>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Codziennie gratis 50 euro od Bet-at-Home

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Niech zgłosi się wreszcie zwycięzca, w puli jest 1150 ojro, a szansę dziś na odebranie nagrody ma: Marek K. (14***495)
Kiedy mnie wylosują? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W kumulacji już 1500 EURO. Czy na forum znajduje się użytkownik Andrzej K o numerze konta gracza (12***670)? Jeżeli tak proszę zgłosić się po wygraną ???? Wygrana ma zostać w Polsce.
P.S 10% od wygranej dla mnie za info ????
 
totyp 1

totyp

Użytkownik
Ja uważam że to nie żadna bujda oni zarabiają sporo i mogą dać te 50 oiro dzienni BO ICH na to stać. Nawet patrząc na inny konkurs który wygrywa jedna osoba od dawien dawna. Wieże że ten ranking który jest podany jest naliczany tak samo jak inne zakłady( znaczy uczciwie ) skoro top 20 w 3 tygodnie wygrywa 1 milion euro. To ile musiała przegrać reszta (albo oni sami) żeby buk był na plus. Reklama tak, ale nie bujda. W totku masz szanse że trafisz szóstkę: 1 do 13 983 816. W tym konkursie masz takie samo a nawet może i mniejsza szanse .
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Gbabre Eric D. (14***134) 8-11-11 € 1550,00 zrealizowano !
Wybrzeże Kości Słoniowej ....niezła ściema !

Następny zwycięzca będzie z Antarktydy !!!
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Gbabre Eric D. (14***134) 8-11-11 € 1550,00 zrealizowano !
Wybrzeże Kości Słoniowej ....niezła ściema !

Następny zwycięzca będzie z Antarktydy !!!
I co z tego,że WKS? Naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż zajmowanie się jakimiś teoriami spiskowymi?
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Panowie jak juz załozyliscie taki temat to moze zrobmy liste z naszego forum niech kazdy poda Imię i poczatek Nazwiska oraz numer ID tak jak oni podaja i powiedzmy ze ta osoba która wypatrzy Nazwisko i znajdzie nas na tej liscie odpalamy ok 10% za info, wiem oczywisice ze numer ID moze sie nie zgadzac ale jest wieksza szansa na to ze ktos nas powiadomi kiedy my nie mozemy wejść na forum lub neta podajac numer komórkowy , co wy na to koledzy?
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Lista po 50 Euro
WPISUJMY SIĘ 1 POD 2 ...
MAJĄC TAKA LISTĘ WYSTRACZY TYLKO WYSZUKAĆ IMIĘ I SPRAWDZIĆ POCZĄTEK ID.

1. Krzysztof P. 13...234 Kontakt 602753781
2.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Jestem ciekaw czy ten konkurs jest napewno prawdziwy ???? ... Dziwi mnie troche to że czesto Polacy sa losowani. Przecież ta firma działa na całym świecie a najwiecej Polakow jest na tej liście. Dziwne ze Pana ktory trafil chodzi mi o Polaka nie ma tu na forum. Pożyjemy zobaczymy moze ktos sie kiedys pochwali wygrana ;)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
WPISUJMY SIĘ 1 POD 2 ...
MAJĄC TAKA LISTĘ WYSTRACZY TYLKO WYSZUKAĆ IMIĘ I SPRAWDZIĆ POCZĄTEK ID.
1. Krzysztof P. 13...234 Kontakt 602753781
2.
ciekawe a jak lista będzie miała ponad 100 osób i komu będzie chciało się wyszukiwać?
10 % procent powiadasz?
Zobaczą mnie na liście w BAH i że mam do wygrania np. 100 euro i myślisz że będzie chciało odpalać 10 % informatorowi?
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
ciekawe a jak lista będzie miała ponad 100 osób i komu będzie chciało się wyszukiwać?
10 % procent powiadasz?
Zobaczą mnie na liście w BAH i że mam do wygrania np. 100 euro i myślisz że będzie chciało odpalać 10 % informatorowi?
CTRL + F i wpisujesz np numer ID i juz masz w ciagu sekundy czy ktos jest a czy ktoś kto wygra dzięki tej liście to wiadomo ze nigdy nie wiemy czy odpali te 10% to zalezy od nas samych z takim podejściem nie masz co się zapisywac na listę ja dodam od siebie ze na bank pierwsza osoba która mnie powiadomi ze jestem na liście odpalam te 10%
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
@up: a nie prosciej samemu, przeciez codziennie kazdy jest na kompie chociaz na chwile, mozna zajrzez na bah ????

trzeba mieć zweryfikowane konto?

nie ma co ukrywac, załozyłem po to zeby wziac udział w losowaniu :p
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jestem ciekawy do jakiej kwoty wzrośnie pula, wygrał ktoś kiedykolwiek z Was tam, pytam, ponieważ FB jest największym forum zrzeszającym zarazem najwięcej użytkowników zajmujących się tematyką sportową.
 
Do góry Bottom