>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa América 2011 [01-24 lipca 2011r] - Argentina

Status
Zamknięty.
andro 15

andro

Użytkownik
Moja pierwsza opinia na tym forum więc proszę o wyrozumiałość :)...Meczu Argentyny nie widzialem (tylko początek), ale Brazylię oglądałem i wyraźnie było widać nie zgranie tej ekipy, trzeba nadmienić że Brazylia na tym turnieju gra prawie innym składem niż na MŚ w RPA ;-), jest odmłodzona, odświeżona, w meczu z Wenezuelą było wyraźnie widać jak dużo mieli niedokładnych podań, łatwych strat piłek, gdy przeciwnik podchodził agresywniej, zaczynali sie gubić, myślę że te nie zgranie będzie ich największą bolaczką na tym turnieju i w moim odczuciu mogą mieć poważne problemy z silniejszymi rywalami ;-)...Zupełnie inaczej wyglada sprawa z Urugwajem i Chile, te drużyny od dawna starają się utrzymywać ten sam trzon składu podstawowego, są dużo bardziej zgranymi drużynami, dlatego grają piekną dla oka piłkę, wychodzą im tak dobrze składne akcje...Uważam iż dzisiejsze mecze mogą być przełomowe jeśi chodzi o ilość bramek, myślę również że dzisiejsi faworyci mogą najwięcej namieszać w tym pucharze ;-)
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
@Andro
Też tak uważam w końcu kiedyś musi być więcej bramek, a w chwili obecnej nie ma nawet średniej 1 gola na mecz, a drużyny Urugwaju i Chile są już po układane dlatego też myślę że warto zagrać tak:

Chile - Meksyk
Suma goli: Powyżej 4.5 @ 9 Bet365
Stawka:10
EW: 90


Urugwaj - Peru
Suma goli: Powyżej 4.5 @ 9 Bet365
Stawka:10
EW: 90

@szymek1574
Coś twoja analiza jest podobna do analizy użytkownika pirlo2122 :cool:
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Typ za Chile-Mekssyk ponieważ mecz zacznie si o 2:45 a Urugwaj jest dobry sorki..

Piłka nożna

Spotkanie:Urugwaj-Peru
Typ:1
Kurs:1,50
Pinnacle

Urugwaj to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Ameryce Południowej, wraz z Argentyną jest rekordzistą pod względem liczby wygranych turniejów Copa America. Oba zespoły najcenniejsze trofeum w regionie zdobywały po czternaście razy. La Celeste Olímpica po raz ostatni triumfowali w 1995 roku, zaś dziewięć lat później zajęli trzecie miejsce.

Największe gwiazdy Urugwaju to Luis Suaraz z Liverpoolu, Diego Forlan z Atletico Madryt oraz Edinson Cavani z włoskiego Napoli. Wspominane trio będzie tworzyć linię napadu w preferowanym przez selekcjonera ustawieniu 4-3-3. W pomocy prym będą wieść Diego Perez (Bologna) i Walter Gargano (Napoli). O zabezpieczenie defensywy zadbają Diego Lugano (Fenerbahce), Martin Caceres (Sewilla) oraz Diego Godin (Atletico Madryt).

Oczekiwania względem Urugwaju są bardzo wysokie. Kibice po cichu liczą, że ich pupilom uda się w pokonanym polu pozostawić dwóch największych faworytów – Argentynę i Brazylię – i sięgnąć po piętnasty laur.

Mimo, iż tradycje piłkarskie Peru są długie, to jednak reprezentacja tego kraju w ostatnim okresie ustabilizowała swoją pozycję jako outsider. La Rojiblanca eliminacje na Mistrzostwa Świata 2010 zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli, zdobywając ledwie trzynaście punktów w osiemnastu spotkaniach. Peru najlepsze lata ma już za sobą, teraz jedynie odcina kupony od przebrzmiałej chwały, która w przeszłości pozwoliła na dwukrotne wygranie Copa America (1939, 1975) i czterokrotne zajęcie trzecie lokaty (1927, 1935, 1949, 1955).

Chociaż w czterech ostatnich turniejach Peru dochodziło aż do ćwierćfinałów to w tegorocznej edycji nie daje się im większych szans na powodzenie. Wszystko przez to, że kontuzji nabawiły się dwie największe gwiazdy Claudio Pizarro i Jefferson Farfan, którzy na co dzień występują w niemieckiej Bundeslidze.

Tak więc ciężar zdobywania bramek spoczął na barkach Paulo Guerrero z HSV oraz trzech innych młodych napastnikach, nie mających większego doświadczenia w zawodach tej rangi. Fatalna skuteczność była w dużej mierze główną przyczyną kompromitacji Peru w ostatnich latach, zanosi się zatem na to, że trend ten zostanie utrzymany. W związku z tym już samo wyjście z grupy dla tego zespołu będzie wielkim sukcesem.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa America 2011
Spotkanie: Urugwaj-Peru (Rezultat po 1. połowie)
Typ: X
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po pierwszych czterech meczach, turniej lekko zawodzi, przede wszystkim pada zbyt mało bramek, faworyci zawodzą... Postanowiłem zaryzykować i postawić, że pierwsza połowa tegos spotkania zakończy się remisem. Oczywiście Urugwaj to zdecydowany faworyt do zwycięstwa, nikogo zapewne nie zdziwi kilkubramkowe zwycięstwo Urusów, zresztą w kadrze Peru brakuje trzech największych gwiazd: Farfan, Pizarro i Vargas. Ja jednak postanowiłem zaryzykować, już wyjaśniam dlaczego. Mecz ten otwiera rywalizację w grupie C, czyli nikt nie rzuci się do ataku od pierwszych minut, pokazały nam to zresztą pierwsze mecze. Urugwajczycy zaczną raczej spokojnie, a w drugiej połowie pokażą dopiero &quot;pazur&quot;. Liczę także, że piłkarze z Peru pójdą w ślady Wenezueli oraz Boliwii, które grały z wielkimi faworytami jak równy z równym, dlatego spodziewam się iz Peruwiańczycy napsują krwi Urusom w pierwszej fazie spotkania skutecznie przeszkadzając gwiazdom Urugwaju w konstruowaniu akcji ofensywnych.
 
maui 83

maui

Użytkownik
Strasznie dziwi mnie wzrastający kurs na Chile... jeszcze wczoraj mieliśmy @ 1.50 na expekcie, dziś rano widziałem @ 1.60 a aktualnie @ 1.63!
Nie mam pojęcie czy się sugerują buki, ale Chile wydaje się murowanym faworytem. Meksyk skład młodzieżowy tylko z kilkoma doświadczonymi graczami...

Przemyślałem sytuacje i jednak inwestuję w Chile. Chciałem poczekać na wynik Niemców u17, ale gram już teraz bo kursy mogą zacząć latać.
CHILE handicap (-1) @ 2.75 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Odpowiedz na wzrost kursów jest prosta. Ludzie zaczęli grać na 2 lub x2 i automatycznie buki zaczęły obniżać kursy na win lub draw Meksyku a zwiększać kurs na Chile żeby ewentualnie zbilansować straty jeśli Meksyk sprawił by niespodziankę. Dlaczego zaczęli grać na nie faworyta??? Może dlatego że ludzie grający u buka zobaczyli że wyniki Copy są niespodziewane jeśli wzrost był by rzędu 0,40, 0,50 było by się czym martwić ale takie wzrosty to normalka jeden buk da wyższy kurs to drogi automatycznie podnosi go tez o kilka groszy żeby wyrównać ewentualne straty jeśli ktoś gra na różnice kursów a wielu ludzi tak gra. Tak działa bukmachera. To jest jak bank on nigdy nie przynosi strat. Działań banku nie będę opisywał bo większość ludzi nie wie w jakim żyje społeczeństwie i nie wie co to jest bank nigdy tego nie zrozumie bo jest za tempa BEZ URAZY OCZYWIŚCIE NIE MAM NIKOGO NA MYŚLI.





Taka moja uwaga odnośnie Sancheza. Mase ludzi pisze o nim coś takiego Sanchez powinien coś ukuć, wieże że Sanchez coś strzeli ale opanujmy się to jest zawodnik który się wyróżniał w serie a ale to nie jest klasowy snajper, łowca goli on strzelił zaledwie 12 goli w serie w ostatnim sezonie opanujmy się. Większość osób usłyszała o nim dopiero jak przeczytała artykuł że Barca daje za niego 35 mln. Umówmy się to dobry zawodnik ale nie róbmy z niego gwiazdy pokroju no nie Messiego nie porównujmy go do niego ale chociażby Suareza czy Forlana.​




ODNOŚNIE CANARINhOS SŁÓW KILKA​




Ktoś pisał wyżej odnośnie Brazylii że młoda, że nie zagrana grała słabo nie radziła sobie a ja mu wyjaśnię dlaczego. To nie wynika z braku zgrania bo ja oglądałem ten mecz i jakoś tego nie zauważyłem ale to wynika z charakterystyki zawodników. Przeanalizujcie zawodników jacy tam grali linia obrony jest ok nie ma o czym mówić ale popatrzcie na ofensywe Neymar, Robinho, Ganso może mniej, Pato też, środkowy pomocnik Ramires z Chelsea. To są zawodnicy na pewno wszyscy powiedzą zaawansowani technicznie, szybcy, dynamiczni itd ale mi chodzi o coś innego ci zawodnicy nie pasują do siebie wszyscy lubią grać technicznie, dryblować zakładać siatki a w futbolu nie o to chodzi chodzi o to żeby wygrać. To zawodnicy którzy mogą tak grać ale w juniorach albo w Barcelonie jeden taki Neymar, Robinho czy Ganso na drożynę to już jest dozo. Przydałby się zawodnik który ma pomysł na grę nie taki co tylko grać koronkowo itd tego minąć zwodem i najlepiej do pustej bramki strzelić lewym półdupkiem. Ramires, Neymar czy Robinho to zawodnicy którzy nie mogą grać razem. Ramires to nie jest zawodnik jako środkowy pomocnik powinien uspokoić grę poukładać i najważniejsze przyjąć i odegrać o a on dostanie piłkę i biegnie aż w końcu ktoś go zatrzyma (pominę już fakt że wygląda jak człowiek z obozu koncentracyjnego) Robinho to za doza nonszalancja w grze dlatego nic nigdy nie osiągnął i raczej on nigdy nic nie osiągnie a na pewno nie będzie miał w tym wielkiego udziału a Neymar sorry zrobiło się o nim głośno to za każdym razem jak miał piłkę chciał pokazać jaki to on nie jest drybler i co on nie umie. To nie Messi on gra w Barcelonie i drybluje dlatego że to umie zrobić dlatego ma na to zgodę od trenera bo skuteczność jego dryblingów jest kolosalna nie 1 czy 2 na na 10 ale 8 może 9 na 10. Ci zawodnicy nigdy nic nie osiągną razem nie wygrają mundialu w tym składzie ( CA mogą bo to jest turniej słaby nie oszukujmy się) żaden z nich nie ma zadatków na lidera, dowódce który szarpnie jak nie wiecie o kogo mi chodzi popatrzcie na Forlana tego Forlana z RPA i to właśnie za to dostał złotą piłkę za to że w najtrudniejszych momentach robił coś z niczego tu takich zawodników nie ma to są zawodnicy podwórkowi. Napisałem że mniej Pato i Ganso to dlatego że Pato mimo młodego wieku gra bardzo dojrzale on nie szuka nie wiem czego jest technicznie bardzo dobry ale nie próbuje tego za wszelką cenę udowodnić mijając 5 zawodników on był mało widoczny ale jak tylko miał piłkę stwarzał zagrożenie gra w Milanie miał się od kogo uczyć. Ganso ogólnie mało pokazał ale to zawodnik o trochę cechach Kaki a tacy zawodnicy są unikatowi za mało zobaczyłem żeby go ocenić za to innych zobaczyłem aż zanadto. Ktoś powie popatrz na Barcelone to ja mu już teraz odpowiem Xavi, Iniesta, Busqets zawodnicy o kapitalnej skuteczności podań też technicy niebywali a robią może po 2 dryblingi oni mijają przeciwników samym wyjściem do piłki ruchem do niej. Villa, Messi oni mogą dryblować bo mają za sobą właśnie Xaviego itd któży tak rozegrają piłkę że im zostaje 1 zawodnik do minięcia nie pchają się na chama to jest przemyślane.

Wielu osobo się moje słowa nie spodobają ale nie o to chodzi żeby się kłócić chodzi o to żeby zwrócić uwagę na detale które mało osób dostrzega ta Brazylia nie ma pomysłu na grę oni ani środkiem ani skrzydłami ani anty futbolem ani za bardzo kontrą. Nie ma co na sile odmładzać drożyny oni nie mogą grać z takim środkiem pomocy trochę im brakuje do ze roberto, Kaki, Emersona innych z grobów nie będę wyciągał.

Tak na koniec popatrzcie na ostatni skład gdy Brazylia wygrała MŚ w 2002 roku.
Marcos, Lucio, Edmilson, Roque Junior, Cafu, Silva, Kleberson, Ronaldinho (85&#39; Juninho), Roberto Carlos, Ronaldo (90&#39; Denilson), Rivaldo

Tu zawodników o harakterystykach tych dzisiejszych o których mówiłem nie ma. Może Ronaldinho i tyle. Właśnie i tyle 1 zawodnik wariat a nie pół składu.






Maui ja nie śmiałem wątpić że nie znasz zasady jakimi rządzą się buki (nie to miałem na myśli) chciałem tylko cię uspokoić ze wzrost o te 10 groszy to nie jest nic strasznego. Swoją drogą możliwe że ludzie nie wiedzą o tych zawieszeniach. A tak na marginesie to z tymi składami to raczej odpada bo na takich turniejach ciężko ukryć jakieś kontuzje dobrych zawodników ale to Copa America dosyć małe zainteresowanie w Europie.​
 
maui 83

maui

Użytkownik
Znam zasadę działania zmian kursów spowodowaną masowym graniem na jakieś zdarzenie, oczywiście buk się zabezpiecza. Za długo się w to bawię aby nie wiedzieć takich rzeczy.
Chodziło mi o to czy może jakieś rotacje w składach czy informacje o kontuzji... bo wątpię w to, że ludzie grają na Meksyk. No chyba, że nieświadomi jakim składem wyjdą na murawę. ;)
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
I proszę temat nam się rozkręcił, może się pogrążę do reszty ale dzisiaj też zapiszę się do partii OVER bo kiedyś muszą zacząć padać te bramki, ktoś przywoływał RPA2010 i mówił że w pierwszej kolejce nie było over co nie do końca jest prawdą bo Niemcy wysoko ograli Australię (4-0) i ta nieszczęsna Brazylia wygrała z Koreą (2-1) ale przyznaję to mało. Ktoś inny podawał mecze Peru na przykład, że to underowa drużyna, tylko że gra z drużyną raczej overową jaką jest Urugwaj(z 7 ostatnich meczów 4 powyżej a w 3 po dwie bramki w meczu z ich udziałem) a Peru ile może grać meczów 0-0 pod rząd?? (ostatnia wygrana z Senegalem po czerwonej kartce dla Senegalu i golu w ostatniej minucie) dlatego moje typy na dziś wyglądają następująco.
05/07 00:15 Urugwaj vs. Peru
Typ: 1 AH(Urugwaj -1)⛔
Kurs: 1,85
Typ: Wynik/Suma goli - Urugwaj/Powyżej 2,5⛔
Kurs: 2,50
Wynik: 1-1
Typ: Kartki - Peru (-1)✅
Kurs: 2,00

Wynik: 1-4


Urugwaj kontra osłabione Peru, mam nadzieje, że tym razem faworyci nie zawiodą i spokojnie wygrają swój mecz a przy tym zobaczymy kilka bramek. Szczególnie liczę na Suareza dla mnie ten gość robi różnice. Przypomnę, że kiedy zmienił Amsterdam na Liverpool to ten zespół zaraz zaczął grać dużo lepiej. Nie występował wiosną w europejskich pucharach więc powinien być w miarę na siłach. Wsparcie w osobach Forlana i Cavaniego też powinno mieć jakąś wartość. Do tego jeśli nawet zawodnicy Peru zamurują bramkę Forlana stać na jakiś niewiarygodny strzał z 20-30 metrów i cała taktyka obrony remisu się posypie. W 18 meczach tych zespołów na Copa America padło 61 bramek(37 Urugwaj i 24 Peru). W ostatnim meczu obu drużyn Peru pokonało Urugwaj na własnym boisku 1-0 podczas kwalifikacji do mundialu RPA wiec Urugwaj ma szansę się zrewanżować wykorzystując słabość dzisiejszych przeciwników. W przedostatnim meczu również kwalifikacyjnym do mundialu tyle, że w Urugwaju gospodarze wygrali 6-0. Na koniec te kartki pamiętam, że Peruwiańczycy grają dość ostro i bardzo często dostają nawet czerwone kartki a jeśli dzisiaj mają atakować zawodnicy Urugwaju to będą mieli sporo okazji do złapania kartek, dwie więcej chyba bardzo prawdopodobne.
05/07 02:45 Chile vs. Meksyk
Typ: 1 AH(Chile -1,5)⛔
Kurs: 2,85

Wynik: 2-1

Chile prezentuje się ostatnio bardzo dobrze nie przegrali od 8 spotkań a Meksyk to nie ten Meksyk z Gold Cup do tego zawirowania i afery w kadrze, wyrzucenie zawodników w końcówce przygotowań po ostatnim meczu kontrolnym z Ekwadorem. Dlatego obawiam się o zgranie tego zespołu i wzajemne zrozumienie co powinno bezlitośnie wykorzystać Chile. Dodatkowo wygląda na to, że w tej grupie rankingowo są najbardziej wyrównane zespoły i brak wyraźnego outsidera. Dlatego Chile jak i Urugwaj powinny grać od początku o pełną stawkę i nie mogą sobie pozwolić na podobne podejście jak Brazylia i Argentyna, które pewnie myślą, że i tak w końcu kogoś w grupie ograją i zagrają w ćwierćfinale.
Zapowiada się dzisiaj nocny maraton a teraz zerknę na U17 Niemcy-Anglia może coś na LIVE uda się zarobić.
PS. Rozumiemy rozumiemy ;) gdyby nie to byśmy co chwile mieli surebety ????
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
pirlo - kursy nie sa tak jak piszesz w złotowkach czy groszach????

To uproszczenie. Ale usunę to jak cię to martwi


...było by się czym martwić ale takie wzrosty to normalka jeden buk da wyższy kurs to drogi automatycznie podnosi go tez o kilka groszy żeby wyrównać...

Nie umiem dobrze z sensem zamienić słowa groszy nie napiszę że podnosi go troszkę minimalnie, kilka procent bo to źle brzmi dlatego to uproszczenie które mi nadaje sens zdania.




Ciekaw jestem czy ktoś skomentuje moją wypowiedz o Canarinhos z chęcią usłyszał bym inną opinie ale nie taką banalna jak brak zgrania, młodość itd.​



Misiek84 widzę lubi szczegóły jak ja też miałem napisać że z tymi underami to nie dokońca prawda:grin:
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Urugwaj - Peru

Urugwaj wygra do zera
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Peru w tym turnieju bez Farfana i Pizarro, jednych z najważniejszych zawodników ofensywnych tej reprezentacji. Wobec ich nieobecności potencjał tej drużyny na pewno znacząco maleje. Zdecydowana większość z nas ma przynajmniej podstawową wiedzę o piłce i wiemy, że Peru nie należy do czołówki ekip południowoamerykańskich. Gdyby wspomniani zawodnicy zagrali, można by ewentualnie dyskutować o Peru jako potencjalnym &quot;czarnym koniu&quot; rozgrywek, ale nic nie wskazuje na to, aby tak mogło być. Bezsprzecznym faworytem tego spotkania jest Urugwaj, który bronił honoru Ameryki Południowej na zeszłorocznych mistrzostwach świata w RPA, docierając aż do półfinału, dalej niż Brazylia i Argentyna. To osiągnięcie stawia Urugwaj w pozycji murowanego kandydata do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce. Trzeba powiedzieć, że czwarte miejsce na mistrzostwach nie było tylko dziełem przypadku, bo w Urugwaju jest komu grać. Takimi zawodnikami jak Forlan, Suarez, Abreu, na pewno nie pogardziliby szkoleniowcy reprezentacji Brazylii, czy Argentyny. Pozostali piłkarze tego kraju może nie są zbyt dobrze znani przeciętnym kibicom, których zainteresowanie futbolem uwidacznia się tylko podczas większych imprez, ale są to solidni zawodnicy, grający w klubach najlepszych lig europejskich. Myślę, że piłkarze Urugwaju po remisach w spotkaniach Brazylii i Argentyny przekonali się, że nie można lekceważyć absolutnie nikogo i podejdą do tego meczu bardzo skoncentrowani. Przecież grają z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie, więc muszą powalczyć o jak najlepszą pozycję wyjściową. Mecze z Chile i Meksykiem na pewno będą trudniejsze. Według mnie Urugwaj stanie na wysokości zadania i niespodzianki dla odmiany dziś nie będzie. Ze względu na problemy Peruwiańczyków warto postawić, że nie strzelą oni gola po dobrym kursie.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Dzisiaj końcówka rywalizacji pierwszej kolejki zmagań na Copa America. Póki co, faworyci zawodzą, a bramek jak na lekarstwo. Chciałbym, żeby w dzisiejszych dwóch spotkaniach padło ich co najmniej 4-5 ????
Nie sądziłem, że będę zarywał nocki dla oglądania tego turnieju, ale robię to ze względu na osobę Tomasza Wołka, wielkiego znawcy futbolu południowo amerykańskiego. Jest to chodząca skarbnica wiedzy dla każdego fana piłki nożnej w moim mniemaniu.
Aby oglądało się jeszcze lepiej dwa typy pod mecze.
Urugwaj jak wiadomo klasowy atak, ale zarówno w obronie grają uznane nazwiska na co dzień biegające po europejskich boiskach (Lugano, Godin, Gargano, Maxi Pereira, Lodeiro). Uważam, że w miarę silna obrona jak i pracowita linia pomocy wyłączą Peruwiańczyków dzisiaj z gry i z tyłu będzie na 0. Atak swoje zrobi i drużyna Urugwaju zainkasuje 3 pkt wygrywając minimum dwoma golami.
Urugwaj (-1) 2.4
Co do Chile to na papierze są zdecydowanie mocniejsi od obecnego Meksyku co powinni udowodnić na boisku. Dotychczasowe wyniki Argentyny i Brazylii powinny tylko wzmóc czujność zawodników chilijskich. Nie będzie lekceważenia rywali. Meksyk drużyna młoda i prawdopodobnie mało doświadczona w turniejach tej rangi. Przez pierwsze minuty mogą mieć &quot;nogi lekko spętane&quot; i na tym bazuje podając mój drugi typ.
Chile HT 2.25

AKO: 5,4 stawka: 4/10

miłego oglądania ????
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Urugwaj – Peru

Typ:1
Kurs:1.55


Już za chwile zaczyna się kolejny mecz w Copa America i zagra kolejny z faworytów do walki o mistrzowski tytuł mam na myśli ekipę Urugwaju, która zagra z Peru. Jak na razie na tych mistrzostwach sypie niespodziankami jak na razie dwaj murowani faworycie zaledwie zremisowali ze zdecydowanie słabszymi rywalami najpierw Argentyna a wczoraj Brazylia. Myślę, że to już koniec niespodzianek bo przecież nie mogą zawieść wszyscy faworyci może akurat przy nieco słabszej postawie Brazylii i Argentyny to właśnie Urugwaj sprawi niespodziankę i wygra turniej ale do tego jeszcze długa droga najpierw czeka ich mecz z Peru, które jest co tu dużo mówić zdecydowanie najsłabsze z całej tej grupy, dlatego Urugwajczycy, którzy świetnie zaprezentowali się na mistrzostwach świata nie powinni mieć żadnych problemów z odniesieniem pewnego zwycięstwa jedynym zagrożeniem może być zlekceważenie rywala ale po meczach Brazylii i Argentyny wątpię, żeby to zrobili Urugwajczycy.
 
S 0

sienek

Użytkownik
Mecz Chile - Meksyk sprzedany według mnie po tym co zobaczyłem po 1szej połowie

Chilijczycy robili wszystko by nie skrzywidzic bramki meksykanskiej. Wszystkie strzaly daleko obok bramki..., ponadto wychodzenie na pozycje graczy chilijskich w polu karnym poprostu śmieszna ???? Było widać ze oni tego gola strzelic nie chca. Az przypomnialy mi sie ustawione mecze polskiej ligi jak to ogladalem ????


A co do bramki.... bramkarz Chile poprostu przepuscil ta pilke na 1:0 strzal nie byl mocny ;]
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Urugwaj- Peru 1-1
Absolutna niespodzianka. Urugwaj zawiódł na całej linii, i nie chodzi mi tu tylko o wynik, ale o styl gry Celeste. Wiadomo, że Urusi mają wspaniały atak: Cavani, Forlan, Suarez, że solidnego bramkarza Muslerę, ale nie mogli wykorzystać w pełni swoich wielkich możliwości w ofensywie z jednej przyczyny: BRAKU ŚRODKA POLA. Dziwiła mnie nieporadność z jaką akcje Urugwaju starali się wyprowadzać Lodeiro, Arevalo czy Perez( owszem dwaj ostatni to pomocnicy defensywni, ale na tym poziomie trzeba i od nich wymagać nie tylko odbioru piłki, ale i wprowadzenia jej na połowę przeciwnika).
Bardzo rzadko Urugwaj grał skrzydłami, czyli tam gdzie mieli Suareza i Cavaniego( słaby mecz w jego wykonaniu).
Odpowiedzialność za grę brał na siebie Forlan i to bardzo mi się spodobało. Jak zwykle groźny ze stałych fragmentów gry.
A i jeszcze słówko o Peru: miał nie grać Vargas- wszedł na boisko w drugiej połowie i był najlepszym zawodnikiem w barwach swojej drużyny.
Takie krótkie pierdolamento ode mnie, bo myślę, że nie tylko mnie zawiódł Urugwaj w tym spotkaniu a pograłem na nich razem z Chile.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
No i kolejni faworyci moczą jedynie Chile wygrało w pierwszej kolejce. Rezultat Urugwaju można było przewidzieć pisałem że to będzie mecz walki oscylujący w okół remisu i że jeśli Urugwaj wygra to nie więcej niż 1 golem dlatego grałem Peru +1.5 i jak widać opłaciło się. Jeśli chodzi o Chile to faworyt wygrał w końcu no jeszcze może męczarnie Kolumbijczyków. Ja osobiście zagrałem na remis ale z podpórką zwrotu gdy wygra Chile bo byłem pewien że nie stać Meksyku na 3pkt ale o 1 mogą powalczyć.



Maniol ja uważam że wyniki zaskakujące ale ostatnio na turniejach takich jest sporo chociażby na RPA gdzie było wiele klopsów ale powiem ci tak te drożyny jak Brazylia, Chile, Urugwaj i Argentyna one i tak swoje ugrają o to jestem spokojny w sytuacji gdzie będą miały nóż na gardle swoje powinny wygrać pominę Francie bo tam wiadomo była afera i Włosi sami sobie winni bo na tym mundialu przegrywali na własne życzenie sami kopiąc się po czołach. Ja pamiętam RPA w moim wykonani gdzie grałem typy na logikę i moczyłem strasznie nie udał mi się turniej ale teraz gram trochę wbrew na wyczucie i to bardziej się na razie opłaca bo te pierwsze mecze są takie nijakie potem się powinno ruszyć!!! Swoją drogą dobrze że faworyci umoczyli to kursy automatycznie na nich podskoczą. Zawsze dróżyny turniejowe się rozkręcają z meczu na mecz jak chociażby Hiszpania w RPA pierwszy mecz w dupsko potem mistrzostwo albo Francja w Niemczech ledwie z grupy wyszli a potem 2gie miejsce. Turniej jest ciekawszy. Fajnie!!!​
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Wg. mnie turniej jest pełen niespodzianek od samego początku i chyba trzeba zacząć grać wbrew logice póki rozgrywki są na etapie grupowym, później może już wszystko powrócić do normalnego stanu rzeczy, w większości meczów padają wyniki underowe oraz faworyci tracą punkty także, można by złożyć coś ciekawego.
To taki mój wniosek po kilku dniach turnieju.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Za nami już pierwsza kolejka we wszystkich grupach Copa America więc czas coś napisać o wszystkich grupach.
Grupa A
Tu jak na razie w najlepszej sytuacji Kolumbijczycy, którzy zgarnęli komplet punktów w starciu z Kostaryką. Właśnie dla Kostarykańczyków najważniejszy mecz będzie już w nadchodzącej drugiej kolejce z Boliwią. Jeśli wtedy przegrają to już praktycznie będą poza turniejem. Argentyna z kolei trochę sobie skomplikowała sytuację tym remisem z Boliwią ale na dobrą sprawę przy dwóch kolejnych zwycięstwach wychodzą na pierwszym miejscu więc póki co mają wszystko w swoich rękach i nogach. A dla &quot;Górali&quot; z Boliwii sytuacja dobra, bo jeśli wygrają najbliższy mecz to będą praktycznie pewni awansu choćby z tego 3 miejsca.
Grupa B

Tutaj jak na razie nic się nie działo. Można by powiedzieć, że rywalizacja w tej grupie zaczyna się od drugiej kolejki. Brazylia pokazała, że w ataku nie jest zbyt dobrze i ten atak pozycyjny jeszcze nie wychodził w starciu z Wenezuelą tak jakby sobie to wyobrażali. Niestety ale Ganso, który w tym roku zagrał ledwie kilka, a może kilkanaście spotkań to nie jest taki lider z prawdziwego zdarzenia i nie zdziwię się, jeśli w drugim meczu zasiądzie na ławce. Ja czekam na dłuższą szanse dla Lucasa z Sao Paulo, a nie z Santosu jak to mówił Wołek... Wenezuela pokazała, że potrafi się bronić, no tyle że samą obroną to nie wyjdą z grupy. Najbliższy mecz z Ekwadorem i muszą pokazać coś w ataku. No właśnie Ekwador zagrał bardzo dobrze z Paragwajem i sądzę, że mają spore szanse na awans z tej grupy nawet z miejsc 1-2. Niestety już nie zagra najprawdopodobniej Antonio Valencia, który doznał kontuzji w pierwszej połowie meczu z Paragwajem. Jednak Michael Arroyo pokazał w drugiej połowie, że będzie wartościowym graczem dla swojej drużyny. Ciekawe jak sobie poradzi Paragwaj z Canarinhos, bo zaczęli od falstartu, a przynajmniej tak się mówi, bo niby byli faworytem starcia z Ekwadorem, a tym czasem poza kilkoma sytuacjami z pierwszej połowy to nie wyglądało to najlepiej.

Grupa C

Kolejna grupa i kolejna niespodzianka na inaugurację. Urugwaj tylko zremisował z Peru 1:1. Tak jak pisałem w analizie groźny w barwach Peru będzie tylko Guerrero i niestety wykrakałem, bo strzelił on gola, który dał im niezwykle cenny remis. Chile z kolei pokonało Meksyk 2:1 i już na samym początku zapewnili sobie duży spokój na resztę gier grupowych. Niestety zawiedli w ataku Suazo i Sanchez ale za to rezerwowy Esteban Paredes pokazał, że warto go mieć w składzie i zrobił to co robi w barwach Colo Colo czyli strzelił ważnego gola na 1:1. Już w najbliższej kolejce czeka nas niezwykle ciekawe starcie Urugwaj-Chile i jestem pewien, że będziemy świadkami dobrego widowiska, gdyż Urusi potrzebują punktów po tym falstarcie. Ciekawe jak potoczy się konfrontacja Peru-Meksyk. Bardzo ciężko stwierdzić kto będzie faworytem tego meczu.
Może jeszcze garść statystyk po pierwszej kolejce. Padło zaledwie 8 goli w 6 meczach co daje fatalną średnią 1,33 gola na mecz. Sędziowie pokazali 27 żółtych i jedną czerwoną kartkę. W klasyfikacji strzelców póki co nie ma nikogo z większą liczbą goli niż 1. Poniżej jeszcze wrzucam kursy na spotkania drugiej kolejki CA:
 
patryk_345 0

patryk_345

Użytkownik
Copa America
Spotkanie: Peru - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: BetClic
wynik: 1-0


Analiza:

W najbliższą sobotę, o godzinie 2:45 odbędzie się mecz Copa America, Peru - Meksyk. Według bukmacherów niema tutaj znacznego faworyta, kursy pomiędzy tymi reprezentacjami wahają się o naprawdę niewiele.
Zacznę od tego iż Meksyk, to w tej chwili nie ten Meksyk który widzieliśmy w CONCACAF, kadra która przyjechała do Ameryki południowej to druga drużyna tego kraju . Wiele gwiazd, a przede wszystkim Javier Hernandez znany jako &quot;Chicharito &quot;, nie zostali powołanie na ten turniej. Inni tacy jak: Israel Jiménez, Néstor Vidrio, Marco Fabián, Jorge Hernández, Javier Cortés, Jonathan dos Santos, David Cabrera, Néstor Calderón, zostali wyrzuceni z reprezentacji. Więc w rozrachunku kapitanem został młodziutki zawodnik Tottenham&#39;u Giovani dos Santos, jest to też najbardziej doświadczony zawodnik tej kadry. Więc tej drużyny Meksyku niemożna nawet nazwać osłabionej, jest to po prostu inny zespół. O jakości gry Meksyku świadczy też ostatnia przegrana 1-2 z Chile.
Jeśli chodzi o Peru jest to po prostu średnio grająca reprezentacja, w ostatnim meczu zremisowała 1-1 z Urugwajem, co świadczy o nie tak słabej grze przedstawiając ostatnie wyniki meczów Urugwaju: Urugwaj 3-0 Estonia
Urugwaj 5-4 Holandia .
Co prawda Peru nie strzela wielu bramek, ale wydaje mi się że ten mecz zakończy sie wynikiem 1-0 dla Peru ????
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Wyspałem się, trochę ochłonąłem wiec mogę też napisać kilka zdań o pierwszej kolejce. Faworyci zawiedli, w ogóle turniej jako całość zawodzi. Ja nie mam pretensji, że mało padało tych bramek bo zawsze może zabraknąć szczęścia albo ktoś fantastycznie broni, genialny bramkarz. Ale na tym turnieju przyczyna braku bramek jest zupełnie inna mianowicie TRAGICZNIE MAŁE ZAANGAŻOWANIE piłkarzy. I tu kolejne zaskoczenie bo to Mistrzostwa Ameryki Południowej a dla tamtejszych obywateli futbol to religia wiec czemu nie chciało im się grać?? Fragmentami te mecze wyglądały jak jakiś piknik albo turniej bilardowy jakieś przebijanki ta piłka się od nich odbijała jak na stole do piłkarzyków. Pomyślałem dłuższa chwile i wyszło mi, że zawiodły gwiazdy które zapomniały trochę o swoich wartościach Bóg, Honor, Ojczyzna i pilnowały kasy która jest w Europie. Grali ostrożnie na odległość żeby przypadkiem nie przytrafiła się jakaś kontuzja która zabierze im górę forsy. Rozwiązaniem może być to finansowe Fair Play Platiniego może to trochę spłaszczy budżety i ograniczy kosmiczne kwoty transferów co spowoduje że zawodnicy zejdą na ziemię i wezmą się za granie zamiast liczyć kasę i balować z seksaferami w tle. To oczywiście w długofalowej perspektywie dygresja a w kolejnych rundach powinno się okazać który trener jest na tyle charyzmatyczny żeby zmobilizować swoje gwiazdki co nie będzie łatwe bo system rozgrywek nie wymaga wielkiego zaangażowania w fazie grupowej (8z12 przechodzi do ćwierćfinału) więc wielu się tam wczołga a jeśli Peru, Boliwia albo Ekwador awansuje z drugiego zamiast trzeciego miejsca to nie będzie aż taka sensacja bo i tak wszystko się rozstrzygnie w ćwierćfinale. Teraz jeszcze pozostaje pytanie jaką taktykę przyjąć na pozostałe grupowe mecze ostrożną, odważną czy odpuścić, obejrzeć mecze i postawić później. Ciężko będzie połączyć logiczną analizę z tym magicznym przeczuciem. Mimo wszystko chyba nigdy bym nie postawił hipotezy, że któryś z tych meczy był sprzedany. Powołując się na przykład wyżej kto kupił jak i tak Chile wygrało chociaż obydwa zespoły strzeliły po dziwnej bramce. A do tego np. sytuacje Forlana czy chyba Sancheza na początku meczu sam na sam to jakby oni chcieli specjalnie zepsuć to najprędzej by trafili gola w tych akcjach, myślę to brak koncentracji czytaj zaangażowania o którym pisałem wcześniej zbyt wyluzowani grali z poczuciem &quot;i tak coś się trafi&quot;. Wczoraj myślałem, że w ogóle nie znam się na piłce ale dzisiaj odrobiłem trochę wczorajszych strat na MŚ Kobiet głownie mecz Francja-Niemcy mimo wszelkich niedoskonałości Panie pokazały pełne zaangażowanie do ostatniego gwizdka bez względu na przegrywanie, grę w osłabieniu itd. i nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że będę miał do ich gry większe poszanowanie niż do męskiej reprezentacji Urugwaju czy Kolumbii w pierwszej kolejce Copa America 2011 ale jeszcze raz okazało się nigdy nie mów nigdy. Ok dość narzekania do jutra na pewno zupełnie mi przejdzie i znowu z nadzieją na piękne widowisko zasiądę przed telewizorem a tak na marginesie znów ktoś powie, że się czepiam szczegółów ale dziwny ten terminarz jakiś dzisiaj dzień przerwy a potem po grupie A najpierw gra grupa C i na koniec B, coś przegapiłem?? Ktoś wie czemu tak nie po kolei?? Bo diabeł tkwi w szczegółach niestety ???? ktoś dłużej odpoczywa ktoś krócej. Jakieś kombinacje żeby zespół z grupy B który zagra w ćwierćfinale z Argentyną miał dwa dni mniej na odpoczynek?? Czy to przypadek??
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Co do dzisiejszego spotkania Argentyna-Kolumbia to na pewno nie zagram na zwycięstwo gospodarzy, gdyż kurs najzwyczajniej w świecie jest jak dla mnie za niski. Wiadomo, że Albiceleste są faworytami tego meczu jak i całej grupy ale czy warto ryzykować granie na nich po takim kursie? No moim zdaniem nie, gdyż Kolumbia to nie są ogórki. Fakt, że Kolumbijczycy na pewno zagrają bardziej otwarty futbol niż Boliwijczycy, bo i mają do tego graczy takich jak Moreno, Falcao, Ramos czy Guarin. Ja uważam, że tutaj nie głupią opcją byłoby granie na gola gości. Argentyna jakoś szczególnie mocnej obrony nie posiada. Dzisiaj dojdzie do jednej zmiany, a mianowicie w miejsce Rojo zagra Zabaleta. Poza tym Argentyna musi zagrać ofensywnie, gdyż na pewno chcą wygrać tą grupę by nie trafić później na Brazylię, Urugwaj czy Chile. Tak więc stworzą się okazje na kontrę dla gości. Ja meczu z Boliwią nie oglądałem ale z tego co widziałem w skrócie obszernym oraz przeczytałem to widziałem, że &quot;Górale&quot; mieli kilka niezłych okazji, z tą zmarnowaną przez Moreno na czele. Więc czego taki Falcao miałby zmarnować takie okazje, skoro chociaż taką jedną mieć będzie, bo co do tego nie mam wątpliwości. Kolumbia po pierwszym meczu może zagrać na większym luzie, gdyż oni w tym meczu nic nie muszą, a jeśli się cokolwiek uda zrobić to będzie ich sukces. Tak więc moim zdaniem tutaj nie głupim pomysłem jest poszukanie tego gola dla Kolumbii.
ARGENTINA: Romero; Zabaleta, Burdisso, Milito, Zanetti; Banega, Mascherano, Cambiasso; Lavezzi, Messi y Tevez
COLOMBIA: Martínez; Zúñiga, Perea, Yepes, Armero; Sánchez, Guarín, Aguilar, Ramos, Moreno y Falcao
Moje typy:
Kolumbia over 0,5 @ 2,00 SB⛔0:0
BTS @ 2,25⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom