>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
detmold 6

detmold

Użytkownik
Pewnie że da sie zyć najlepsi gracze zarabiają w miesiący 7700 zł tracą 3300 i wychodzą na sucho 4400.
Skąd bierzesz te kwoty ? Wątpię żeby najlepsi gracze chwalili się ile zarabiają a info zasłyszane na forum jest raczej wątpliwej wiarygodności.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Skąd bierzesz te kwoty ? Wątpię żeby najlepsi gracze chwalili się ile zarabiają a info zasłyszane na forum jest raczej wątpliwej wiarygodności.
Najlepsi gracze zarabiają 1mln$ miesiecznie i tej kasy polskie banki i fiskus nie zobaczy nigdy :razz:
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Wiarygodność tych stwierdzeń mnie dobija jest równie prawdziwa co wiara w polskich polityków ;)
Równie dobrze mógłbym napisać, że najlepsi gracze zarabiają miesięcznie albo lepiej dziennie 666 mln $ &lt;- wstaw tu dowolną liczbę bo i tak jest to stwierdzenie z dupy.
Znacie osobiście jakiegoś gracza, który kasuje regularnie w/w kwoty, widzieliście jego bogactwo zdobyte na bukmacherce czy tylko opieracie się na tym co usłyszeliście od kumpli z gimnazjum, gdy raz czy dwa udało im się trafić taśmę po mega kursie ?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Miałem na myśli samego siebie. ;) Tylko że ja nie jestem najlepszy,powiedziec dobry.

Jesli ma sie 80% skutecznosci to prędzej czy puzniej za takie stawki można wyciągnąc dość dużo stawiając 4 kupony dziennie trafiając 3 .
 
L 147

luminat

Użytkownik
detmold - równie dobrze możesz domagać się prawdziwego oświadczenia majątkowego polityka, radnego, soltyka, wojta, prezydenta itd. Oni maja mieszkania o wartosci 100, 200tys! nie wiesz gdzie takie kupic?
To odnosnie pytania abym wskazał osoby ktore zarobily fortuny na zakladach - to informacja z grupych tych nie jawnych. Nikt sie z tym nie obnosi, bo i po co? Wystarczy ze ma kase a skad to juz nie wazne.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Znasz kogoś kto utrzyma tak wysoką skuteczność przez cały czas choćby przy kursach w ok. 2?
Są ludzie którzy potrafią taką skutecznosc utrzymać.Ale najczęsciej dostają info z pierwszej ręki.Co oznacza że typ siadnie na 90%,chyba że zawodnicy odpalą kaszane. To jest to 10%
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jesli ma sie 80% skutecznosci to prędzej czy p ó zniej
A jesli ma sie 30%? Sa ludzie ktorzy majac 30% skutecznosci zarabiaja lepiej niz ci z 80% skutecznoscia.
Ile razy jeszcze trzeba powtorzyc ze procentowa skutecznosc to przeklamanie jesli chodzi o weryfikacje jakosci typera.
Liczy sie tylko yield. Majac dobry yield mozna zaczac myslec o zwiekszaniu obrotu.
 
N 20

nieistotny

Użytkownik
Włączę się po raz kolejny w dyskusję. Skuteczność niema nic, do rzeczy, lecz tak jak słusznie ktoś zauważył Yield. Wbrew pozorom można mieć 10 czy 20 % skuteczności wygranych typów/kuponów i być znacznie na &quot;plusie&quot;. Wszystko w zależności od wysokości kursów. Znam osoby np. które grają tylko i wyłącznie kursy powyżej 3zł
i więcej (mowa o koszykówce) i choć trafiają 3/4 //10 to i tak w konsekwencji są sporo do przodu, pod warunkiem rozsądnego stawkowania. Ja osobiście uważam, że jest kilka grup typerów:
-n - 10 % - słabi, grają &quot;turystycznie&quot; lub grubo i są mocno w plecy;
-10 - 0% - przeciętni, wygrywają sporadycznie ale i tak sporo na &quot;minusie&quot;;
0-2/3 % - balansują na granicy opłacalności;
5 - n% - nie dokładają do interesu, w przypadku rozsądnego stawkowania konkretnie zarabiają;
Trochę bawiłem się statystykami ostatnio i przeglądałem fora internetowe oraz serwisy bukmacherskie w poszukiwaniu ciekawych graczy-typerów. Nie będę zdradzał swoich odkryć, ale czasem warto poszperać, zwłaszcza jeżeli niektórzy gracze koncentrują się na 1-2 dyscyplinach ich wyniki są naprawdę przyzwoite. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że jest kilka grup typerów:
-n - 10 % - słabi, grają &quot;turystycznie&quot; lub grubo i są mocno w plecy;
-10 - 0% - przeciętni, wygrywają sporadycznie ale i tak sporo na &quot;minusie&quot;;
0-2/3 % - balansują na granicy opłacalności;
5 - n% - nie dokładają do interesu, w przypadku rozsądnego stawkowania konkretnie zarabiają;
Kolejny raz dane wzięte z d..y:-|
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam.20% , 80 % skuteczności....to nie ma nic wspólnego z zyskiem.
jeżeli ktoś potrafi trafić chociaż 1 z 5 kuponów z kursem 2 zł to powiniem (a zależy to od czynników wielu) być na plus.
pogresja.potrajanie stawki (2,6,18,54,162.....nie bać sie ryzyka.gram tak od pół roku i max postawiłem za 54 zł.czyli kończyłem na 4 poziomie.zyski małe ale są.

tylko trzeba trzynać sie pewnych zasad grając progresją
 
A 63

awax

Użytkownik
Witam.20% , 80 % skuteczności....to nie ma nic wspólnego z zyskiem.
jeżeli ktoś potrafi trafić chociaż 1 z 5 kuponów z kursem 2 zł to powiniem (a zależy to od czynników wielu) być na plus.
pogresja.potrajanie stawki (2,6,18,54,162.....nie bać sie ryzyka.gram tak od pół roku i max postawiłem za 54 zł.czyli kończyłem na 4 poziomie.zyski małe ale są.
tylko trzeba trzynać sie pewnych zasad grając progresją
nie wiadomo które zdanie głupsze :?
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Duży Kermit
Tu nie chodzi o bycie na plus, tylko życie z bukmacherki, a to trochę więcej. Sam piszesz, że zyski małe, ale są. Tak więc jak z nich wyżyjesz skoro są małe? Przecież nie będziesz grał za 2 zł. utrzymując się z buków. Bo wtedy to dziennie będziesz zyskiwał 2 zł. To na miesiąc trochę mało.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Wysoka przy takim kursie wg mnie jest na poziomie &gt; 75% (skuteczność, nie yield) i również wg mnie nie da się jej utrzymać w dłuższym okresie czasu.
 
S 0

sickpicks

Użytkownik
gdzieś czytałem że tylko 2% grających wychodzi na ✅ a czy sie z tego utrzymują to nie wiem. Ja wierze w te 2% bo zajmuje sie bukmacherką od kilku lat i ciężko jest wyjsc na ✅ w długim okresie czasu. Przez pierwsze 2-3 lata radze odpuścić sobie wieksze stawki a progresje odradzam. Początkowo lepiej nabierać doświadczenia a to jakim sie jest typerem dowiecie sie nie po 10 czy nawet 100 typach a po 400 lub wiecej.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
gdzieś czytałem że tylko 2% grających wychodzi na ✅ a czy sie z tego utrzymują to nie wiem. Ja wierze w te 2% bo zajmuje sie bukmacherką od kilku lat i ciężko jest wyjsc na ✅ w długim okresie czasu. Przez pierwsze 2-3 lata radze odpuścić sobie wieksze stawki a progresje odradzam. Początkowo lepiej nabierać doświadczenia a to jakim sie jest typerem dowiecie sie nie po 10 czy nawet 100 typach a po 400 lub wiecej.
Ja napiszę, że na plus wychodzi 15%, później ktoś to przeczyta i w innym miejscu napiszę o 15%, a kilka osób to potwierdzi. W ten sposób rodzą się przekonania nie mające potwierdzenia.

Była już o tym mowa - nie warto podawać niczym nie popartych liczb. Na plusie może być 0,1% grających, a może to być i 20%, bukmacherzy nie podają takich danych, a żadne inne źródło nie jest wiarygodne.
Zresztą jesteśmy na forum bukmacherskim. 70 tysięcy użytkowników, a wśród nich wystarczy jeden, który potrafi być na plusie i podaje typy na otwartym forum. W ten sposób wszyscy, którzy mają mózg mogą zarabiać razem z nim. Dalej już chyba nie muszę rozwijać tej myśli, bo już była dyskusja o tym.

20% , 80 % skuteczności....to nie ma nic wspólnego z zyskiem.
Gwarantuje, że skuteczność ma więcej wspólnego z zyskiem, niż autor tego stwierdzenia z wiedzą o bukmacherstwie.

Po pierwsze skuteczność pośrednio przekłada się na yield.

Po drugie przekłada się na możliwość zarządzania budżetem, bo przy niskiej skuteczności trzeba się spodziewać dłuższych serii przegranych.

^ Grając duże kursy jakąkolwiek formą progresji ryzykujemy szybkie bankructwo. Nawet przy płaskiej stawce ryzyko może być spore. Stosując degresję (np. grając określonym % budżetu) seria porażek odbiję się na wysokości późniejszych wygranych. Niskie kursy gra się pod zupełnie innym kontem, czyli do skuteczności trzeba dopasowywać styl gry.

Po trzecie przy dużych kursach wahania skuteczności mają o wiele większy wpływ na zyski i straty.

Twierdzenie, że skuteczność nie ma NIC WSPÓLNEGO z zyskiem mija się z prawdą. Oczywiście sama skuteczność niewiele wyjaśnia, ale nie można pisać, że nie ma NIC WSPÓLNEGO z zyskiem, bo tych wspólnych znajdzie się sporo.

Najlepiej użyć wyobraźni i odrobinę pomyśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 7

exp_

Użytkownik
@up,
przykład:
Dla ułatwienia obaj grają płaską stawką 1j:
typer A - skutecznosc 70% przy kursach 1.5
typer B - skutecznosc 30% przy kursach 4.5
kto ma lepszy zysk po 10 typach?
Parafrazując pewnego polityka - skuteczność ma tyle wspólnego z zyskim co działacz związkowy z robotnikiem a... dalszą cześć moze lepiej ocenzurujmy :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom