>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO TYPY - ROK 2022

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam, dzisiaj 3 ostatnie mecze w fazie pretendentów.
AKO na faworytów Vitality + C9 + Fnatic to kurs około @2.40 czyli akurat na podwojenie stawki.
Tylko pytanie czy warto się w to pchać?
BO3 czyli generalnie ryzyko, że jakiś underdog wygra są teoretycznie mniejsze.
Jak to widzicie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Witam, dzisiaj 3 ostatnie mecze w fazie pretendentów.
AKO na faworytów Vitality + C9 + Fnatic to kurs około @2.40 czyli akurat na podwojenie stawki.
Tylko pytanie czy warto się w to pchać?
BO3 czyli generalnie ryzyko, że jakiś underdog wygra są teoretycznie mniejsze.
Jak to widzicie :)
Jestem jak najbardziej za. Obecnie kurs to już @2,23 w uni.
C9 po falstarcie powinno przejechać się po GL które po udanym rozpoczęciu nie wygrało mapy ani z Furią ani z BNE.
fnatic powinno ogarnąć 9z które z BIGiem w sumie nie piardnęło. A fnatic imho to lepszy team od Nich.
Najciekawiej będzie miało Vitality, teoretycznie rywal który może im zagrozić urwaniem mapy, ale jak będą grali tak jak wczoraj to Vita ich ogarnie w dwie mapy. Ciekawe spotkanie degstera vs Zywo, ale jakoś nie jestem wstanie wyobrazić sobie że coś pójdzie tutaj nie tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
M 451

malizna

Użytkownik
Ja bym uważał na spotkanie OG vs Vitality. Zywoo i spółka dość średnio wyglądają na ten moment, wczoraj lekkie męczarnie z Australijczykami. Bardziej skłaniałbym się do zagrania +1,5 mapy dla OG. Co do reszty spotkań się zgadzam, C9 powinno to bez problemu ugrać pomimo, że nie grają swojego najlepszego cs'a.
OG +1,5
Fnatic 2:0
C9 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Patrzyłem na te Vitality na inferno gdzie bądź co bądź potrafią grać to ręce załamywałem. Wyglądali jakby kompletnie nie interesowało ich nawiązanie walki. Wygrana to wygrana ale poziom pozostawia tyle do życzenia że szok. Raz jeszcze potwierdza się że bez Żywo ta drużyna to nie jest nawet top10 świata.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Od soboty trzeba grać po prostu przeciwko Vitality :D. Psim swędem im się dzisiaj udało, karygodne błędy od OG przegrały im Vertigo
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jedziemy z kolejną fazą turnieju IEM Major RIO.
Jutro mecze rozgrywane wszystkie w formacie bo1.
W puli nagród 1,250 000 $ o które zawalczy 16 drużyn.

1667584394745.png
Idę w stronę ekipy amerykańskiej, MOUZ w ciekawej formie i dyspozycji, ale uważam że to Liquid jest drużyna o lepszych moralach, po transferze Yekindara zespół potrzebował czasu i z meczu na mecz wyglądał co raz lepiej, Liquid to formacja która wie co to jest top 1 w rankingu, format bo1 najbardziej martwi, ale nie widzę tutaj zlekceważenia i robienie sobie pod górkę na początkowej fazie turnieju, jak dla mnie Liquid może bić się o wysoką lokatę w tym turnieju i na to liczę.
ZWYCIĘSTWO LIQUID @ 1.67

1667584733673.png
Tutaj mamy pojedynek powiem tak: zespołu który potrafi namieszać na turniejach konta zespół niewiadomy, nowy. Ekipa z Kosova gra na prawdę fajnego csa, nie ma tam jakiegoś lidera tylko każdy gra fajnie równo i zespołowo i na to przerzucają się wyniki, ładne pilnowanie ekonomi i statyczno-agresywna gra po stronie terrystów, miło się ich ogląda i ta drużyna nie jest spisana na straty by skończyć szybko turniej. Z drugiej strony Spirit jak wspomniałem wcześniej potrafią odpalić na turniejach ale też potrafią szybko dać ciała, dla mnie BNE jest w trybie meczowym i to z samymi wygranymi, raczej nie szarpanymi a raczej pewnymi, są w roli doga ale dla mnie taki dog to nie dog.
ZWYCIĘSTWO BAD NEW EAGLES @ 2.22

1667585078645.png
Nie przemawia za mną C9 kompletnie, szarpane 3:2 co prawda wynikami 2:0 ale z jakimi drużynami, EG, Gamer Legion czy Imperial czyli z drużynami których nie zobaczymy już RIO, sh1ro w formie ale cały zespół jako zespół nie funkcjonuje poprawnie, nerwowe końcówki meczów, blamaż w postaci porażki na Grayhound po dogrywkach. FaZe nie trzeba przedstawiać, choć też uważam że ich forma diametralnie spadła, zaczynam się zastanawiać czy rain z karriganem powoli nie powinni schodzić do boxu, bo czasami ich występy psują to co buduje FaZe, ale tutaj win FaZe
ZWYCIĘSTWO FAZE @ 1.66


1667585414193.png
Bez głębszej analizy, po prostu BIG, Sprout jest straszne, ba bardzo straszne, ostatnie spotkania z drużynami z rankingu +30 a nawet +50 i wpadają tam słabe mecze bardzo, przyjście refresha nie pomogła, ba potrafi on bardzo często zamykać tabele lub po prostu grać bardzo słabo, BIG zawsze duże ambicje, ale zawsze szybki powrót do domu, trafili moim zdaniem na zespół jeden z najsłabszych więc tutaj nie powinno być porażki, jeśli myślą poważnie by pograć dłużej na RIO.
ZWYCIĘSTWO BIG @ 1,67

1667585751860.png
Vitality cieniutko zywoo ciągnie wszystko, sphinx jednak nie wszedł tak jak grał w ENCE co martwi, bo tam skillowo był niszczycielem, tutaj zaś bardzo słaba dyspozycja, ale ja tutaj nie pójdę w strony zwycięstwa bo NaVi też nie gra fantastycznie i zdarzają się szarpane mecze, więc pójdę tutaj w stronę overa rund, zywoo pokazał że sam może wygrywać rundy mimo że reszta drużyny nie gra.
PONAD 26.5 RUND @ 1.94

1667586459506.png

Heroic win tak tutaj idę, kiedy jak nie teraz, Out drużyna o której pisałem wiele razy i nie zmieniam zdania, cs straszny ale konsekwetny i przynosi wyniki, Heroic to dobra formacja, po przyjściu jabbiego też jest drużyna z nowym wiatrem w żaglach, wspaniały prowadzący w postaci energicznego cadiana nieźle fragujący teses. Out potknęło się na MOUZ po czyym przesli dalej z wynikiem 3;1, trafiając na fnatic i vitality, ale nie czuję żeby mogli powalczyć z Heroic, mieli długi okres przygotowawczy i też potrzebowali chwili na zaklimatyzowanie się młodego jabbiego, ten turniej myślę że będzie pod pełną wodzą taktyczna ekipy duńskiej
ZWYCIEŚTWO HEROIC @ 1.71

1667586848423.png

To co się dzieje na trybunach przechodzi najśmielsze oczekwinia, FURIA jako gospodarz po lekkim falstarcie z BIG odpalili swoją grę i grali i bawili i cieszyli się nią przy okazji zdobywając korzystyne wyniki, przesli dalej z bilansem 3;1. Nie dla ENCE na Furie, dla mnie to jeden z najpewniejszych typów tego dnia z ładnym kursem, na pewno polecą w dół.
ZWYCIĘSTWO FURIA @ 1.77

1667587073051.png

NIP drużyna turniejowa, fnatic takie nie swoje moim zdaniem, na pewno cieszy fakt że Aleksib w zespole szwedzkim inwidualnościowo o niebo lepiej niż w G2. Mamy derby Szwecji, mapoolowo NIP wygląda o niebo lepiej niż fnatic a w formacie bo1 to jest kluczowy aspekt.
Zwycięstwo NIP @ 1.77
TOTALBET wszystko
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1594
M 451

malizna

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej poza jednym meczem. Według mnie Spirit pokona BNE, są drużyną lepszą i bardziej poukładaną od graczy z Kosowa i Szwajcarii. Miło mnie BNE zaskoczyło w swoich meczach, lecz teraz czas na ich weryfikację. Nie ma już słabych drużyn jak 00nation, wygrana na GamerLegion była przekonująca, lecz po dalszych meczach ekipy GL widać było, że jednak zabrakło im już pary. Spirit pewnie wyrzuci Mirage i Inferno, więc 2 najlepsze mapy przeciwników. Na pozostałych według mnie BNE nie ma prawa zaskoczyć Patsiego i reszty.

Spirit @1.70

Co do reszty typów się zgadzam, małe wątpliwości mam tylko przy Mouz - TL. Może jakiś Over 26,5 w tym meczu zagrać, albo under fragów Nitro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jesteśmy po pierwsze kolejce, rozlosowane zostały nowe pary mianowcie;

1667678867381.png

Czekamy chwilkę na kursy i jakas analiza się pojawi,
Na pewno teraz wiem że FURIA FURIA i jeszcze raz FURIA chłopaki są w mocnym gazie, to jak niesie ich pubiczność to głowa mała, oni cieszą się grą, czują mega luz, bawią się ale z rozwaga i skillem, drużynowo mega mocni i aimowo również nikt tam nie odstaje, Spirit nie zagrało nic specialnego na BNE po stronie broniącej natomiast po terro bardzo ładnie nie oddając żadnej rundy albo maxymalnie jedną.
Szukałbym też zwycięstwa NaVi, C9 wyszarpany comeback na FaZe, z wyniku 13:2 bodajże, a skończyło się 16:14 na stronę C9, C9 są mocni na overpasie ale wiemy że NaVi nie pozwoli na tego picka. Zwycięstwo FaZe na Vitalty, myślę ze tak francuzom po prostu nie idzie tak jak trzeba, powalczyli z NaVi dogrywki musiały wyłonić zwycięsce. Jakiś handi na Liquid też widzę. MOUZ i BIG nie mam pojęcia i nawet nie mam czasu by się na tym teraz skupić, nie oglądałem praktycznie żadnego meczu MOUZ ale sądząc po wynikach jest moc, nie widziałem nie ocenie. ENCE i BNE nadal widzę doga w BNE, dali mega ciała w ct na anciencie, ENCE nie istniało w meczu z FURIĄ kompletnie.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ja liczę dzisiaj na Liquid który znajduje się w formie doga. NaVi dwa szarpane mecze oddane w końcowe. Z Vitality zwycięstwo po dogrywkach, z C9 słabą strona broniąca na mirage i finalnie przegrali 16;14. Liquid upatruje tutaj jako lekkiego faworyta jeśli nie zawiedzie osee i nitro. Wpadka na mouz, później fantastycznie spotkanie na słabiutkie Sprout. Mecz 50 na 50, ale iść w stronę NaVi po takich kursach moim zdaniem nie racjonalne, pamiętajmy również że jeszcze jest to format bo1. Najprawdopodobniej przegrany zagra z FaZe czyli podwójna mobilizacja, bo wtedy już jest mecz ostatni o być nie być a turnieju. Na pewno publiczność będzie bardziej za amerykańska formacja . Win Liquid to będzie dobry meczycho
2.55 wygrana Liquid totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
M 451

malizna

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuję tak:
Faze 2:0 @1.65
Furia @1.50
NIP 2:0 @1.90
Wszystkie kursy z totalbet

Furia niesiona dopingiem powinna poradzić sobie z reprezentantami Niemiec. Aimowo bardzo dobrze, Map pool też po stronie Brazylijczków. Za drobne można się pokusić nawet o 2:0
Faze i NIP słabo rozpoczęli tego majora, lecz trafiają moim zdaniem na 2 najgorsze ekipy w tej fazie turnieju. Faze na swoje życzenie mają bilans 0:2, lecz ich gra tak do końca źle nie wyglądała. Liczę też tutaj na doświadczenie drużyny Karrigana. NIP spotyka się z ekipą Sprout. Dla mnie to jest drużyna tier 3, zdziwiłem się bardzo jak się dostali na majora. NIP powinno te spotkanie wygrać, co prawda przegrali nieznacznie 2 pierwsze mecze, ale z taką drużyną jak Sprout nie powinni mieć problemu.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
NaVi oddało spotkanie z wyniku 12:3 przegrali 14:16, Liquid gra na prawdę fajnego csa, słabe tt, ale to anciet, mapa z której ciężko wyciągnąć jakąś statystykę czy analizę, tak uważam,w drugim meczu po dogrywkach przegrało Vitality, a wygrywali 15:12. Turniej comebacków, praktycznie w co drugim meczu.

Zostają ostatnie dwa mecze bo1.
1667748273153.png
 
M 451

malizna

Użytkownik
Na szybko można zagrać dubel Spirit(@2.3) + Fnatic (@ 1.9), według mnie mecze 50/50.
 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Big win @2.25 ewinner

Dziwi mnie kurs wystawiony na Big i że to fnatic jest faworytem w tym mecz jak dla mnie Big powinno być faworytem fnatic nic nie pokazało na tym turnieju pokonało bardzo słabe nip które nawet dostało od jeszcze słabszego sprout pokonali ence które tak naprawdę po opuszczeniu składu przez sphinxa jest cieniem tej drużyny co kiedyś No i sromotna porażka z heroic aż 2-16 po drugiej stronie Big które na tym turnieju prezentuje się przyzwoicie wczoraj porażka z furią ale tego można było się spodziewać brazylijska formacja jest na fali i jeszcze mają publiczność po swojej stronie wygrana z dobrze prezentującym się mouz i wygrana że sprout. Jak dla mnie Big jest bardziej stabilna drużyna i mocniejszą od fnatic i myślę że mnie nie zawiodą.

edit: niestety minus niesamowity turniej wszystkie analizy i przemyślenia można od razu wyrzuć do śmietnika turniej wielu niespodzianek i chyba jeden z najgorszych od lat turniejów do typowania
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom