>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
G 46

ghs

Użytkownik
Santoro, piszże po ludzku, bo nie idzie tego przeczytać — dotrwałem do połowy posta. A jeśli idzie o życie z bukmacherki, to znam osobiście osobę, która regularnie zarabia z bukmacherki 2-3 razy tyle, co umowy o pracę (a zarabia raczej powyżej średniej krajowej). Nie rzuca jednak pracy, bo mówi, że bukmacherka może się niespodziewanie skończyć i wtedy chce mieć pracę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
pokaz mi kto trafia 66% przy kursach powyzje 2.00 przez dluzszy okres czasu to zaplace Ci 1000 EUR. JEzeli mowimy tu o zyciu z pieniedzy od bukmacherow, to nie chodzi mi o okres pol roku a zyski w skali kilku - kilkunastu lat. Kazdy moze trafic kilka typow w weekend , a nastepnie wszystko przegrac . Nie o tym jest ten temat.
Może być 44% przy średnich kursach ok. 3.00?
11 trafionych na 25 oddanych.
Płaska stawka bo takie są zasady 100j na typ. Zysk +997j.
Co do średniego kursu nie jest pewny bo nie chce mi się tego liczyć ale pamiętam chyba tylko 2 typy poniżej @2.00 (pierwszy na rozluźnienie i ostatni po to żeby wygrać nie musiałem podawać handicapu i ryzykować) a max. podane powyżej @4,5.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=601231&amp;amp;postcount=1
Typy oddane przez cały miesiąc sierpień. Pewnie to i tak za krótko... ale jak coś to podam na PW adres MB, 1000E może się przydać ;)
Popatrz też do archiwum zwycięzców TD Niektórzy mieli tam blisko100% skuteczność choć przy mniejszych kursach.
Edit: hydrogenium proszę Ciebie naucz się pisać po polsku... Ty chyba nie wiesz co to jest ortografia :|
 
P 0

pavlinho

Gość
Jak to nie da? Powiedzmy że ktoś gra po te 200 zł i wysyła sobie kupony z kursem 2-4zł (bardzo realne do trafiania szczególnie w weekend) powiedzmy że mu w ciągu miesiąca wejdzie 6 na 9 to przy średnim kursie 3zł to jest 3600 do przodu więc nie mów mi że za to nie da rady żyć:spokodfhgfh:
Chyba nie wiesz o czym piszesz.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Może być 44% przy średnich kursach ok. 3.00?
11 trafionych na 25 oddanych.
Płaska stawka bo takie są zasady 100j na typ. Zysk +997j.
Co do średniego kursu nie jest pewny bo nie chce mi się tego liczyć ale pamiętam chyba tylko 2 typy poniżej @2.00 (pierwszy na rozluźnienie i ostatni po to żeby wygrać nie musiałem podawać handicapu i ryzykować) a max. podane powyżej @4,5.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=601231&amp;amp;postcount=1
Typy oddane przez cały miesiąc sierpień. Pewnie to i tak za krótko... ale jak coś to podam na PW adres MB, 1000E może się przydać ;)
Popatrz też do archiwum zwycięzców TD Niektórzy mieli tam blisko100% skuteczność choć przy mniejszych kursach.
Edit: hydrogenium proszę Ciebie naucz się pisać po polsku... Ty chyba nie wiesz co to jest ortografia :|
Dluzszy okres to napewno nie jest 1 miesiac. Chodzi tu o regularne zarobki, ciekawe cyz powtorzy te wyniki w kolejnych 12 miesiacach.
Jezeli tak to chetnie przeleje Ci te 1000 EUR.
jedyne sensowne posty w tym temacie pisze @ghs , takze posiadam regularna prace, jednak wiekszosc zyskow przynosi mi bukmacherka (oby jak najdluzej).

Wiekszosc osob nie powinna wypowiadac sie w tym temacie , gdyz same posty swiadcza o tym ze na pewno nie zyja z bukmacherki
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Jak narazie to te Twoje posty to takie puste gadanie, piszesz że zarabiasz ale nawet jednego kuponu nie zamieściłeś na forum. Dla mnie jesteś mało wiarygodny. Pytanie w temacie jest czy da się z bukmacherki żyć! Jeśli większość dochodów masz z bukmacherki (w co bardzooo wątpie) to też jesteś przygładem że da się z tego żyć. Bo w końcu według tego postu większe przychody przynoszą Ci zakłady niż praca!! To że ty nie potrafisz to nie znaczy że nie idzie. Jak byś był dobry w tym to byś napewno nie udzielał się na jakimś forum!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
hydrogenium a po co ma umieszczać kupony?
Po co ma udzielać się na forum? To, że nie pokazał kuponów, ani nie udziela się na forum to nic nie znaczy...
Twoje rozumowanie jest trochę bez sensu.
Typoman_ co do dłuższego okresu czasu... no jak się domyślasz nie mogę Tobie przedstawić dowodów.
 
G 46

ghs

Użytkownik
A tak na marginesie to jak można pisać, że &quot;kurs wynosi 3 złote&quot;? Jakie, na Boga, złote? Za trzy złote to sobie można kupon postawić, a nie po kursie &quot;trzy złote&quot;. Coś takiego zdradza dramatyczne braki w wiedzy o bukmacherce.
 
G 46

ghs

Użytkownik
hydrogenium a po co ma umieszczać kupony?
Po co ma udzielać się na forum? To, że nie pokazał kuponów, ani nie udziela się na forum to nic nie znaczy...
Wiesz, Vader, oni próbują mierzyć kogoś swoją miarą. Potrzeba szpanu powoduje, iż taki hydro nie jest w stanie zrozumieć, że jak ktoś goli buki, to wcale mu nie zależy na tym, by zamieszczać kupony na forum, błyszczeć, pękać z dumy i czekać, aż co bardziej zawistny do skarbówki donosik naskrobie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
A co to jest niby innego jak nie złotówki? Chyba że grasz na żetony. Kursy są podawane w walucie w jakiej grasz
Tu żeś się chłopie pogrążył ostatecznie. Obczaj, co to są jednostki niemianowane, a z mojej strony no further comments.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
moge jedynie podac strony z ktorych korzystam oraz sposob stawkowania, zyski policzylbys sobie sam. Jednak jest to zabronione na forum.

Pozdrawiam
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Najsmiejszniejsze w tym temacie jest to ze odnosnie tego czy z bukmacherki da sie zyc, czy nie wypowiadaja sie osoby majace kilka postow na forum, ktore to niby wygrywaja co miesiac kilka tysiecy zlotych, majace budzety rzedu 30 tys zl i wyzej :-D Przydaloby sie zeby takie osoby trosze przystopowaly albo pokazaly swoje umiejetnosci chwalac sie comiesiecznym plusowym yieldem. Troszeczke to wszystko smieszne ale nie wiem moze sie nie znam.

PS. Nie wliczam do tych osob majace &quot;cynki&quot; o przekretach i z gory ustalonych wynikach bo to juz inna polka i nie nazwalbym tego bukmacherka ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Najsmiejszniejsze w tym temacie jest to ze odnosnie tego czy z bukmacherki da sie zyc, czy nie wypowiadaja sie osoby majace kilka postow na forum, ktore to niby wygrywaja co miesiac kilka tysiecy zlotych, majace budzety rzedu 30 tys zl i wyzej :-D
No ale co ma ilość postów do tego czy ktoś żyje z bukmacherki?
Myślisz, że taka osoba jest mniej wiarygodna? Tylko tyle...
Mogę Ci dać link do profilu mojego kolegi. Nie napisał tutaj chyba żadnego posta. Od maja 2008 r. porzucił pracę na rzecz gry na zakładach bukmacherskich... Żyje za granicą.
A mogę dać Ci linka do usera który ma 4,252 postów na forum a jestem przekonany, że to bajkopisarz, mitoman i ma marne pojęcie o grze.
Jak ktoś czerpie z buków kasę to nie chce mu się/szkoda mu czasu na prowadzenie tematów, wykazywanie się. Bo to jest strata czasu. Udowadniać komuś coś? Po co? On udowadnia tym, że co tydzień/miesiąc/rok ma kasę z tego.
Ten temat i tak zawsze będzie traktowany przez każdego człowieka czytającego inaczej...
 
K 0

katowiczanin

Użytkownik
No nie moge, od jutra będe podawał w swoim temacie typy przez okrągły miesiąc. 17 kwietnia zgłosze się spowrotem w tym temacie i sobie podliczycie, że się da życ z bukmacherki. Do tej pory w swoim temacie podawałem różne typy ale chyba tylko 2 konkretne, że się tak wyraże. Stawki będą różne, zazwyczaj 100-150 złotych. Oto link: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=28454 . Zapraszam
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
No ale co ma ilość postów do tego czy ktoś żyje z bukmacherki?
Myślisz, że taka osoba jest mniej wiarygodna? Tylko tyle...
Mogę Ci dać link do profilu mojego kolegi. Nie napisał tutaj chyba żadnego posta. Od maja 2008 r. porzucił pracę na rzecz gry na zakładach bukmacherskich... Żyje za granicą.
A mogę dać Ci linka do usera który ma 4,252 postów na forum a jestem przekonany, że to bajkopisarz, mitoman i ma marne pojęcie o grze.

Jak ktoś czerpie z buków kasę to nie chce mu się/szkoda mu czasu na prowadzenie tematów, wykazywanie się. Bo to jest strata czasu. Udowadniać komuś coś? Po co? On udowadnia tym, że co tydzień/miesiąc/rok ma kasę z tego.
Ten temat i tak zawsze będzie traktowany przez każdego człowieka czytającego inaczej...

Oczywiscie sa takie osoby co z tego zyja, ale nie sadze zeby bylo ich naprawde wielu. Nie zmienia to faktu ze spory odsetek forumowiczow, ktory wypisuje tutaj jakimi kwotami obraca i ile wygrywa to wlasnie tzw bajkopisarze ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No nie moge, od jutra będe podawał w swoim temacie typy przez okrągły miesiąc. 17 kwietnia zgłosze się spowrotem w tym temacie i sobie podliczycie, że się da życ z bukmacherki. Do tej pory w swoim temacie podawałem różne typy ale chyba tylko 2 konkretne, że się tak wyraże. Stawki będą różne, zazwyczaj 100-150 złotych. Oto link: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=28454 . Zapraszam
&quot;spowrotem&quot;? A może z powrotem?
Nie chce mi się komentować... mam podgląd na Twoje usunięte posty/tematy... i jakoś marnie to widzę...
Pograsz wirtualnymi stawkami. Może Ci się uda. Może nie. Jak Ci się uda to powiesz że kończysz przygodę zapraszam po typy na PW za kasę. Jak Ci się nie uda to założysz nowy nick i możesz znowu spróbować...
Być może się mylę... ale takich przypadków już na tym forum widziałem mnóstwo.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Przeciesz pisałem że jak by czepał taką kase na bukmacherce to by się nawet tutaj nie rejestrował bo po co? Tu raczej każdy szuka typów i pomocy (...).
Widzę, że zdążyłeś coś napisać przed pójściem do szkoły. Twoim problemem jest to, że mierzysz ludzi swoją miarą — Ty szukasz tutaj typów i myślisz, że każdy inny tak robi. A tak oczywiście nie jest! Osoby na poważnie zajmujące się bukmacherką nie olewają forów, ale wykorzystują je jako źródło informacji o rynku.
Takie osoby mając zainwestowaną grubszą kasę muszą na bieżąco wiedzieć o kondycji firm bukmacherskich, zbierać informacje o nowych obiecujących bukmacherach, wiedzieć, które firmy są zagrożone bankructwem, które zaostrzyły politykę limitowania graczy, orientować się w systemach płatności i masie innych rzeczy.
Ja dla przykładu nie zaglądam nawet do działów z typami (chyba, że jakiś przypadek), czasami tylko daję się wciągnąć w jakieś pyskówki z gówniarzerią ;)
Potrzeba szpanu? haha dobre a niby czym szpanuje?
To, że ktoś odczuwa potrzebę nie oznacza, że tak robi — potrafisz dostrzec tę zasadniczą różnicę?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tak napisalem przed puściem do szkoły i co z tego?
Nic. Wyraziłem tylko swoje zaskoczenie, bo nie spodziewałem się od Ciebie odpowiedzi wcześniej, niż po szkole. Nie pisałem, że jesteś dzieckiem, nie wiem, skąd te wymówki — może jakieś kompleksy wyłażą?
Piszesz posty jak byś mnie znal, z kad wiesz co ja robie na tym forum?
Tutaj wychodzi twoja hipokryzja, bo według Ciebie my nie wiemy, co Ty robisz na tym forum, ale Ty oczywiście wiesz, co wszyscy (każdy) robi na tym forum, co wyraziłeś słowami:
Tu raczej każdy szuka typów i pomocy a wątpie żeby ktoś przychodził po to żeby pomagać i dzieliś się dobrymi typami czy ustawkami
Skoro według Ciebie każdy szuka tutaj typów, to Ty też. No chyba, że ty nie łapiesz się w określeniu &quot;każdy&quot;. A może ja czegoś nie rozumiem, nie wiem.
Przepraszam, ale z mojej strony koniec dyskusji, bo przeradza się to w pyskówkę, a staram się tego unikać (rzadko mi się udaje ;) ).
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Kolego hydrogenium daj jż sobie spokój bo się tylko ośmieszasz i tak na przyszłość dla Ciebie zapamiętaj &quot; skąd &quot; czytaj forum to i inne i ucz się , wyciągaj wnioski od innych wiedzących więcej, tak jak robi to każdy! Ja, ty , ghs, vader i inni... po to fora właśnie są.
Co do tematu głownego z bukmacherki da się żyć ale jest to trudne i dostępne dla niewielu. ja obecnie na grze zarabiam pewne kwoty ale zdecydowanie zbyt niskie by żyć tylko z tego. Celem jest zarabianie więcej i temu poświęcam wiele sił, czy pomysły i teoria przejdą w praktykę? Nikt nie mówił,że będzie łatwo ale dopóki sprawia mi to także przyjemność będę próbował.
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
To wy się ośmieszacie! Co ma do tematu ortografia? Mam dyslekcje a pozatym nie zwracam uwagi na ortografie zawsze miałem z tym problem i jakoś nikt nie widzi w tym problemu tylko wy! Po ortografi się człowieka nie ocenia.
Czułem to, normalnie &quot;peffka&quot; dnia, że zaraz kolega zasłoni się dysmózgowiem. Strasznie bachory teraz rozwydrzone, nie tylko pisać nie umieją ale także jeszcze zabierają głos gdy nie mają nic do powiedzenia. Ortografia, stylistyka - a także w rzeczywistości - sposób ubioru, wygląd, zachowanie - mówi na pierwszy rzut oka czy jesteś rozwydrzonym bachorem czy osobą z którą można na cokolwiek porozmawiać. Cała ta prawda potwierdza się w 99%.
więc ide z tąd.
Trzymamy za słowo, jeżeli młody koleżko masz za grosz honoru - to prosimy o niezaśmiecanie tego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom