>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Codziennie gratis 50 euro od Bet-at-Home

E 3

emarti

Użytkownik
No dobra naskrobałem im maila i zobaczymy co odpiszą.

Witam serdecznie,

Chciałbym poznać zasady konkursu / loterii &quot;50 Euro każdego dnia&quot;. Dziwny jest fakt, że nie losujecie numerów od 1 do 11********. Wraz z biegiem lat można zauważyć, że ustalacie dolną granice nr. kont od których będziecie losować. Obecnie są to konta o nr. 12******* do 14******. Osobiście jestem graczem z numerem konta 15****** tak więc stosunkowo młodym stażem. Nie wiem ilu klientów macie z &quot;pietnastką&quot; na początku ale osobiście nie zauważyłem aby ktoś z numerem 15******* został wylosowany.

Dziękuję z góry za wyjaśnienie mi szczegółów Waszej loterii.


Pozdrawiam,




Błyskawiczna odpowiedź, która mówi nam wszystko he, he...

Dziękujemy za grę w naszym serwisie.

Informujemy, że każdy Użytkownik zarejestrowany w naszym serwisie ma szansę na wygraną w danym konkursie.

Zwycięzca dnia zostaje wytypowany losowo.

Życzymy Panu szczęścia podczas kolejnego losowania.

Nie chcę nawet tego komentować.
 
S 0

spdg

Użytkownik
dzisiejszą wygraną zgarnął Polak o imieniu Strumnik ;D coś pachnie ściamą bo nawet wujek google nie zna tego imienia...
Strumnik S. (14***394) 16-10-12 € 250,00 zrealizowano Polska
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
dzisiejszą wygraną zgarnął Polak o imieniu Strumnik ;D coś pachnie ściamą bo nawet wujek google nie zna tego imienia...

Strumnik S. (14***394) 16-10-12 € 250,00 zrealizowano Polska
To nie jest sciema ten konkurs, może gosciu podczas rejestracji pomylił pole nazwisko z imieniem. Chyba nawet ktoś z forum trafił poszukaj dobrze a napewno znajdziesz. A co do wygranej to szanse na trafienie są bardzo marne bo zakładam że na bet-at-home gra jakieś kilkaset tys ludzi w tym kikanascie moze kilkadziesiat tys z PL.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ta promocja trwa już od kilku lat i nigdy nie słyszałem żeby ktoś wygrał ze znajomych/for.
Najwidoczniej słabo nasłuchujesz ;)
Tak się składa, że ludzie z tego forum zgarniali ten bonus.
Wystarczy przeszukać starsze tematy.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
To nie jest sciema ten konkurs, może gosciu podczas rejestracji pomylił pole nazwisko z imieniem. Chyba nawet ktoś z forum trafił poszukaj dobrze a napewno znajdziesz. A co do wygranej to szanse na trafienie są bardzo marne bo zakładam że na bet-at-home gra jakieś kilkaset tys ludzi w tym kikanascie moze kilkadziesiat tys z PL.
ponad 15 milionów założonych kont, więc chyba jednak trochę więcej gra, a trafić tą nagrodę to masz rację nie jest praktycznie możliwe, szansa jak trafienie 6 w totolotku przy takiej liczbie graczy.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ponad 15 milionów założonych kont, więc chyba jednak trochę więcej gra, a trafić tą nagrodę to masz rację nie jest praktycznie możliwe, szansa jak trafienie 6 w totolotku przy takiej liczbie graczy.
Mnie ciekawi to że większość niezrealizowanych tej loterii jest z Polski..
Widzę na dzisiejszą listę że 10 to gracze z Polski a reszta to pozostałe.. Trochę to dziwne jak to jest bukchmacher ogólnoświatowy...
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Mnie ciekawi to że większość niezrealizowanych tej loterii jest z Polski.. Widzę na dzisiejszą listę że 10 to gracze z Polski a reszta to pozostałe.. Trochę to dziwne jak to jest bukchmacher ogólnoświatowy...
dziwi Cie liczba husarow ?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
znajac &quot;nasza&quot; mentalnosc to jest tj mowisz ????
Głupoty piszecie, ten buk jest skierowany m.in na Polski rynek dlatego tak wielu Polaków, reklamują się w wielu miejscach, duży nakład na reklamę, dlatego mają mase użytkowników, mimo że jest to buk tragiczny pod wieloma względami.
Jaki sens w tym buku zakładać multi ?
 
Do góry Bottom