>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa América 2011 [01-24 lipca 2011r] - Argentina

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Brazylia - Wenezuela
Coppa America jeszcze na dobre się nie zaczęło a już mieliśmy niespodziankę w postaci remisu gospodarza turnieju Argentyny. Wczoraj Kolumbia również wygrała skromnie 1:0. Dzisiaj czas dla drugiego faworyta Brazylię. Ich dzisiejsza postawa zależy od wielu czynników skład wygląda imponująco Julio Cesar, Daniel Alves, Lucio, Thiago Silva, Andre Santos, Lucas Leiva, Ramires, Ganso, Robinho, Alexandre Pato i Neymar także skład jest na prawdę mocno szczególną uwagę na warto zwrócić na ofensywę Pato, Robinho i Neymar. Stawiam że właśnie ten pierwszy strzeli gola otwierającego w tym spotkaniu. Brazylia jest głównym faworytem tegorocznego Coppa America wraz z Argentyną są typowani w finale. Jak dla mnie Brazylia do niego dotrze na pewno o Argentynę bym się bał zbyt wiele indywidualności w ich zespole natomiast Canarinhios uwielbiają grę zespołową i niekonwencjonalne zagrania czy zwody to jest piękno ich kraju i gry dlatego typuje ich wysokie zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.

Win Brazylia @@ (0:1 Handicap) @@ 1,45 Bet365
Strzelec gola Pato @@ 1,75 Bet365
Strzelec Gola Neymar @@ 1,90 Bet365

Vader// Tutaj byłem i usunąłem...
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia - Wenezuela
Typ: Neymar nie strzeli
Kurs: 1,62
Bukmacher:


Brazylia na inaugurację turnieju w roli zdecydowanego faworyta gra z Wenezuelą. Tu, podobnie jak w przypadku meczu Argentyny, nie spodziewam się pogromu ze strony mocniejszego zespołu, jednak na ten dzień proponuję typ na brak gola w wykonaniu Neymara. Napastnik Santosu to gracz, na którego będą zwrócone oczy skautów innych drużyn, a to z uwagi na zamieszanie transferowe, którego młodzian jest jednym z głównych bohaterów. 19-letni zaledwie piłkarz będzie musiał odczuwać na sobie presję otoczenia, bo w takim wieku w dużej mierze odpowiedzialny jest za grę Brazylii. Moim zdaniem brak doświadczenia będzie tu kluczowy i Neymar tego dnia nie trafi do siatki. Poza tym według moich przewidywań będzie grał częściej na boku, niż na środku linii ataku, gdzie wystąpi najprawdopodobniej Pato.

Jeśli Neymar rozpocznie mecz na ławce, zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
W Argentynie 43 edycja Copa America rozpoczęła się już na dobre po 2 spotkaniach w grupie A, dzisiaj do turnieju włącza się grupa B spotkaniem wielkiego faworyta grupy jaki i całego turnieju Brazylii vs. Wenezuela.
W ostatnich 5 spotkaniach Brazylii średnia bramek w meczu to zaledwie 1 gol, ale jak w przyrodzie po dniu mamy noc tak też kiedyś Canarinhos muszą pokazać kto gra najpiękniej w piłkę i zdobywa najpiękniejsze bramki . Dobrym momentem będzie dzisiejszy spotkanie z drużyna z która to już raz rozpoczynała turniej w 1999r i zakończyło się pogromem 7-0, po Wenezueli raczej nie można się spodziewać zbyt wiele to Brazylijczycy będą nadawać ton spotkaniu. Jak na turnieju bywa są niespodzianki jedna już była remis gospodarzy z teoretycznie najsłabsza drużyna całego turnieju, drugiej niespodzianki się nie spodziewam Brazylijczycy zapewne oglądali mecz otwarcia dlatego też będą skoncentrowani na 100% i wygrają kilkoma bramkami.
Ostatnie 5 spotkań Brazylii:
Wed 17/11/10 TOW Argentyna 1 - 0 Brazylia
Wed 09/02/11 TOW Francja 1 - 0 Brazylia
Sun 27/03/11 TOW Brazylia 2 - 0 Szkocja
Sat 04/06/11 TOW Brazylia 0 - 0 Holandia
Wed 08/06/11 TOW Brazylia 1 - 0 Rumunia

Ostatnie 5 spotkań Wenezueli
Thu 17/03/11 TOW Argentyna 4 - 1 Wenezuela
Sat 26/03/11 TOW Jamajka 0 - 2 Wenezuela
Wed 30/03/11 TOW Meksyk 1 - 1 Wenezuela
Thu 02/06/11 TOW Gwatemala 0 - 2 Wenezuela
Tue 07/06/11 TOW Wenezuela 0 - 3 Hiszpania
Suma goli: Powyżej 2.5 @ 1.57 Bet365 ⛔ ????
1. połowa - Gole: Powyżej 1.5 @ 2.10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 35

krasny2

Użytkownik
Ekwador - Paragwaj 0-0
zwycięstwo Paragwaju ⛔
kurs 2,00
&quot;Takiego gracza z pewnością Paragwaj nie ma, a nawet na mundialu, na którym wyszedł z grupy, zespół Paragwaju zdecydowanie nie zachwycił, wręcz grał słabe mecze i korzystał bardziej z kiepskiej gry rywali, niż ze swych atutów&quot;
Tu się nie zgodzę grać można pięknie i dostawać baty. Paragwaj gra skutecznie a na mundialu bój z Hiszpanią i zmarnowany karny. To był świetny mecz.
Kursy są takie a nie inne z kilku względów Paragwaj miał czas na przygotowanie się, grał sporo towarzysko z niezłymi ekipami Argentyną, Chile czy Rumunią. Mecze rozgrywał u siebie więc dla grajków z Europy, którzy mieli okazje się przyzwyczaić do pogody i wysokości. Natomiast Ekwador przed przygotowaniami wyjechał do Nowego Yorku i Toronto na mecze, a później w czasie kiedy Paragwaj przygotowywał się grając towarzysko oni grali w swojej lidze. Dochodzi też fakt, że Paragwaj graniczy z Argentyną, więc ich sympatyków musi być więcej na trybunach. Ogólnie to boje się remisu bo Ekwador wszystko remisuje, ale gram na zwycięstwo bo kursy drgnęły ku górze i są przyzwoite.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Typy na dziś​



vs



⚽Paragwaj - Ekwador 23.30
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5
Kurs 1.65✅
0-0
Stawka 100j
Wygrana 165j
✅65j




Przed nami drugie spotkanie w grupie B. Bez wątpienia możemy być świadkami ciekawego widowiska, w którym Paragwaj zmierzy się z Ekwadorem. Obie ekipy mają potencjał, stąd emocji zabraknąć nie powinno.

Paragwaj to jedna z najmocniejszych drużyn w Ameryce Południowej. Dość powiedzieć, że występowała na poprzednich czterech Mundialach, a na boiskach RPA doszła do ćwierćfinału, gdzie po dobrym meczu uległa mistrzom świata – Hiszpanom. Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w tym kraju, stąd możemy być pewni, że reprezentacja będzie walczyła o korzystny wynik i jej celem jest nawet końcowy sukces. Sporym atutem tej ekipy jest bez wątpienia trener - Gerardo Martino. Święcił on spore triumfy z zespołami klubowymi, a przed rokiem dotarła właśnie z Paragwajem do najlepszej ósemki na świecie.

Kadra Paragwaju nie ma szczególnie wielu gwiazd. Jest jednak kilku zawodników, którzy powinni odegrać kluczową rolę. Na pewno oczy zwrócone będą na doświadczonego i uznanego Roque Santa Cruza. W ataku pewne miejsce ma także mistrz Niemiec - Lucas Barrios. Warto wspomnieć jeszcze o broniącym dostępu do bramki kapitanie drużyny Justo Villarze, a także zawodnicy Sunderlandu - Cristianie Riverosie. Mimo tego, iż pozostali gracze nie do końca się znani europejskim kibicom, to jednak jest to silna, dobra technicznie i odpowiedniego przygotowana drużyna, której atutem jest bez wątpienia doświadczenie. W meczach kontrolnych grali rożnie, między innymi przegrali z Meksykiem 1:3, ale pokonali USA 1:0 oraz Rumunów 2:0.

Ekwador to drużyna, która zawsze w składzie ma kilku ciekawych zawodników, jednak nie potrafi przełożyć tego na osiągane rezultaty. O ile na własnym trudnym terenie jest groźna, o tyle na boiskach neutralnych z reguły notuje spore wpadki. Dość powiedzieć, że od osiemnastu lat nie potrafi wyjść z grupy na Copa America. Po ostatnich niepowodzeniach kadrę przejął Reinaldo Rueda. Pokładane są w nim spore nadzieje, choć wyniki spotkań kontrolnych optymizmem nie napawają. Ma on jednak bardzo silną pozycję w kraju, szczególnie że murem stoi za nim ekwadorski związek.

Tradycyjnie w składzie tej ekipy są ciekawi gracze. Numerem jeden, największą gwiazdą jest oczywiście grający w MU Antonio Valencia. Wprawdzie w poprzednim sezonie ze względu na kontuzje nie grał zbyt wiele, to jednak w nim pokładane są największe nadzieje i jest to ten zawodnik, który na siebie ma wziąć ciężar gry. Interesującym zawodnikiem jest gracz Levante - Felipe Caicedo, który na hiszpańskich boiskach prezentował niezłą formę. Poza tą dwójką, większość reprezentantów jest w lig południowoamerykańskich.

Ostatnie pojedynki Ekwadoru nie były najlepsze. Po serii rzutów karnych pokonał Honduras, wcześniej przegrał z Kolumbią (0:2), zremisował z Peru. Największym sukcesem ostatnich miesięcy był remis z Argentyną (2:2). Bez wątpienia jest to ciekawa ekipa, której głównym celem jest wyjście z grupy.

Powszechnie przyjmuje się, że obie te ekipy będą walczyły o drugie, premiowane awansem miejsce. W tym kontekście pierwszy mecz jest niezwykle istotny i może okazać się decydujący. Mocniejszy skład mają Paragwajczycy, za nimi przemawia również doświadczenie. Niemniej jednak to może być wyrównane spotkanie.

Garść statystyk h2h obu ekip. W ostatnich 6 meczach obu ekip Paragwaj wygrywał 2 razy natomiast Ekwador 3 razy w 1-dnym meczu padł remis. Over był w 3 meczach i w 3 under. Tylko 1 z tych 6sciu meczy odbył się na turnieju Copa America było to w 97 roku wówczas Ekwador wygrał 2-0 pozostałe mecze były eliminacjami a 1 mecz był towarzyski.

Jak widać statystyki nie wskazują faworyta chociaż takim musi być Paragwaj. Wynik może paść w każdą ze stron ja nie ryzykował bym grania na 1x2 lepiej poszukać czegoś z bramkami ja wybieram Under a to dlatego że jak już wspominałem między tymi drożynami ma się rozstrzygnąć awans. Jest to pierwszy mecz obu ekip na tym turnieju nie muszę chyba wspominać jak ważne jest żeby pierwszy mecz był dobry najważniejsze to żeby nie przegrać z takim założeniem powinny wyjść obie ekipy tu nikt nie powinien i nie może się otworzyć to jest turniej dlatego nie spodziewam się tu znaczącej liczby bramek.




Osobiście jeśli ktoś się zastanawia nad dzisiejszymi meczami Copy to odradzam grania na Canarinios to jest i będzie masówka nie ma co się napalać na jakiś niewiarygodny hendicap czy coś takiego lepiej odpuścić ten mecz ( No i wykrakałem) ✅ Argentyna już pokazała że o niespodziankę nie trudno. Paragwaj można ryzykować ale to też nie przekonujący typ kurs dosyć dobry ale ja osobiście sobie daruje bo to powinien być mecz walki z mała ilością goli.


Zauważyłem u kolegi wyżej typ na to że Pato strzeli i ja osobiście odradzam ten bet ponieważ Pato w ostatnim meczu ligowym we Włoszech nabawił się urazu barku długo się leczył nie było wiadomo czy będzie grał niedawno usłyszeliśmy że może grać. Własnie przez ten uraz odradzam nie wiadomo jak będzie grał po kontuzji może trochę odpuszczać oszczędzać bark może mieć taką psychiczną blokadę jaką miał w Milanie przez prawie cały sezon gdy miał kontuzje wracał i znów miał kontuzje było głośno własnie o tym że to sprawa psychiki i to może być po części prawda. Dodam jeszcze że scenariusz meczu jaki wszyscy w większość przewidują to taki że Brazylia szybko strzela i kontroluje mecz i właśnie jak szybko strzeli to trener może dać odpocząć właśnie Pato weźmy to pod uwagę. To moje osobiste zdanie wiadomo nie musi się sprawdzić tylko podaje inny punkt myślenia.✅


No i Pato nie strzelił ale oddać trzeba że zagrał całkiem nieźle pierwszą polówkę w drogiej nie widoczny Neymar też miał 1 setkę tak po za tym to za bardzo czarował mało z tego wynikało.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Brazylia - Wenezuela
Już dziś o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie na inaugurację grupy B Copa America 2011 , faworyt Brazylia zagra z Wenezuelą.
Brazylia jak zwykle jest uznawana za faworyta całej imprezy , drugi faworyt Argentyna zawiódł na całej linii w pierwszym spotkaniu , Canarinhos będą dziś chcieli pokazać że są w lepszej formie od Albicelestes i dobrze wejść w turniej , czy im się to uda? faworyt nie jest bardzo wymagający ale na pewno łatwo się nie podda.
Pierwsze mecze turnieju pokazały że drużyny raczej wolno wchodzą w mecz , w spotkaniu Argentyny z Boliwią w pierwszych 45 minutach mieliśmy 0 bramek , w drugim spotkaniu grupy A po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik 1:0 dla Kolumbii , lecz warto zauważyć że również było to prowadzenie szczęśliwe bo wywalczone w ostatnich minutach pierwszej części gry. Na początku spotkania prawdopodobnie obie drużyny będą badać swoje siły , nie sądzę aby Brazylia ruszyła do jakiś szturmowych ataków , a Wenezuela na pewno będzie w tym meczu nastawiona na obronę (ewentualnie zmieni się to po pierwszej straconej bramce) . Dlatego typem godnym uwagi jest Under 1.5 gola do przerwy , kurs jaki oferują nam bukmacherzy na to zdarzenie jest godny uwagi , mianowicie 1.70.
Typy:
Under 1.5 g. I połowa (1.70) ✅ izzi :cool:
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Faktycznie ciężko coś w pierwszym meczu przewidzieć Brazylia zdecydowany faworyt, cytat z oficjalnej strony turnieju.
Curiosities of Confrontation:
- This confrontation has happened 20 times, with 18 wins for Brazil, one victory of Venezuela and a tie. Brazil has scored 82 goals, Venezuela six.
- For the Copa America, were 5matches, with 5 wins for Brazil. Brazil scored 25 times and Venezuela scored just one goal.
...
- The average goals of this confrontation is 4.4 goals / match.
Ale słabo rozpoczynała ostatnie wielkie turnieje MŚ i CA do tego pierwsze mecze zawiodły ale to mistrzostwa Ameryki Południowej muszą tam padać bramki, a kto ma je strzelać jak nie brazylia w meczu z Wenezuela dlatego ja jeszcze raz spróbuje zagrać.
03/07 21:00 Brazylia vs. Wenezuela
Typ: Gole w 1 połowie powyżej 1,5⛔
Kurs: 2,10 (Bet365)

 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Spotkanie:Chile-Meksyk
Typ:Chile wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:2,40
Gamebookers

Pierwsze spotkanie w grupie C na Copa America. Spotkanie to odbędzie się w nocy z poniedziałku na wtorek. Jeden z faworytów (oprócz Argentyny i Brazylii), Chile zmierzy się z targanym kłopotami Meksykiem. Chile po bardzo dobrym występie na Mistrzostwach Świata w RPA z wielkimi nadziejami przystępuje do kolejnej wielkiej imprezy. Z pewnością większość zawodników chilijskich jest od tego czasu dużo bardziej doświadczona i po świetnym sezonie ligowym. Po wodzą Claudio Borghiego Chile rozegrało wiele spotkań towarzyskich, w których ich dyspozycja była bardzo wysoka. Od ośmiu potyczek są niepokonani, a mierzyli się m.in. z takimi reprezentacjami jak Portugalia (1:1), Urugwaj (2:0) czy USA (1:1). Największą gwiazdą tej ekipy jest z pewnością jeszcze gracz Udinese (blisko przejścia do Barcelony za ponad 30 milionów euro) Alexis Sanchez. Jest to zawodnik, który w pojedynkę potrafi rozstrzygnąć losy spotkania, więc nie dziwi wielkie zainteresowanie jego osobą takiego klubu jak Barcelona. Jednak oprócz Sancheza jest jeszcze wielu graczy jak np: Isla, Vidal czy Suazo, którzy sprawiają, że zespół ten jest tak dobrze zorganizowany i niebezpieczny dla najlepszych. Natomiast Meksyk przyjechał podobnie jak Kostaryka na ten turniej z zawodnikami do 23 lat. Dodatkowo ośmiu z nich za aferę z prostytutkami zostało wykluczonych z kadry. Kolejnych czterech zostało przyłapanych na dopingu i także nie zagrają. Zastąpiło ich wielu niedoświadczonych na arenie międzynarodowej zawodników. Wiele pokazało spotkanie z Wenezuelą przed Copa Amercia, kiedy to przegrali 0:3 i prezentowali się bardzo kiepsko. Dla Chile będzie to idealny przeciwnik, aby udanie rozpocząć turniej od zwycięstwa.




Przypuszczalne składy:
Chile:
Bravo - Contreras, Jara, Ponce, Estrada - Fernandez, Medel, Valvidia, Vidal - Suazo, Sanchez.
Meksyk:
Sanchez - Alvarez, Reyes, Ponce, Reynoso - De Buen, Gallardo, Orrantia, Enriquez - Davila, Pulido.
 
ak23 2

ak23

Użytkownik
No to Brazylia załatwiła kupony... Sądzę, że nie tylko mnie... Coś tegoroczna Copa America pod względem bramek padaka... Miejmy nadzieję, że się rozkręcą. Może już o 23.30 Paragwaj strzeli. Apropo jeszcze Brazylii to jest jeden plus, miejmy nadzieję, że to był ostatni mecz na tym turnieju gdzie Canarinhos nic nie strzelają
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Pff... coś wielkie marki jak na razie zawodzą i to na całej linii... Meczu Brazylii nie oglądałem ale nie skompromitowała się jak Argentyna bo gola nie stracili. Tak przeglądam sobie statystyki właśnie na livesports i widzę że to musiał być bardzo nudny mecz...
6 strzałów na bramkę z czego 3 celne?? Tak się nie robi panie Pato, Robinho czy tak mocno wychwalany Neymarze. Niewiele gorzej pod tym względem Wenezuela. Niby Canarinhos posiadanie piłki 61% ale na nic się to zdało skoro goli nie ma.
Szykuje się powtórka z RPA, tam w I kolejce grupowej chyba w żadnym meczu nie było over 2.5. Może to jest sposób na CA? Pojutrze Chile i Meksyk oraz Urugwaj Peru.
Co do tego drugiego meczu to Urusi powinni spokojnie wygrać, Peru gra bez swoich dwóch największych gwiazd a Urugwaj swoim najmocniejszym składem powinni wyjść.
Ciekawie może być w meczyku Chile z Meksykiem. Gdyby Meksyk miał skład taki jak na Gold Cup to mogliby powalczyć o półfinał nawet. Jednak jak wiemy temperament w gaciach młodych Meksykaninów spowodował to że 8 graczy ma absencje w kadrze... Nie ma Hernandeza, jest za to Giovanni dos Santos. Jak to wyjdzie, nie wiem. Sanchez może coś strzeli i Chile wygra. Ja jednak podejrzewam taki rezultat jak Argentyny i Brazylii, ew. 1 bramkowe zwycięstwo Chile,
pozdrawiam
 
S 0

slaweczek

Użytkownik
Brazylia zagrała kolejny bardzo słaby mecz.
Po meczu narzekali na fatalna murawę boiska i na sędziego,który nie podyktował dwóch jedenastek.
Widać że Wenezuela ma świetnego trenera taktyka, to już drugi remis z Brazylia a i wygrał z nia w 2008 roku 2-0
 
S 0

sienek

Użytkownik
No to Brazylia załatwiła kupony... Sądzę, że nie tylko mnie... Coś tegoroczna Copa America pod względem bramek padaka... Miejmy nadzieję, że się rozkręcą. Może już o 23.30 Paragwaj strzeli. Apropo jeszcze Brazylii to jest jeden plus, miejmy nadzieję, że to był ostatni mecz na tym turnieju gdzie Canarinhos nic nie strzelają
Przecież to właśnie należy sie cieszyć nie rozpaczać. Można kosić niezłą kasę dzieki temu, stawiając na brak goli do połowy. Ja w ten sam sposób zarobiłem na MŚ 2010 ponad 7k ;]
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Jeśli chodzi o Brazylie to ja przeczuwałem że coś może nie wypalić ostrzegałem żeby się nie napalać no i tak właśnie było 0-0. Ludzie pomoczyli takie mecze się unika to każdy powinien wiedzieć chyba że ktoś poszuka niespodzianki jakiejś a można było kupę kasy zarobić np. na hendim. Ale wiadomo łatwo mówić po meczu:grin:


Dziś dwa arcy ciekawe mecze można wybrać sporo ciekawych typów na nie ja mam w głowie już swoje. Podam potem.


Kolega wyżej pisze o pewnym zw Chile to ja to skomentuje tak Kolumbia też miała wygrać pewnie grała ponad połowe w przewadze i nic z tego nie wyszło to turniej a w turniejach raczej nie ma co liczyć na pogromy nawet jak przeciwnik jest słaby albo jak tu nie w pełni składu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
BRAZYLIA - WENEZUELA 0:0 (0:0)​
Kolejna niespodzianka podczas tegorocznego Copa America. Brazylia nie dała rady nawet Wenezuelczykom! Ich gra była taka jak się spodziewałem, nudna, wolna, bez błysku. Pisałem o tym -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f21/copa-america-2011-01-24-lipca-2011r-argentina-60256-3.html#post2295472
Zaczęło się od zawodu... chodzi oczywiście o TVP Sport. Woleli tramsitować żużel niż mecz Brazylii! Czyli w ich wykonaniu standardowo po macoszemu traktują widza. I znowu zacznę od krytyki Wołka. Niby ekspert, a naprawde brakuje mu wiedzy podstawowej. Lucasa przypisał, że gra w ... Santosie! I przypisal mu nawet triumf w Copa Libertadores. Nie ma co, jak na największego eksperta w Polsce o latino to nieźle :p A Szpaku mu tylko przytakiwał hehe. No, ale dzisiaj to czeka nas męka. Mecz komentowac ma Jońca czyli uśniemy chyba...
Sam mecz poza kilkoma sytuacjami nie zachwycił, W poprzeczke rzekomo trafił Pato, ale tego nie widzieliśmy bo był żużel... Potem sytuacja po strzale Robinho gdzie obrońca rozpaczliwym rzutem wybił piłkę barkiem zmierzającą do bramki. To dwie najbardziej klarowne okazje. Trochę mało jak na tak wielkiego faworyta. Neymar kilka dryblingów, które za wiele zespołowi nie dały. Wenezuela dobrze zorganizowana, ale nie zamurowali się na własnej połowie tylko pressingiem wychodzili do Canarinhos. Okazji tak dobrych nie mieli, ale grali mądrze i momentami długo utrzymywali się przy piłce.
Brasil : Julio César; Dani Alves, Lucio, Thiago Silva, André Santos; Lucas Leiva, Ramires (Elano 75&#39;), Ganso; Robinho (Fred, 65&#39;), Alexandre Pato (Lucas Moura, 75&#39;), Neymar.
Venezuela : Renny Vega; Roberto Rosales, Oswaldo Vizcarrondo, Grenddy Perozo, Gabriel Cichero; Franklin Lucena, Tomás Rincón, Juan Arango, César González (Giácomo Di Giorgi, 86&#39;); Nicolás Fedor (Giancarlo Maldonado, 78&#39;), Salomón Rondón (Alejandro Moreno, 65&#39;)

----------------------------------------
EKWADOR - PARAGWAJ 0:0 (0:0)​

Kolejny mecz z małą ilością bramek, ale patrząc na poprzednie starcia podczas Copa America to starcie Paragwaju z Ekwadorem było bodaj najlepsze chociaż ciężko tak mówić o tym meczu także. Paragwaj zaczął dobrze, pierwsze minuty należały do nich. W 12min Marcelo Estigarribia zrobi świenty rajd i wyłożył piłke do Barretto, ale jego strzał z trudem wybronił bramkarz! Akcja doprawdy świetna. Właśnie wtedy skrzydłowy Estigarribia pokazał, że trzeba na niego uważać. W dalszej fazie meczu również przeprowadził kilka dobrych rajdów. Później była okazje Riverosa i Barriosa, ale bramkarz także świetnie bronił. Jednak rajd meczu przeprowadził Chucho Benitez, pięknie wszedł między obrońców, zakładając przy tym dziurę jednemu z nich i wychodząc sam na sam, jednak Villar zdołał nogą zachaczyć piłkę i strzału nie było, ale okazja stuprocentowa!
Zawiódł z pewnosćią Antonio Valencia, który nic ciekawego nie pokazał i został zdjęty w przerwie. Po przewie były jeszcze sytuacje, m.in strzaly Valdeza i uderzenie Santa Cruza. Paragwaj wg mnie prezentował się lepiej, ale bramki nie padły. Ogólnie remis można uznać za sprawiedliwy.

Paraguay : Justo Villar, Iván Piris, Paulo Da Silva, Darío Verón, Aureliano Torres, Edgar Barreto (Enrique Vera, 38&#39;), Néstor Ortigoza, Christian Riveros, Marcelo Estigarribia, Roque Santa Cruz (Pablo Zeballos, 83&#39;), Lucas Barrios (Nelson Haedo Valdez, 73&#39;). DT. Gerardo Martino.
Ecuador : Marcelo Elizaga, Néicer Reasco, Norberto Araujo, Fricson Erazo, Walter Ayoví, Segundo Castillo, Cristian Noboa, Antonio Valencia (Michael Arroyo, 46&#39;), Edison Méndez (David Quiroz, 82&#39;), Christian Benítez, Felipe Caicedo

Zaraz dodam coś o dzisiejszych meczahc ...​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Na otwarcie grupy C zmierzą się ze sobą Urugwaj i Peru. Rzecz jasna faworytem tego meczu są Urusi, którzy o głowę przewyższają swoich najbliższych rywali, jeśli idzie o potencjał kadrowy.
Taki skład jaki posiada trener Oscar Tabarez to bajka. Oczywiście chodzi o siłę ofensywną. Cavani, Forlan czy Suarez to gracze uznani w całej Europie i na świecie. Na ławce jest młody utalentowany Abel Hernadez z Palermo. Nie wiem po co jest Loco Abreu ale to już inna bajka. Ciekawe jak poradzi sobie w bramce Fernando Muslera, którego pamiętam mocno z Mundialu 2010 i wtedy robił sporo prostych błędów. Z tego co słyszałem to miał udany sezon w Lazio więc może i teraz będzie silnym punktem drużyny. Obrona też nieźle wygląda, a najgorzej według mnie ma się w pomocy. Fakt, że Lodeiro, Arevalo Rios czy Perez to gracze dobrzy ale jednak w porównaniu do pomocy Argentyny czy Brazylii jednak wyglądają bardzo blado. Z drugiej strony mamy Peru, które jest zaliczane do najsłabszych ekip tego turnieju. Gdyby byli tacy gracze jak Claudio Pizzaro, Jefferson Farfan czy Reimond Manco to siła ofensywna, a co za tym idzie i cały zespół byłby o wiele mocniejszy i mieliby szanse na przynajmniej to 3 miejsce w grupie i awans do 1/4 finału. Jednak w takiej sytuacji moim zdaniem ich szanse na awans są praktycznie bliskie zera... Co do ostatnich meczów przed CA to obie drużyny trochę inaczej się spisywały. W tym roku jedni i drudzy rozegrali po 5 meczów. Urugwaj miał za rywali Holandię, Niemcy czy Irlandię więc ekipy całkiem mocne. I w tych 5 meczach wygrali 2 mecze, zanotowali 1 remis i dwukrotnie przegrali. Co ciekawe z udziałem Urusów pada dużo goli i na to też trzeba liczyć jeśli mamy do czynienia z takim atakiem. Z kolei Peruwiańczycy wygrali 2 mecze z Panamą i Senegalem, a poza tym zremisowali 3 z Czechami, Japonią i Ekwadorem po 0:0. Jak więc widać Peru raczej od goli stroni ale dzisiaj chyba będą musieli coś postrzelać by mieć jakiekolwiek szanse na punkty. A strzelec jest jeden tam właściwie czyli Jose Paolo Guerrero. Do tego na ławce ma zacząć mecz Juan Vargas, który wraca po kontuzji.
Podsumowując spodziewam się mecz, który spokojnie wygra Urugwaj, a przy okazji wpadnie kilka goli.
Urugwaj:
Fernando Muslera; Maximiliano Pereira, Diego Lugano, Mauricio Victorino, Martín Cáceres; Diego Pérez, Egidio Arevalo Ríos, Nicolás Lodeiro; Edinson Cavani, Diego Forlán y Luis Suárez
Peru:
Fernandez; Revoredo, Acasiete, Rodriguez, Vilchez; Advincula, Balbin, Cruzado, Yotun; Michael Guevara; Guerrero
Moje typy:
Urugwaj @ 1,40 SB⛔1:1

Urugwaj(-1) @ 2,20⛔
Urugwaj over 1,5 @ 1,666⛔
Over 2,5 @ 2,05
⛔

VS

W drugim spotkaniu tej grupy zmierzą się Chile i Meksyk. Niby wydawać by się mogło, że zapowiada nam się wyrównane spotkanie, w którym to piłkarze z Ameryki Łacińskiej będą faworytami. Jednak jest inaczej ze względu na kilka czynników, które tutaj opiszę.
Chilijczycy to jedna z tych drużyn, które mają walczyć o medale na tej imprezie. Nie są to puste zapowiedzi, gdyż w składzie posiadają takich graczy jak choćby Alexis Sanchez, Humberto &quot;Chupete&quot; Suazo czy Matias Fernandez. Taka siła ognia to naprawdę klucz do ich sukcesu, gdyż La Roja to reprezentacja, która uwielbia atakować, o czym z resztą przekonaliśmy się na ubiegłorocznym Mundialu w RPA, gdzie Chile oglądało się z niekłamaną przyjemnością. Poza świetną linią ofensywną posiadają jeszcze wielu mocnych graczy jak choćby Mauricio Isla z Udinese czy Gary Medel z Sevilli, albo jeszcze jest Arturo Vidal z Bayeru. Tylko obrona wygląda jakoś tak nie pewnie, co we wspomnianym Mundialu dało się odczuć jako najsłabsza formacja. Co do bramkarza to raczej problemów być nie powinno, bo Claudio Bravo to uznany golkiper, a jak nie on to Miguel Pinto również sobie poradzi. Jeśli idzie o sparingi tegoroczne to w 5 meczach odnieśli 2 zwycięstwa nad Kolumbią i Estonią oraz zremisowali z USA, Portugalią i Paragwajem. Tak więc wyniki co najmniej przyzwoite. Ciekawe tylko jak w poważnym turnieju pokaże się drużyna dowodzona przez Claudio Borghiego. Liczę, że pokażę się to obliczę, gdy trenował Argentinos Juniors, z którym zdobył mistrzostwo Argentyny.
Na przeciw nich staję Meksyk, który dopiero nie dawno zdobył przecież Gold Cup CONCACAF. Jednak na Copa America trener Jose Manuel de la Torre zabrał kompletnie inną grupę zawodników. Tylko 13 zawodników spośród 23 zagrało w kadrze dorosłej co najmniej jeden mecz. Tak więc dla większości to będzie debiut. A żeby jeszcze pokazać, że są to rezerwy to tylko 2 graczy rozegrało przynajmniej 10 meczów. Również wiekowo to mamy mnóstwo młodych graczy. Największą gwiazdą tej reprezentacji będzie nie wątpliwie Giovanni Dos Santos, który niegdyś grał w Barcelonie. Po nim najbardziej znanym graczem jest Paulo Aguilar z Americi. Również z tego stołecznego klubu jest młody Diego Reyes. Wielu graczy szczerze powiedziawszy nawet nie znam, gdyż na lidze Meksykańskiej się mało znam i kojarze tylko tych najlepszych. Przed samym Copa America Meksykanie zagrali dwa mecze towarzyskie w tym składzie. Remis i zwycięstwo w starciach z Kolumbią i Ekwadorem to wyniki niezłe ale tutaj mają mocniejszego rywala, a i stawka większa więc ciężko będzie o jakiekolwiek punkty.
Podsumowując spodziewam się kolejnego dobrego meczu tej nocy i zwycięstwa Chilijczyków, którzy w tych okolicznościach wydają się być murowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu.
Chile:
Bravo; Contreras, Ponce, Jara; Isla, Medel, Vidal, Beausejour, Matías Fernández; Alexis y Suazo

Meksyk:

Michel; Aguilar, Araujo, Reynoso, Mier, Chávez; Aquino, Reyes, Enríquez, Giovani; Márquez Lugo
Moje typy:
Chile @ 1,65 SB✅2:1

Chile over 1,5 @ 1,95✅
Over 2,5 @ 2,10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
CHILE - MEKSYK
Typ : Chile @ 1,66 bet365✅2:1
Chile asian -1 @ 2,25 bet365▶ZWROT
Kursy wyjątkowo wzrosły na Chilijczyków. Oglądając &quot;popisy&quot; w poprzednich meczach uważam, że Chile jest tym zespołem, który może jako pierwszy pokazać kawałek dobrej piłki i co ważne ładnej dla oka. Tak przynajmniej prezentowali się na MŚ w RPA. W składzei za wiele zmian nie ma od tamtego turnieju. Zmienił się tylko trener. Potencjał drzemie ogromny w zespole Chile. Sanchez będzie kąsał po prawej stronie, Matias Fernandez może uderzyć z dystansu czy odegrać na klepe, zagrać prostopadłą piłkę do Suazo. Wszystkie atuty widzę po stronie Chile.
Meksyk skład rezerwowy. Jedynie Giovanni Dos Santos znany szerszej publiczności. Reszta to młodzieżowcy. W dodatku nie ma tych, którzy mieli być bo cześć została zawieszona przed turniejem za epizod z prostytutkami. Owszem młodzież Meksyku jest bardzo zdolna w ostatnich latach, ale i tak mam większe przekonanie do Chilijczyków w dniu dzisiejszym, że jako pierwsi pokażą kawałek dobrej piłki.

CHILE
: Bravo - Isla, Medel, Ponce,Vidal- Jara, Contreras- Sanchez, Fernandez, Beseajour - Suazo
MEKSYK : Michel - Chavez, Reynoso, Mier, Aquino - Araujo, Aguilar, Reyes, Enriquez - Giovanni Dos Santos - Marquez
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Typy na dziś​




vs

⚽Urugwaj-Peru 00.15
Dodatkowy Hendicap Azjatycki
Peru +1.5
Kurs 1.55
1-1
Stawka 100j
Wygrana 155j
✅55j​


Przed nami pierwszy pojedynek w grupie C. W opinii ekspertów powszechnie panuje przekonanie, że Urugwaj ma największe szanse na zajęcie pierwszego miejsca. I wypada się zgodzić, wszak zespół Oscara Tabareza zajął czwarte miejsce na ostatnim Mundialu.

Urugwaj to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Ameryce Południowej, wraz z Argentyną jest rekordzistą pod względem liczby wygranych turniejów Copa America. Oba zespoły najcenniejsze trofeum w regionie zdobywały po czternaście razy. La Celeste Olímpica po raz ostatni triumfowali w 1995 roku, zaś dziewięć lat później zajęli trzecie miejsce.

Największe gwiazdy Urugwaju to Luis Suaraz z Liverpoolu, Diego Forlan z Atletico Madryt oraz Edinson Cavani z włoskiego Napoli. Wspominane trio będzie tworzyć linię napadu w preferowanym przez selekcjonera ustawieniu 4-3-3. W pomocy prym będą wieść Diego Perez (Bologna) i Walter Gargano (Napoli). O zabezpieczenie defensywy zadbają Diego Lugano (Fenerbahce), Martin Caceres (Sewilla) oraz Diego Godin (Atletico Madryt).

Oczekiwania względem Urugwaju są bardzo wysokie. Kibice po cichu liczą, że ich pupilom uda się w pokonanym polu pozostawić dwóch największych faworytów – Argentynę i Brazylię – i sięgnąć po piętnasty laur.

Mimo, iż tradycje piłkarskie Peru są długie, to jednak reprezentacja tego kraju w ostatnim okresie ustabilizowała swoją pozycję jako outsider. La Rojiblanca eliminacje na Mistrzostwa Świata 2010 zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli, zdobywając ledwie trzynaście punktów w osiemnastu spotkaniach. Peru najlepsze lata ma już za sobą, teraz jedynie odcina kupony od przebrzmiałej chwały, która w przeszłości pozwoliła na dwukrotne wygranie Copa America (1939, 1975) i czterokrotne zajęcie trzecie lokaty (1927, 1935, 1949, 1955).

Chociaż w czterech ostatnich turniejach Peru dochodziło aż do ćwierćfinałów to w tegorocznej edycji nie daje się im większych szans na powodzenie. Wszystko przez to, że kontuzji nabawiły się dwie największe gwiazdy Claudio Pizarro i Jefferson Farfan, którzy na co dzień występują w niemieckiej Bundeslidze.

Tak więc ciężar zdobywania bramek spoczął na barkach Paulo Guerrero z HSV oraz trzech innych młodych napastnikach, nie mających większego doświadczenia w zawodach tej rangi. Fatalna skuteczność była w dużej mierze główną przyczyną kompromitacji Peru w ostatnich latach, zanosi się zatem na to, że trend ten zostanie utrzymany. W związku z tym już samo wyjście z grupy dla tego zespołu będzie wielkim sukcesem.

Garść statystyk h2h obu ekip. Obie ekipy spotkały się ze sobą 8 razy z czego zaledwie 2 razy wygrał Urugwaj w tym raz na MŚ ale był to rok 1930 a więc czasy prehistoryczne i raz bardzo wysoko bo 6-0 w kwalifikacjach do MŚ w RPA było to w 2008 roku. Peru natomiast wygrało w 6 meczach ostatni raz w kwalifikacjach do MŚ w RPA padł wynik 1-0 dla Peru był to rok 2009. Jak widać w statystykach przewagę ma Peru ale jak pisałem wcześniej to już nie ta sama ekipa co przed laty teraz to Urugwaj jest jedną z najsilniejszych ekip w Ameryce Południowej.

Urugwaj zdobył 4 miejsce na MŚ w RPA ale miał przy tym ogromne szczęście już nie będę wspominał o tym że miał prostą drogę do małego finału jak i o tym że mecz z Ghaną powinien przegrać. Na dodatek wygrał zaledwie 3 mecze z 7. Nie liczę zw po rzutach karnych i to z ekipami raczej słabymi RPA, Korea no i Meksyk drożyna średnia. Dlatego nie ma tutaj co pisać o niewiarygodnym wyczynie Urugwaju bo było w tym dozo szczęścia wspomnieć też trzeba że Celestes dostali się mundial po barażach a 4 lata wcześniej również w barażach odpadli o ile dobrze pamiętam był to mecz z Australią.

Spodziewam się meczu podobnego do wczorajszego Brazylii czyli ataki Urugwaju i kontry Peru innego scenariusza sobie nie mogę wyobrazić bo drożyna lepsza technicznie musi mieć przewagę. Mecz na pewno będzie obfitował w walkę do końca Peru nie odpuści nie przyjechało po to żeby dostać po plecach i ze spuszczoną głową wrócić do kraju.

Moim zdaniem mecz rozstrzygnie się jedną bramką Urugwaj jeśli wygra to nie więcej niż 2ma golami ale czy wygra??? To wcale nie jest pewne. Ja liczę na wynik oscylujący wokół remisu jest to prawdopodobne stąd mój typ.




vs

⚽Chile - Meksyk 2.45
X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry:
otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: X
Kurs 1.55✅⛔
2-1
Stawka 100j
Wygrana 155j
✅⛔100j​


O tym typie 2 zdania. Ciekawy typ wpadł mi w oko odrazu. Problemy kadrowe Meksyku znamy są ogromne po zawieszeniach jak by nie one to była by grupa śmierci najśilniejsza w Copa od lat. Tak teraz raczej faworyci grupy to Celestes i Chile. Dlaczego typ ciekawy otóż dlatego że Meksyk może pokosić się o 1 punkt mimo osłabień chociaż raczej to mało prawdopodobne jeśli się spojrzy na sile ekip w tym momencie w tym składzie niewątpliwie lepsze jest Chile ale wcale to nie oznacza że Meksykanie nie powalczą o korzystny wynik. Remis może paść są na to spore szanse ponieważ Chile wcale nie musi pokazać od pierwszego meczu jak jest groźne nie musi od razu odpalić ja liczę na to że nie odpalą jeszcze w tym meczu a nawet gdyby wygrali jest zwrot tak więc dlatego typ wydaję się do ugryzienia kurs zachęca. Dodam tylko że w 7 meczach obu ekip tylko w 2 drożyna zwycięska wygrywała 2 golami i więcej a to właśnie pokazuje że mecze między tymi ekipami są wyrównane. Ja spodziewam się dziś szybkiej bardzo szybkiej gry Chile i obrony rozpaczliwej Meksyku a nóż obronią 1 punkt. Warto spróbować.






Panowie dajcie sobie spokój z graniem na Chile i Urugwaj w szczególności jakieś hendi na minus faworyt. Odpuście overy tu ja raczej widzę undery bardziej pewne. Wy chyba nie wiecie co obstawiacie to jest turniej tu każdy walczy do upadłego do ostatniej piłki to jest zupełnie inne granie to jest reprezentacja. Tu nikt tanio skóry nie sprzeda nie ma faworytów a kurs jak jest niższy niż 1.70 na zw jakiejś drożyny jest nieopłacalny w tym turnieju. Na turniejach rzadko się zdarza żeby jakaś drożyna wygrywała więcej niż 1-dnym golem. Przynajmniej ostatnio kiedy futbol się wyrównał wystarczy patrzeć na MŚ w RPA.



DawidBarca fajny typ też nad tym myślę tyle że ja bardziej myślałem o tym żeby zagrać że Urugwaj nie strzeli do przerwy ale to trochę ryzykowne ale warte grania kurs świetny ok 2.20 ja osobiście nie ryzykuje tego bo siła ofensywna Urugwaju jest o ie Forlan w klubie słabsza dyspozycja to w reprezentacji zawsze gra na dobrym, stałym poziomie i to on bierze ciężar gry i on zalicza najważniejsze bramki jak chociażby w RPA czy w barażu do RPA gdzie strzelił karnego decydującego o awansie. No i do tego Suarez i Cavani z Napoli kapitalny sezon. Ciekaw jestem czy oni zaskoczą czy nie a dozo indywidualności. ZOBACZYMY W NOCY. Szkoda że mecze tak późno nie obejrzę nie chce mi się nocy zarywać szkoda.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na szybko bo kursy lecą w dół:
Urugwaj - Peru
Tegoroczne Copa America pokazuje że stawianie na faworytów po tak śmiesznych kursach jakie oferują nam buki to czysty idiotyzm , nie weszło już 1.12 na Argentyne , 1.15 na Brazylie , wczoraj zawiódł Paragwaj a i Kolumbia miała ogromne problemy z młodzieżową Kostaryką. Dzisiejszej nocy możemy mieć podobny scenariusz , znów faworyci mogą nie grać tego co powinni i mogą mieć duże problemy ze swoimi rywalami.
O godzinie 00.15 naszego czasu rozegrany zostanie mecz między Urugwajem a Peru , faworytem jest oczywiście Urugwaj ale po raz kolejny buki &quot;uraczyły&quot; nas niesamowicie dennymi kursami , brać 1.40 na Urugwaj w pierwszym meczu turnieju i to z drużyną która zawsze muruje bramę i ciężko strzelać jej bramki? jak dla mnie głupota , najlepszym wyjściem jest zagranie tutaj undera , kursy na to lecą na łeb na szyje.
Zobaczmy ostatnie wyniki Peru:
&lt;table class=&quot;table_content&quot; width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_light&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt;29/06/2011 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt; Peru vs. Senegal &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt; 1:0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt; 04/06/2011 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt; Peru vs. Czechy &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt; 0:0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_light&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt; 01/06/2011 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt; Japonia vs. Peru &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt; 0:0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt; 29/03/2011 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt; Peru vs. Ekwador &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt; 0:0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_light&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt; 08/02/2011 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt; Peru vs. Panama &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt; 1:0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottomleft headtohead_datetd&quot;&gt; 18/11/2010 &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottom headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottom headtohead_matchtd&quot;&gt; Kolumbia vs. Peru &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottomright headtohead_resulttd&quot;&gt; 1:1&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Widzimy jak bardzo underowa jest to drużyna , w ostatnich 6 spotkaniach był Under 2.5 gola , z tego w aż pięciu under 1.5 a w 3 spotkaniach nie padały żadne bramki!
Myślę że dziś Urugwaj będzie miał piekielnie ciężką przeprawę z Peru , bardzo prawdopodobny kolejny Under na tym turnieju.
Typy:
Under 2.5 gola (1.80)
Under 1.5 gola I połowa (1.38)
Under 1.5 gola (3.40)
Totomix
&lt;table class=&quot;table_content&quot; width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_light&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_light&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_light&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_left headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td headtohead_matchtd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_right headtohead_resulttd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;table_content_row row_dark&quot;&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottomleft headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottom headtohead_datetd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottom headtohead_matchtd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;table_content_td table_content_td_bottomright headtohead_resulttd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Witam panowie,
Ja wczoraj zagrałem na jeden i drugi mecz , ze nie wpadnie żadna bramka i oby dwa typy po kursie 8,00, wszystko się dzieje w tym turnieju , dlatego wydaje mi się , że można śmiało ryzykować, dzisiaj dla zabawy też tak zagrałem , że nie padnie żadna bramka w tych dwóch meczach, może mnie wyśmiejecie ale wczoraj każdy był pewien że Brazylia śmiało wygra , nawet kilkoma bramkami , a jednak.. to jest piłka i wszystko się może zdarzyć dlatego kto nie ryzykuje ten nie ma.
Chile z meksykiem , dobry mecz, kadra meksyku nie ta sama co w Gold cup, wydaje mi się właśnie, że w tym meczu dzisiaj nie zobaczymy dużo bramek a nawet wcale.
Chile nie odpuści plus młoda kadra meksyku , średnia 23 lata....
Remis lub nie padnie żadna bramka...
Chile - Meksyk
czas pierwszego gola
:
Typ: Brak goli
kurs 10


Urugwaj - Peru

czas pierwszego gola
:
Typ: Brak goli
kurs 8


rugwaj - Peru

Typ: under 2,5
kurs;1,75

Chile - Meksyk
Typ: under 2,5
kurs:1,75


Urugwaj - Peru

Czy Diego Forlan strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?
Typ: Nie
kurs: 1,50

Chile - Meksyk

Czy Humberto Suazo strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?
Typ: Nie
kurs: 1,55
 
maui 83

maui

Użytkownik
Według mnie granie na małą liczbę bramek bądź też w ogóle ich brak argumentując to tym, że inni nie strzelali jest trochę śmieszne.
Po pierwsze to zupełnie inne drużyny grają mecze, po drugie kiedyś musi paść więcej bramek...
Urugwaj i Chile świetnie pokazały się na WC2010 i wątpię w to aby dziś grały defensywnie i na 0-0! Outsiderzy grupy czyli Peru i Meksyk będą walczyć zapewne o 3 miejsce w grupie i mogą murować bramkę i starać się wzorem Wenezueli i Boliwii zgarnąć 1 pkt z wyżej notowaną ekipą, ale zarówno Urugwaj jak i Chile ma w kim przebierać w ataku! Z pomocą u 4 ekipy mundialu już jest trochę gorzej, ale atak Suarez Forlan powinien coś ukłuć! Natomiast w Chile liczę na udany występ Sancheza, niech potwierdzi swoją wartość!

Ja dziś zagram na Urugwaj, z ilością bramek radzę uważać bo to jest turniej i każdy mecz jest inny. To nie klimat czy powietrze argentyńskie zablokowało snajperów... worek z golami musi pęknąć prędzej czy później! Oby dziś bo kolejna zarwana noc i dwa razy 0-0 mnie nie zadawala. :grin:


Urugwaj - Peru 1 @1.45 Expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom