>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Jak dla mnie tez kurs na pact przesadzony i idę w ich stronie nie oszukujmy się Honoris w ostatnim czasie jest w tragicznej formie nie mogą nic wygrać w przeciwieństwie do pact które bardzo dobrze sobie radzi nawet w lidze esea gdzie maja bilans 5-0. Fakt tutaj mamy drużyny na lanie i w takich rozgrywkach całkiem inaczej się gra niż online no ale kurs i tak przesadzony.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Major się skończył, ale listopad zapowiada się świetnie jeśli chodzi o inne turnieje. Widzę jeden bardzo ciekawy typ na jutro

Pinnacle Fall Series: Entropiq vs Nemiga Gaming 15:00

Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie. Bukmacherzy znacząco faworyzują tutaj Entropiq, ale czy słusznie? Oczywiście w normalnych okolicznościach jest to lepsza ekipa, ale trzeba spojrzeć na to spotkanie trochę szerzej.

1# Zawodnicy Entropiq dopiero dzisiaj wrócili ze Szwecji z majora po dwutygodniowej nieobecności w domach.
2# Zagrali jeden z najbardziej wymagających turniejów w ich życiu, który bez wątpienia wymęczył ich psychicznie
3# Przeskakują z grania Lanowego, na mecz online - rozmawiałem z kilkoma zawodnikami i jest to spora różnica
4# Za majora zarobili stosunkowo sporą sumę (po kilka tys dolarów na głowę), nie jest to codzienność dla zawodników tej rangi, może wkraść się z tego powodu dodatkowe rozluźnienie
5# Nie zaskoczą Nemigi niczym nowym. Drużyny tygodniami jak nie miesiącami, szykowały się specjalnie pod Majora, który właśnie się skończył. Odkryli tam wszystkie karty.
6# Nemiga to nie chłopcy do bicia, tylko solidna europejska ekipa. Dodatkowo we wrześniu wygrała już z nimi bezpośrednie spotkanie online https://www.hltv.org/matches/2351412/entropiq-vs-nemiga-funspark-ulti-2021-europe-regional-series-3 Czemu nie tym razem?

Oczywiście nie robię tutaj z Nemigi faworyta spotkania, jednak kurs 4.0 na wygraną i 8.0 na 2:0 do dla mnie ogromne value. Osobiście wystawił bym tutaj na nich max 2.40. Nie zdziwię się też jeśli entropiq się po nich przejedzie, zaden wynik nie będzie zaskoczeniem.

Nemiga wygra @4.0 unibet
Nemiga wygra 2:0 @8 unibet
Pozwolę sobie zacytować twój post ponieważ bardzo mnie zaintersował. Niestety tak jak ktoś wczoraj zauważyl, Nemiga nie grała w pełnym składzie. Lollipopa zastąpił jakiś inny gracz.
Dzisiaj natomiast Entropiq gra z HAVU i może warto znów zagrać przeciwko rosyjskiej drużynie?
HAVU można powiedzieć że nie są zespołem do bicia i na drużyny ze swojego poziomu potrafią stawiać opór. Ich ostatnie mecze to wygrane z Unique i Sinners po 2:0.

godzina 15:00
HAVU - Entropiq
@2.90 betclic


Powodzenia


PS. marekbet marekbet i inni, gracie coś na finał ESL Mistrzostw Polski HONORIS vs Wisła Kraków?
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Pozwolę sobie zacytować twój post ponieważ bardzo mnie zaintersował. Niestety tak jak ktoś wczoraj zauważyl, Nemiga nie grała w pełnym składzie. Lollipopa zastąpił jakiś inny gracz.
Dzisiaj natomiast Entropiq gra z HAVU i może warto znów zagrać przeciwko rosyjskiej drużynie?
HAVU można powiedzieć że nie są zespołem do bicia i na drużyny ze swojego poziomu potrafią stawiać opór. Ich ostatnie mecze to wygrane z Unique i Sinners po 2:0.

godzina 15:00
HAVU - Entropiq
@2.90 betclic

Powodzenia


PS. marekbet marekbet i inni, gracie coś na finał ESL Mistrzostw Polski HONORIS vs Wisła Kraków?
HONORIS 2 miejsce @2,55 sto - izi
Ja mam jeszcze to z dnia wczorajszego gdy puszczałem to jako długoterminowe. Oglądałem od deski do deski oba mecze półfinałowe i zważywszy na nonszalancję i frajerstwo Anonymo nie widzę tutaj innego rozwiązania jak zwycięstwo Wisły Kraków która naprawdę momentami grała fajny cs. Czemu momentami ? Bo jak Anonymo grało na swoim poziomie to ich rozwalali, a potem weszła nonszalancja, skakanie po skrzynkach w celu fragowania. Jak wynik był na styku przegrali 4 vs 2 i pojawiła się nerwówka i wyszła dupa blada.
Honoris oglądałem do późnych godzin nocnych i ich w tym finale też nie powinno być. PACT miał na deciderze 14-10 i nie wiem szczerze jak oni to przegrali. Pomijam już fakt że dali doprowadzić do dogrywki. W dogrywce przegrywali 18:15 i też wyrównali, a potem to nie wiem sam co kierowało w ich grze i przegrali.
Nie uważam Honoris za mocne, Reiko i fr3nd mają momenty, NEO i TAZ też coś tam dorzucają, ale nie wydaje mi się że całościowo to wystarczy. Myślę że jedna mapa to maks dla HONORIS. H2H dla ekipy NEO, ale forma Wisła jest naprawdę fajna i to dzisiaj moim zdaniem oni zostaną MP.

Gdybym miał coś puścić to Wisła to win 2-1 @3,3 Unibet BRAWO

Edit: Wisła w drugiej mapie przy stanie 1:0 dla HONORIS i przegrywając 13:7 wróciło z dalekiej podróży i zostaje decider w postaci NUKE. GL!

Edit 2. Weszło, decider był już dużo łatwiejszy i mniej problematyczny. Dostaje wiadomości ze podaje typy a ich nie gram wiec zamieszczam dowód żeby nie było. Generalnie takie to trochę bez sensu. Bo te analizy i praca jest po to żeby się rozwijało to forum i ktoś z tego korzystał. Zabijają takie wiadomości chęć pisania tutaj.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +618
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Oddzielny post chciałbym poświęcić rozpoczynającym się jutro DreamHack Open November 2021.
Bardzo silnie obsadzony turniej z pulą nagród $100k (Za 1 miejsce $50k)
W turnieju biorą udział drużyny - link do turnieju na hltv

Grupa A:
BIG
MOUZ
MAD Lions
GamerLegion

Grupa B:
ENCE
Forze
Spirit
Fnatic

Typ długoterminowy:
Fnatic wygra turniej @8 unibet
Fnatic miejsca 1-2 @4 Unibet


Jeszcze tydzień temu było @12 na win fnatic. Fnatic po przebudowie gra w składzie KRiMZ, Brollan, ALEX, mezii, smooya.
Chciałbym przybliżyć nieco ten skład i jego działania w ostatnim czasie bo moim zdaniem są dość imponujące.
IEM Winter 2021 Europe Open Qualifier 1 - 1-2nd - wygrali z GamerLegion, K23, Galaxy Racer
IEM Winter 2021 Europe Closed Qualifier - 1-2nd - wygrali z Complexity, FunPlus Phoenix
DreamHack Open November 2021 Closed Qualifier - 1-2nd - wygrali z Eternal Fire, GamerLegion
Od przyjścia smooya widać że ten team zaskoczył i wszystko wychodzi. Na rozkładzie solidne drużyny z tieru2 ale napawa to mega optymizmem. Dodatkowo chłopaki niedawno byli na bootcampie trenując właśnie pod DH. Jak dla mnie szwedzki trzon w postaci krimza i brollana który jest też doświadczonym duetem będzie idealnie wspierany przez trójkę anglików którzy anonimowi też nie są.
Z każdej z grup wychodzą dwa zespoły i fnatic rozpoczyna mecz z chimerycznym Spirit (które gra ostatni turniej w tym składzie, po DH prawdopodobnie skład będzie budowany wokół degstera, sdy, magixxa), są też faworytem w tym spotkaniu i myślę że z grupy B wyjdą razem z ENCE (skreślam też forze bo zmiany w składzie u nich na minus - odszedł FL1T do VP a zastąpił go Norwi)
Z grupy A prawdopodobnie wyjdą MOUZ i BIG i te drużyny stworzą pary półfinałowe. Wydaję mi się że kurs jest bardzo atrakcyjny by spróbować takich typów na nieobliczalną drużynę która przygotowywała się pod ten turniej by coś pokazać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1017
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Typy na jutro bo nie wiem jak jutro będę miał z czasem:

Fnatic to win @1,4 unibet - brawo 2-0
Fnatic to win 2-0 @2,3 unibet - bardzo łatwo - 16:9 i 16:4 - nie wiem jakim cudem ale umknęło mi to że Spirit już od tego spotkania gra nowym składem, byłem pewny że zagrają jeszcze DH starym, ale nie wpłynęło to na wynik. Nawet chyba było prościej.

W myśl powyższego typu. Spirit jawiło mi się zawsze jako team dość chimeryczny potrafiący zagrać fantastyczny mecz z czołówką by potem dostać od kogoś z tier2. Potencjał ten zespół miał na pewno, degster moim zdaniem jest jednym z lepszych zawodników jakich oglądałem i frajdą było oglądanie jego gry jak szło. No właśnie jak szło. Ostatnio gorzej szło, nie udało się zakwalifikować na majora i chyba to przelało czarę goryczy. Wygrali tam tylko z TYLOO i GODSENT czego chwały raczej nie przyniosło. Nie udało im się też na IEM Winter 2021 Europe Closed Qualifier gdzie przegrali z K23 i FunPlus Phoenix.To wszystko spowodowało odsunięcie od składu i przesunięcie na listę transferową Mira i choppera. Skład będzie uzupełniony narazie przez zawodników z Spirit Academy ale jutrzejszy mecz zobaczymy jeszcze w starym składzie.
Oprócz powyższego, tzn działań wewnątrz widać aspekt też pomiędzy formą. Wypunktowałem np porażkę z FPP które przez fnatic zostało na tych samych kwalach rozbite 2:0.
Wg mnie forma, działanie wewnątrz i same nastawienie po przegranym bądź co bądź majorze spowodują że ten DH będzie trochę olany. Nie potrzeba jednak tego aż w takim stopniu gdyż przeciwnik w postaci fnatic to nie są ogórki o czym pisałem wyżej. Idzie im naprawdę nieźle, drużyna fajnie się zgrywa a postać smooyi scalił team dobrymi wynikami. Stawiam jutro na pewne zwycięstwo 2-0. Dla mniej odważnych polecam dorzucenie zwykłego zwycięstwa do dubla.

Team GamerLegion +1,5 mapy @1,85 unibet - nie na swojej mapie ale win to win - byli też blisko zwycięstwa, ale zabrakło zimnej krwi

Druga propozycja z grupa A. BIG vs GamerLegion.
Typ troszkę pod kwestie motywacji BIG do grania nie na głównej scenie. Umówmy się, BIG myśli o sobie że jest tier1, BIG chce być tier1, w turniejach gdzie są zapraszani bądź są niższego pokroju (tak jak ten DH gdzie drużyny są dużo słabsze niż zwykli rywale niemieckiej ekipy) pojawia się zawsze kwestia tego czy oni grają na 100%. GamerLegion ma mapy które może zagrać przeciwko BIG np mirage czy overpass i tam są wstanie zaskoczyć niemców którzy nie zagrają na 100%. Główna broń BIGu w postaci d2 zostanie zbanowana bo jest permem GL więc może być ciekawie. Generalnie nie zdziwiłbym się gdyby nawet przegrali. Podobne nastroje są w komentarzach pod meczem :D https://www.hltv.org/matches/2352688/big-vs-gamerlegion-dreamhack-open-november-2021 gdzie każdy potwierdza że lubią sobie zrobić throwa. -

Dokładam to zdarzenie do czystego wina fnatic i mam @2,59 w unibecie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +931
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Ja mam jeszcze to z dnia wczorajszego gdy puszczałem to jako długoterminowe. Oglądałem od deski do deski oba mecze półfinałowe i zważywszy na nonszalancję i frajerstwo Anonymo nie widzę tutaj innego rozwiązania jak zwycięstwo Wisły Kraków która naprawdę momentami grała fajny cs. Czemu momentami ? Bo jak Anonymo grało na swoim poziomie to ich rozwalali, a potem weszła nonszalancja, skakanie po skrzynkach w celu fragowania. Jak wynik był na styku przegrali 4 vs 2 i pojawiła się nerwówka i wyszła dupa blada.
Honoris oglądałem do późnych godzin nocnych i ich w tym finale też nie powinno być. PACT miał na deciderze 14-10 i nie wiem szczerze jak oni to przegrali. Pomijam już fakt że dali doprowadzić do dogrywki. W dogrywce przegrywali 18:15 i też wyrównali, a potem to nie wiem sam co kierowało w ich grze i przegrali.
Nie uważam Honoris za mocne, Reiko i fr3nd mają momenty, NEO i TAZ też coś tam dorzucają, ale nie wydaje mi się że całościowo to wystarczy. Myślę że jedna mapa to maks dla HONORIS. H2H dla ekipy NEO, ale forma Wisła jest naprawdę fajna i to dzisiaj moim zdaniem oni zostaną MP.

Gdybym miał coś puścić to Wisła to win 2-1 @3,3 Unibet BRAWO

Edit: Wisła w drugiej mapie przy stanie 1:0 dla HONORIS i przegrywając 13:7 wróciło z dalekiej podróży i zostaje decider w postaci NUKE. GL!

Edit 2. Weszło, decider był już dużo łatwiejszy i mniej problematyczny. Dostaje wiadomości ze podaje typy a ich nie gram wiec zamieszczam dowód żeby nie było. Generalnie takie to trochę bez sensu. Bo te analizy i praca jest po to żeby się rozwijało to forum i ktoś z tego korzystał. Zabijają takie wiadomości chęć pisania tutaj.
Nie przejmuj się ludźmi tylko rob swoja oni zawsze będą pisać bo przecież wszystkim nie dogodzisz. A pewnie trochę osób gra twój typy i są zadowoleni. A i jeszcze takie pytanie jak wypłacasz wysokie sumy z unibeta?
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Team Gamer Legion +1,5 mapy @1,65 unibet
Team Gamer Legion to win @3 unibet
Team Gamer Legion to win 2-1 @5 unibet
Konkretna kupa


Spotkanie zespołów które w dniu wczorajszym przegrały swoje spotkania. tj. MOUZ i TGL. Dzisiaj idę po raz kolejny w stronę TGL którzy w przegrali z BIG, ale momentami w deciederze prowadzili i byli bardzo blisko zwycięstwa. Pokazali się na tle niemieckiego zespołu całkiem nieźle, dobrze prowadząc grę na mapie BIGu tj overpassie i tam wygrali po dogrywce (niepotrzebna nerwówka bo dali się dogonić bodajże od stanu 15-10). Widać że potencjał jest i jest szansa że to zatrybi. Przeciwnikiem faworyzowane MOUZ (kurs 1,35 na zwycięstwo - kosmos!) które w dniu wczorajszym przegrało z Mad Lions w trzech mapach, gdzie na deciderze mirage już za dużo nie mieli do powiedzenia. Istotną informacją odnośnie tego zespołu jest fakt że na parę godzin przed rozpoczęciem wczorajszego meczu z składu niespodziewanie wypadł Bymas i został zastąpiony powracającym do składu chrisemJ. MOUZ przesunęło go na ławkę po zakontraktowaniu acoRa i był przez jakiś czas nieaktywne, grał też epizody w FunPlus Pheonix. We wczorajszym spotkaniu zagrał można powiedzieć że poniżej poziomu. O ile na d2 (mapie przegranej - wybór Mad Lions) zdobył 16 fragów i mocno nie odstawał, przez nuke'a (wybór MOUZ - wygrana mapa) gdzie zdobył 14 fragów (nie był najsłabszy) to jednak dyspozycja na ostatniej decydującej mapie myślę że przeważyła o porażce. Na mirage w 24 rundach zdobył 4 fragi.. Nie żeby się pastwić jakoś mocno tylko nad Nim to całe MOUZ zagrało poniżej poziomu który prezentuje normalnie. Myślę że dzisiaj będzie podobnie i MOUZ nie jest super przygotowane na DH i fakt wypadnięcia w ostatniej chwili Bymasa trochę rzucił na szalę i zaangażowanie w tych meczach.
Dzisiejsze spotkanie jest decydujące i przegrany odpada z turnieju. Myśle że dzisiaj będzie to właśnie MOUZ.

EDIT. Tak jak B Borowik115 wspomniał nie ma oficjalnego potwierdzenia składu jeszcze - tzn bymas wczoraj źle się czuł i wyraził się na Twitterze że ma nadzieje że dzisiaj zagra. Ja typu nie zmieniam bo po wczorajszej grze Gamer Legion i tam bym na Nich stawiał. Dla mniej odważnych polecam poczekać na oficjalne składy
 
Ostatnia edycja:
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
jak eternal fire ma wygrać mapę z virtusami? Liczysz ze vp odpuści ten mecz czy co? Dla mnie ten zespół nigdy niczego nie osiągnie, oglądałem kilka spotkań i drużynowo to jest dramat.
Z veto wynika że dostaną dust 2, swoją najlepszą mape, ciągle jest to świeży skład więc na pewno pracują nad sobą, VP wg hltv zagra z Sanjim nie sprawdzalem tego bo mi sie nie chce, ale jeżeli to prawda to chyba sami nie wiedzą co chcą grać, wywalają chłopa na Majora i wraca na jakiś mecz online, nagroda za 1 miejsce jest spoko nie mówie że nie, ale nadal jest to podrzędny turniej. Kolejna sprawa to właśnie jak VP potraktuje to spotkanie, nie wiadomo jak z motywacją po Majorze, kolejna kwestia to przy tym becie maja ugrać mape więc mają na to dwie szanse, następny argument to Xantares i na koniec po prostu mecz online już tyle widziałem dziwnych sytuacji, meczy/map które nie miały prawa sie wydarzyć że po prostu 2.08 na mape Turków uważam za dobry typ.

Edit: za pewne ten Sanji jest błędem w systemie i nie zmienili go jeszcze, ale to nie zmienia sprawy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Fnatic ugra dzisiaj mapę? 1,33 może do jakiegoś ako :unsure:
Powinni. Fnatic będzie wybierać pierwszą mapę.
ENCE odrzuci inferno, fnatic ancient. No i fnatic ma do wyboru overpassa lub vertigo więc to będzie ich szansa. Bo na nuke, którego wybierze ENCE raczej szanse będą mieć słabe...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom