiadomo - kto pierwszy ten lepszy. A że trzeba być sporo online? Wybacz, ale to powoli zakrawa na kpinę. Najlepiej gdyby zarabiało się samo!
Nie wiem do czego zmierzasz, nie chce mi sie wdawać w wyzwiska czy inne takie bzdury, ale że do końca nie wiesz co piszesz to wytłumaczę Ci coś.
Po pierwsze ile takich wpisów w dziale siatki w aktualnym roku było napsiane w takim tonie jak ten Delekta-Jw czyli spadek kursu był prawie pewny? Jak znajdziesz chociaż jeden i go potwierdzisz to z chęcią to zobaczę.
Po drugie:
Podane przez Ciebie sytuacje jeśli chodzi o +ligę na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy miały miejsce parę razy,
to moje słowa które napisałem wcześniej, wiesz Ty albo ktoś z forum co mam na myśli?
odpowiem że nie.
Ja od października w PLS pograłem parę takich typów jak wymienione JW, nie wszystkie kontrowałem, aczkolwiek takowe możliwości były. Zapewne domyślisz się że takie okazje miałem tylko z racji siedzenia dużo online bo po parunastu minutach od wystawienia kursów kurs leciał na łeb na szyję hmm?
w przeciągu ostatnich 4 tygodni sam pograłem 7 pozycji podobnych do delekta - Jw
7 w ciągu 4 tygodni, a 1 podana publicznie na forum to chyba ogromna różnica.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Na pytanie zawarte w temacie odpowiedź może być tylko jedna: Da się żyć z bukmacherki.

Oczywiście trzeba poświęcać na to tyle czasu co na pracę czyli te 8h dziennie minimum. Najlepiej wybrać sobie jedną dyscypline i tylko nią się zajmować np. tenis. Trzeba czytać o turniejach, zawodnikach, ich atutach, ich słabościach, oglądać mecze.Trzeba być jak oddsmaker Trzeba ustalić sobie stawki jakimi będziemy grali. Czyli np 10% budżetu na typ. Unikać oczywiście bukmacherów u których nakładają limity, najlepiej przenieśc się na betfair gdzie choćbyśmy grali za 10.000 Euro to limitu nie dostaniemy

Najważniejsze jest zaangażowanie, nie grać zadnych taśm za 5 ziko tylko być profesjonalnym typerem, poświęcić się bezgranicznie jednej czy dwóch dyscyplinach i wtedy gwarantuje: Sukces murowany, pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kapitał początkowy trzeba mieć też spory Brylant, bo nikt za 500 zł czy 1000 zł nie wyżyje z bukmacherki z kuponami po 100 zł.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Myślę, że od jednej wypłaty czyli np 2000 zł można zacząć, stawka 200zł wtedy nawet przy średnim kursia około 1.50 masz stówe dziennie do przodu
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Człowieku o czym ty piszesz widać , że jesteś małolatm co nigdy nie powąchał jeszcze pieniędzy. Obstawianie cie wciągnie i z czasem przegrasz wszystko jak wpadniesz w nałóg, bo tym bardzo często się kończy uprawianie hazardu. Teksty o tym, że trzeba mieć silną wolę, twarde i niezłomne zasady, pilnowac budżetu to można opowiadać starej babci, to może działa na początku, ale łatwy pieniądz ma to do siebie , że wciąga oraz że zatraca się jego realną wartość. Pewnie myślisz sobie, że mnie to nie dotyczy, bo mam silną psychikę, uzależniają sie inni frajerzy, w takim razie powodzenia haha
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Myślę, że od jednej wypłaty czyli np 2000 zł można zacząć, stawka 200zł wtedy nawet przy średnim kursia około 1.50 masz stówe dziennie do przodu
zapomniałeś chyba dodać jednego bardzo istotnego słowa. Przy średnim TRAFIONYM kursie. Nawet jeśli jak napisałeś będzie grał ako 1,5 to raczej mało prawdopodobne, że będziesz miał skuteczność 100%. A jeśli jeden kupon nie wejdzie to trzeba dwa następne dni trafić, żeby odegrać ten przegrany.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
@marasking: Nie wylewaj swoich frustracji na forum, jak chcesz ponarzekać, bo Ci nie weszła taśma za 2 zł po kursie 150 to Ty idź do babci, moze da Ci drobne na cukierka.

Wyraziłem swoją opinie w tym temacie i nie trzeba się z nią zgadzać, ale mozna to napisać w kulturalny sposób.

zapomniałeś chyba dodać jednego bardzo istotnego słowa. Przy średnim TRAFIONYM kursie. Nawet jeśli jak napisałeś będzie grał ako 1,5 to raczej mało prawdopodobne, że będziesz miał skuteczność 100%. A jeśli jeden kupon nie wejdzie to trzeba dwa następne dni trafić, żeby odegrać ten przegrany.
Myslałem, ze tego, ze chodziło mi o trafiony nie trzeba tlumaczyc, myliłem się.


Nikt nie mówi żeby grać jeden kupon dziennie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom