>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS GO TYPY - ROK 2022

Status
Zamknięty.
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
NIP - MOUZ @ 1.92 win MOUZ totalbet
Pójdę w stronę MOUZ, oglądałem dziś w starciu z G2, gdzie ekipa francuska dostała 2:0, lider NiKo nic nie zagrał, bardzo słabo wypadł. MOUZ spisywałem na straty na IEMIE, ale wyglądają bardzo spoko. Idealnie wkoponował się NBK oraz torzsi, dzisiaj zaskoczył pięknym klaczem 1v4 na wagę zwycięstwa 2:0 można powiedzieć. Formacja Szwedzka też solidna ekipa, ale ja lubię iść w doga stronę więc teraz tak robię.
Myśle że ciekawym typem jest +2,5 mapy @ 1.87 totalbet


Zabawne MOUZ nie będę komentował, kto oglądał ten widział i wie.
 
Ostatnia edycja:
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Szczerze ostatnio zauważyłem, że ciężko jest pisać analizy do meczów w CS, gdzie dobrym przykładem jest mecz NIP-Mouse.
Każdy kto ogląda NIP wie, że oni mają problem z grą po TT, przychodzi 3 mapa 9-6 po CT dla Mouse i nagle NBK, który grał na 2 mapie życiówkę, że można tak to nazwać, nagle dostał paraliż na 3 mapie. Koniec końców dziwnym trafem NIP po TT zrobiło 10-2, a mouse, które dobrze gra po CT nic nie mogło zrobić, ale NBK + Dexter odstawali na ostatniej mapie to też przez to za pewne :(

EDIT: Nie chce pisać kolejnego postu, więc napiszę tu, Fnatic z G2 wygrało, ten dzień to wielki śmiech imo
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Idę po pierwszą mape na Lookingfororg @ 4.50 Entropiq może lekko zlekceważyć tak jak wczoraj fnatic.
Dobrym kursem jest @ 6 totalbet Looking wygra obie pistoletówki. Entropiq słabo wyglądają na pistolach, lepiej forsują. Entropiq
Mecz za chwilę. Grają dusta entropiq słaby winrate natomias oglądałem na G2 looking to coś tam strzelało ide po farta bo drużyna nie znajoma, obejrzałem ich 2-3 spotkania max

EDIT: pierwsza pistoletówka na plus, czekamy na drugą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Jak dzisiaj widzicie te spotkania?
1647079608531.png


Troche cyrku wczoraj w meczu fnatic,G2, ale ja zadowolony po inferno pograłem na fnatic. Dziś odpuszczam już czekam na kolejną grupę ESL ta to jakaś loteria
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
NIP już grają i wygrywają i każdy inny wynik niż 2:0 to będzie zaskoczenie.
Fnatic vs MOUZ wygląda najlepiej powyżej 2,5 mapy, ale po wczorajszym meczu fnatic nic mnie już nie zaskoczy więc nie ruszam.
Ostatni mecz to dla mnie win G2.
Wiadomo już że Alekisb zagra źródło oraz tu źródło
Generalnie Unibet zrobił jakiś żarcik i błąd i mają coś takiego: wygrana -1,5 G2 @2,7 i to samo zdarzenie w postaci 2:0 dla G2 @2,05 - korzystałem już pary razy z takich błędów i nie robili zwrotów. Jak ktoś chce spróbować to jednak 2,7 > 2,05

Ja zagram bezpieczne zwycięstwo @1,45 za grubszą kasę i DW 2-1 na korzyść G2 po @3,4 bo sądzę że Entropiq jest wstanie urwać mapę grającej nierówno drużynie NiKo
 

Załączniki

kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
grafikka.jpg
Wygrana G2 @ 1.95 Totalbet

G2 pora się obudzić, NiKo pora się obudzić. Ja nadal wieże w G2, skompromitowali się przegrywając entropic, fnatic i mouz. Nie ma co skreślać formacji G2 w końcu to jest zespół, który nie dawno był finalistą na IEMIE w Katowicach, drużyna nr 3 rankingu hltv. monesy stabilnie i mocno, martwi dyspozycja NiKo, słaby punkt Aleksib, jeśli pozostała 4 nie weźmie tego na barki to na niego nie ma co liczyć. NiP ma pewny awans z pierwszego miejsca, czy zagrają na 100% nie sądze, po co zdradzać taktyki, formacje jest to idealny czas by poróbować czegoś nowego. G2 ma coś do udowodnienia że te porażki to zwykłe wpadki, w przypadku porażki G2 na NIP, może spać fala hejtu (która już się rodzi) w kierunku G2. NiP powinnen przegrać z MOUZ, ale to co się wydarzyło na ostatniej mapie, to co zrobiło MOUZ - oddało mapę, mecz. G2 musi się wziąć w garść i to wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1738
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
FaZe - ENCE
Rzadko gram typ na dokładny wynik ale dzisiaj postanowiłem się na to skusić z kilku powodów. Będzie to pierwszy oficjalny mecz FaZe po kapitalnym występie w Katowicach. Do gry wraca już rain (wcześniej zastępował go jks). Nie wiadomo w jakiej jest formie. Mapy: podejrzewam, że po zbanowaniu vertigo i inferno zobaczymy nuke od strony ENCE. Tutaj właśnie liczę na wygraną bo jest to ich najlepsza mapa. Pokonali na niej między innymi Natus Vincere. Dust2 powinien wpaść na konto FaZe i zostanie nam decydującą mapa, na której uważam że ekipa karrigana sobie poradzi.

Typ: Dokładny wynik 2:1 dla FaZe
@3.10 Betclic
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Furia +1,5 @1,67 fortuna
Furia @3,15


trochę chyba buków poniosło z tymi kursami na Furię - dwa dobre spotkania, gdyby nie pechowa końcówka na mirage to virtusow by zjedli 2:0. Widać, ze dobrze przygotowani do turnieju, nie grają już tak chaotycznie, taktycznie wg mnie fajny progres. Na dziadków z vitality powinno wystarczyć, zywoo nie może się odnaleźć w tej nowej ekipie :)myśle ze do jutra kursy mocna spadną, ja bym tu wystawił max 2,20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +742
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
ENCE win 2:0 @ 1.80 fortuna
FAZE win @ 1.44 fortuna

Sprout nie gra nic, to nie ten czas nie miejsce na takie druzyny, ENCE prezentują wysoką formę, wpadli na furie gdzie gra jest bardzo dobrze przygotowana. Sprout już zajeli 21-24 miejsce zarobili 6000$ i dziś grają o pietruchę. ENCE przechodzi dalej.
Faze musi to wygrać jeśli chce pograć jeszcze w ESL'u. Po wygrany IEMIE słabo zaczeli ale ostatnio 2:0 na Sprout i francuzów. Grają na furie ktora jest mocno w gazie, i nie wygrywali z przypadków tylko z dobrej gry. Dzisiaj idę w stronę FAZE
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +384
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Mad Lions vs Gamer Legion

Mad Lions@1,97 STS 1:2 słabizna

nie przekonuje mnie GL, grają bardzo nierówno. ML trzeci mecz po przyjęciu Sdy i moim zdaniem czas na pierwsze zwycięstwo. Wcześnie grali z mocna drużyna jw oraz flushy, Gamer Legion to dla mnie poziom niżej. Myśle ze to biorą :)
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
GODSENT win 2:0 @ 2.14 betfan
Nie widzę by Party mogło ugrać tutaj mapę. Nie znam tej drużyny jedyne co mogę powiedzieć to oglądałem ich dwa mecze przeciwko Big ( porażka 2:0) i a'la Gambit ( porażka 2:0). Może i mają duży winrate ale na zespoły spoza rankingu hltv lub 100+. Więc tutaj na pewno nie ma co porównać. Rozjechani przez Rusków i Niemców. GODSENT doświadczenie, jeśli chce grać dalej to na takie zespoły nie mogą sobie pozwolić nawet na ryzyko przegrania mapy



Właśnie trwa mecz Hiszpanów z Liquid. Wyrównane inferno bardzo rzutem na taśmę wygrane przez liquid. Teraz mirage rozjechane . Trzecia mapę można spróbować na Hiszpanów . @2.20 betfan grają ancienta gdzie liquid słabe na tej mapie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +988
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Heroic-Complexity Gaming @ 1.98 betfan
Complexity wygra mapę
ESL przyzwyczaiło nas do dziwnych wyników i dziwnych zachowań drużyn. Zespól duński jest moim zdaniem na chwile obecna najbardziej przewidzianym zespołem jaki możemy oglądać. Na pewno ten rok jest dla nich lepszy niż końcówka 2021, ale u nich straszne są zawahania formy. Ostatnio jak wygrane w formacie bo3 to tylko 2:0, ale przecież nowo zbudowana formacja complex to nie są chłopaki do bicia, tam też jest doświadczenie w postaci Grima, fanga czy floppiego. Ogólnie uważam ze na zwycięstwo amerykanów kurs 4.20 jest przesadzony, więc idę bezpiecznie w stronę jednej mapy complexity. Complexity w tej formacji radzą sobie dobrze, wiadomo nie na czołowe zespoły ale wygrywają. Moim zdaniem ta ostatnia czyli czwarta grupa ESL PRO LEAGUE jest najciekawsza. Będzie co oglądać, jutro rusza pierwsza kolejka. Mamy polski zespól w postaci AGO (który spisuje na straty) .

Inny typ:
Evil Geniuses win z AGO @ 1.44 betfan
Tutaj pokrótce AGO nie ta liga po prostu , nie mamy w Polsce żadnego zespołu który mógłby powalczyć na ta chwile z drużynami z topki, mogą się bić w jakiś niszowych turniejach, ligach, ale czas gdzie zobaczymy cala polska formacje na topce na chwile obecna jest grubo po za zasięgiem. Ale nie ukrywam ze szukam czasami w nich doga
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +714
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak jak pisałem ESL faza grupowa to jedna wielka nie wiadoma, nie wiem czy drużyny podchodzą do tego z dystansem, ale na pewno nie ma napinki, do temat Complexity vs Evil Geniuses godzina 16.00 to ten mecz biorę na warsztat.

Complexity faworytem według bukmacherów? Grubo tego nie rozumiem, więc łapiemy super kurs na Evil. Co porawda dwie drużyny z porażką i ze stanem 0;3, ale lepsi i na papierze i w grze moim zdaniem jest Evil Geniuses. Complexity popisało się na słabiutkie AGO i przegrało 1;2. Evil do tej pory nie ugrało mapy, ale grało na faworytów grupy, myślę że AGO jutro odprawią z kwitkiem. Brehze, CerQ, stew2k, są lepsi gdybym miał porównać do grima,floppiego.
Wygrana evil 2.30 @ totalbet

---
Dzisiaj w grupie D mamy hit na który wszyscy czekali. Do gry wraca boombl4, który poukłada grę Navi. Czy S1mple poskłada Duńczyków?
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Rusza faza play off. W grze mamy 12 drużyn. Finał będzie rozgrywany system bo5, reszta spotkań bo3.
1649107901597.png


W ćwierćfinale czekają
1.NaVi
2.NiP
3.Movistar Riders
4.Furia

Wtorek:
1. 🔫 Fnatic - ENCE godz. 15.30
2. 🔫FaZe - Players godz. 19.00

Środa:
1. 🔫Entropiq - Astralis godz. 15.30
2.🔫 Heroic - Liquid godz.19.00

1649107944010.png

Pierwszy dzień widzę tak:
1649106977855.png
Długo się zastanawiałem w którym kierunku pójść. Wybieram zwycięstwo Fnatic. W pierwszej grupie w pierwszej fazie wyszli z 3 miejsca z bilansem 3:2. Na pewno rok 2021 czy początek 2022 formacja szwedzka nie może zaliczyć do udanych, na pewno nie w CS:GO. Wiele transferów, roszad, starzy na "emeryture", finalnie skład wygląda tak: poizon, mezii, peppzor, KRIMZ, ALEX. Moim zdaniem największym zaskoczeniem jest peppzor, młodziutki 19 latek dołączył do pierwszej piątki w lutym 2022 idealnie wkomponował się w zespól. W żaden sposób nie odstawał od reszty w meczach, ba ugrywał klacze i trzymał na prawdę wysoki poziom, scena mainstrimowa nie przeraziła go a to ważne, z meczu na mecz może być tylko co raz lepiej, być może naradza się Szwedzka gwiazda nowej ery cs:go. KRIZM ach ten KRIZM, ciężko cokolwiek powiedzieć, na pewno to nie jest już taka forma jak w 2020, gdzie "łysol" biorąc AK-47 w dłonie robił nie stworzone rzeczy. Myślę, że te czasy już za nami i nie wrócą, jeśli chodzi o jego osobę, zdarza się otworzyć spotkanie i być na górze tabeli, ale jest to uważam bardziej spowodowane blędem przeciwnika niż formą Krimza, dla oka bardzo szarpany cs, grając np. w kille Krizma to loteria jakich mało - brak stabilizacji - ogólna ocena na chwilę obecna Krizma jak dla mnie to średnia. Na tapetę biorę bułgara poizona, bardzo spokojny i statyczny snajper, nie zobaczymy u niego głupich zachowań skracania czy dziwnych rotacji, ustawiony na mapie w miejscu najbardziej korzystnym dla snajpera. Complexity miało swoje 5 min w cs i poizon odgrywał tam kluczową role - na moje również pozytywna zmiana odkąd przyszedł do fnatic. Fnatic wygrał w 2020 właśnie ten turniej ESL PRO LEAGUE. Teraz przejdę do faworyta względem bukmacherów czyli ENCE, w końcu widzimy co raz częściej polaków w csie na kluczowych turniejach, Dycha, hades. hades wspaniały snajper pokazał, że jest w formie w fazie grupowej, wiele rund wygranych dzięki jego snajpstrzałach. Dycha natomiast wahania formy, zdarzają się gdy z hadesem są w topce drużyny, ale bardziej mi zapadło w pamięć gdy jest w topce ale od dołu tabeli. Na pewno ten turniej dla nich jest kluczowym turniejem, po za IEMEM ostatnio nie rozgrywali ważniejszych turniejów, na pewno chcieli by się zakotwiczyć na stałe w top 10 rankingu hltv bo właśnie takie miejsce zajmują aktualnie, uważam że kursy troszeczkę przesadzone powinny byc 1.9 vs 1.7 w strone ENCE. Idę w ekipę szwedzką.
1649106998648.png
FaZe idzie po kolejne trofeum z rzędu ? ropz przyszedł do zespołu i faze odmieniło całą swoją grę, wiele pisałem podczas IEMA w temacie o Faze, od początku mówiłem że wygrają IEMA i tak sie stało, drużyna nie należy do najmłodszych ale jest wymieszana świeżość z doświadczeniem, a wśród nich jeden z najlepszych prowadzących obecnej sceny cs go - karrigan. Tutaj skupię się bardziej na zespole rosyjsko, kazachstańskiej czyli stare Gambit. Na IEMIE nie błyszczeli, w ESL moim zdaniem mieli najsłabszą grupe, a po mimo to nie grali super. Długi czas "gambici" byli top 2 w rankingu do czasu jak IEM wygrało faze, i przeskoczyli na 3miejsce. Więc w 1/8 mamy pojedynek dwóch drużyn top 3 świata. W tym spotkaniu lekką dominacja wskazuje na FaZe, chociaż gambici nie są chlopcami do bicia, na pewno tutaj jakieś znaczenie odgrywa odejście od formacji gambit z wiadomo jakich przyczyn. Dobrym typem jest moim zdaniem w tym meczu również +2,5 mapy lub można pójść w strone fragów ropza jeśli linia była by interesująca na daną chwilę brak takowej.


  • Wygrana fnatic @ 2.65
  • Wygrana fnatic 2:0 @ 5.40
  • Wygrana fnatic 1mapa @ 2.35

  • Wygrana FaZe @ 1.77
  • powyżej 2 mapy @ 1.87
  • 1. mapa - Liczba rund wygranych poprzez eksplozję bomby (bez dogrywki) @ 1.6
1649108180548.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Heroic liquid win liquid @3.0
Totalbet
Buk trochę się pomylił i nie odrobił lekcji. Krótko bo zaraz mecz. Heroic w gazie w 2022 o tym też pisałem, ale Liquid jest po przebudowie i to na prawdę fajnej, do tej port Vitality biją się w pierś za oddanie shoxa. Nie zapomnij o wpadach heroic, że w najważniejszych spotkaniach je tracą, to raz, dwa nigdy nie przemawiała do mnie na drużyna. i po prostu wystawianie kursu 1.3 na nich to mija się z celem, idę w stronę doga, który fakt dogiem jest ale nie z rzędu top 30 tylko grają tam bardzo doświadczeni zawodnicy, którzy mierzyli się we wcześniejszych latach w top 5. Indywidualności są, teraz dołożyć teamplay i ten mecz może być w zasięgu ręki. Tak uważam.

Inne:
+2,5 mapy @ 2.05
1mapa @ +4,5 rundy Liquid @ 1.65
1. i 2. mapa - refrezh (Heroic) - liczba zabójstw (35.5) (wł. z dogrywką) @ 1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1558
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
2022-04-07_21h47_22.png vs 2022-04-07_21h47_26.png


Furia - Astralis @ wygrana furia @ 1.9 totalbet
Brazole idealnie zagrali przez fazę grupowa. Moim zdaniem była to najcięższa grupa (FaZe, Vitality, ENCE). Przegrali tylko w ostatnim mecze 2;1 z FaZe, gdzie już przed tym meczem mieli pewny awans z pierwszego miejsca. Ostatni mecz Furia - Astralis w lutym skończył sie wynikiem 2:0 dla Furii. Astralis wygląda co raz lepiej, ale nadal to jest szarpany cs, cieszy ze blameF zaczyna pokazywać swojego skilla, k0nfig co raz częściej się pojawia. Furia gra strasznie ofensywnego csa mocne tt, to nad ta strona powinna robić przewagę nad Astralis. Mam nadzieje ze Furia zbanuje nuke, bo to na prawd dobra mapa Astralis, nie rozumiem drużyn które nie banują jej grając przeciwko nim, od zawsze bylo wiadomo ze duńscy zawodnicy lubią grac na nuke i Astralis slynnie z mocnego nuka. Furia może namieszać w ESL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1123
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
2022-04-09_10h51_13.png vs 2022-04-09_10h51_37.png
ENCE - NIP @ 2.02 wygrana NIP totalbet

NIP po nadzwyczajnym powrocie na inferno z Liqjuid, dzisiaj będzie się mierzył się z ENCE, które na hiszpanów po przegranej pierwszej mapie, szybko i gładko rozprawili się na dwóch pozostałych wygrywając 2;1. Nie widzę ich w finale, NIP jest formacją bardziej doświadczoną, oraz skillowo wyglądają dla mnie lepiej. Kursy raczej wyrównane, lecz na lekką przewagę ENCE. Martwi mnie jedno w zespole NIP, es3tag moim zdaniem jest najsłabszym ogniwem szwedzkiej formacji, zdarzają się bardzo słabe wejścia i nie zrozumiałe ruchy. REZ jest w bardzo dobrej dyspozycji. ENCE jak i NIP wygrywali spotkania wynikiem 2:1, ale rang drużyn nie ma co porównywać. Mapoolowo jeśli chodzi o winrate o wiele lepiej spisuję się ENCE, ale wiem też na jakie zespoły się mierzyli w roku 2022 więc to nie tylko zasługa zwycięstw w topowych drużynach w topowych ligach. Więcej o ENCE i NIP kilka komentarzy wyżej
 
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
OG - Eternal Fire
Win ET @3.2 totalbet

Kiedy jak nie teraz, kiedy jak nie w tych eliminacjach by zagrać na wielkiej imprezie jaka jest major. Drużynie już wystarczy nisko wartościowych Ala turniejów przeciwko takim drużynom jak AGO czy Wisła Kraków, zespoły spoza 50. Już się ograli, kto by nie chciał xantiego zobaczyć na jakimś oficjalnym turnieju. ET pokazali że nie są chłopcami do bicia w tych eliminacjach, wczoraj wygrana 2:1 na słabe imo fnatic ale piękny comeback na overpassie. OG nie jest słaba drużyna , po przyjściu nexy bardzo fajnie wygląda ta formacja. Przyznam szczerze nie oglądałem ich na zmaganiach w eliminacjach. Ja idę w stronę doga czyli w ekipe turecka. Jeszcze mały plusik taki z mojej strony osobiście jeśli chodzi o Eternal. Grają godzina 9.00 w tych nizszowych ligach czy turniejach właśnie zaczyna się grać o takich godzinach, więc jeśli chodzi o czas o porę która spedzi się na oficjalnym meczu mają większe doświadczenie, natomiast OG nie spotkałem się by zaczynali grać tak z samego rana. To też może lekko wpłynąc jeśli 95% meczów grasz całym zespołem na drużynę przeciwna zazwyczaj w godzinach południowych lub popołudniowych to jest różnica usiąść przed komputery o godzinie 9 rano .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2221
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom