>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
D 0

dman

Użytkownik
Na tym forum zarejstrowowało sie ponad 70 tys osób....wg mnie wśród nich są takie osoby które żyją z bukmacherki i regularnie są na duzy plus....ale sie nie chcą podzielić z innymi jak ogrywać buka.Takie moje zdanie co do tematu....
No bo nie widzę powodu dla którego ktokolwiek miałby się dzielić, jak ktoś chce sobie dorobić po kilkaset złotych może spróbować surebetów reszta jest dla &quot;mądrzejszych&quot;

pozdrawiam
 
C 22

caciavita

Użytkownik
widzę ze tutaj wszyscy ogrywają buka...jesteście doswiadczeni,udzielacie rad..

paradoks polega na tym że to buki was z torbami puszczają..
 
takjakby 3

takjakby

Użytkownik
widzę ze tutaj wszyscy ogrywają buka...jesteście doswiadczeni,udzielacie rad..
paradoks polega na tym że to buki was z torbami puszczają..
Rady? Przeważnie są tutaj rady znane wszystkim ???? Na początku niskie stawki i mało meczów w kuponie, ograniczenie się do grania kilku lig. Niestety taka jest prawda. Nie można być we wszystkim najlepszym(obeznanym). Każdy przegrywa i każdy wygrywa ????
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Ja podejmę wyzwanie :)
Powiedz, zastanowiłeś się chwilę zanim napisałeś ten post? Czy mieć 0% skuteczności Twoim zdaniem jest w ogóle możliwe?
Założę się z tobą o dobre pieniądze, że grając normalne typy (przedział kursów od 1,5 do 3) nie będziesz w stanie podać 20 nietrafionych typów z rzędu.
Podejmiesz wyzwanie, czy następnym razem zastanowisz się zanim coś napiszesz? ????
Proponuję Tobie najpierw przeczytać ze zrozumieniem mój post, a dopiero potem pisać swoje wyzwanie. Zacytowany przez Ciebie fragment to pokazanie innemu użytkownikowi, że skuteczność jednak ma wpływ na zysk. Jeżeli nie rozumiesz tego to przykro mi, ale nie mamy o czym dyskutować.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Ja podejmę wyzwanie :)
Powiedz, zastanowiłeś się chwilę zanim napisałeś ten post? Czy mieć 0% skuteczności Twoim zdaniem jest w ogóle możliwe?
Założę się z tobą o dobre pieniądze, że grając normalne typy (przedział kursów od 1,5 do 3) nie będziesz w stanie podać 20 nietrafionych typów z rzędu.
Podejmiesz wyzwanie, czy następnym razem zastanowisz się zanim coś napiszesz? ????
Czasem odnoszę wrażenie, że spora liczba osób z tego forum nigdy nie miała styczności z pojęciem prawdopodobieństwa, a na dodatek ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego.

Teoretycznie możesz nie trafić nawet i z milion typów pod rząd, tak więc dywagacja na temat &quot;czy trafisz czy nie trafisz iles typów pod rząd&quot; jest bezsensowna.

Najbardziej mnie rozśmieszył pomysł grania progresji na remisy w kosza, z racji dla mnie ciekawego pytania, a mianowicie skoro prawdopodobieństwo remisu jest gdzieś koło 1/15 to jakim funduszem początkowym musimy dysponować aby wytrwać do tego dajmy na to 12-stego czy 15-stego meczu ? : &gt; Chyba że mowa o graniu jakiejś dziwnej progresji...
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Rady? Przeważnie są tutaj rady znane wszystkim ???? Na początku niskie stawki i mało meczów w kuponie, ograniczenie się do grania kilku lig. Niestety taka jest prawda. Nie można być we wszystkim najlepszym(obeznanym). Każdy przegrywa i każdy wygrywa ????
Zauważ kolego że te rady które wymieniłeś,powodują to samo jak granie np.taśm po 2 zł....czyli grajac taśmy za 2zł oddajemy bukowi pieniądze...grając według tych rad również oddajemy bukom pieniądze....wmawiacie sobie coś co i tak nie ma realnego pokrycia w rzeczywistości
 
B 11

badyl

Użytkownik
Proponuję Tobie najpierw przeczytać ze zrozumieniem mój post, a dopiero potem pisać swoje wyzwanie. Zacytowany przez Ciebie fragment to pokazanie innemu użytkownikowi, że skuteczność jednak ma wpływ na zysk. Jeżeli nie rozumiesz tego to przykro mi, ale nie mamy o czym dyskutować.
Pisałeś o 0% skuteczności. Ja twierdzę, ze podałeś przykład z księżyca, niemożliwy. Jak się dokształcisz z podstaw logiki to się dowiesz, że przyjmując bzdurne założenie można dojść o dowolnych wniosków.
Reasumując - piszesz jakieś bzdury,a z nich wyciągasz wnioski. To uwłaczające dla przeciętnie oczytanego osobnika.
Niemożliwe jest mieć skuteczność 0%, więc ze swoim postem możesz udać się o piaskownicy, tam znajdziesz posłuch.

Teoretycznie możesz nie trafić nawet i z milion typów pod rząd, tak więc dywagacja na temat &quot;czy trafisz czy nie trafisz iles typów pod rząd&quot; jest bezsensowna.
Udowodnisz to, czy jesteś kolejnym krzykaczem, któremu &quot;coś się wydaje&quot;?
20 nietrafionych typów z rzędu z przedziału kursów 1,5 do 3 - zakład?
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Pisałeś o 0% skuteczności. Ja twierdzę, ze podałeś przykład z księżyca, niemożliwy. Jak się dokształcisz z podstaw logiki to się dowiesz,
A logiki uczyles sie z nonsensopedi czy innego źródła ? ????
Temat nazywa się czy z obstawiania da się wyżyć, wg mnie nie, dziękuję, a odnośnie użytkownika badyl mam nadzieję, że jego celem było wkręcić parę osób (w tym mnie) gdyż nie wyobrażam sobie aby zdania, które napisałem wcześniej były, aż tak trudne do zrozumienia. Od uczenia czytania ze zrozumieniem była/(jest?) szkoła itp.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Jeszcze jedno.wg mnie talkie forum to woda na młyn dla bukmacherów....
ale wole bawić sie w bukmacherke niż grać na maszynach w lotka i podobne temu pierdoły dla naiwnych....
 
B 11

badyl

Użytkownik
Temat nazywa się czy z obstawiania da się wyżyć, wg mnie nie, dziękuję
I trzeba było tak od razu, a nie udajesz, że coś rozumiesz z tego wszystkiego. Masz jakieś tam swoje wewnętrzne przekonanie, niepoparte niczym i żyj sobie chłopie w swoim świecie.
Tylko nie udawaj tutaj, że coś więcej wiesz.

a odnośnie użytkownika badyl mam nadzieję, że jego celem było wkręcić parę osób (w tym mnie) gdyż nie wyobrażam sobie aby zdania, które napisałem wcześniej były, aż tak trudne do zrozumienia. Od uczenia czytania ze zrozumieniem była/(jest?) szkoła itp.
Już starczy, nie kompromituj się więcej jak nie masz nic do powiedzenia.

Wszystko co miałeś do napisania w tym temacie zamyka się w 3 literkach: &quot;NIE&quot;. Po co pisać kolejne posty z bzdurami?
 
B 0

black0

Użytkownik
Szukam wspołgraczy;)
Witam
Jak każdy tutaj trochę sobie pogrywam raz z lepszym raz z gorszym efektem ogólnie zabawa. Co myślicie o tym żeby zebrać się w powiedzmy 100 osób zebrać wspólny kapitał i spróbować pograć? Oczywiście tematem do dyskusji byłoby jak to zrobić, żeby nikt nikogo nie zrobił w konia, ale myślę że jest to do zrobienia. Mój plan taki przez następne 3-4 miesiące zbieramy ludzi potem przez parę miesięcy gromadzimy kapitał i wspólnie decydujemy co gramy. Np. 100 osób gromadzenie środków przez 12 miesięcy po 100 zł od osoby miesięcznie to daje nam: 120000 zł. A za to można próbować grac ???? To tylko pomysł i czekam na zainteresowanych ????
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Odrazu napiszę że pomysł jest kiepski.
1. Wątpię czy będzie tylu chętnych, by jakaś tam większa kasa była
2. Uważasz, że powiedzmy te 100 osób zgodzi sie na dany typ bez żadnych sprzeciwów?
 
Y 0

ysslys

Użytkownik
Ysslys
Czy z bukmacherki da się wyżyć? Oczywiście. Każdy z Was widział lub czytał o ludziach, którzy z bukmacherki żyją. Nie pamiętam teraz nazwisk, ale nie są oni anonimowi. Są tacy ludzie, podobnie jak osoby zawodowo grające w pokera, a nawet w brydża (znam jednego człowieka, który żyje bardzo dobrze z gry w brydża:grin ???? . Także temat całego wątku jest moim zdaniem retoryczny, bo wiadomo, że się da. Pytanie ilu procent osób to dotyczy (niewielu) i jak to zrobić (to pytanie za milion dolarów).
 
B 0

black0

Użytkownik
Wspólna gra
Tomek18 wiem, że będą wątpliwości dlatego w zebranej już grupie przed rozpoczęciem jakieś zbiórki kasy można opisać jakieś zasady. Np. gramy codziennie za 10000 z mnożnikiem 1,5. Każdy zamieszcza po 2 swoje typy i te, które najczęściej się pojawią będą grane. To tylko przykład i luźna rozmowa. O co mi chodzi nawet w razie przegranej każdy niewiele tutaj straci, a z drugiej strony szanse na jakieś wygrane są większe z takim kapitałem. Nie chodzi o zbicie jakieś wielkiej fortuny bardziej o stworzenie jakiś miesięcznych stałych dochodów z tego. Czy znajdą się chętni ?? Ja wśród swoich znajomych mam ok. 12 chętnych osób czy udałoby się zebrać ich więcej myślę, że można przynajmniej spróbować dlatego tutaj napisałem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
a z drugiej strony szanse na jakieś wygrane są większe z takim kapitałem
Ciekawa teoria. To ludzie z większym kapitałem, mają więcej szczęścia czy co bo nie rozumiem Twojego toku myślenia.
Skoro chcesz grać za 10000 kurs 1,5 to wychodzi 5000 zł na plus. Czyli 50 zł na osobę. No rzeczywiście złoty interes.
Szczerze to pomysł do bani.
 
B 0

black0

Użytkownik
Jeśli grasz to powinieneś wiedzieć, że z większym kapitałem gra się łatwiej. Jeśli miałbym nawet 300 zł na plusie miesięcznie to byłbym zadowolony... jeśli robisz dużo większe interesy na bukach cieszy mnie to i ten post nie jest adresowany do Ciebie. Nie szukam Waszych opinii szukam ludzi którzy chcieliby spróbować tak pograć...
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Nikt o zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi,równie dobrze sam mogę tak grać z mniejszym kapitałem i zyski będą identyczne(nie potrzebuje 100 osób).Nie za bardzo rozumiem Twój tok myślenia.
edit:Tak jak mówi AKA SHAKAL albo jesteś tak naiwny albo szukasz głupich,którzy wpłacą Ci kasę.Dlatego przestrzegam wszystkich,którym przyszłoby do głowy wchodzenie w jakiekolwiek układy z tym osobnikiem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeśli grasz to powinieneś wiedzieć, że z większym kapitałem gra się łatwiej.
Zarejestrowałeś się dzisiaj i pewnie szukasz cwaniaczków którzy to łyknął. Wyślą komuś pieniądze i papa, interes się zwija. Do tego rzucasz jakieś pusty slogany, że z większym kapitałem łatwiej się gra. A to niby czemu. Twój mega pomysł, żeby wysyłać komuś po 100 zł i on obstawi nie ma najmniejszego sensu. Bo równie dobrze na to samo wychodzi, jak sami obstawimy to za 100 zł. A jeżeli nawet nie jesteś oszustem to musisz być bardzo naiwny i łatwowierny, jeżeli myślisz, że ktoś z 120000 zł by się nie zwinął. W necie sprzedają fixy za 50 zł, a tu mówimy o takich sumach.
Podsumowując, pomysł głupi.
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
Nikt o zdrowych zmysłach się na to nie zgodzi
racja - już widzę dyskusje kto wygra real czy barca ????
sam mogę tak grać z mniejszym kapitałem i zyski będą identyczne.
niezupełnie - przy takim graniu wspólnym można wyeliminować czynnik emocjonalny, typy na pewno będą bardziej przemyślane.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 0

black0

Użytkownik
Z tego co widzę po Twoich typach to ten zysk 300 zł miesięcznie w Twoim przypadku to byłby duży plus. Wyszedłem z założenia, że w grupie siła większy kapitał, większe doświadczenie z różnych dyscyplin, ale skutecznie mnie zniechęciliście... także wysokich wygranych o których każdy marzy a 98% nigdy tego nie zazna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom