>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Dzisiaj jakby ktoś szukał sympatycznego kursu to dwa mecze (inferno i train) Ghost vs eUnited po kursach @1.72 śmiało można pobierać. Ghost mega ułożona drużyna, steel robi robotę. Do tego mają i dobrych aimerów i kozak na snajperce. Póki co w turnieju 4 mecze - 4 wygrane i to z nie byle kim, bo cykneli MiBR i NRG, a eUnited niestety nawet nie ma podjazdu do tych drużyn. Wczoraj eUnited udało im się zmieść C9 na overpassie, ale to tylko dlatego, że C9 tej mapy grać nie potrafi i w ostatnich bezpośrednich meczach tak samo dostawali lanie na tej mapie. Nie widzę tutaj szans na wygraną eUnited chociażby na jednej mapie, kursy fajne, więc warto grać.
Mapa 1: https://www.hltv.org/matches/2327189/eunited-vs-ghost-esl-pro-league-season-8-north-america
Mapa 2: https://www.hltv.org/matches/2327190/ghost-vs-eunited-esl-pro-league-season-8-north-america
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Trochę pech, bo z tego co widziałem Ghost nieźle odwalił. Swoją droga nie rozumiem, mieli niezły comeback żeby później tak oddać z przewagi.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Trochę pech, bo z tego co widziałem Ghost nieźle odwalił. Swoją droga nie rozumiem, mieli niezły comeback żeby później tak oddać z przewagi.
Na inferno odrobili bodajże z 5-12/13 na 14-13 i wtedy Subroza postanowił sobie wychylić z gali po flashu, puścił fullauto - nie zabił nikogo, a stało tam dwóch z eUnited. Tym przegrał rundę i zapewne cały mecz. Na trainie też odrabiali z 3/4 rund straty, ale później jak się wkręcili to wygrali wzorowo.
 
N 0

nanana

Użytkownik
No nie wierze co zrobili. Mialem fajny kupon, ktory zamykal mi 2:0 od ghost. Wygrywaja 2:0 z mibr, nrg, a dostaja baty na inferno od tego gowna eunited. IBP powraca. Cisna mi sie na usta pewne slowa.....
 
uzytkownik-24118 2,1K
1048625354796138496
Czyżby kolejne zmiany w VP? Sam jestem ciekaw. Ale fakt że częściej gra fatalnie niż dobrze, a po tym jak stracili slota mogą zmiany robić dowolnie. Tylko pozostaje pytanie: kto za niego ewentualnie. A może pójdzie oświadczenie że po Katowicach kończy? Mówił o tym już przy okazji poprzedniego IEMa w marcu, że rozważa koniec po Katowicach 2019. Ale potem gadał różne rzeczy ????
Swoją drogą - w czym ten tydzień dla nich był gorszy od wszystkich poprzednich?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
To nie pierwszy raz kiedy piszę takie tweety i de facto jeszcze nigdy nic z tego nie wyniknelo. Tym razem będzie pewnie tak samo, albo pojawi się nowy plan działania ???? . Tak jak powiedziałeś ten tydzień był dokładnie taki sam jak poprzednie (a może nawet lepszy, bo jakiś tam progres w grze widać?). Gorszy mógłby gdyby AGO nie było zmuszone odwołać meczu i jeszcze z nimi by przegrali, co by było kolejnym pstyczkiem w nos. Chociaz z tą formą AGO to by było 50-50.
A może pójdzie budować nowy skład Pompy, która po jakimś tygodniu znowu zrezygnowała ze swojego składu? ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
mchal no chyba że np. było jakieś ultimatum od włodarzy że albo awans do Chicago albo kolejne zmiany. Bo innego wytłumaczenia nie widzę. Teraz zdarzają im się dobre mapy. Cały czas grają nierówno, ciężko w sumie stwierdzić jakie mają dobre a jakie słabe strony. No i map pool ciągle za wąski na powrót choćby w okolice 15 - 20 miejsca. Overpassa nie grają, inferno mają bardzo słabe, nie wiadomo co z nukiem. A reszta mam raz dobrze raz słabo. Im by się przydała (IMHO) zmiana trenera - może to by ruszyło pomysły na grę? Może kubik powinien być trenerem a nie wyłącznie analitykiem?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Jeżeli organizacja nie zwolni kubena, to zawodnicy na to nie pozwolą (neo i pasha) co potwierdziły screeny rozmów byaliego przed majorem. Tam jest kółko wzajemnej adoracji, wszyscy wiedzą, że podpisywali długoterminowe, luksusowe kontrakty w szczycie swojej formy i jest to dla nich ostatnia taka umowa. Niby jak Kubik dołącza, to sugerował ma Twitterze, że.tem overpassie będzie robiony, ale rezultatów z tego nie widać.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Obiecywałem sobie sporo po kubiku, ale jego wpływ na grę VP jest na razie niewielki. Byli niby na bootcampie ale czy to tak bardzo widać? Ciężko wskazać jedną (nie wymagam wiele) mapę na której ich gra byłaby stabilna i mogła się podobać.
Pamiętam też że miały być dalsze zmiany ogłoszone we wrześniu - takie zdanie było podane w momencie jak ogłaszali morelza. Z drugiej strony - zwykle zmiany na tym poziomie wiązały się z jakimiś przeciekami czy to w polskich czy zagranicznych portalach. A w przypadku VP nie trafiłem na żadną wzmiankę w tej kwestii.
Zresztą sorry - VP jest źle zbudowane i źle budowane. Lukę po snaxie który był raczej wolnym elektronem w VP wypełnił snajper. W tej sytuacji ja nie widzę dla pashy miejsca - z karabinem mocno odstaje. Do tego Neo - aimowo nie jest wcale mocny a i taktycznie Virtusi wyglądają blado. Morelz - niby jest krótko ale moim zdaniem nie ten poziom.
Fantazjując, ale wg mnie jedyną szansą dla VP (na powrót do szeroko rozumianej czołówki) byłaby rewolucja - kubik za kubena, innocent za pashę i np. Furlan za Neo. A może po odejściu trzech ze starszyzny byali dałby się namówić na powrót? Jak w VP będzie trio pasha, Neo, kuben, a zwłaszcza ostatnia dwójka odpowiedzialna za wygląd VP w grze to Katowice 2019 mogą obejrzeć co najwyżej w telewizji albo powinni się pospieszyć z kupnem biletów ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mnie w ogóle zastanawia czemu oni przy każdej zmianie nawet nie zastanawiali się nad innocentem (bo nie robili tego, to akurat wiem powiedzmy od źródła).Facet co by nie mówić jest jednym z bardziej doświadczonych na polskiej scenie, indywidualnie na pewno by sobie poradził a i wniósł by sporo od siebie. Bo to jest typ zawodnika, który póki coś nie wychodzi na treningach, to będzie męczył to do upartego aż wyjdzie perfekcyjnie. Jedyne co można mu zarzucić, to że jest poza gra w oficjalnych meczach.
No i kolejny argument za nim - pogral trochę w europejskich drużynach i poznał tam inny styl grania. Bo styl VP sprawdzał się kilka lat temu, ale jak widać z neo i kubenem nie są w stanie do tego dojść i nic nie zmieniają. A jakie są tego rezultaty wszyscy widzimy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
W ogóle problemem najlepszej trójki jest to, że oni są zamknięci na zmiany. W sensie - tylko wymiany między sobą. Trochę z przymusu wyłamało się z tego Kinguin podbierając minise i reatza z Pride. Ale raczej nie żałują. Nie rozumiem tego. Jasne - nie mamy nikogo w tierze 1 ale za plecami tej podstawowej trójki wyrosło kilka ekip - x-kom, PACT czy Pride a nawet iBoars, które pokazują się na międzynarodowej scenie. A sklejki w postaci MIKSTURY i Adwokacika które coś tam grają nawet w tych międzynarodowych elimkach, pokazują że na polskiej scenie &quot;jest życie&quot; poza Kinguin, AGO czy VP. Tylko trzeba chcieć po nich sięgnąć. To jest największa bolączka - nie próbuje się wyciągać talentów, młodych gości, którzy pewnie staraliby się wykorzystać daną szansę. Nie mówię oczywiście że każdy się sprawdzi na tym najwyższym poziomie, ale snatchie teraz w opinii wielu jeden z większych talentów na scenie, a rok temu byłoby &quot; Who the F**K is snatchie?&quot;
No i to co wcześniej pisałem - dopasowanie ról. Kinguin po dojściu TaZa sobie poukładało role, AGO jak wyjęto im snatchiego wzięli Szpera a VP za Snaxa który na 100% nie był snajperem, wzięli snatchiego i teraz mają awpera który gra jako rifler, słabego IGLa (zresztą ta rola to chyba największa bolączka polskiej sceny) który jest do tego słaby aimowo. Jak nie mamy na polskiej scenie dobrego IGLa (a chyba o takiego ciężko) to niech to będzie średni IGL ale taki który nie odstanie aimowo i świeżego trenera z pomysłami. Bo największą zaletą kubena na tą chwile to jest to że to &quot;swój człowiek&quot; czego odbicie mamy w wynikach.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
No i tu kolejny raz pasuje Innocent - swego czasu, gdy nie szlo w Pencie czy potem Sprout to właśnie on bral się za prowadzenie, a w drużynie komunikującej się po polsku byłoby mu łatwiej (+ to że tak jak pisałem wyżej poznał innego csa, inny styl trenowania). A aimowo na pewno wyglądałby lepiej niż neo.
Chcemy kogoś nowego? Swego czasu Sidney byl uważany za super obiecujacego prowadzącego, jeszcze nim gral w IHG. Jak nie on to spróbujmy kogos z drużyn, które wymieniłes, a nie trwajmy w marazmie w jaki popadlismy.
W sumie my możemy sobie pisać, a tam i tak beton pewnie nie pęknie ???? .
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
A ja z kolei się nie zdziwię jak po odejściu ostatnich elementów Złotej Piątki, VP przestanie być polskie. I to jest chyba najbardziej prawdopodobne. Przy środkach jakimi dysponuje ta organizacja, na pewno celuje w top of the top. Dlatego jeśli pokończą im się kontrakty, ja widzę koniec polskiego VP, bo kto by nie przyszedł to uważam, że nie będą w stanie rywalizować jak równy z równym z topowymi drużynami.
A tak z innej beczki:
ECS EU 18;45 i 19;45
North - G2; G2 wygra @1.9 ⛔
G2 - North: G2 wygra @2.05 ⛔
e; może i są w Kijowie ale to nic nie zmienia bo są po prostu lepsi XD smithz i ex6tenz klasycznie jak boty

G2 w meczu z North w dzisiejszym ECSie. Zawsze gdy drużyna, która jest na lanie, gra jakiś mecz dodatkowo z ligi online, to na ogół zbiera konkretne baty. 1.9 na G2 na infreno i 2.05 na G2 na nuke wyglądają przyjemnie. Ja to próbuje. Te drużyny prezentują mniej więcej podobny poziom, bardziej cenię North i oni mają na pewno większe szanse na sukcesy w jakichś turniejach. Ale że to liga online a oni są w Kijowie, to idę w stronę Francuzów. Bo potem w innych meczach zawsze mogą odrobić te mecze, bo to w końcu liga.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs, Zakłady specjalne:
Czy Jarosław &quot;pashaBiceps&quot; Jarząbkowski ogłosi odejście z aktywnego składu Virtus.pro do 14.10.2018?

Nie @2,7 totalbet
Nie lubię tego typu zakładów, bo to trochę wróżenie z fusów, ale mimo wszystko po takim kursie spróbuję. Pasha napisał w tamtym tygodniu tweeta, że niedługo pojawi się jakieś ogłoszenie. Domyślam się, że to właśnie to skłoniło buka do wystawienia tego zakładu. A że totalbet lubi &quot;przesadzać&quot; z kursami to wiadomo nie od dzisiaj i według mnie zrobili to ponownie. Już wyżej była rozmowa, że ten poprzedni tydzień był taki jak poprzednie, nic strasznego się nie wydarzyło, a na pewno nic takiego, żeby nagle miał zawiesić granie.
Z resztą to nie jego pierwsza taka wiadomość w karierze i nigdy nie przynosiły one żadnego efektu, czemu teraz miałoby być inaczej?
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
cs, Zakłady specjalne:
Czy Jarosław &quot;pashaBiceps&quot; Jarząbkowski ogłosi odejście z aktywnego składu Virtus.pro do 14.10.2018?

Nie @2,7 totalbet
Nie lubię tego typu zakładów, bo to trochę wróżenie z fusów, ale mimo wszystko po takim kursie spróbuję. Pasha napisał w tamtym tygodniu tweeta, że niedługo pojawi się jakieś ogłoszenie. Domyślam się, że to właśnie to skłoniło buka do wystawienia tego zakładu. A że totalbet lubi &quot;przesadzać&quot; z kursami to wiadomo nie od dzisiaj i według mnie zrobili to ponownie. Już wyżej była rozmowa, że ten poprzedni tydzień był taki jak poprzednie, nic strasznego się nie wydarzyło, a na pewno nic takiego, żeby nagle miał zawiesić granie.
Z resztą to nie jego pierwsza taka wiadomość w karierze i nigdy nie przynosiły one żadnego efektu, czemu teraz miałoby być inaczej?
Z tego co mowil jeszcze niedawno to zamierzał skończyć grę po IEM w Katowicach w 2019, też w to wchodzę.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z tego co mowil jeszcze niedawno to zamierzał skończyć grę po IEM w Katowicach w 2019, też w to wchodzę.
Ja bym się tego najbardziej obawiał na Waszym miejscu. Zakład jest skonstruowany w postaci ogłosi odejście a nie odejdzie. A już dać statement że po IEM Katowice kończę karierę nie jest takie nierealne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom