>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
zworek 174

zworek

Użytkownik
Tez sie zastanawiam nad tym. Znawca CSa nie jestem, lubie obejrzec i obstawic i jestem na spory plus tak wiec czemu dalej nie polegac na statystykach, forach i przeczuciu. Sprobuje w strone Tempo, zwlaszcza, ze mamy w tej druzynie akcent polski w postaci innocenta.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Tempo to jak na razie przypomia PT z Polskiej sceny, nigdy nie wiadomo kto zostanie wylosowany do składu (chociaż skład niby taki jak oststnio).
Druga rzecz, że Innocent oststatni tydzień spędził w Londynie na majorze i nie miał styczności z csem, co było widać nawet wczoraj w eliminacjach do PLE. kurs może i duży, ale ryzyko takie same - dla mnie skipp.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tempo nie ukrywa że są mixem. A Pompa to podobno poważna organizacja chcąca podbić polską scenę ???? Chociaż na razie to ciężko ich traktować poważnie, jak zmieniają skład częściej niż grają mecze ????
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Eh, ktos napisal na hltv, ze w meczu TYLOO z ViCi dali best of 3 zamiast best of 1, zeby troche walkow porobic. Druga mapa, wybrana przez TYLOO, bez wiekszych problemow wygrana przez ViCi 16:10. To tylko CS.. ale.. kto ich tam wie. Ja juz tego meczu nie ruszam.
A kurs na TYLOO po pierwszej mapie spadl do 1.02 ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Tempo nie ukrywa że są mixem. A Pompa to podobno poważna organizacja chcąca podbić polską scenę ???? Chociaż na razie to ciężko ich traktować poważnie, jak zmieniają skład częściej niż grają mecze ????
Ale teraz jest nowy skład Pompy, który zgodził się na długoterminową współpracę! ????
A co do meczu Tempo to jednak skład nie jest taki jak ostatnio, ot taka niepodzianka ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zaczynamy dziś Games Clash Masters w Gdynii. Turniej oczywiście w cieniu BLAST Pro Series i ESL One NY ale pojawi się czołówka PL sceny (AGO, Kinguin, PACT, x-kom) i kilka zagranicznych ekip (Sprout, Heroic, Fragsters, Red Reserve). Pierwotna obsada miała być mocniejsza - na liście zaproszonych widniało choćby HR czy Imperial ale i tak nie jest źle. Pula (90 tysięcy dolarów) zbliżona do pul widywanych w serii Dreamhack Open (tu jest chyba 100 tysięcy standardowo) więc jak na poziom zaproszonych ekip naprawdę pokaźna - nie powinno być odpuszczania
Sprout - PACT
Sprout świeżo po zmianach, PACT jak sami przyznają mieli słabszy okres, ale czują się pewnie przed tym spotkaniem. Ja mam nieco więcej obaw - wg mnie skończyć się powinno graniem na mirage lub trainie. Jeśli będzie ta druga mapa a do tego PACT zaczęłoby w CT to może być równo, chociaż oni mają dość słabą stronę atakującą na tej mapie. Mirage też nie byłoby taką złą opcją, chociaż wtedy szanse Polaków spadają. Jest jeszcze niby szansa na to że się skończy na nuke, ale wtedy mamy powtórkę z traina - potrafią bardzo wysoko przegrać połowę atakującą i wtedy wszystkie przewidywane overy może &quot;szlag trafić&quot; mówiąc kolokwialnie.
Sprout (1x2) @1.42
Kinguin - Heroic
Pingwiny raczej nie mogą być zadowolone z losowania, trafili dość ciężkiego rywala, a ostatnio pokazywali że miewają przestoje (głównie na polskiej scenie) i problemy na niektórych mapach - dali wrócić Optic na nuke z wysokiego prowadzenia, mają problem na mirage ze stroną broniącą. Chociaż Heroic też po nie najgorszym występie w Sztokholmie o ostatnim turnieju DH Open Montreal chcieliby pewnie jak najszybciej zapomnieć. Mapa to mirage/nuke (chociaż odrzucanie Bo1 może różnie pójść). Na obu wydaje się, że Kinguin ma swoje problemy - na mirage ta strona CT, a i na nuke zdarzają im się przespane momenty - wspominając choćby oddane 15-9 z Optic, grając po łatwiejszej stronie
Over 26.5 @1.90
Kursy Totalbet
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Kinguin - Heroic: reatz wiecej headshotow niz minise @1.6 totalbet ⛔

Singiel byłby fajny gdyby nie podatek, ale Kurs do dubla perfekcyjny, naprawde uważam że szanse na powodzenie tego typu są bliskie 100%. Ostatnie 3 miesiące minise headshot % na poziomie 37% a reatz 53% z prostego powodu. Minise to snajper, i to bardzo dobry wiec gra Awp kiedy tylko go stać albo którego z jego kolegów z drużyny. A jak Wiadomo z ta trudno strzelać heady. Nie rozumiem jak mozna zestawiać rifflera ze snajperem w takim wydarzeniu jak HS. Polecam bardzo bardzo mocno
 
uzytkownik-24118 2,1K
quinty - Totalbet często daje takie &quot;kwiatki&quot; jak poszerzają ofertę ;) W meczu AGO też zestawili Grubego ze Szperem. W dublu to daje 2.40 (i tak ponad 2,00 netto)
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
quinty - Totalbet często daje takie &quot;kwiatki&quot; jak poszerzają ofertę ;) W meczu AGO też zestawili Grubego ze Szperem. W dublu to daje 2.40 (i tak ponad 2,00 netto)
No i jest idealny dubel ???? akurat Szpero hs% to ma bardzo niski, cos koło 30% i widzę ze gruby w sumie tez niewysoki, bo 43 ale i tak warto uderzać
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Kurs wart ryzyka ale może być i taki,że któraś drużyna zrobi STOMPA i może ten snajper będzie miał tą AWP 3 razy w grze. Niedawno tak przegrałem kupę szmalu bo stawiałem przeciwko woxicowi, a on wyczyniał cuda na pistoletówce + forcy i wystarczyło by zaliczyć z 10 HS i po zakładzie było.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
AGO - Fragsters 1 @1.53 1xbet ⛔⛔⛔
Bez kombinowania. AGO jest lepsza druzyna, graja turniej w Polsce. Pierwszy mecz, ale ostatnio niezla forma Polakow. Laduje troche wiecej niz zwykle. Nie kombinuje z handicapami tym razem ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Również pograłem Polaków. Wiem, że nie można sugerować się innymi spotkaniami i ich łączyć, ale zapowiada się na tym turnieju 3;0 w &quot;meczu&quot; reszta świata kontra Polska. Ostatni mecz mam wrażenie, że jednak dla Polaków z AGO, którzy niewątpliwie grają już na swoim dawnym niezłym poziomie. Takie 20 miejsce HLTV jak dla mnie. Z kolei młodzi Duńczycy bez formy, słabe mecze z bardzo przeciętnymi przeciwnikami. Kluczem jest banowanie Nuka, potem Traina. Reszta map moim zdaniem jest na korzyść AGO. Niech jeszcze Inferno wywalą, bo ich gra na tej mapie wygląda słabo i będzie wygrana. Jestem dosyć mocno o tym przekonany.
AGO - Fragsters 1 @1.66 BAH Godzina 17.30 na hltv, ale różnie może być.
⛔⛔ Tragedia????
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ktos ogladal mecze AGO i Red Reserve dzisiaj? Cholerka nie mialem czasu a widze, ze kurs na Red Reserve jest wysoki. Mecz sie wlasnie zaczyna. Kurs na AGO taki niski, bo turniej w Polsce.
Gra ktos cos? ???? mam 1/7 z e-sportu, meska duma kaze mi cos ugrac!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO - 3DMAX
Mecz w ramach Hellcase Cup 7. Polska drużyna AGO Esports zmierzy się z francuską formacja 3DMAX.
Jeszcze wczoraj Polacy grali na lanie w Gdyni. Po bardzo jednostronnym meczu odpadli oni w półfinale z Heroic. Zdobywając na dwóch mapach w sumie tylko 7 rund. Zawodziło wszystko. W zasadzie Heroic zdominiwalo ten mecz od początku do końca. Jak sami zawodnicy AGO twierdzą, spodziewali się że będzie ciężko, ale chyba nikt nie spodziewał się, że aż tak.
Największym argumentem przemawiajacym za tym typem jest mapa inferno. Myślę, że to będzie pick Francuzów, ponieważ my zbanujemy nuke. A uważam, że w tym momencie nie mamy takiego mocnego inferno i na nim przegramy.
3DMAX natomiast zbanuje traina i ciekawe co wybierzemy. Prawdopodobnie mirage, bo nie sądzę że będzie to dust2 na którym AGO zaprezentowało się wczoraj fatalnie.
Jest jeszcze jedna &quot;niepisana zasada&quot;, że ekipy po lanie grają zazwyczaj słabo (nie dotyczy Astralis). Oczywiście podchodzę do tego z dystansem.
Reasumując, bardzo licze, że 3DMAX jest w stanie ugrać na swojej mapie a będzie to już połowa sukcesu. Dla mniej odważnych polecam też handicap (+1,5) mapy na nich.
3DMAX wygra
@2.75 1xbet
@edit: kurs już po kilku minutach spadł do 2.59 jakby co
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom