>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Codziennie gratis 50 euro od Bet-at-Home

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Gianluigi B. (12***338) 11-12-11 € 150,00 nie zrealizowano Włoch
A dziś przed szansą na odebranie nagrody Buffon ;) ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Też się nad tym czasami zastanawiam, ponieważ są to nie małe pieniądze, a nikt spośród tak dużej liczny użytkowników na tym forum jeszcze nie wygrał
 
M 0

misticbrutal

Użytkownik
może poprostu nie wchodzą tu i sie tym nie interesują ; d
ja myśle że oni co jakiś czas właśnie nazbierają taką pokazną sumke i taki lojalny gracz zostanie szczególnie jakiś chory hazardzista ; d
 
T 29

tomato99

Użytkownik
biorą starsze konta graczy, którzy wygraną szybko i bezboleśnie przepuszczą. Chyba nie myślicie że osoba która zagrała za 100zł dostanie 10k. Niby jest to &quot;loteria&quot; ale wątpie żeby ktoś nadzorował losowanie ^^.
Kiedyś bawiłem się w lotka, brałem statystyki z rożnych lat kombinowałem itp i o dziwo udało mi się kilka razy poprawnie wytypować pulę 20 liczb z których padnie 6. Niby fajnie ale prawdopodobieństwo wygranej dalej było 1 do kilku milionów. Zakładając że tutaj każe nowe konto to nr. +1 to obecnie jest około 15 milionów kont. Jakieś 20% z nich jest nieużywane(w sensie zablokowane), zostaje 12 milionów. Jednak dziwny jest fakt że nie losują numerów od 1 do 10k. Wraz z biegiem lat można zauważyć że ustalają dolną granice nr. kont od których będą losować. Obecnie są to konta o nr. 12XXXXXX do 14999999. Przynajmniej tak mi się wydaje, z histori tego wątku i obecnie losowanych osób. Gdyby tak było szansa na wygraną to 1:2 999 999. Ale to tylko moje domysły, nie ma zbyt wielu danych które mogłyby potwierdzić tą teorie.
Tak na marginesie obecnie niewiele osób posiada nr. kont 15 + stąd prawdopodobieństwo wylosowania takiej osoby jest nikłe.
I takie pytanko zna ktoś osobę o nr. konta poniżej 12 XXX XXX?
 
E 3

emarti

Użytkownik
Ja jestem osobą z numerem 15*** i w sumie możesz mieć rację że takich osób jak ja z takim numerem konta jest niewielu stąd jeszcze mniejsza szansa na ujrzenie takiego wylosowanego numeru. Być może tak to jest a być może tak jak napisałeś w opcji drugiej czyli dają wygraną starszym graczom. Tylko jeśli ja bym miał być odpowiedzialny za to losowanie to dawałbym wygrane właśnie nowym klientom którzy według mnie to właśnie oni by to przepuścili na dalszą grę z racji &quot;nowości&quot; w buckmacherce i podniecenia zawieraniem zakładów. Ale ciort wie jaka jest prawda... Może do nich napiszę zapytanie przytaczając Twoje słowa z postu.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Przecież oni mają 2,7 miliona zarejestrowanych klientów (stan z grudnia 2011 r.).
Rok ma 365 dni czyli 100 lat to około 36500 losowań.
Czyli jest szansa około 1 do 100,że was wylosuje chociaż raz w życiu.
To jest jak totolotek
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Mylisz się:
Zakładamy że żyjemy te sto lat.
Więc jak powiedziałeś mamy 36500 losowań. Użytkowników jest 2,7 miliona, czyli te miliony biorą udział w każdym z tych 36500 losowań. I twoje szanse na wygraną każdego dnia są niezmienne 1 do 2,7 milionów. W przeciągu 36500 dni życia masz tyle samo losowań z szansą 1: 2,7kk. To nie wychodzi na pewno 1 do 100 że wygrasz w przeciągu życia. Nie mówiąc już o tym że mało kto tyle żyje, mało kto się codziennie loguje, mało kto zaczyna grać od 1 dnia życia jak jest w inkubatorze czy łóżeczku ^^ itd.
 
Do góry Bottom