>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Copa América 2011 [01-24 lipca 2011r] - Argentina

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


CHILE-MEKSYK
Po ogromnych zawirowaniach w kadrze Meksyku przed Copa America kursy u buków niesamowicie spadają na ekipy przeciwników meksykanów.
Meksykanie w zupełnie innym ustawieniu niżeli zagrali kilka dni temu w GOLD CUP. Z podstawowego składu zagra jedynie: Giovani Dos Santos. W kadrze są też dwaj defensorzy, którzy zostali powołani ekspresowo do USA po wynikach pozytywnych testów antydopingowych. Są to: Héctor Reynoso i Paúl Aguilar. 18 piłkarzy z aktualnego składu nie skończyło jeszcze 22 roku życia, a 8 z nic nawet 8 roku życia. Tak więc Meksykanie zagrają mega odmłodzeni na tym turnieju, z bardzo niewielkim doiświadczeniem oraz po ogromnych zawirowaniach i wspominanej już seksaferze. To na pewno w znaczący sposób wpłynęło na morale zawodników, a także na zgranie zespołu, głównie te tasowania kadrowe.
Trochę późno już bo Tobet wycofał zakład na mecz Chile-Meksyk. Na Bwin znalazłem kurs na zwycięstwo Chile ~ 1.45 i stale spada.
A Chile zagra jak wiadomo w najsilniejszym ustawieniu. Wszyscy naturalnie liczą na Alexi Sancheza. W sparingach przed Copa Chilijczycy wysoko pokonali Estonię 4:0 oraz zremisowali bezbramkowo z Paragwajem.
Propozycja:

Chile - Meksyk
Typ:1
Kurs:1.45

Buk:Bwin
Typ: Chile over 1.5 gola
Kurs:1.62

Buk:Bwin

 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Skład reprezentacji Urugwaju
Goalkeepers: Fernando Muslera (Lazio), Andres Silva (Defensor Sporting), Juan Castillo (Colo Colo).


Defenders: Diego Lugano (Fenerbahce), Diego Godin (Atletico Madrid), Sebastian Coates (Nacional), Mauricio Victorino (Cruzeiro), Andres Scotti (Colo Colo), Martin Caceres (Sevilla), Maximiliano Pereira (Defensor Sporting).


Midfielders: Alvaro Pereira, Cristian Rodriguez (both Porto), Egidio Arevalo Rios (Botafogo), Sebastian Eguren (Real Sporting), Diego Perez (Bologna), Walter Gargano (Napoli), Alvaro Gonzalez (Lazio), Nicolas Lodeiro (Ajax).

Forwards: Edinson Cavani (Napoli), Diego Forlan (Atletico Madrid), Luis Suarez (Liverpool), Sebastian Abreu (Botafogo), Abel Hernandez (Palermo).
--------------------------------------------------------------
Kontuzja bramkarza Kolumbii
Podstawowy bramkarz reprezentacji Kolumbii doznał bolesnej kontuzji złamania nosa w zderzeniu z Hugo Rodallegą. Jeszcze nie wiadomo, czy piłkarz wystąpi w sobotnim meczu z Kostaryką.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sporo w temacie już zostało napisane. Wszystkie kadry wrzucone, plan transmisji również:spokodfhgfh: Można zaczynać turniej zatem. Jeżeli kogoś zaciekawi to tutaj -&gt; http://www.gazetadopovo.com.br/esportes/copa-america/conteudo.phtml?tl=1&amp;amp;id=1140835&amp;amp;tit=Bola-ou-balon może przejrzeć sobie skarb kibica na tegoroczne Copa America.
A także polecam -&gt; http://globoesporte.globo.com/futebol/copa-america/noticia/2011/06/com-metas-similares-messi-e-neymar-puxam-fila-de-estrelas-ascendentes.html gdzie wszystkie składy są w jednym miejscu.
Oto moje mini konkluzje na temat całego turnieju ;) Grupa A Zacznę może od gospodarzy Argentyńczyków, którzy są dla mnie faworytem do wygrania całego turnieju. Owszem nie wygrali w zasadzie nic od roku 1993, ale kiedy jak nie właśnie teraz? Turniej maja u siebie. Generacja piłkarzy znakomita. Batista ma kłopot bogactwa jeżeli idzie o linie ofensywną. Oczywiście Messi niezagrożoną ma pozycje. Perturbacje z Tevezem się skończyły i jednak Batista go powołał co ma duże znaczenie bo wiadomo jak Carlos walczy więc takiego wojownika nie może zabraknąć w tym zespole. Do tego Aguero, Di Maria, Pastore, Lavezzi, Banega czy Higuain. Doprawdy jest w kim wybierać. Gorzej wygląda to w defensywie.
Grupe Albiceleste mają łatwą.


Czy to super trio znajdzie droge do siatki każdego z rywali ?
Boliwia i Kostaryka czyli powinno być łatwe 6pkt dla Argentyny. Z Boliwią mają rachunki do wyrównania za pamiętne 1:6 w La Paz w el.MŚ kiedy trenerem był Maradona jeszcze. Na wyjazdach Boliwia słabo się spisuje. Dlaczego przypisałem już 3pkt Argentynie za mecz z Kostaryką ? Ano dlatego, że Kostaryka przyjeżdza rezerwowym składem. Nie dopatrzymy się tu nazwisk typu Bryana Ruiza i reszty. Najlepsi są po Złotym Pucharze CONCACAF stąd te rezerwy przysłane do Argentyny.
Do drugiego miejsca w tej grupie typuje rzecz jasna Kolumbie. Tak na dobrą sprawę to mogą być oni czarnym koniem całego turnieju. W zasadzie w każdej formacji maja bardzo dobrego gracza. W obronie znani z Serie A Yepes, Zapata i Armero. W pomocy przede wszystkim Freddy Guarin z FC Porto, który jest świetnym graczem i warto go obserwować. No i w ataku przede wszystkim Falcao, który ma genialny sezon w FC Porto za sobą. Jeżeli trafią z formą, będą potrafili zagrać zespołowo to bez problemu powinni awansować, a kto wie czy nie napsują krwi w dalszej fazie faworytom. Grupa B Brazylia papierowym faworytem rzecz jasna, ale ja tej Brazylii mógłbym się czepiać i czepiać. Bo oglądanie tej ekipy za Mano Menezesa to żadna przyjemność! Grają wolno, bez błysku, nie ma elementu zaskoczenia. Wygląda to podobnie jak za Dungi z tym, że Menezes odmłodził znacząco skład. Skład buduje w oparciu o Robinho i Neymara. Ciekawe jak tam ze zdrowiem Alexandre Pato, bo ten zawodnik chyba jest ze szkła, co wróci na jakiś czas do składu Milanu to od razu łapie kontuzje, a szkoda bo może być gwiazdą tego turnieju. Kończąc jescze formacje ataku to dziwi mnie powołanie Freda, a brak chociażby Hulka z FC Porto. Menezes argumentował to tym, że Hulk to gracz na pozycje gdzie pewne miejsce mają zagwarantowane Neymar i Robinho. Niby tak, ale ja tego nie kupuję. Tak klasowy zawodnik mógłby zostać powołany chociażby kosztem Eliasa czy Jadsona. Bo nie sądze, że dla nich znajdzie miejsce w linii pomocy gdzie grać powinni Ganso, Lucas i Ramires. No i pytanie czy zagra 4-4-2 czy 4-3-3 bo wtedy grać może jeszcze Elano w pomocy kosztem któregoś z napastników. Defensywa świetna, jest znakiem rozpoznawalnym tej drużyny. Niby lewa flanka budzi kontrowersje bo np brakuje Marcelo czy też Bastosa.

Brazylia nie jest już tak piękna ;)
Brazylia wcale tak łatwo mieć nie musi i pierwszego miejsca wcale zająć w tej grupie nie musi. Wenezuela raczej jako dostarczyciel pkt będzie w tej grupie służyć. Gwiazdą Wenezuelczyków jest Juan Arango, groźne będą z pewnoscią jego stałe fragmenty gry. Przewiduje im 4msc jednak w tej grupie.
Ekwador u siebie w Quito by był faworytem każdego z meczów. Ale tutaj myślę, że także nie można ich skreślać. To wybiegana ekipa, grająca agresywnie. Antonio Valencia, Edison Mendez, Felipe Caicedo czy Christian Benitez. Zeszłoroczna Copa America im nie wyszła bowiem przegrali w grupie wszystkie mecze, a też rywalizowali z Canarinhos przegrywając 0:1 ale też mieli Chile i Meksyk do tego, a więc istna grupa śmierci. Wyjść z grupy mogą, może na 3msc ?
Ale takim zespołem, który prędzej urwie pkt Brazylii w tej grupie będzie Paragwaj. Ich gra oparta na dobrej grze w obronie. Z przodu brakuje niestety Oscara Cardozo z Benfici, ale są Lucas Barrios, Valdez czy Santa Cruz. Ich gra nie będzie się podobać, ale może byc skuteczna. O to, że wyjdą z tej grupy bym się akurat nie martwił. Mogą nawet napsuć krwi Brazylii, która jest naprawde do ogrania. Grupa C Chyba jednak Urugwaj tutaj będzie najlepszy. Tabarez powołał bardzo podobny skład do tego który tak udanie walczył na boiskach w RPA. Suarez, Forlan teraz wsparci będącym w fenomenalnej formie Cavanim. Noi mocna ławka bo Abreu i Abel Hernandez z Palermo, który jak dostawał szanse to na boiskach Serie A pokazywał się z dobrej strony. Jeżeli zagrają tak jak w RPA to o wyjście z grupy się martwić nie powinni.
Drugi zespół, który wyjdzie z tej grupy to rzecz jasna powinni być Chilijczycy. Niestety już bez Marcelo Bielsy na ławce trenerskiej. Czy zatem dalej będą grali tak efektowny futbol ? Mundial w RPA można powiedziec, że przysporzył im wielu zwolenników. Bo zasłużyli naprawde wtedy swoją grą na uznanie. Teraz trenuje ich kolejny Argentyńczyk, Claudio Borghi. Potencjał w składzie jakim dysponują dalej ogromny. Począwszy od Alexisa Sancheza, o którym teraz każdy się rozpisuje. W Udinese w duecie z Di Natale rozmontowywał niemal kazdą defensywe. W reprezentacji powinien mieć wsparcie przede wszystkim w Matiasie Fernandezie, Jorge Valdivii, Humberto Suazo czy Arturo Vidalu. Pomoc bardzo mocno wygląda. Dwa pivoty tj Vidal i Medel. Ofensywny Mati Fernandez czy też &quot;El Mago&quot; Jorge Valdivia. Ponadto znani z europejskich boisk Estrada, Isla, Jara czy Luis Jimenez. Wsparci graczami z lig a Ameryki Południowej jak Ponce będą stanowili naprawde mocną ekipe. Wyjście z grupy powinni osiągnąc. A co dalej ? Wiele zależeć będzie od tego na kogo trafią w 1/4. Ale ja tam Chilijczykom będe sympatyzował z pewnością ;)

Największa gwiazda Chile - Alexis Sanchez
Meksyk, to nie będzei ten Meksyk co na GOLD Cup z Chicharito, Guardado, Marquezem czy Barrerą. W dodatku problemy z dyscypliną o czym powyżej było pisane. No co tu mówić. Powalczą z Peru o 3msc w tej grupie.
No i wspomniane Peru na koniec. Przede wszystkim będą bez dwóch swoich największych gwiazd. Kontuzje wyeliminowały Claudio Pizarro i Jeffersona Farfana. Wobec tego najbardziej znani piłkarze Peru to Juan Vargas z Fiorentiny i Paulo Guerrero z HSV. Tak jak mówie, o 3msc powalczą z Meksykiem. Przy dobrych wiatrach moze da to awans do 1/4 bo trzeba powiedzieć, że 2 najlepsze zespoły spośród tych, które zajmą 3msc też awansuja do ćwierćfinałów.

Później zrobie edycje lub złącze posty i podam swoje typy długoterminowe jak tylko przejrze baczniej oferte buków ;)
Obiecane typy długoterminowe z bukmachera FORTUNA :
Paragwaj msc 1-2 w Gr B @ 1,50
Kto lepszy w gr C : Chile - Meksyk Typ : Chile @ 1,30
Kolumbia msc 1-2 w Gr A @ 1,25
Kto lepszy w Gr B : Ekwador - Wenezuela Typ : Ekwador @ 1,43
Klasyfikacja końcowa : Urugwaj msc 1-4 @ 1,80
AKO @ 6,27
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Cóż zrobić tylko przyklasnąć analizie robson United xD. Myślę, że tutaj ciężko cokolwiek dopisać do tego co napisał mój poprzednik. Ja trochę napiszę na kogo warto zwrócić uwagę przy oglądaniu jeśli idzie o Amerykę Południową oraz podam kilku typów długoterminowych:
Awans z grupy A(pierwsze dwa miejsce): Argentyna-Kolumbia @ 1,55 Sportingbet
No już wiele było napisane o tym, że Argentyna to największy faworyt nie tylko grupy A ale również całego turnieju. Jak już poprzednik mój napisał Boliwia będzie tutaj raczej dostarczycielem punktów wraz z Kostaryką. Co do Boliwijczyków to na pewno nie będą odstawać przygotowaniem fizycznym, bo ci co mieszkają i grają w górach są zawsze dobrze wybiegani. Ale na nizinach czyli w Argentynie będzie im niezwykle ciężko cokolwiek zrobić. Również Kostaryka w rezerwowym składzie nie będzie według mnie nic w stanie zrobić. Kolumbia z kolei wygląda na bardzo mocną ekipę i myślę, że są szanse nawet na półfinał z ich strony ale zobaczymy najpierw jak sobie poradzą w grupie i na kogo trafią w 1/4 finału. Ja bym tutaj proponował przyglądnąć się baczniej postawie Teofilo Gutierrezowi, gdyż ten napastnik Racingu Club Avellanedy zrobił wielką furrorę w Argentynie i może według mnie być tutaj objawieniem. Boję się tylko, że może mało grać, bo przecież Falcao to pewniak, poza tym są jeszcze Rodallega, czy Moreno.
Awans z grupy C(pierwsze dwa miejsca): Urugwaj-Chile @ 1,65 Sportingbet
Tutaj również spotykają się dwa mocne teamy. O ile wiadomo na co stać Urugwaj, który przyjechał w najsilniejszym składzie, o tyle Chile, które bez Marcelo Bielsy może już różnie wyglądać. Co do Chile to właśnie sprawa trenera jest trudna, bo nie wiadomo jak sobie Borghi poradzi. Jeśli tak jak z Argentinos Juniors, gdzie zdobył mistrzostwo to się nie ma co bać, ale jeśli zagrają tak jak jego Boca to trochę można mieć obawy. Ofensywa prezentuję się tutaj ładnie: Humberto &quot;Chupete&quot; Suazo, Alexis Sanchez, Mati Fernandez, Jean Beausejour czy Esteban Paredes mogą rozmontować każdą obronę. Pomoc też ładnie wygląda z Garym Medelem na czele. Dziwi mnie powołanie dla Gonzalo Fierro, który nic nie gra we Flamengo. Również dziwi mnie brak powołania dla najlepszego bramkarza ligi Chilijkiej, Johnnego Herrery, a w jego miejsce jest choćby Paulo Garces, którego show pamiętają pewnie niektórzy z Copa Libertadores z meczu Penarol-Universidad Catolica... Urugwaj ma jeszcze mocniejszy atak: Suarez, Forlan, Cavani to gwiazdy światowego futbolu. Na dodatek młody Abel Hernandez też może wiele zrobić. Nie wiem co robi tutaj Loco Abreu, w którego miejsce widziałbym Santiago Silvę z Velezu, którego cenie dużo wyżej. Jeśli dostanie szanse to też warto przyjrzeć się obrońcy Sebastianowi Coatesowi, który już niedługo zasili szeregi Sao Paulo FC. Co do rywali Chile i Urugwaju to ciężko powiedzieć by mieli z nimi jakiekolwiek szanse. Peru bez Farfana, Pizarro, Reimonda Manco czy Johna Galliquio to nie ten sam zespół, a przecież i z nimi nie są potęgą, to co mówić bez takiej rzeszy liderów. Meksyk jak wiadomo sporo afer, atmosfera nie przyjemna i kompletne rezerwy więc o czym tu mówić.
Ekwador awansuje do 1/4 finału @ 1,65 SB
Myślę o Ekwadorczykach jako o drużynie, która zajmie to 3 miejsce. Po Wenezueli zbyt wiele się nie spodziewam i ich powinni łatwo ograć. Ponadto mają na swojej drodze Brazylię i Paragwaj czyli drużyny, które zbyt wielu goli nie zdobywają i grają trochę nudnawy futbol więc jeśli w tych dwóch meczach nie stracą zbyt wielu goli to spokojnie powinni wyjść. Bo w innych grupach gromić mogą faworyci więc tutaj źle z Ekwadorem nie będzie. Poza tym właśnie Valencia, &quot;Chucho&quot; Benitez, Noboa, Arroyo, Caicedo czy Ayovi to zawodnicy, o których już nie raz się słyszało, czy z gry w Europie czy w Meksyku i Ameryce Płd. Ciekawe jak spiszę się najstarszy uczestnik tego turnieju czyli bramkarz Marcelo Elizaga(39 lat) z Deportivo Quito. Mam nadzieję, że doświadczenie zaprocentuję i awansują dalej do 1/4, bo zespół mają niezły, a za kilka lat, gdy wejdą ci 17 latkowie, którzy obecnie grają na Mundialu w Meksyku to mogą mieć jeszcze lepszy zespół.
Najlepszy strzelec Chile? Humberto Suazo @ 2,60 SB
Ja wiem, że wielu doznaję orgazmu, gdy słyszy Alexis Sanchez ale nie zapominajmy, że od strzelania goli w reprezentacji Chile jest Suazo. On ma pewne miejsce w składzie i w ataku powinien grać wszystkie możliwe mecze więc o gole nie powinno dla niego być trudno. Z obecnej grupy piłkarzy to on ma właśnie w reprezentacji najwięcej goli, bo 17 w 46 występach. Moim zdaniem jedynym, który może mu zagrozić jest właśnie Sanchez, bo Paredes czy Beasejour mogą się zmieniać i mieć mniej szans na strzelenie tych kilku goli. Dla Chupete to chyba jedna z ostatnich okazji by przypomnieć o sobie klubom europejskim o ile on chce tam grać, a jeśli nie to wywalczyć sobie jeszcze wyższy kontrakt w Meksyku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Paragwaj-Ekwador


Na początek proponuje postawić na zwycięstwo reprezentacji Paragwaju, w spotkaniu z Ekwadorem. Guarani to w tej chwili jedna z lepszych drużyn Ameryki południowej, typowana na czarnego konia turnieju dysponuje bardzo mocnym składem, w którym pierwszoplanowa postacią jest Lucas Barrios wyceniany na 20 mln, najlepszy napastnik Borussii Dortmund. W składzie można też znaleźć kilku ciekawych piłkarzy występujących na co dzień w drużynach Hiszpańskich, Angielskich czy Argentyńskich. Chciałbym też wspomnieć ubiegłoroczne MŚ, w których Paragwaj był jedną z większych niespodzianek - znają pierwsze miejsce w grupie remisując z słabymi ówcześnie Włochami i wygrywając ze Słowacją i NZ, następnie w kolejnej fazie nieoczekiwanie po karnych pozbył się z turnieju w RPA drużyny Japonii, żeby w końcu stoczyć bardzo wyrównany mecz z późniejszymi Mistrzami Świata Hiszpania, z którą przegrał tylko 1-0, a z tego co pamiętam duża rolę w porażce Paragwaju odegrał sędzia ;). Drużyna Ekwador w Polsce pamiętana dzięki spotkaniom z naszą reprezentacją, ma podobnie jak Paragwaj jedną niepodważalną gwiazdę w składzie piłkarza MU Antonio Valencia, jednak filar i zdecydowaną większość drużyny stanowią Ekwadorscy ligowcy co w pewnym sensie może pomóc w zgraniu, ale z drugiej strony Ekwadorska liga nie jest na tyle mocna, żeby reprezentację opierać na jej piłkarzach. W moim przekonaniu zdecydowanym faworytem jest Paragwaj, który możliwościami przewyższa rywali, a to że wykorzystują potencjał pokazali podczas mistrzostw w RPA, jako ciekawostkę dodam, że trenerem Paragwaju od 2007 jest Gerardo Martino, w tym samym roku w którym objął posadę selekcjonera został wybrany najlepszym szkoleniowcem Ameryce Południowej.


Paragwaj-Ekwador Typ:1 Kurs:1,85
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przemyślałem sobie kilka spraw i zrezygnowałem z grania handicapów w pierwszej serii spotkań.
Złożyłem kupon z czterech zdarzeń.
Co prawda może zagram jakieś single z handi itp. ale to mój główny kupon na pierwszą serię spotkań Copa America
Argentyna - Boliwia
Skład naszpikowany gwiazdami, chęć mocnego otwarcia turnieju... Boliwijczycy raczej nie będą w stanie zatrzymać Albicelestes. Nie mniej jednak ja ostrożnie, gram zwykłą jedynkę.
Brazylia - Wenezuela
Brazylia hmm... mocna, ale nie wiem czy na tyle aby ponownie wygrać Copa America. Wenezuela zapowiada się na dostarczyciela punktów w grupie B i skorzystać z tego powinni Canarinhos. Tutaj podobnie ostrożnie gram na kuponie zwykłą jedynkę.
Kolumbia - Kostaryka
Kostaryka po Gold Cup zmieniła kadrę i przyjeżdża w innym zestawieniu [głównie bez graczy z lig europejskich] na Copa America. Wiele tutaj nie zawojują. Kolumbia rośnie w siłę: Guarin, Falcao czy doświadczony defensor Yepes sprawiają dobre wrażenie. Kolumbia powinna sięgnąc po trzy punkty.
Urugwaj - Peru
Kadra Peru na ten turniej została przetrzebiona, brak Farfana, Pizarro, Vargasa... trzech gwiazdorów z pewnością będzie odczuwalny. Urugwaj w zasadzie full squad, a z ofensywnym trio Cavani-Forlan-Suarez mogą wiele zawojować. Na początek pewne trzy punkty w meczu z Peru.
Kupon
Argentyna - Boliwia | 1 - 1,10
Brazylia - Wenezuela | 1 - 1,20
Kolumbia - Kostaryka | 1 - 1,33
Urugwaj - Peru | 1 - 1,33
AKO: 2,34
Bukmacher: Bet365
S: 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A czy Barrios nie jest czasami kontuzjowany? wydaje mi się, że gdzieś cos czytałem.
Napastnik Borussii Dortmund, Lucas Barrios, który obecnie przygotowuje się z reprezentacją Paragwaju do Copa America, przez problemy żołądkowo-jelitowe został przyjęty do szpitala mieszczącego się w stolicy Paragwaju, Asuncion.
link

Pewnie oto chodzi, info z 21 czerwca, ale myślę że już po problemie i będzie gotowy w 100%.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Argentyna-Boliwia
Widzę, ze kolega TBM zasiał lekkie ziarno niepokoju co do handicapu w tym spotkaniu, ale jak zazwyczaj bronię się przed tego typu zakładami to tutaj jestem niemal pewien, że wynik będzie gdzieś w okolicach 4:0. Argentyńczycy potwierdzili wysoką formę przed turniejem, w składzie same gwiazdy i wreszcie grają u siebie. Boliwijczycy to jednak słaba drużyna, w 4 kolejnych edycjach Copa America nie potrafią wyjść z grupy. Ich wyniki też nie napawają optymizmem. Zdarzają się przyzwoite występy, ale generalnie rezultaty sa słabe, porażka z Panamą, czy remis z Gwatemalą w meczach towarzyskich to nie powód do dumy. Należy również podkreślić, że ostatni wygrany mecz to końcówka 2009, kiedy to w &quot;słynnym La Paz na wysokościach&quot; Boliwijczycy pokonali Brazylię. Ostatnia wygrana poza własnym krajem nastąpiła w 2008 roku! Statystyki są więc dla Boliwii miażdżące. Poza La Paz tracą ogromny procent swojej wartości. W związku z tym proponuję jak najwyższy handicap na Argentynę, która moim zdaniem zmiażdży Boliwię.
Argentyna (-2) 1,80
Argentyna (-3) 2,85
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A ja się akurat zgadzam w pewnym stopniu z userem TBM. Drużyny takie jak Argentyna czy Brazylia raczej biorą pod uwagę fakt, że w tym turnieju rozegrają 6 spotkań, co po ciężkim sezonie ligowym będzie sporym wysiłkiem. Na pewno więc w grupie nie rzucą wszystkich sił. Wiadomo zrobią wszystko by spokojnie wygrać ale jakichś fajerwerków się nie spodziewam. Szczególnie po Brazylii, która jakoś tak biednie wygląda. W ataku Pato, który może w każdej chwili kontuzji doznać, a nie wiem jak się Neymar spiszę na pierwszym swoim dużym turnieju w dorosłej piłce. Fred to dla mnie w tej kadrze nieporozumienie. Co do Argentyny to na pewno będą chcieli pokazać się przed własną publicznością i zrewanżować się Boliwii za te 1:6 w La Paz jak ktoś tu już wspomniał. Jednak czy zagrają na maksa i będą gonić wynik cały mecz to jestem sceptyczny. Ja tam odpuszczam mecz Argentyny, a na niedziele na Brazylię mam ciekawy pomysł ale to napiszę albo jutro albo w niedziele, gdy będą znane składy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Argentina - Bolivia 1:1
Typ: Bramka w meczu - 1. do 15. min? NIE ✅
Kurs: 1.40


Typ: Czerwona kartka w meczu? NIE ✅
Kurs: 1.20



Wliczając tegoroczny turniej Argentyńczycy organizowali Copa America dziewięć razy. To dwa razy więcej niż Urugwaj i trzy więcej niż Chile czy Peru. Brazylia była gospodarzem tylko pięć razy, ale następny turniej odbędzie się właśnie tam. O gospodarzu Copa America obecnie decyduje litera w alfabecie. W tym roku jest nim Argentyna, w 2015 będzie to Brazylia, a w 2019 Chile. Ale być może dojdzie do zmian w harmonogramie, ponieważ Brazylia jest gospodarzem mistrzostw świata w 2014 roku i Igrzysk Olimpijskich w 2016. Ale przechodząc do samego meczu uważam że Boliwia będzie ultra defensywnie nastawiona od pierwszej minuty, tego można być niemal pewnym. Argentyna myślę że spokojnie rozpocznie mecz. Będzie długo przetrzymywała piłkę i zmuszała rywala do biegania, warto pomyśleć o typie na posiadanie piłki po stronie gospodarzy turnieju. Mają świetny skład więc mogą pozwolić sobie na atak pozycyjny, co jest ich bardzo mocną stroną. Nie spodziewam się huralnych ataków Argentyńczyków od pierwszego gwizdka i chęci zdobycia gola już w pierwszych minutach spotkania. Jak wcześniej koledzy zauważyli
Drużyny takie jak Argentyna czy Brazylia raczej biorą pod uwagę fakt, że w tym turnieju rozegrają 6 spotkań, co po ciężkim sezonie ligowym będzie sporym wysiłkiem. Na pewno więc w grupie nie rzucą wszystkich sił.
Jestem tego samego zdania. Mecz Argentyna powinna wygrać, tego się od nich oczekuje, wręcz wymaga, a wynik inny niż wygrana będzie traktowany jako sensacja. Zakład na kartki też jest bardziej opłacalny niż stawianie na wysokie zwycięstwo Argentyny. To początek turnieju więc żaden z zawodników nie będzie chciał na dzień dobry dostać reda. Przed zawodnikami jeszcze dość sporo meczy więc gra powinna być czysta i techniczna. Poza tym w Ameryce Południowej jest o połowę mniej kartek w meczach niż w spotkaniach Europejskich ekip, ale tym stwierdzeniem Ameryki nie odkryłem ;)

 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik

Copa America to jeden z turniejów które rozgrywane są w czasie wakacyjnej przerwy. Po pucharze Gold Cup czas właśnie wyłonić najlepszą ekipę z Ameryki Południowej.Jest to najstarszy piłkarski turniej na świecie.Ja zebrałem kilka typów z prawie wszsytkich meczy pierwszej rundy i ułożyłem małą tesiemke..


VS


Argentyna-Boliwia
TYP:ARGENTYNA -1 1.33 ⛔⛔


Argentyna na Copa America wystawiła najlepszy chyba możliwy skład, gwiazdy Messi, Higuain, Di Maria, Tevez..i można wymieniać dalej , powinny dać Argentynie upragniony od 18 lat 15 tytuł Mistrza Ameryki Południowej. Na pierwszy ogień wychodzi Boliwia. Wiadomo każdy turniej trzeba zacząć dobrze i uważam że Argentyna zacznie go świetnie. Rywal nie wymagający trzeba im się zrewanżować za ostatnie eliminacje do Mistrzostw Świata wtedy Argentyna przegrała 1:6. Plusów jest wiele wyjdą zmotywowani w 100%, własna publika, wielkie gwiazdy. Jedynie mankamentem jest obrona Argentyńczyków bo stary Zanetti czy niepewny Milito pewności na zero z tyłu nie dają.. Ale no cóż jednak Boliwia nie powinna przebić się nawet przez linię pomocy w której grają wielkie waleczne gwiazdy. Ale co ciekawe mecze z Boliwią to zawsze wysokie wyniki. Na 30 spotkań tylko raz padł wynik 0:0 w 1987r właśnie w Copa America. Co to dużo jeszcze pisać Argentyna musi dobrze zacząć ten turniej i nie będzie patrzyła na to z kim grają. Pewnie będą chcieli spokojnie wygrać ten mecz dlatego handicap myślę -1 powinien wejść spokojnie. Warto dodać że Boliwia od bardzo dawna nie wygrała meczu na wyjeździe...

Przypuszczalne składy na ten mecz:

Argentyna: Sergio Romero 18, 8-Javier Zanetti, 4-Nicolas Burdisso, 6-Gabriel Milito, 17-Marcos Rojo, 14-Javier Mascherano, 5-Esteban Cambiasso, 19-Ever Banega, 11-Carlos Tevez ,21-Ezechiela 10-Lavezzi i Lionel Messi. Trener: Sergio Batista.

Boliwia: 1-Carlos Arias, 4-Lorgio Alvarez, 16-Ronald Raldes, 5-Ronald Rivero, 3-Luis Gutierrez, 6-Walter Flores, 15-Jaime Robles, 21-Jhasmany Campos, 10-Joselito Vaca, 9-Marcelo i 7-Edivaldo Moreno Rojas. Trener: Gustavo Quinteros.




VS


Kolumbia-Kostaryka
TYP:KOLUMBIA 1.32✅✅

Drugim spotkaniem na tym turnieju będzie mecz Kolumbia- Kostaryka o 20:30 naszego czasu. Krótko Kolumbia powinna tutaj spokojnie wygrać z bardzo osłabionym składem po pucharze w USA. Dlatego trener Kostaryki postanowił przyjechać drugim składem i myślę że tutaj będzie bardziej zależało na stylu a nie na wyniku. Warto dodać że piłkarze Kostaryki są wstrząśnięci po śmierci ich kolegi Dennisa Marshalla który 23 czerwca zginął w wypadku samochodowym.. Piłkarze pod wodzą Ricardo La Volpe&#39;a są oczywiście zaproszeni i gościnnie występują na tym turnieju. Nigdy w historii nic nie osiągnęli na tym turnieju. Za to drużyna Kolumbii w której składzie są na prawde dość znani piłkarze Yepes, Perea, Zapata, Rodallega czy Falcao powinni powieźć ekipę Kolumbijską naprawdę daleko a w grupie spokojnie osiąść na drugiej pozycji. Dysponują dobrą kadrą dla nich to ważny turniej. W 2001 roku nawet potrafili go wygrać a w 2004 zajęli 4 miejsce.Podsumowując osłabiona Kostaryka to nie rywal na dobrze zbudowaną ekipę Kolumbijską która na stratę punktów w tym pierwszym meczu nie może sobie pozwolić.
VS


Brazylia-Wenezuela
TYP:BRAZYLIA 1.18


No i teraz.. Brazylia będą mieli chłopcy ciężko na meczach w Argentynie. Raczej na każdym meczu miejscowa publika będzie kibicowała ich rywalom tak mi się przynajmniej zdaje. To nie jest jakaś wielka Brazylia i boję się że finał dla tej flegmatyczniej drużyny może być za bardzo wygórowanym celem. Ale na pierwszy ogień idzie ekipa Wenezueli czyli totalny dostarczyciel punkcików. Nie będę tutaj wielkich mądrości, ale Brazylia musi ten mecz wygrać nie mają rewelacyjnego składu muszą spokojnie zbudować drużynę i najlepsza okazja już w pierwszym meczu tego turnieju. Jak na obrońców tytułu przystało powinni wygrać wszystko w grupie. Ja mimo wszystko daje czystą 1 bo ta Brazylia mi się nie podoba. Warto dodać że Wenezuela ma bilans w Copa America 2-9-38 chyba obejdzie się bez komentarza...



VS


Paragwaj-Ekwador
TYP:pARAGWAJ lub REMIS 1.18

Kolejny już przed ostatni mecz to starcie pomiędzy moimi ulubieńcami Paragwajem i Ekwadorem. Zacznę od Paragwaju dla którego po bardzo dobrym występie w MŚ w których zaszli bardzo daleko i pokazali się ze świetnej strony ten turniej będzie okazją do powrotu do najlepszych lat w Copa America. Reprezentacja Paragwaju wygrała ten turniej 2 razy a 18 razy była w pierwszej czwórce jednak ostatni raz w 1987roku.. trochę minęło.. Ale jest szansa na półfinał dla Paragwaju moim zdaniem.. Roque SantaCruz , Nelson Haedo Valdez czy Lucas Barrios to bardzo rozpoznawalni gracze. Szczególnie Mistrz Niemiec Barrios powinnien być żądłem ekipy z Paragwaju. Grupa średnia są spokojnie w stanie wyjść z drugiego miejsca. Pierwszy mecz z Ekwadorem dość silny rywal w sam raz na początek rozgrywek. Jednak Ekwador oprócz Valenci nie mają się czym pochwalić. U siebie grają dobrze jednak wyjazdy wypadają im już znacznie gorzej. W historii Copa America nie mają zapisanej ładnej karty tylko 2 razy w pierwszej czwórce turnieju. Bilans meczów 14-19-75 co przy bilansie Paragwaju 61-30-60 to niebo a ziemia. Ale wiadomo statystyki nie grają. Paragwaj powinnien spokojnie wygrać. Jednak ja liczę się że jeden strzał Valencii jakieś rozluźnienie i remis murowany. Daltego gram do taśmy 1x.



VS


Urugwaj-Peru
TYP:URUGWAJ 1.38

I ostatni mecz typowany przezemnie na pierwszą kolejke.Urugwaj rozpocznie zmagania w tej edycji Copa America spotkaniem z chyba najsłabszym w tej grupie zespołem Peru.Suarez i Forlan to ten duet powinien wygrać tą grupę dla Urugwaju który Copa America wygrał 14 razy tyle samo co gospodarze Argentyńczycy ostatni raz w 1995 roku troszkę minęło ale cóż zrobić. Turniej w turniej są w najlepszej czwórce ekip Ameryki Południowej. I tym razem nie powinno być inaczej. Przyjechali najsilniejszym składem i powinni powalczyć o finał. Kontuzji albo jakiś niespodziewanych roszad nie przewiduje się. Grupa dość łatwa jedynie Chile może im zagrozić ale oni też są wielką zagadką przed pierwszą kolejką. Na szybko Peru bez Claudio Pizarro i Jeffersona Farfana będą ekipą o jakieś 20% słabszą co oznacza walkę o 3 miejsce z osłabiionym Meksykiem. Historię Peru ma naprawdę dobrą bo 2 razy wygrali ten puchar ale baardzo dawno temu. Urugwaj wielka niespodzianka ostatnich MŚ w RPA powinna pokazać że to nie był przypadek i wygrać grupę z 9 pkt na koncie. W pierwszym meczu Peru w sam raz na rozgrzewkę wydaje mi się. Urugwaj jest typowany do miejsc 1-4 i nie przypadkowo.

I KOLEJKOWA TAŚMA

▶Brazylia - Wenezuela : 1 1.18
▶Paragwaj - Ekwador Podwójna szansa: 1X 1.18
▶Uruguay - Peru : 1 1.38
▶Kolumbia - Kostaryka : 1 1.32✅✅
▶Argentyna - Bolivia ( 0 - 1. ) : 1 1.33⛔⛔

▶AKO:3.37
▶Szanse:8/10


Jedna z gwiazd tegorocznego Copa America​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Poza tym w Ameryce Południowej jest o połowę mniej kartek w meczach niż w spotkaniach Europejskich ekip, ale tym stwierdzeniem Ameryki nie odkryłem
Oj, doprawdy dziwne stwierdzenie dla mnie. Bo wg mnie jest zupełnie odwrotnie. Wystarczy spojrzeć na lige brazylijską i to jak sędziują tam arbitrzy. Czasem bardzo absurdalne kartki. Gra nie jest brutalna to i owszem, ale kartki sypią się sędziom z rękawa. Więc kompletnie się z tym nie zgadzam, że w Europie więcej niż w Ameryce Płd. Poza tym to nie można tak miarodajnie określić. Mecz meczowi nierówny,ale jeżeli patrzeć tylko przez pryzmat zachowania arbitrów to tak jak mowie w Ameryce Płd częściej sięgają do kieszeni po kartki.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No właśnie też mi się to w oczy rzuciło. Sędziowie nie tylko w Brazylii ale w całej Ameryce Południowej to dziwni ludzie... Tak najdelikatniej można określić tych panów, gdyż to w jakim tempie i za jakie faule dają kartki to głowa mała. Co chwila jakieś dziwne ich zachowania. Moim zdaniem to właśnie tutaj można się spodziewać wielu kartek i typów na kartki to nie ma co grać, bo wystarczy jedna awantura na boisku i może wylecieć kilku graczy.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
02/07 02:45 Argentyna vs. Boliwia
Typ: Gole powyżej 4⛔
Kurs: 2,15 (Bet365)

Typ: Więcej goli 2 połowa✅
Kurs: 1,90 (Bet365)

Typ: Obie strzelą✅
Kurs: 2,25 (Bet365)


Wynik: 1-1 (0-0)


Czas zacząć mam nadzieje wielki turniej, główne danie wakacyjne. Na początek ciężko coś zagrać bo na dzisiejszy mecz słabe kursy. Ale chyba warto spróbować trochę odważniej. Na papierze Argentyna bije rywali na głowę i biorąc pod uwagę, że grają u siebie powinni to spokojnie wygrać. Statystyki również przemawiają za gospodarzami. Za oficjalna stroną turnieju obydwa zespoły podczas turniejów Copa America spotykały się 13 razy, 10 razy triumfowała Argentyna, 2 razy Boliwia, padł jeden remis. Bramki 42-10 czyli średni wynik około 3-1 (Ale bywały też 7-0 czy 7-1). Obydwa zwycięstwa Boliwijczycy odnieśli u siebie (zapewne na wysokościach) i dawno temu. Dodatkowo gospodarze będą chcieli zmazać plamę z ostatnich kwalifikacji do MŚ w RPA kiedy to w Boliwii przegrali 1-6!!! Pytanie tylko czy Sergio Batista stworzył drużynę czy będzie to tylko zlepek gwiazd. Myślę, że Boliwia nastawi się na obronę i będą liczyć na kontrę lub indywidualną akcje Marcelo Moreno w ataku. Biorąc pod uwagę, że obrona Argentyny to najsłabsze ogniwo może im uda się coś ustrzelić zwłaszcza w końcówce jeśli Argentyna będzie wysoko prowadzić i trochę odpuści. Do tego może trochę potrwać zanim gwiazdy Argentyny rozmontują obronę Boliwii. Podsumowując liczę na sporo bramek i to głównie w drugiej połowie.
PS. Widziałem, że ktoś grał na brak czerwonej kartki za 1,2 staram się nie komentować typów innych ale dla mnie jednak za duże ryzyko zwłaszcza że Boliwia będzie się bronić, Argentyńczycy będą czarować i ktoś może nie trafić w piłkę plus gorące głowy południowców i jak poczują się trochę ośmieszani mogą nie wytrzymać i wjechać ostro. O ile pamiętam na tym turnieju sporo czerwieni można oglądać chyba, że pamięć mnie zawodzi.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
No właśnie też mi się to w oczy rzuciło. Sędziowie nie tylko w Brazylii ale w całej Ameryce Południowej to dziwni ludzie... Tak najdelikatniej można określić tych panów, gdyż to w jakim tempie i za jakie faule dają kartki to głowa mała. Co chwila jakieś dziwne ich zachowania. Moim zdaniem to właśnie tutaj można się spodziewać wielu kartek i typów na kartki to nie ma co grać, bo wystarczy jedna awantura na boisku i może wylecieć kilku graczy.
to chyba opłaca się grać;)
porównajcie kartki w ligach argentyńskiej,brazylijskiej,chilijskiej tam tego masa jest w jednym meczu po 3-4 czerwa nie mówiąc o żółtych
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kolejny mecz Argentyny, który dowodzi, że ta drużyna nie umie remisować z godnością i lekceważy przeciwnika. Nie wiem jakie doświadczenie ma trener ale co na boisku robił Lavezzi to nie wiem. Kolejny mecz Messiego w którym jest prawie niewidoczny. Może i jest wielkim zawodnikiem ale bez Iniesty i Xaviego jak już ktoś wspomniał znaczy mało dzisiejszy mecz to pokazał bez wątpienia. Mecz błędów bo obu stronach gdyby nie dobra interwencja Sergio Romero kilka minut przed zakończeniem spotkania drużyna kreowana na zwycięzce tego turnieju przegrałaby przez co już na początku by się skompromitowała. Ale jak dla mnie w wielkich imprezach wielcy muszą przegrać wcześnie żeby potem wygrać. Aguero musi grać od pierwszych minut.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Te zakłady długoterminowe powyżej niby wyglądają obiecująco, ale nie sądzę, by się sprawdziły. Nie dlatego, że po pierwszym meczu nagle doznałem olśnienia, bo pisałem przed meczem (Typy dnia), że to wcale nie będzie łatwy mecz dla Argentyny. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby np. Paragwaj nie znalazł się w dwójce w grupie, Boliwia wywalczyła remis z Kolumbią, wygrała z Kostaryką i wyszła z grupy albo np. gdyby Chile albo Urugwaj nie wyszli z grupy. Tak to już jest, że na każdym większym turnieju jest jakaś większa niespodzianka. Przykład - awans Turcji do finału ME kobiet (kosz), awans Uzbekistanu do ćwierćfinału MŚ U17 i kto wie, czy nie dalej. Tutaj też coś ciekawego będzie się działo. A może Kolumbia w finale? ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Grałem Argentynę, obawiałem się, że mogą nie pokryć handi i wygrać skromnie. Dlatego uznałem, że nie ma co kombinować i tylko zwykła jedynka po marnym 1,10... dawno nie wpadłem na takim kursie :|
Ponawiam kupon, uważam, że pozostali nie zawiodą. AKO ponad 2,00.
Kupon
Argentyna - Boliwia | 1 - 1,10 ⛔ 1:1
Brazylia - Wenezuela | 1 - 1,20
Kolumbia - Kostaryka | 1 - 1,33
Urugwaj - Peru | 1 - 1,33
AKO: 2,34
Bukmacher: Bet365 S: 8/10
Brazylia - Wenezuela | 1 - 1,18
Kolumbia - Kostaryka | 1 - 1,36
Urugwaj - Peru | 1 - 1,33
AKO: 2,13
Bukmacher: Bet365
S: 8/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom