>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa América 2015 - Chile, 11.06-04.07.2015

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Boliwijczyk potrafi zrobić z piłką tyle samo Brazylijczyk
Ale pieprzenie... Technika graczy z tych dwóch krajów jest całkiem inna. Tylko dodam, że większość piłkarzy ze składu Boliwii gra w rodzimej lidze, a kto liznął kilka meczów tej ligi wie że technika tam nie stoi na najwyższym poziomie na kontynencie. Na drugim biegunie jest liga brazylijska i zawodnicy reprezentacji, którzy z piłką potrafią zrobić mega rzeczy.

a wynik to kwestia siły wyższej.
Widać ktoś na Górze często stawiał na Brazylię

A Chile grało super tylko że nie mogło tego wygrać bo zbyt wielu naiwniaków na nich postawiło.
???? No tak, goście z Chile mieli zakodowane z tyłu głowy że tyle ludzi na fb.com na nich stawiało i muszą wygrać, jednak nie poradzili sobie z presją...


Ale się znafców namnoży po tych meczach gdzie faworyci polegli i to właśnie jeden z nich. Niezłe agenty siedzą tu na forum...
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Przeglądałem twoje typy przed chwilą i też się zastanawiam nad tym,kto jest na tym forum skoro taki nędzny typer ma taką reputacje. Boliwijczyk-zrobi przekładankę?zrobi,strzeli z nożyc ?strzeli,z przed pola karnego?wczoraj widziałeś,ze szczupaka?wczoraj widziałeś,i płakałeś,znafco ameryki łacińskiej od siedmiu boleści.
Brazylia,Niemcy,Barcelona czy Bayern to drużyny namaszczone ich sukcesy ciągną się latami,bo moim zdaniem tak chcę siła wyższa. Co nie zmienia faktu że od czasu do czasu są sprowadzani na ziemię,przez kogoś namaszczone chwilowo. ???? . To jest hazard,naiwniacy stawiają bo myślą że wszystko zależy od nich,od tego jak świetnie się znają na piłce. Tym czasem,Chile nie mogło strzelić bo tak założył ktoś mający większą moc sprawczą niż ich piłkarskie umiejętności. Myślisz że to jest pozostawione samo sobie. Każdy może się stać bogaty z dnia na dzień? Wystarczy tylko że przewidzi te kilka wyników. Orzeł i reszka,grasz,masz 50%szans. wygrasz,wygrasz,przegrasz,przegrasz,przegrasz wygrasz.itd. A teraz przenieś to na piłkę. Chile wygra-50%,x2 też 50%(ja wiem 1x2,ale weźmy pod uwagę wygram/przegram) ale nie bo tu jesteś znawca,jeśli chodzi o orła i reszkę nic nie jesteś w stanie powiedzieć. Ale piłka to twój konik,więc piszesz że Mexic olewa Copa america bo Conca Caf ważniejszy,że Meksyk ma słaby skład,że Chile ma mega skład,że Chile to gospodarz,że Mexyk słabo zagrał z beznadziejną Boliwią.....więc skoro przy orzel reszka miałeś 50% wygranej,to teraz ze swoją wiedzą masz z 85%......A już na bank trafisz 2 na 3 mesze Argentyna-Paragwaj,Kolumbia-Wenezuela,Chile Meksyk.....dodajmy może jeszcze Boliwia-Ekwador...?a teraz odpowiedz sobie szczerze ile z tych czterech meczy trafiłeś? i jaka była szansa że nie trafisz żadnego biorąc pod uwagę że na każdy miałeś 50%,przy czym tak naprawdę uzbrojony w swoją wiedzę 85%??? i czy aby na pewno to jest przypadek że aż z taką precyzją te mecze nie wchodzą,czy przypadkiem tymi meczami ktoś nie steruję,kierując się waszymi mylnymi spostrzeżeniami???? Zajmij się lepiej żużlem,bo wyniki tych meczów pokazują że Boliwijczyk potrafi zrobić z piłką to samo co Brazylijczyk..ps Boliwia ma już 4 ptk,ciekawi ile będzie miała jutro Brazylia.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Przeglądałem twoje typy przed chwilą i też się zastanawiam nad tym,kto jest na tym forum skoro taki nędzny typer ma taką reputacje. Boliwijczyk-zrobi przekładankę?zrobi,strzeli z nożyc ?strzeli,z przed pola karnego?wczoraj widziałeś,ze szczupaka?wczoraj widziałeś,i płakałeś,znafco ameryki łacińskiej od siedmiu boleści.
Brazylia,Niemcy,Barcelona czy Bayern to drużyny namaszczone ich sukcesy ciągną się latami,bo moim zdaniem tak chcę siła wyższa. Co nie zmienia faktu że od czasu do czasu są sprowadzani na ziemię,przez kogoś namaszczone chwilowo. ???? . To jest hazard,naiwniacy stawiają bo myślą że wszystko zależy od nich,od tego jak świetnie się znają na piłce. Tym czasem,Chile nie mogło strzelić bo tak założył ktoś mający większą moc sprawczą niż ich piłkarskie umiejętności. Myślisz że to jest pozostawione samo sobie. Każdy może się stać bogaty z dnia na dzień? Wystarczy tylko że przewidzi te kilka wyników. Orzeł i reszka,grasz,masz 50%szans. wygrasz,wygrasz,przegrasz,przegrasz,przegrasz wygrasz.itd. A teraz przenieś to na piłkę. Chile wygra-50%,x2 też 50%(ja wiem 1x2,ale weźmy pod uwagę wygram/przegram) ale nie bo tu jesteś znawca,jeśli chodzi o orła i reszkę nic nie jesteś w stanie powiedzieć. Ale piłka to twój konik,więc piszesz że Mexic olewa Copa america bo Conca Caf ważniejszy,że Meksyk ma słaby skład,że Chile ma mega skład,że Chile to gospodarz,że Mexyk słabo zagrał z beznadziejną Boliwią.....więc skoro przy orzel reszka miałeś 50% wygranej,to teraz ze swoją wiedzą masz z 85%......A już na bank trafisz 2 na 3 mesze Argentyna-Paragwaj,Kolumbia-Wenezuela,Chile Meksyk.....dodajmy może jeszcze Boliwia-Ekwador...?a teraz odpowiedz sobie szczerze ile z tych czterech meczy trafiłeś? i jaka była szansa że nie trafisz żadnego biorąc pod uwagę że na każdy miałeś 50%,przy czym tak naprawdę uzbrojony w swoją wiedzę 85%??? i czy aby na pewno to jest przypadek że aż z taką precyzją te mecze nie wchodzą,czy przypadkiem tymi meczami ktoś nie steruję,kierując się waszymi mylnymi spostrzeżeniami???? Zajmij się lepiej żużlem,bo wyniki tych meczów pokazują że Boliwijczyk potrafi zrobić z piłką to samo co Brazylijczyk..ps Boliwia ma już 4 ptk,ciekawi ile będzie miała jutro Brazylia.
Kolego, jeśli według Ciebie każda przekładanka i każdy strzał wszyscy wykonują tak samo, to naprawdę powinieneś się leczyć. Nie wiem, nie dostrzegasz w jaki sposób robi to np. Neymar a w jaki sposób robi to ktokolwiek z reprezentacji Boliwii? Z całym szacunkiem dla tych chłopaków, ale żaden z nich nie dorównuje mu do pięt.
A te wyliczenia procentowe o których piszesz to już w ogóle parodia. &quot;Wyniki mówią, że Boliwijczyk potrafi zrobić z piłką tyle samo co Brazylijczyk&quot; - nie ośmieszaj się. Wyszły im dwa mecze, zdobyli 4 punkty i już porównujesz ich do drużyny, która na mistrzostwach świata zajęła 4 miejsce? Która ma w swoim składzie gwiazdy? Kto z reprezentacji Boliwii gra gdzieś wyżej, w jednym z lepszych europejskich klubów? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, jest bardzo proste.
A z tą siłą wyższą to ????
Ale żeby nie było, moje typy na 2 najbliższe mecze:
Argentyna - Urugwaj 1 @1.65 Pinnacle✅
Messi strzeli @1.83 Bet365⛔
Urusi męczyli się z słabą Jamajką. Ich gra nie porywała, opierali się głównie na Cavanim i... to w zasadzie tyle. Grają słabo, czy w obronie, czy w pomocy czy gdzie indziej. O ile wielu graczy mają dobrych, to w reprezentacji nie pokazują często tego samego co w klubie. Argentyna mówiąc wprost spieprzyła pierwszy mecz grupowy, tracąc 2 bramki przy prowadzeniu 2:0, w tym jedną w 90 minucie. Pech, no ale trudno. Liczę, że mając taką ekipę, powalczą o pełną pulę z Urugwajem, gdyż inaczej może się zrobić niezbyt wesoło w tabeli.
Paragwaj - Jamajka BTS: NIE @1.76 Marathon✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Neymar,Messi,też są namaszczeni,powiedz mi dlaczego w Brazylii gdzie gra każdy małolat jest ich tysiące tylko taki jeden Neymar jest tak niesamowity???? powinno być ich przynajmniej ze 20,i nie wiadomo kogo wybrać. Dziwnie tacy piłkarze nie rodzą się tam seriami tylko każdy ma swój oddzielny przydział:pele-lata 60/70,Romario,Ronaldo,czy Ronaldinioteż następowali po sobie...sam podałeś ten przykład,a on właśnie jest dowodem na to że siła wyższa wbrew pozorom ingeruje nawet w tak błachy aspekt życia jakim jest piłka nożna.....Jeśli chodzi o tą Boliwie to są oni wystarczająco dobrzy żeby siłą wyższa,nazwijmy ją roboczo diabeł,mogła się nimi posłużyć żeby zepsuć wam kupony,a więc pisanie o składach i innych zmiennych w waszych analizach mija się z celem. Zwróć uwagę nie raz piszesz analizę że kogoś tam zabraknie w danej drużyni,i ten mecz ci wchodzi. Po jakimś czasie znów piszesz że kogoś tam zabraknie i już tym razem ci nie wchodzi. Więc składy i umiejętności piłkarzy nie mają żadnego znaczeni. Napisałeś że moje wyliczenia są bez sensu,ale rozwiń trochę bo mam wrażenie że sam nie wiesz dlaczego.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Co Ty masz z tą siłą wyższą? Czyli jak ja nie wierzę w Boga, to ten diabeł powinien mi dawać trafiać kupony ... dziwne bo nie daje :/ aha chyba że to Twój Bóg nie daje mi wtedy wygrać karząc mnie za mój brak wiary w niego. A co jak Ty wierzący postawisz to samo co ja niewierny? Pewnie rzucają tą Twoją monetą komu zepsuć kupon hehe niezłe.
Żeby nie było off topic. Ciężkie te mecze dzisiaj. Mimo wszystko skłaniałbym się do typu BTS w meczy Argentyna - Urugwaj. Urusi w ostatnich 15/16 meczów oficjalnych strzelali choć 1 bramkę. Biorąc pod uwagę fakt że podrażniona Argentyna będzie chciała zrehabilitować się za co by nie było wpadkę w pierwszym meczu, dysponując taką ofensywą o ich bramkę jestem spokojny. Defensywa ich zawsze pozostawiała wiele do życzenia, więc Urugwaj mający dużo miejsca powinien coś ukąsić.
Argentyna - Urugwaj BTS 2.2 BET365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Neymar,Messi,też są namaszczeni,powiedz mi dlaczego w Brazylii gdzie gra każdy małolat jest ich tysiące tylko taki jeden Neymar jest tak niesamowity???? powinno być ich przynajmniej ze 20,i nie wiadomo kogo wybrać. Dziwnie tacy piłkarze nie rodzą się tam seriami tylko każdy ma swój oddzielny przydział:pele-lata 60/70,Romario,Ronaldo,czy Ronaldinioteż następowali po sobie...sam podałeś ten przykład,a on właśnie jest dowodem na to że siła wyższa wbrew pozorom ingeruje nawet w tak błachy aspekt życia jakim jest piłka nożna
Masz ich przynajmniej 20 - tworzą kadrę narodową, to są te wybitne jednostki. A to, co mówisz o przydziałach - praktycznie wszędzie jest ktoś, kto w danym momencie jest najlepszy. Już nie mieszaj w to Boga, czy jak to określasz - &quot;siły wyższej&quot;. Zapominasz, że wtedy, gdy grali ci piłkarze, inni również byli niesamowici. Choćby w czasach Pelego Garrincha, Didi czy inni. I takie przykłady można mnożyć.

Jeśli chodzi o tą Boliwie to są oni wystarczająco dobrzy żeby siłą wyższa,nazwijmy ją roboczo diabeł,mogła się nimi posłużyć żeby zepsuć wam kupony,a więc pisanie o składach i innych zmiennych w waszych analizach mija się z celem. Zwróć uwagę nie raz piszesz analizę że kogoś tam zabraknie w danej drużyni,i ten mecz ci wchodzi. Po jakimś czasie znów piszesz że kogoś tam zabraknie i już tym razem ci nie wchodzi. Więc składy i umiejętności piłkarzy nie mają żadnego znaczeni.
Składy i umiejętności piłkarzy nie mają żadnego znaczenia? :grin: jaja sobie robisz? Przecież mają właśnie największe znaczenie. Nie bez powodu Barcelona zdobyła potrójną koronę - mają tam graczy o NAJLEPSZYCH umiejętnościach na świecie, będących w dobrej formie. Dochodzi do tego oczywiście taktyka, dzięki której można wygrywać bądź przez którą przegrywać mecze.
Absencje w drużynach to chyba jedna z najważniejszych składowych. Posłużę się przykładem. Kogo będzie obchodziło, że w Realu Madryt nie będzie mógł zagrać Pacheco? Jest to trzeci bramkarz. NIKOGO. A co, gdyby brakło Ronaldo? No nie powiesz, że nie ma to żadnego wpływu na grę drużyny...

Diabeł chce nam zepsuć kupony, człowieku, proszę Cię :]

Napisałeś że moje wyliczenia są bez sensu,ale rozwiń trochę bo mam wrażenie że sam nie wiesz dlaczego.
Popatrz jeszcze raz co napisałeś - porównywałeś grę orzeł/reszka do meczu. Pisałeś o 85% szans na trafienie w kilku meczach, które nie wchodziły. Nie wiem, czy wiesz, ale skuteczność powinno się mierzyć w dość długim okresie, a nie w tak krótkim ;) Pisałeś o sterowaniu meczem - weź przestań, bo się tylko na pośmiewisko narażasz ????

Koniec offtopu jak dla mnie ;)
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Tego co pisze użytkownik Teixeira nie należy brać zbyć poważnie, bo po jego wypowiedziach o &quot;sile wyższej&quot; i &quot;diabłach&quot; można wywnioskować, że ma coś nie po kolei pod sufitem.
Wracając do typów to ja na dzisiaj widzę jeden ciekawy bet, a mianowicie BTS w meczu Paragwaju z Jamajką. Jak wiemy tegoroczny turniej pełen jest wielu niespodziewanych rezultatów a skazywani na porażkę grają powyżej oczekiwań. Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu Jamajczyków stać na to, żeby chociaż raz ukuć Paragwaj, tym bardziej, że ich obrona to nie jest żaden monolit. Dodatkowo Jamajczycy w pierwszym spotkaniu grupowanym pokazali, że potrafią groźnie atakować i to nie przeciwko byle komu, bo grali z Urugwajem. Jamajka to zespół bazujący w głównej mierze na szybkości i myślę, że ten atut też przemawia za BTS. Ja pobieram ten typ
Paragwaj - Jamajka BTS @2.10 Bet365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Argentyna - Urugwaj
Argentyna win @ 1,62 Unibet ! ✅ 1-0 ✅
No dobra pierwsze kolejki Copa America za Nami, przed nami kolejne i teraz już trzeba się wziąć ostro do roboty. Argentyna zlekceważyła Paragwaj w ostatnim meczu tracąc głupie bramki kiedy prowadzili 2-0. Dziś mam nadzieje, lekcje wyciągnięte i trzeba zagrać tak jak to gra zwykle Argentyna. &#39;&#39;Milion&#39;&#39; podań, ale do tego skuteczności na bramkę nie może brakować. Mają niemal najlepszy skład w ataku i trzeba ten potencjał wykorzystać. Messi, Aguero, Tevez kto by myślał że w pierwszym meczu ten skład zagra piach. Ale tak jak mówiłem i w pierwszych kolejkach są niespodzianki. Dlatego kursy jakie dali na Argentynę w tamtym meczu były jak najbardziej zrozumiałe. Urugwaj &#39;&#39;może&#39;&#39; postraszyć Cavanim. Ale powtórzę to &#39;może&#39; bo i on w reprezentacji gra jakby zabrakło mu paliwa. W PSG ma się z kim wymienić podaniami, jest efektywniejszy bo obok jest Ibra. Tutaj już jest inaczej i trzeba się na prawdę dużo postarać żeby wygrać. Na ten czas Urugwaj prowadzi w grupie, ale tak jak mówiłem - Argentyna to silniejszy i bardziej doświadczony team i na prawdę bardzo się zdziwię jak tu również zremisują. Choć uważam że od samego początku będą narzucać swój styl. Do tego Urugwaj pierwszy mecz mimo że wygrany skromnie, to i tak grali bardzo ospale i bez żadnego polotu. Gram na Argentynę i na ich pewną wygraną. Do meczu mogą jeszcze kursy spaść. Więc trzeba grać ;) . Messi i spółka zrobią robotę. Bo jakby to wyglądało gdyby po 2 meczach w Copa mieli aż 2 pkty? Wniosek jest jasny. Prócz tego jeśli Paragwaj dziś wygra, to Argentyna spadnie na 3 miejsce, a na to sobie nie może pozwolić więc i dziś widzę u nich 3 pewne punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Chyba ciekawe bety znalazłem na mecz Argentyna - Urugwaj
Over 7.5 celnych strzałów obu drużyn - 1.65 óni ✅ 7-3
Co jak co, ale obydwie ekipy mają kim straszyć. Wychodzi powiedzmy 4-4 lub 5-3 minimum w celnych. Według mnie do wykręcenia.
Over 2.5 celnych strzałów Urugwaju - 1.72 óni ✅
Ktoś tutaj chyba nie docenia Urusów. Według mnie mogą powalczyć z wielką Argentyną. Puszczą z 2-3 kontry, jakiś stały fragment lub dystans. Trzy strzały to w jednej akcji czasami można oddać ????
Posiadanie piłki Argentyny - poniżej 65.5% - 2.00 óni na lajfach 69-31 więc raczej ⛔
Co jak co, ale Argentyna to nie Barcelona. Mają Messiego, Aguero, Di Marię. Jednak czy aż tak zgniotą ambitnych Urugwajczyków? Nie sądzę. Zakładam też scenariusz, że Argentyna strzeli 2-3 gole i odda inicjatywę rywalowi. Wtedy to wejdzie z palcem w...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 54

m

Użytkownik
Nie ma sensu komentować meczu Argentyny z Urugwajem, bo wszyscy zrobili to, co do nich należy. Argentyna zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami wygrała do zera, a zagrała tak jak powinno było zagrać Chile w meczu z Meksykiem, czyli zamknięcie rywala na własnej połowie, wysoka linia obrony i metodyczne rozmontowywanie rywala. Jedyne zaskoczenie to Di Maria, który sobie przypomniał, że potrafi grać w piłkę i sędzia Sandro Ricci, który jest niezłym wariatem i pomimo tego, że był gotowy na ostry mecz to jednak jak traci cierpliwość, to traci do końca i nie ma dyskusji.
W meczu Paragwaju i Jamajki pewnie nie jeden stracił pieniądze na live z powodu nieskuteczności Paragwaju. To, co powinno być overowym meczem skończyło się underem. Taki turniej, że wszyscy grają mniej więcej zgodnie z przewidywaniami, przebieg meczu pokrywa się z analizą, a wyniki nie pokrywają typów.

Tymczasem Arturo Vidal w ramach przygotowań do kolejnego meczu spędził noc w szpitalu i na komisariacie. Mając 0.8 promila alkoholu we krwi rozbił swoje ferrari wracając z żoną z kasyna. Jest więc możliwe, że nie wystąpi w meczu z Boliwią.
PS Niestety nie mogę wrzucić linka :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 91

mateo843

Użytkownik
Widać dobrze się tam bawią ;), szkoda bo 3 bramki, a Chile ma szanse na finał, bo jest po tej lepszej stronie drabinki turniejowej, a kurs na niego na STS 4,50 na króla strzelców.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
kurs na niego na STS 4,50 na króla strzelców.
To nawet na to nie patrz, nie będzie miał tego króla strzelców - teraz trochę będzie pauzować więc ktoś inny będzie rozdawać karty, w rankingu strzeleckiej.
Późnym wieczorem maznę coś na mecz Brazylii z Kolumbią.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
To nawet na to nie patrz, nie będzie miał tego króla strzelców - teraz trochę będzie pauzować więc ktoś inny będzie rozdawać karty, w rankingu strzeleckiej.
Późnym wieczorem maznę coś na mecz Brazylii z Kolumbią.
No tera już to wiem ???? , szkoda ładny kurs a dobrze się zapowiadało.
 
A 4

adele

Użytkownik
Przed meczem otwarcia dzisiaj trafiłem na newsa odnośnie Arturo Vidala, który do Chile dotrze dopiero 48 h przed meczem - http://www.gazzetta.it/Calcio/Estero/08-06-2015/cile-vidal-perde-aereo-salta-debutto-copa-america-contro-ecuador-12086024958.shtml
Kłopoty z samolotem, przesiadka w Madrycie itp.
Arturo Vidal to ma problemy dopiero teraz wracając z kasyna pod wpływem alko rozbił ferrari. Ciekawe czy wyrzucą go z kadry w sumie w dwóch meczach strzelił już 3 bramki
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/copa-america/arturo-vidal-rozbil-ferrari-po-pijaku-to-nie-byla-moja-wina/hzgnhs
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jeśli te onetowskie rewelacje są prawdą to Vidal jest niezłą ścierą. Prowadził auto, ale to nie jego wina. Dobre sobie. Poza tym nie liczcie na jego zawieszenie, ponieważ dopuszczalna w Chile zawartość alkoholu to 0,8 promila, więc tyle co miał Arturek. Trener już zapowiedział, że go nie zawiesi, bo jest potrzebny ekipie. Ile w tym prawdy nie wiem, bo może ulec presji dziennikarzy i go odstawić na kilka spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Brazylia - Kolumbia
Neymar strzeli @ 2,23 Unibet ! Popisał się :clap: ⛔
Pozwolę sobie zacytować ostatni mój wpis, na Neymara który również zaliczył trafienie w bardzo szybkim czasie. Dzisiaj też mu zaufam.
Świetny drybler i balans do tego solidny. Chyba jako jedyny napastnik w zespole Brazylii, do którego jestem pewny że zagra całe spotkanie. Jest w końcu tam najlepszy a na pewno da się we znaki Peruwiańczykom
Neymar uwielbia rywalizować z ekipami z górnej półki, a po drugiej stronie również nie byle kto, bo jest i Bacca, jest James a nawet Falcao który i tak sezon w Manchesterze grał bardzo mizernie. Nie miej jednak Kolumbia pierwszy mecz niespodziewanie przegrała, to i dzisiaj będzie miała swoje szanse. Wracając do Neymara, to jest dopiero kozak kiedy gra w swojej narodowości. Uwielbia szanować piłkę przy nodze i się z nią bawić. Zawsze jego mecze ogląda się z czystą przyjemnością. Do tego jego gracja i pasja jaką posiada do piłki budzi ogromny szacunek i podziw. Jeszcze w Santosie trochę się popisywał, trochę grał pod publikę i do tego się dziecinnie zachowywał. Teraz już widać poprawę i widać że się zmienił, jeśli chodzi o podejście do swojego sportu. Liczę, że dziś znowu będzie czarował i wyczaruję bramkę na swoją korzyść. Na pewno go zobaczymy od pierwszych minut. Na MŚ co mecz to bramka na jego koncie, nie zdziwię się jak na Copa America będzie to samo. Jest czarodziejem i z piłką potrafi wszystko. Dziś też na pewno będzie grał swoje najwyższe noty, to co pokazał w ostatnim meczu to czysta maestria. Gol i do tego kapitalna asysta. Idę w jego stronę. Po raz 2.
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Jak dotychczas, tegoroczny turniej jest sporą sensacją, obfitującą w niespodzianki.
Zespoły słabsze stawiają czoła gigantom. Kolumbia mam nadzieję, że zagra bardzo mądrze z Brazylią. Brazylijczycy w defensywie jakimś hegemonem nie są, co idealnie pokazali Niemcy na MŚ. Dawno też nie przegrali, a kolumbijczycy są głodni rewanżu za ostatnie mistrzostwa. Dzisiaj widzę dwa scenariusze:
-zachowawczy mecz z jednej i drugiej strony zakończony remisem i underem 0:0 lub 1:1
-pokaz siły ofensywnej obu ekip i sporo bramek
Bardziej idę w tę drugą opcję tym bardziej, że idze spora masówka na zagranicznych forach na undery jak i win Brazylii. Podsumowując myślę, że obydwie drużyny strzelą gola, a mecz jednak nie zakończy się remisem. Ostatnio poluję na wysokie kursy z dość dobry skutkiem, więc pobieram typ Kolumbia i bts po 8,50 w BWIN.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia BTTS 1,86 betsson.
Buki wystawiły równiutkie kursy na zdarzenie, ze obie drużyny strzelą bramkę. Kolumbia zaliczyła ostry falstart w spotkaniu z Wenezuelą, gdzie nic ciekawego sobą nie zaprezentowała. Armaty z przodu ma niesamowite, które powinny zacząć strzelać. Potencjał ofensywy w postaci takich nazwisk jak Rodríguez, Ibarbo, Falcao, Bacca, Martínez, z tyłu Cuadrado, Zapata, a na bramce Ospina. Nie chcę się bawić w głębszą analizę, bo nie ma ona w tym wypadku sensu. Oglądałem oba mecze, zarówno Brazylii z Peru, jak i Kolumbii z Wenezuelą. Oba faworyzowane zespoły nie pokazały odpowiedniej dla siebie klasy, a Kolumbia potrzebuje punktów jak tlenu, na pewno uderzy ze wzmożoną siłą, no chyba że Pekerman ma jeden zakręt i będzie się bronić. Brazylia też powinna być w stanie się odgryźć. Obie strzelą po kursie 1,86 to dla mnie dobra oferta na to spotkanie.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dlaczego jeszcze nic nikt nie napisał o kartonikach w spotkaniu Brazylii z Kolumbią?
Zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie, bardzo ważne dla Kolumbii, która sensacyjnie przegrała pierwszy mecz 0:1. Jeśli myślą o wyjściu z grupy, powinni myśleć dziś o urwaniu punktów Brazylijczykom.
Próg 4.5 jest według wartym grania, może nawet bardzo.
W pierwszym spotkaniu Brazylii na tym turnieju sędzia pokazał 4 kartki.
W meczu Kolumbii kartek było już 7.
Najlepszy argument, który przemawia za tym typem, to chyba arbiter, a dokładniej Enrique Roberto Osses Zencovich. Gość który lubi rzucać kartkami

Brazylia - Kolumbia
Powyżej 4.5 kartki @ 1.73
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom