>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS GO TYPY - ROK 2022

Status
Zamknięty.
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
ELIMINACJE GRUPY B DO WIELKIEGO MAJORA ANTWERP 2022
W puli 85 000$
Drużyn: 16
Bezpośrednio awansują: 3 zespoły
Walczyć dalej o zagranie w Majorze: 5 zespoły
Reszta: odpada

Format:
Początkowa faza: bo1
Dalsza: bo3



2022-04-20 DZIEŃ I CZWARTEK
1650479693236.png
 

Załączniki

kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
HEAT - Sprout
Win Sprout @ 2.95 ewinner

Idę w stronę doga gdzie dogiem nie jest, po pierwsze bo1, po drugie HEAT to nie wiadomo jaka super drużyna, przegrali na średnie sinners, tutaj jest większa presja bo Heat jak i Sprout z bilansem 0:1. Ja wiem że Sprout gra totalną, padakę i nie da się tego oglądać, ale zapewniali, mówili że zmiana jednego zawodnika pozytywnie wpłyneła na morale i komunikacje w drużynie. Sprout przegrało z CF to nie dziwi , natomiast HEAT przegrało z sinners. Buki muszą szybko wystawiać kursy i dla mnie jest to jedna wielka pomyłka 2.95 w bo1 w spotkaniu gdzie grają takie drużyny, nic tylko brać. Potencjał skillowy drużyny czy zawodników 50%/50%.
 
Ostatnia edycja:
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Warto nadmienić że Sprout gra z trenerem od dwóch meczy bo ** BERRY (coach) substitutes Staehr due to illness.
Także tutaj żadnego value nie było i raczej polecam grać przeciwko im bo gość coś tam klika ale jednak to raczej jest duża strata. Nie ma tam tyle skilla,żeby carrować 4vs5. Teraz grają z Endpoint, które też gra na żenującym poziomie ale jednak gra 5 zawodników więc to oni są faworytem.

Jeżeli chodzi o mecze to moim zdaniem warto ENCE (1.33 ) oraz mimo wszystko G2 (1.30). Uważałbym na NiP bo widać było po TT, że nawet na tak słabą drużynę jak Bad News Eagle Terro nie szło tak jak trzeba. Brollan bardzo dużo słabych akcji po stronie TT, jeszcze tam wszystko nie gra tak jak należy czasem. A CF to jest naprawdę niezła drużyna, nicodooz dzisiaj pokazał skilla, chłopaki grają fajnie drużynowo więc raczej mapa dla nich niż 2:0 dla NiP
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
G2 WIN BEZ DOGRYWKI @ 1.35
El1an lepszy od Forester @ 1.75
Hades lepszy od Dychy @ 2.02
AKO: 4.77

G2 musi, zawodzą gra nie wygląda dobrze, słabe występy jackza plus do tego Aleksib najsłabsze ogniwo. Ale na takie zespoły już należy wygrywać jeśli NiKo chce zagrać na takich topowych turniejach. Kto by sobie wyobrażał majora bez G2. El1an zawodzil przez ostatnie czasy, ale całe entropiq jest dobrze przygotowane na tego majora, takiego wywiadu udzielił wczoraj dla hltv krad. Była mowa o el1anie, dyspozycji ale krad zapewnił że wszystko jest z nim w porządku, wspomniał że nie zapomnieli o wszystkich wyczynach el1ana który ratował.
Hades dycha . Dycha w mega formie, Hades nie zagral wczoraj nic, w dwóch meczach bardzo bardzo słabo. Dzisiejszego dnia liczę na to że wróci na górę tabeli a dyszka trochę zwolni i zamienia się miejscami w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Opiszę każdy z meczy i moje przewidywania, może ktoś skorzysta ;)

Entropiq-HEET

Tutaj faworytem moim jak i bukmacherów jest Entropiq. Grali dotąd 3 mecze, przegrali 2 wyrównane spotkania z Anonymous oraz z BNE oraz wygrali gładko z Endpoint. HEET natomiast wygrał mecz tylko przeciwko Sprout - które grało jeszcze wtedy z trenerem. Przegrali bez walki z niezłym ENCE i w trąbe 16;11 od średniaka SINNERS. Jeżeli miałbym coś grać to :
Krad więcej killi niż Ex3rcise 1,50 - Ewinner
Entropiq-HEET - 1 - 1,50 Ewinner

Anonymous-ENCE
Tutaj faworytem jest ENCE i to bardzo dużym. Wydaje mi się, że AGO jest tutaj mocno niedoceniane. Wygrali z G2, które ma swoje problemy lecz to klasowy zespól oraz wygrali z mocnym średniakiem Entropiq 16;14. Przegrali natomiast z bardzo mocnym Players 16:10 więc to wstydu nie przynosi. ENCE bardzo łatwo z HEET oraz Spirit wygrali, pokonani zostali przez Astralis. Jeżeli czegoś tu szukać:
Wygrana ENCE 2:1 - 3,55 - Ewinner
Spinx więcej killi od Hadesa - 1.60 Ewinner
Dycha więcej od Vegi - 1,45 Ewinner

NiP- Sinners
NiP moim zdaniem jest słabe na tym turnieju. Mają mapy gdzie REZ robi 30 fragów po stronie CT, żeby potem się męczyć. To samo z Brollanem. Wczoraj przegrana o której pisałem, że może się przytrafić 0:2 na CF. Dzisiaj kursy na nich 1.20. Zbyt niskie by opłacało się grać także jeśli szukać czegoś to
Sinners +1,5 mapy - 2,04 Ewinner

Bad News Eagle-ASG
O tych zespołach wiem najmniej. Ale z przebiegu turnieju można zauważyć, że BNE coś tam strzela, w każdym meczu powalczyli czy to z G2 czy to z NiP oraz wygrali z Entropiq. ASG natomiast wygrana łatwa na Sangal, które grało z trenerem więc mała miarodajne oraz łątwe przegrane na niezłe Astralis oraz średnie Spirit. Tutaj gram :
Wygrana BNE - 1,35 - Ewinner
Juanflatroo więcej od Raijina - 1,95 - Betfan

G2-Astralis
Tutaj najciekawszy mecz dzisiaj. Mocno średnie G2 na tym turnieju (Przegrana z Anonymous i wygrane 16:10 z słabymi zespołami) kontra Astalis, które gładko pokonało ASG, oraz niezłe Ence 16;11. Przegrali natomiast z Players 2:1, które uważam za jeden z najlepszych zespołów. Jeżeli ugrali mapę na nich to tymbardziej stać ich na mape z G2. Typy
+1,5 mapy Astrailis - 1,45 -Betfan
BlameF więcej of Farliga - 1,33 - Betfan
Niko więcej of M0nesy- 1,60 - Ewinner

Spirit-Endpoint
W ostatnim pojedynku uważam, że wygrają Rosjanie. Jest to zespół lepszy skillowo oraz bardziej doświadczony. Przed turniejem grali ze sobą i minimalnie lepszy okazał się Spirit.
Spirit wygra 1,66 Ewinner
Degster więcej od BOROSA - 1,65 Ewinner

Zapraszam do dyskusji :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +702
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ruszył IEM Dallas.

MIBR - BIG
+1.5 mapy MIBR @ 1.85 totalbet
big po raz kolejny ruszył z przytupem w eliminacjach, ja pójdę w stronę brazoli mianowicie wygranie jednej mapy. Dlaczego tak ? Mianowicie brazole nie są chłopcami do bicia nadal twierdzę że są na etapie budowania zespolu, big miał mnóstwo czasu by zorganizować się po roszadach i jak widać to idzie w dobry kierunku, teraz pytanie czy są w stanie już wejść na etap stabilizacji winrate ? Czy wszystkich będą jechać 2;0 ? To ciężka misja . Moim zdaniem. Kursy mocno przesadzone więc idę w stronę mapy dla Brazylijczykow nie zdziwię się bardzo mocno jeśli mogą wygrać te spotkanie. Leciutkim plusem jest godzina rozgrywania spotkania ponieważ, tutaj mamy inna strefę czasową a Europa jak wiem nie zawsze gra dobre spotkania w środku nocy.

Do tego spróbowałbym mierne G2 z astralis. Kurs mały bo w granicach 1.5 ale nie widzę tutaj Duńczyków w tym meczu, w sumie wczoraj na ence nie było jakiegoś mocnego lania dwie mapy przegrane 16:14
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Mecz finały w formacie bo5, czyli długie spotkanie które może potrwać nawet 5-6 godzin . Dla nas Polaków to bardzo ważny mecz i turniej. Na scenę CS go wrócił Janusz snax i zachwyca swoją grą. Jaki może być teraz pomysl włodarzy ence ?nie wiem . Co się stanie jak ence wygra Dallas? Sphinx kluczowy zawodnik ence, a tutaj wskakuje Janusz i robi mega robotę. Cały zespół wygląda wspaniale, cały zespół ma swoje uporządkowane misje i cele i to widać, w meczach gdzie grał Sphinx całkiem inaczej to wyglądało, Sphinx był top1 a reszta była w dalej oddali, w cieniu. A tutaj humory podczas spotkań zawodników, bardzo mocny dycha, snappi supportując, Maden również, Hades rozgrywa dobry turniej mimo słabej dyspozycji na majorze. Na prawdę to cieszy że snaxik wrócił na scenę i ta jego gra gdzie dzisiaj ciężko jest dostrzec, mianowicie skracanie całej mapy, agresywne podejścia. Jak wiemy snax jest jednym z najbardziej inteligentnych graczy sceny CS go, intuicja, skill. Cieszy również to że teraz jakies zespoły będą interesować się snaxem, on jest gotowy on chce wrócić na scenę cantera, bo jak wiemy ciułać się po polskich drużynach nie ma sensu, ba on tam nawet nie wykręcał jakiś wspaniałych liczb, krzywa akcja z nockiem. Janusz to mental Janusz to charakter Janusz to dzik i wódz. Pokazał że po przerwie od głównej sceny csa wrócił i pokazał że jest głodny, pokazał że jest w stanie nawet w tym wieku wykręcac liczby i stać się topowym zawodnikiem. Trzymam mega kciuki za tego gracza jestem jego fanem, to budował historię polskiego VP. Więc tutaj przechodząc yo tematu pójdę dzisiaj w fragi snaxa, finał gdzie nie powinnien dla niego stanowić problemu w postaci stresu czy nerwów bo doświadczenie ma przeogromne. Czuję że tutaj snax może okazać się mvp turnieju, mvp finału niech pokaze niech media zaczną znowu istnieć w topowych esportowych portalach. Do boju Janusz do boju Ence.

totalbet
1. snax najwięcej eliminacji w swojej drużynie w całym meczu @ 6.50
2. Snax najwięcej eliminacji że wszystkich zawodników w finale 2)w całym meczu @ 10
3. Pierwsza i druga mapa snax powyżej 34.5 killi @ 1.85
4. Snax więcej killi od snapiego @ 1.6
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Heroic - BIG win BIG ewinner @3.20
Mamy zmagania "półfinałowe" Pinnacle CUP. 9 i 11 drużyna rankingu. Nie chce mi się wierzyć, że BIG to może tak łatwo oddać. Wiadomo Heroic jest lepsze, ale ja idę w stronę doga, gra Heroic jakoś super nie zachwycała miała na pewno jak dla mnie słabszych przeciwników, tym turnieju, bynajmniej słabszych jeśli chodzi o ostatnią dyspozycję. Grając w strone heroic po kursie 1.2-1.3 jak dla mnie nie jest rozsądne, ale po kursie 3.3-3.5 na niemców to okazja. BIG po tych ciągłych zmianach wygląda spoko, obudził się tizian, na korzyść syrsona. Heroic uległo fnatic na inferno wynikiem 14.;16. Przegrana mapa na finest (rywal pół klasy niższy niż BIG). Wiadomo BIG nie będzie wygrywał majorów, ale taki pinnacle gdzie zwycięzca zgarnia 150k to dobry sukces jak dla nich, czyli motyywacja powinna być. W finale już czeka Astralis, którego będę dzisiaj upatrywał. Nie jestem fanatykiem i zwolennikiem BIG bo to bardzo nie równa drużyna, więc w spotkaniu z Heroic w roli doga to próbuję.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Niestety nie zdążyłem napisać analizy na mecz Sprout - Hummer, gdzie Brazole właśnie ugrywają po kursie 6, w meczu poniżej sytuacja może być podobna.

19:30 Vertex vs Falcons

Pojedynek w ramach ESL Conference, jest ro razem z WESG mój ulubiony turniej, gdzie mierzą się ze sobą drużyny z mniej popularnych regionów. Kursy wystawione jak na Igę Świątek z no-namem, z tym że Falcons to nie Iga, a Vertex to nie chłopcy do bicia. Zacznę może od wyraźnych faworytów (kurs1,06). Falcons to europejski średniak, 55 drużyna w rankingu, regularnie tłucze się po Pinnaclach i ESEA, ale bez większych sukcesów. Potrafią wygrać z lepszymi drużynami, ale analogicznie potrafią też przegrać ze znacznie słabszymi. Nie ma u nich większej stabilności.

Vertex to drużyna, która zajęła drugie miejsce w eliminacjach z regionu Australii. Bardzo mocni na lokalnym podwórku, pokonali między innymi Order i grali jak równy z równym z Renegades (drużyną, która ostatnio była na majorze). Zawodnicy przyjechali już jakiś czas temu do Europy na bootcamp, na steamach mają po 140 godzin w ciągu 2 tygodni. Ich mecz może mieć bardzo podobny przebieg jak Sprout vs Hummers.

Nie mówię, że są tutaj faworytami, ale kursy są bardzo źle wystawione. Nie powinno być tutaj kursu wyższego niż 2,80-3 na drużynę z Australii.

Vertex wygra @7 1xbet (na polskich 6,40)
Vertex wygra 2:0 @16 ewinner
Vertex +6,5 1 mapa @1,80 1xbet
Vertex +6,5 2 mapa @1,80 1xbet
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam jak się upatrujecie na dziesiejsze półfinałowe mecze BLAST'a?
OG vs Navi i G2 vs Vitality czy warto stawiać coś na faworytow? Niby Navi już raz przegrało z OG ale wątpię czy drugi raz polegną, w końcu to już walka o finał.
Stawiając dzisiaj AKO na faworytów mamy kurs w okolicach 2.20 co sądzicie?
 
M 629

mordoryb

Użytkownik
Witam jak się upatrujecie na dziesiejsze półfinałowe mecze BLAST'a?
OG vs Navi i G2 vs Vitality czy warto stawiać coś na faworytow? Niby Navi już raz przegrało z OG ale wątpię czy drugi raz polegną, w końcu to już walka o finał.
Stawiając dzisiaj AKO na faworytów mamy kurs w okolicach 2.20 co sądzicie?
Myślę, że Na’Vi dzisiaj to bierze 2:0. Po tym jak rozjechali wczoraj Faze (16:6, 16:1 na mapie Faze), nie daję dzisiaj większych szans OG. Co prawda obie te drużyny spotkały się już wcześniej i wtedy górą była ekipa Nexy, ale Na’Vi ma to do siebie, że lubi gorzej wejść w pierwszą rundę, by następnie wskoczyć na znacznie wyższe obroty co pokazali we wczorajszym meczu. S1mple zagrał fenomenalne spotkanie, a po grze chwalił IGLowanie electronica. Widać, że ekipa z Ukrainy zaczęła wracać na właściwe tory po zwolnieniu Boombl4. Dodatkowo dzisiaj grają na głównej scenie, z widownią, co wpływa na korzyść bardziej doświadczonej ekipy Na’Vi.
OG biorąc nowych, młodych graczy i tak według mnie ugrało już wynik ponad stan na tym turnieju i zdziwię się jeśli wezmą dzisiaj chociaż jedna mapę.

Reasumując, widzę potencjał w nowym OG, ale to jeszcze nie pora na nich. Myślę, że rozpędzone Navi poszuka rewanżu za pierwszą rundę i gładko dzisiaj zwycięży.

OG - Na’Vi(-1.5) 2
2.13 sts


Drugiego meczu raczej nie ruszam ze względu na chimeryczność G2, jednak po cichu liczę na kolejny pojedynek s1mple vs NiKo w finale ;)
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ja uważam odwrotnie i w moim odczuciu jest value w kursie na OG. Dla mniej odważnych +1,5 mapy tez wyglada rozsądnie. Pokonanie Faze wg mnie nie jest wyznacznikiem ponieważ nie byli oni w dobrej formie na tym turnieju co pokazuje mecz z G2 gdzie po gładkim Inferno dostali kontuzji mózgu i przegrali 1:2. OG wg mnie w końcu ma fajny zespół, Neofrag oraz Degster są w bardzo dobrej formie, a drużynowo powinno byc z każdym meczem coraz lepiej.

Wg mnie kursy są wystawione tak jakby Navi było w swoim prime a od jakiegoś czasu już tak nie jest. Sdy to chyba nie ten poziom co boombl4. Mecz na Faze im fajnie wyszedł, ale śmiem wątpić czy dziś będzie tak samo.

Ja bym wystawił kurs 1,6 - 1,7 na Navi wiec tak jak pisałem wyżej widzę tu value
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jutro rusza mniej prestiżowy turniej Roobet Cup 2022, gdzie powalczy 16 ciekawych jak dla mnie drużyn. Jest topowa scena jak i Ci z zaplecza csa.
W puli nie ma ogromnych nagród bo tylko 250tyś dolarów to 1/4 co daje major. Wszystkie mecze są rozgrywane systemem bo3. 16 drużyn, 4 grupy po 4 zespoły. Każdy z każdym w grupie gdzie finalnie dwie drużyny przechodzą dalej. Turniej potrwa do 30 maja. Poniżej wstawiam drużyny podzielone na tabele.


Kto względem was zaskoczy ? Faworytem na papierze FaZe i C9, może Furia? Albo astralis gdzie ich gra znacząco się polepszyła w ostatnim czasie.

W ence mamy dwóch Polaków: dycha i Hades
W OG: f1ku oraz Mantu.
Kto dogiem? Kto zawiedzie? Na razie faza grupowa ale już sa ciekawe spotkania. Jutro mamy 4 mecze , dwa rozgrywane równolegle o godzinie 15 i 19.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +747
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Sprout - Heet
kurs: 2.05 fuksiarz.pl

Przed nami 16-te spotkanie pomiędzy tymi drużynami, czwarte po zmianie nazwy zespołu Heet, natomiast sami gracze znają się dość dobrze. HEET ośmio krotnie wychodziło zwycięsko z tego starcia, dlaczego dziś miałoby być inaczej?
Oba zespoły, można powiedzieć kolokwialnie, są w gazie. Seria 5 meczy wygranych z obu stron. Heet zdołało pokonać wczoraj Entropiq, na co Sprout odpowiedziało zwycięstwem 2:1 z #20 drużyną hltv!
Szykuje nam się dziś teoretycznie bardzo zacięte spotkanie i nikogo nie powinien zdzwić wynik 1:2 albo 2:1. Dlaczego obstawiam zatem win, a nie over? Odpowiedź znaleźć można w predykcji map. Sprout jest drużyną, która ma na prawdę szeroki wachlarz picku map. Pokazują to ostatnie wybory.. Na 5 ostatnich meczy, zespół ten wybierał inną mapę. Jeśli niemiecki zespół odrzuci de mirage, później najlepiej Dusta, która jest bardzo dobrze rozgrywana przez graczy Heet, na której potrafili pokonać takie zespoły jak: Entropiq (#32), Astralis (#11), to w efekcie Sprout stanie się faworytem.
Reasumując, liczę na korzystny pick w mapach, jeśli to otrzymamy to strzelecko uważam, że zespół z Niemiec jest zespołem lepszym , a kursy wystawione przez bukmacherów powinny ich faworyzować.

edit: brak mirage, brak dusta i wynik końcowy zadowalający
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1888
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Uważam, że jutro warto zainteresować się meczem Lynn vision vs Tyloo. Obecnie STS wystawił kursy 4,60-1,15 co jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Drużyny sa w mojej ocenie na podobnym poziomie, w tym roku grali ze soba kilkukrotnie i wynik w mapach to 4:3 dla Lynn Vision. Patrzac na map pool to lekka przewaga Lynn Vision. Reasumujac bukmacher wystawil kursy jakby druzyny dzielilo kilka poziomow, a jak dla mnie to mecz 50:50, nawet z lekkim wskazaniem na LV.

Lynn vision @4,60 STS
(Jak pojawi się handicap +1,5 mapy to również polecam, ew. handicapy na poszczególne mapy)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zgodzę się elanem, tyloo niby skład od dawien dawna, lekka zmiana, pojawiali się na majorach nawet w Katowicach kilka lat temu, ich gra totalalnie się posypała, grają nie równo. Fakt nie raz zauważyłem że buki faworyzują Tyloo handi 1.5 myślę że jak najbardziej w zasięgu

Ja jeszcze od siebie dodam że za kilka dni rusza blast. Czyli topowe drużyny wracają z wakacji do gry
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jutro rusza blast rozgrywany w Danii. Sporo zmian w zespołach. Topowa scena countera może ulec zmianie. Zespoły na prawdę się wzmocniły takie jak G2 czy Vitality i ja właśnie idę w ich stronę jutro. G2 pozbyła się strasznego wcześniej transferu w postaci aleksiba i odszedł praktycznie zawsze zamykający jackz, jeśli chodzi o G2 z meczu na mecz mogą być co raz bardziej silniejsi i ja widzę w nich potencjał, ba jestem w stanie że powiedzieć że spotkanie ich w finale nie byłoby dla mnie zaskoczeniem. Vitality ostatnie półtora roku zagubione, zmiany nie pomogły, teraz szeregi drużyny wzmacnia mocarny Sphinx na poczet misuty który dobrze sobie radzi w zespole Falcon.

Ciężko cokolwiek powiedzieć po przerwie wakacyjnej, zespoły nawet nie rozgrywały officiali więc nie było na co się poprzeglądać.
Mecze rozgrywane w formacie bo1
Win G2 @ 1.66
Win Vitality @ 1.66
Ewinner
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Ninjas in Pyjamas - Astralis (BO1)

Kolejny turniej przed nami. Uważam, że NiP powinien bez problemu przejść obecne Astralis, które podczas ostatnich otwartych kwalifikacji na majora przegrali na rosyjski mix - Aurora. Moim zdaniem, duński zespół potrzebuje najzwyczajniej zmian, ponieważ sam konfig i blamef nie wystarczą w kontekście firepower. NiP po zakontraktowaniu Brollana, wydaje mi się dobrze ułożonym zespołem. Jest to spotkanie BO1, więc nie trudno o niespodziankę, ale spotkanie powinno się rozstrzygnąć na korzyść faworytów.

Wygrana Ninjas in Pyjamas
1.70 @iforbet
Post automatycznie złączony:

Brałbym OG po kursie 1.80 live z Vitality. Vitality wygląda tak sobie, a nowy zawodnik na pewno im nie pomoże.
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W ewinnerze zdziwili mnie kurs 3.25 na wygranie grupy przez NaVi. Nie jestem w stanie zrozumieć czemu jest taki kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom