>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS GO TYPY - ROK 2022

Status
Zamknięty.
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Natus Vincere - G2
Wygrana G2 1.50
S sts

Po dzisiejszych meczach G2 oraz Navi z przegraną na koncie. G2 w odświeżonym składzie z jksem i hooxim, natomiast Navi bez swojej supergwiazdy simpla. G2 nie wyglądało źle w meczu z Liquid, które nabrało ostatnio wiatru w żagle po transferze Yekindara. Nie spodziewałem się, że Navi bez swojego lidera jest w stanie przegrać z Complexity, które jest po prostu słabe na tle innych zespołów. Wydaje mi się, że Navi nie poradzi sobie z G2 z tak dużymi zmianami w składzie. Sdy nadal ogrywa się z resztą ekipy, a co dopiero mówić o headtricku. Nie jestem przekonany jedynie do Hooxiego - nowego prowadzącego G2, ale nawet bez jego znacznej pomocy we fragowaniu ten skład jest w stanie dużo osiągnąć. Transfer jksa jak najbardziej na plus. Jest bardzo inteligentnym zawodnikiem, co pokazał podczas tymczasowej gry w Faze. G2 ma wszystkie argumenty, które powinny pomóc im wygrać w tym spotkaniu.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Na jutro uważam, ze warto się pochylić nad meczem Eclot vs Copenhagen Flames. Buki mocno faworyzują Eclot, ale myśle, ze nie do końca słusznie. Fakt, ze chłopaki zrobili ostatnio spory progres i pokonywali takie ekipy jak Apeks czy Illuminar. Natomiast rywalem będzie nowa drużyna CF złożona z solidnych graczy np. Raalz czy birdfromsky. Chłopaki zagrali już ze sobą kilka spotkań, ostatnie to dwie porażki, natomiast były to solidne drużyny. Eclot natomiast ostatnio poległo z taka potęga jak Hotspurs :)

czas na przełamanie CF wiec od siebie polecam

CF @2,60 STS
CF +1,5 mapy @1,55 STS
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Sprout - Bad New Eagles
mecz 50 na 50, nie wiadomo co mozna sie spodziewac po Sprout po przyjsciu refrezha wyglada to lepiej, ale z drugiej strony mamy wchodzącą druzyne w mainstream gdzie pokazala nie raz ze potrafi powalczyc, BNE 7 zwycięstw pod rząd, w h2h 2:0 dla BNE wiec ja ide w druzyne ktora obecnie jest w lepszej formie moim zdaniem. Wygrana BNE
@1.93 ewinner
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Typy z mojego tematu:
Powracam mam nadzieję że na dłużej.

Na początek typy długoterminowe na nadchodzący IEM MAJOR:
IEM RIO MAJOR - zwycięzca:
NaVi @5,5 sts.pl - 2/10 (200 zł * 5,5 = 968 zł) ----> w unibet to samo po @5
FaZe @6,5 sts.pl - 2/10 (200 zł * 6,5 = 1144 zł) ----> w unibet to samo po @5,5


Bardzo fajne kursy na ewentualnych wygranych majora. Zmagania na LANie, więc dodatkowy plus dla obu ekip które zdecydowanie były najlepsze w ostatnich latach i dominowały poprzedni rok. W tym pojawiły się pewne problemy i wahania formy. W grę wchodzi jeszcze Vitality oraz C9 moim zdaniem. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu bo jednak brazylijskie ekipy skreślam.

IEM RIO MAJOR - finalista:
NaVi @2,75 sts.pl - 4/10 (400 zł * 2,75 = 968 zł)
FaZe @3 sts.pl - 4/10 (400 zł * 3 = 1056 zł)


Tutaj podobnie jak powyżej. Bez zbędnego rozpisywania się.

IEM RIO MAJOR - drużyna z bilansem 3:0 (faza pretendentów):
Cloud9 @2,75 sts.pl - 4/10 (400 zł * 2,75 = 968 zł)

Cloud9 jest zdecydowanie jednym z faworytów do dojścia do finału i myślę że faza pretendentów pójdzie jak po maśle. 3:0 jest w ich zasięgu. Podobnie sądzę o Vitality ale wydaję mi się że Rosjanie poradzą sobie spokojnie z tą fazą turnieju.C9 rozpoczyna meczem z fnatic. Jestem dobrej myśli.

IEM RIO MAJOR - drużyna z bilansem 0:3 (faza pretendentów):
BIG @9,2 sts.pl - 1/10 (100 zł * 9,2 = 809,6 zł)

BIG ostatnio naprawdę w kratkę. Rozpoczyna z gospodarzem FURIĄ. Nie są faworytem w tym spotkaniu i moim zdaniem ich team na tym turnieju nie błyśnie. Oglądałem ostatnie spotkanie z SANGAL gdzie przegrali 2:1 i muszę przyznać że to był ostry dramat. Od dawna uważam ich za drużynę d2 i tylko i wyłącznie. Dodatkowo typ swój motywuje tym iż ich najlepszy gracz Syrson na Lanie po prostu nie dźwiga presji. Różnica między ich gra online a LAN jest ogromna. Wydaje mi się że tutaj przepadną z kretesem a za rekreacyjną stawkę można spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +798
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Jedziemy z pierwszą kolejką fazy pretendentów (wszystkie typu bez podatku z unibet) - mecze w formacie B01

C9 - Fnatic - 1 @1,6 - 2/10 (200 zł x 1,6 = 320 zł)
Ponad 26,5 rundy - 1,72 - 2/10 ((200 zł x 1,72 = 324 zł)

Chłopaki z C9 chcą powrócić na topkę i szczerze liczę że w pierwszym spotkaniu z fnatic pokażą na co ich stać. C9 bez zmian w składzie od dawna, zespół fnatic też krystalizuje już swoją piątkę z chłopakami z byłego CF. Wydaje mi się że będzie bliskie spotkanie i wydaje się prawdopodobne że fnatic ugra 11 rund.

BIG - Furia - 2 @1,6 - 2/10 (200 zł x 1,6 = 320 zł)
Tutaj typ pokłosie typów długoterminowych. BIG rozpoczyna zmagania z najsilniejszym brazylijskim teamem który umówmy się, będzie niesiony kosmiczną brazylijską publicznością. BIG z wahaniami formy, szczególnie na LANie.

Evil Geniuses - IHC - 2 @3,2 2/10 (200 zł x 3,2 = 620 zł)
Celuje w zwycięstwo doga. Mongołowie czuję że mogą sprawić niespodziankę z chimerycznymi bądź co bądź EG. Nie do końca rozumiem prowadzenia zespołu EG, niby są pieniądze, ale nie przekłada się to zupełnie na grę. Co do IHC, jestem wstanie uwierzyć że przy dobrze rozpoczętym spotkaniu od wygranej pistoletówki są w stanie pociągnąć wygraną w formacie B01.

Jaram się jak Brazylijczycy na twitchu. Będzie się działo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +560
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
To ja tak jak kolega, powracam na Majora :)
Jeśli chodzi o mój pickem to idę w:
Vita, C9, OG, Furia, Outsiders, Mouz, Fnatic, GamerLegion

Od razu podrzucam też link do symulacji meczów https://majors.im/22rio - format specyficzny, ale nie ma w nim losowości.

Z typów długoterminowych:

Outsiders awans @1.6 unibet
Outsiders 3:0 @7.0 betfan


Wchodzę bardzo mocno w singlu w awans rosyjskiej ekipy. Kurs 1.60 w singlu przystępny, a dla mnie są oni pewniejsi do awansu niż OG, Mouz, czy Fnatic na których jest niższy kurs. Ostatnio jeszcze wygrany ESL pokonując po drodze Ence i Mouz - według mnie powalczą również w fazie legend.

I ciekawe bety, które gram na unibecie, ale są też na większości polskich buków.

Lepsza pozycja końcowa/Najwyższy wynik wg HLTV 2.0

Spirit lepsze od Sprout @1.72 unibet
Outsiders lepsze od Fnatic @2.0 unibet
Gamerlegion lepsze od BadNewEagles @1.90 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +646
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Mouz - Outsiders
Dwie mocne ekipy, które 2 tygodnie temu zmierzyły się ze sobą w półfinale ESL Challenger, kiedy to Outsiders wygrało 2:1 bez większych problemów. O rosyjskiej ekipie napisałem już trochę wyżej i jest to jeden z moich najmocniejszych betów na awans. Liczę, że dobrze wejdą w turniej i zagrają tak jak ostatnio.

Over 26.5 @1.80 unibet
Outsiders wygra @1.82 unibet


BIG - Furia
Jeden z ciekawszych kursów na pierwszą rundę 1.61 na doświadczonych Brazoli biorę w ciemno. Big nawet w swoim optymalnym składzie nie powinno mieć większych szans, a grają bez jednego ze swoich najlepszych graczy. Furia to dla mnie jeden z kandydatów na 3:0 i jedna z czterech najmocniejszych ekip w fazie pretendentów (razem z Vita,C9 i Outsiders)

Furia wygra @1.61 88starz

Cloud9 - Fnatic
Tutaj też zgadzam się z kolegą i też idę w wygraną C9. Nie ma co powielać analizy, wszystko w punkt opisane jest wyżej.

Cloud9 wygra @1.65 unibet

OG - Grayhound
Trochę szkoda mi Grayhound, ale ktoś musi być tym najgorszym. Fenomenu OG aż tak nie czuje, ale indywidualnie jest to po prostu potężna ekipa. Przypomina mi trochę ENCE z początków. Uważałbym tutaj na granie wysokich handicapów, ale nie widzę innej opcji niż wygrana OG.

OG wygra @1.27 888starz (jak ktoś lubi to można, ale raczej nie warto)​

Evil Geniuses - IHC
Zgadzam się z kolegą wyżej, jeśli coś grać w tym meczu to tylko i wyłącznie IHC, bardzo fajny kurs na mecz, który określiłbym wręcz 50/50. EG to taka drużyna, która może zrobić tutaj 3:0, a może 0:3 i żadne z tych rozwiązań nie będzie zaskakujące - dziwne, że cały czas opłacają ten nieudany projekt.

9z - GamerLegion
Jeśli już coś miałbym grać, to bez większego przekonania GamerLegion. Umiejętności raczej zejdą tutaj na drugi plan i bardziej to będzie kwestia, kto się lepiej zaadaptuje.

Bad New Eagles - 00nation
50/50 no bet

Vitality - Imperial

A w tym meczu to jedynie ostrzegam przed graniem wysokiego handi na Vitality - oni lubią mieć przestoje w meczach otwarcie, a Imperial u siebie może zaskoczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
To co FURIA zrobila glowa mala, tu nie chodzi oto ze BIG zagralo fantastycznie, FURIA sie podpalila, zaczeli cwaniakowac i tak sie skonczylo, ciekaw jestem ich kolejnych wystepow, a BIG w przyszlosci tak czy siak spisuje na stratry. Za chwile Evil tutaj mysle ze jednak IHC nie jest w stanie sie przeciwstawic, no nie ta liga. Czekamy na dalsze pary ktore odbeda sie o 21.15, 22.30, 23,45
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
00 Nation zagralo fatalnie, Furia zagrala poprawnie minus, tutaj spotyka sie dwoch gospodarzy, ja jak to ja sprobuje lekko w strone doga.
Pamietajmy ze to bo1, ciekawe jak furia zacznie bo tak slabej koncowce ostatniego spotkania. 60/40 jak dla mnie. Nie wiem czy publicznosc nie bedzie bardziej za 00Nation, wiec moze leciutki plusik dla nich.

00Nation win z Furia @ 3.20 totalbet
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
TEAM VITALITY – OUTSIDERS @ 1,59. Wpadka VITALITY, nie widzę tutaj niespodzianki, Out takie jakieś niemrawe, porażka na MOUZ i taki szarpany mecz na IHC, na agresywnego csa formacji francuskiej może być to dla rusków woda na młyn, nie sadze, by Vitality odpuścili ten mecz, myślę, że Vitality do końca już złapie bilans 3;1.

OG – FURIA @ 1,84. Wspaniała dyspozycja kaserato, gość na prawdę czuje się dobrze na swojej ziemi, gdyby nie ta wpadka z BIG, to powiedziałbym, że Furia bardzo mocno się prezentuje, dzisiaj na OG, gdzie nie jest to przeciwnik pokrojowi 00 Nation, Furia bardzo mocno skillowo, powinni to wziąć, publiczność tez bardzo mocno stoi za nimi.

00 NATION – IHC ESPORTS @ 1,51. Idę w stronę gospodarzy, pierwsze spotkanie bo3, nie daje szans tutaj dla IHC, mieli wczoraj podrygi, ale nie utrzymali to na EG, jak i Out, brak doświadczenia to jedyny aspekt, który przemawia, by nie grać na takich turniejch w ich kierunku.
AKO:4,42 totalbet
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Pierwszy dzień obfitował w ciekawe wyniki. Jedziemy dalej, typu z unibetu:

OG + Vitality @3,02 3/10 (300 zł x 3,02 = 906,75 zł)

OG najpierw rozprawiło się z Australijczykami z Grayhound (co było oczywistą oczywistością :D) a potem przegrali z fnatic które odprawiło C9. Mecz był bliski, więc forma jest. Degster wykręca dobre statystki więc prowadzi zespół dobrze. Po drugiej stronie FURIA która spieprzyła mecz z BIGem bo inaczej nazwać tego nie można. W drugi spotkaniu w bratobójczej rozgrywce ograli łatwo 00NATION. KSCERATO błyszczał w obu spotkaniach ale nadal uważam Brazylijczyków za zespół nieprzewidywalny, wręcz nielogiczny. Równy występ OG powinien wprowadzić ich w stan 2-1.
Vitality poniosło porażkę z GL siuhego. O ile zwycięstwo w pierwszym meczu było normalnością to drugie spotkanie czułem że będzie na styku. Ich przeciwnikiem Outsiders które przegrało znacząco z MOUZ i wymęczyło mecz z IHC. Wydaje mi się że na tym etapie zarówno Vita jak i OG będą chcieli wejść bez presji i wygrane pójdą na ich konto.

BIG - Grayhound - 2 @4,1 1/10 (100 zł x 4,1 = 410 zł)

Grayhound zaskoczyło wczoraj C9 i podobnie jak Niemcy są ze wskaźnikiem 1-1. BIG nie wygrało w z FURIĄ. FURIA przegrała sama ze sobą bo inaczej nazwać tego nie można. BIG na swojej koronnej mapie w drugim spotkaniu dostali od BNE (czarnego konia wg mnie). Czemu stawiam na Australijczyków skoro pokonali tylko C9 ? Bo mają dobre momenty, maja aliStaira który grał wczoraj fajny mecz z Rosjanami. Nadal mecz w formacie B01 a stawka rekreacyjna.

Kolejne rozpisane spotkania będą rozgrywać się w formacie B03:

00NATION - IHC - 2 @2,52 2/10 (200 zł x 2,52 = 504 zł)
IHC to win 2:0 @5 1/10 (100 zł x 5 = 500 zł)


Mecz zespołów z bilansem 0-2. 00NATION zdobyło 9 rund w dwóch meczach - 3 z BNE oraz 6 z FURIĄ. W sumie na tym mogło bym zakończyć bo dla mnie ten zespół żegna się z turniejem. Mongołowie rozpoczęli pierwsze spotkanie z EG od prowadzenia 0:7 by przegrać 16:9. Z Outsiders przegrali do 12. Generalnie potrafią strzelać i nawiązać walkę. Nie wydaje mi się żeby z jakąkolwiek europejską drużyną mieli podjazd ale z najsłabszym teamem z Brazylii? Jestem dobrej myśli bo jak dla mnie kursy powinny być przynajmniej 1,85 vs 1,85.

W pozostałych meczach bez typowania i stawkowania szedłbym w over 2,5 mapy w meczach MOUZ vs fnatic oraz GL vs BNE. Nie wiem jednak czy puszczę to na kuponach, wg mnie oba spotkania są 50/50 i drużyny są w zbliżonych formach.

Meczu Cloud9 nie ruszam. Nie wiem co mam o Nich myśleć po wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Za ten mecz, to życzę, żeby Vitality się nie dostało, przecież to jest kryminał pchać monster przez smoke, jak wiesz, że rywal ma słabsze wyposażenie. Throw game totalne, idealny motyw, żeby postawić jako drużyna, że przegrasz
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
z 0-6 do 16-6? Na pytanie czy się da, odpowiedź brzmi tak. Brawo BIG, głupotę trzeba karać.. Grayhound w głowach przegrało już po drugiej pistoletówce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom