>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Czemu pomijasz możliwość wyboru np. overpassa ze strony AGO? . Na pewno jednym z argumentów przeciwko Polakom (ale argumentem IMHO dość mocnym) jest napięty terminarz - mają w tym tygodniu do zagrania 10 map w ESL Pro Lidze - jutro Bo2 z Windigo, pojutrze z North i NiP i w piątek z Heroic i FaZe), a do tego mają do gry jeszcze przecież GG:Bet Shuffle czyli eliminacje do IEM Chicago, gdzie mają niełatwą grupę z Red Reserve, Virtusami i Sprout.
Co do wczoraj - z ich obozu dochodziły informacje że byli mocno zmęczeni kalendarzem - decidera skończyli po 1 w nocy a już o 10 grali na Heroic, które całą sobotę odpoczywało. Oczywiście AGO zdarzają się przestoje i daleko mi do grania w ich stronę, ale organizator przypomniał sobie o tym turnieju po blisko pół roku przerwy, w momencie gdzie przynajmniej AGO ma sporo grania a przecież 3DMAX też właśnie gra Best of 3 z przyszłym Vitality. Tym nie mniej te ostatnie wyniki Francuzów na tym inferno też takie średnie - niby wygrywają ale męczą się na przeciętne ekipy. Jeżeli grać to coś w stronę Francuzów, ale ja sobie odpuszczę bo różnie może pójść
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Na BAH jest już tylko 2.10. Szkoda wielka... Nie wiem czy się opłaca przy takim kursie grać, chłopaki z Francji grają obecnie na mix z Francji. Stare Envy w połaczeniu z G2, radzą sobie dobrze, więc forma nie jest chyba zła. AGo zmęczone na pewno, powrót z Gdyni pociągiem późnym wieczorem/nocą. Musieli odespać w końcu. Podejrzewam, że nie analizowali gry Francuzów praktycznie. Ja czekam na mapy. Możliwe, że będzie Inferno, Overpass i Cache. Moim zdaniem faworyzują Francuzów.
Ciekawe jak VP dzisiaj. Grali nieźle w weekend, jednak kurs 1.50 jakoś nie zachęca bardzo.
wojtas19162 https://clips.twitch.tv/BombasticBoredHummingbirdFunRun?tt_medium=clips&amp;amp;tt_content=recommendation
 
N 0

nanana

Użytkownik
Jutro startuje ESL Pro League i nie ma zadnego tematu? Przez 2 miesiace bedzie mnostwo meczy online. Jutro kolo 16, ale w srode jest ze 24 spotkan. Czwartek, piatek tez kolo 20 spotkan. To jest prawdziwy raj dla grajacych csa.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mnie się w tym roku format Pro Ligi niezbyt podoba. Grania dużo, ale strasznie to skumulowane - rozgrywki online rozegrane zaledwie w 4 tygodnie, będzie sporo grania. Tak jak pisałem wyżej - takie AGO ma w tym tygodniu do rozegrania 10 map. FaZe też sporo - 8 w 2 dni, generalnie zespoły mają do rozegrania 26 map a dni meczowych zaledwie 16. Jeden słabszy dzień zabiera od razu 4 mapy - no i zmęczenie się może kumulować. Wolałbym ciut bardziej rozłożony w czasie sezon zasadniczy. Byłoby łatwiej typować mecze
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jutro startuje ESL Pro League i nie ma zadnego tematu? Przez 2 miesiace bedzie mnostwo meczy online. Jutro kolo 16, ale w srode jest ze 24 spotkan. Czwartek, piatek tez kolo 20 spotkan. To jest prawdziwy raj dla grajacych csa.
Przyjęło się, że tematy zazwyczaj są zakładane na turnieje LANowe. A o meczach online tutaj się dyskutowało. Jest jeszcze ECS, ESEA itp. Jak ktoś się czuje na siłach to tez może rozpocząć nowy temat - nie ma problemu
 
N 0

nanana

Użytkownik
Rzeczywiscie to troche chore, zalozylem z gory ze bedzie to rozlozone jak poprzednia pro liga, tu wszystko w 1 miesiaco_O Tu bedzie zero czasu na przemyslenia, granie na pałe.
Poprzednia pro liga byla rozlozona na ponad 2 miesiace bodajze i niedlugo po skonczeniu rozgrywek online byl turniej Lanowy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
husarz22 Nie wiem czy jest sens wydzielać temat. Zgaduję że typów nie będzie bardzo dużo, bo jednak Best of 1 online i nawarstwienie gier nie sprzyja obstawianiu. Trzeba będzie się dobrze zastanawiać żeby nie wpaść na minę, zwłaszcza w pierwszym okresie. Takie fnatic ciągle nie ma oficjalnie piątego gracza - Scream jest tylko standin chyba ciągle. FaZe też raczej mocno pod formą, teraz na stałe zmienili IGLa - w Nowym Jorku callował jeszcze karrigan, teraz ma dowodzić - tak jak w drugiej części majora niko.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Macie racje.Te mecze sa nieprzewidywalne, chociaz lanowe jak widac tez ostatnio zaskakuja. Ja raczej bede sledzil na zywo, ale jak wpadnie mi jakis typ to wkleje tutaj.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jezu 3dmax... Czy to jest jakiś żart? Przecież to jest kryminał. Z 15:3 przegrać mając full bank? Jak przegrają dogrywkę to raczej po meczu, psychicznie pewnie już padną, dodatkowo przegrane BO3 wcześniej, także gwóźdź do trumny.
Dobra jakimś cudem pierwszą mapę przepchneli, jeszcze jedna. Tak czy siak dzięki za typ husarz22 , handi &quot;łatwo&quot; ????
A jeśli chodzi o ESL pro ligę - Ja z chęcią zobaczyłbym z kolei osobny temat, ale Ja to sobie mogę ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Esl pro league
Heroic - North: Heroic wygra @2.4 (mecz 2/Dust 2) ⛔

Trzeba zdecydowanie poprawić selekcje typow, iść na jakość a nie ilośc bo to moj główny problem ostatnio. Dlatego na dziś chciałem znaleźć 1 może 2 Imo dobre typy. Postanowiłem odpuścić pierwszy dzien tych zmagań online bo nic ciekawego mi nie wpadło w oko. Oprócz tego jednego meczu. Pierwsza mapa to pociągi i tam raczej wygra North, ale następna to Dust 2, gdzie heroic wyglada tutaj naprawde bardzo dobrze, przygotowało te mapę konkretnie, pokazali to w Gdyni, wygrywając naprawde przekonująco i łatwo na kinguin i ago. Zdziwiony jestem wystawionym kursem, jasne - dopiero co wrócili z Polski i to po wygranym turnieju. Ale z drugiej strony North w ciagu ostatniego kwartału grali dusta dwa razy i to w ciagu jednego dnia - jeden wygrali 16-1 z Astralis, drugi przegrali 16-0 z mouse. I to było na wygranym orzez nich dreamhacku, czyli jeszcze przed majorem. Widać że to była loteria.
Gdyby to heroic było faworytem w tym meczu to bym odpuścił granie takiego kursu, ale ze 2.4 na mapie na której widać ze duzo trenowali i przełożyło sie to na wynik. Po prostu muszę spróbować i uważam że powinno całkiem spokojnie wejść
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Zwróciłem też uwagę na ten mecz Heroic na Dust II i również wydaję mi się, że typ ma dużo większe szanse na wejście niż wskazuję kurs.
Do tego mecz AGO - Windigo na Mirage... No nie wiem. Dla mnie Bułgarzy są lekki faworytem i kurs 2.50 na Bułgarów (bez dogrywki) to dla mnie lekkie valeu, Ago kompletnie bez formy, toczą właśnie wyrównany bój ze Sprout na własnej mapie.
Do tego warto przyjrzeć się meczowi Big - HR na Cache, moim zdaniem Hr może ugrać, a kurs mega.✅✅
A także na żywo leci X-kom - PACT, x kom bez formy, przegrywają wszsytko, na pierwszej mapie dostali do 3, więc zastanawiam się czy są w stanie w ogóle powalczyć na jakiejkolwiek mapie, a na drugie mapie PACT underdog, kurs ponad 2... ✅✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
kaczysta89 dzięki za tego newsa, nie wiedziałem o tym.
Ale czy faktycznie będzie to miało tak istotny wpływ na przebieg tych dwóch meczów z AGO?
Podczas jego nieobecności Windigo gra źle co pokazali w mecz z Movistar Riders. Natomiast gdy grał z Valiance to odnieśli pewne zwycięstwo 2:0.
Zgadzam się z eryk93 , że AGO jest bez formy i można zaryzykować na wygraną Windigo. Zarówno na mirage, jak i dust2 kursy są ponad 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom