>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co słychac u naszych Orłów

vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym sparingu? Zastanawiam sie powaznie nad typem Polska wygra roznica 2 lub wiecej goli po fajnym kursie 1.61.

Co myslicie ??
Graj to :] sam bym zagrał ale nie było nic takiego w bah Polska nie ważne jakim skadem zagra jeśli podejdą do tego jako przygotowanie do Euro a nie jako popisy przed słabszym rywalem i udowadnianiem kto tu jest lepszy. Poprostu Leo jak ich dobrze zmotywuje to rozwalą ich
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Expekt wyswil fajny typ

Polska - FC Schaffhausen
Handicap 2 (+4.0)
kurs 1.95

NIe wydaje mi sie zeby Polacy to wygrali przewaga 4 bramek, WIe ktos moze cos o skladzie, jaki desynduje selekcjoner Polakow???
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Przygotowująca się do finałów piłkarskich mistrzostw Europy reprezentacja Polski pokonała szósty zespół szwajcarskiej drugiej ligi FC Schaffhausen 1:0 (0:0) w sparingowym meczu rozegranym w Donaueschingen.
Polacy rozpoczęli mecz w eksperymentalnym składzie i ustawieniu. Na nietypowej dla siebie pozycji - lewej obronie zagrał Paweł Golański, a Radosław Majewski wcielił się w rolę prawego pomocnika. Znacznie lepiej w pierwszych 45 minutach radził sobie gracz Steauy Bukareszt. Najbardziej wysuniętym napastnikiem był natomiast Radosław Matusiak, za którego plecami &quot;operował&quot; Marek Saganowski.
Pierwszą groźną akcję &quot;Biało-czerwoni&quot; przeprowadzili w 12. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasza Garguły minimalnie niecelnie główkował Marcin Wasilewski. Sześć minut później szwajcarskiego bramkarza Reto Bolliego próbował zaskoczyć Matusiak, jednak - nieatakowany przez nikogo - z sześciu metrów uderzył głową wysoko nad poprzeczką.
W światło bramki podopiecznym Leo Beenhakkera udało się trafić po raz pierwszy - i jedyny w tej części meczu - w 22. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Garguła, do piłki doszedł Wasilewski, którego strzał głową obronił jednak Bolli.
O postawie &quot;Biało-czerwonych&quot; w pierwszych 45 minutach nie dało się powiedzieć nic dobrego. Polakom wyraźnie brakowało pomysłu na grę i próbowali &quot;rozpracować&quot; rywali sygnalizowanymi, długimi podaniami. Sporo pracy miał Łukasz Fabiański, który co chwilę otrzymywał piłkę od własnych obrońców bądź pomocników oraz sędzia-asystent sygnalizujący spalone Saganowskiego i Matusiaka.
W przerwie Leo Beenhakker dokonał pięciu zmian, wprowadzając m.in. Rogera Guerreiro, który niedawno otrzymał polski paszport. Pomocnik Legii Warszawa wniósł nieco ożywienia do gry naszego zespołu, popisując się kilkoma ciekawymi zagraniami.
W 52. minucie fatalną stratę piłki na własnej połowie zanotował Dariusz Dudka. Futbolówkę przechwycił Salvatore Amirante i popędził w kierunku bramki Fabiańskiego. Tuż przed linią pola karnego włoskiego napastnika nieprzepisowo zatrzymał Adam Kokoszka, a sędzia oszczędził młodego obrońcę pokazując mu tylko żółtą kartkę.
W 63. minucie dość licznie zgromadzeni na kameralnym stadionie polscy kibice zobaczyli drugie celne uderzenie &quot;Biało-czerwonych&quot;. Lekki strzał Macieja Żurawskiego nie sprawił jednak najmniejszych kłopotów Reto Bolliemu. Kilkadziesiąt sekund później Roger Guerreiro świetnym podaniem uruchomił Tomasza Zahorskiego, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez obrońcę rywali.
W 73. minucie powinno być 1:0 dla szwajcarskiego drugoligowca. Piłkarz... rezerw tego klubu Marco Steindorfer znalazł się w sytuacji sam na sam z Wojciechem Szczęsnym, jednak jego strzał z ostrego kąta w &quot;długi&quot; róg był niecelny.
Chwilę później finaliści mistrzostw Europy wreszcie znaleźli sposób na sforsowanie obrony rywali. Jacek Krzynówek zakończył indywidualną akcję płaskim uderzeniem z narożnika pola karnego i szwajcarski bramkarz musiał wyjmować piłkę z siatki.
W samej końcówce spotkania rywale mogli wyrównać, ale i tym razem napastnikowi drugoligowca zabrakło nieco precyzji.
W poniedziałek reprezentacja Polski rozegra oficjalny mecz międzypaństwowy z Macedonią. Dzień później podopieczni Leo Beenhakkera zmierzą się z Albanią.
FC Schaffhausen - Polska 0:1 (0:0)
Bramka - Jacek Krzynówek (74).
Żółte kartki: Salvatore Amirante - Adam Kokoszka.
Polska: 22-Łukasz Fabiański (70 - 12-Wojciech Szczęsny) - 13-Marcin Wasilewski (61 - 25-Jakub Wawrzyniak), 24-Adam Kokoszka (61 - 6-Jacek Bąk), 2-Mariusz Jop (46 - 14-Michał Żewłakow), 4-Paweł Golański (70 - 16-Jakub Błaszczykowski) - 23-Radosław Majewski (61 - 17-Wojciech Łobodziński), 15-Michał Pazdan (46 - 5-Dariusz Dudka), 19-Rafał Murawski (70 - 8-Jacek Krzynówek), 10-Łukasz Garguła (46 - 21-Tomasz Zahorski) - 26-Marek Saganowski (46 - 20-Roger Guerreiro) - 11-Radosław Matusiak (46 - 9-Maciej Żurawski).


Myślę że w następnym meczu będzie lepiej ! :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wygrany sparing, choc zwycięstwo mało przekonujące. Jednak od kadry narodowej oczekuje się więcej niż od szwajcarskiego drugoligowca. Ale ten sparing nie będzie miał większego wpływu na postawę naszych piłkarzy na Euro, to bardziej trening ;)
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Wygrany sparing, choc zwycięstwo mało przekonujące. Jednak od kadry narodowej oczekuje się więcej niż od szwajcarskiego drugoligowca. Ale ten sparing nie będzie miał większego wpływu na postawę naszych piłkarzy na Euro, to bardziej trening ;)
Zgadzam się z Tobą, że ten sparing nie będzie miał żadnego wpływu na postawę, ponieważ ten sparing jest traktowany jako jednostkę treningową. Wczoraj Polacy na treningu zostali podzieleni na dwie grupy, którzy mieli co innego do zrobienia na treningu. Jedni trenowali ciężej, drudzy mniej. Ci co dopiero wczoraj dojechali mieli tylko zabawy z piłką. Myślę, że już od jutra wszyscy zaczną normalnie trenować na pełnych obrotach. W poniedziałek i we wtorek wszyscy będą dawać z siebie wszystko w meczach towarzyskich z Macedonią i Albanią.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Moim zdaniem to był taki ostrzejszy trening. Widać było, że Leo próbował różnych taktycznych ustawień. Ciekawie Polacy zaprezentowali się w stałych fragmentach ( szczególnie dośrodkowanie Garguły ).
Oglądałem tylko pierwszą połowę i końcówkę drugiej. Jak zagrał Roger? Podobno dobrze. Obie jedenastki które zagrały przeciwko szwajcarskiej ekipie różniły się. I tutaj można w zasadzie było poznać 11 na Niemcy.
Jeśli byli jacyś wysłannicy Niemieckiej , Austriackiej lub Chorwackiej ekipy to zapewne drużyna Benhhakkera nie chciała &quot;pokazać wszystkiego&quot;.
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Jak zagrał Roger? Podobno dobrze.
Dobrze zagrał, miał parę ładnych akcji, w szczególności jedno prostopadłe podanie do przodu, bodajże do Zahorskiego, dzięki któremu była szansa na trafienie.

Zresztą, nie tylko on dobrze się pokazał. Zakładam, że skoro to był tylko trening, to za dwa tygodnie zobaczymy niektórych piłkarzy w niezłej dyspozycji, miejmy nadzieję wystarczającej do równorzędnej walki z Niemcami.
 
P 0

pavlinho

Gość
W niedzielę lub poniedziałek pomocnik piłkarskiej reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski przejdzie badania lekarskie w szpitalu w Donaueschingen. Mają one dać odpowiedź na pytanie jak groźny jest uraz, którego nabawił się w piątkowym sparingu ze szwajcarskim FC Schaffhausen.
Zawodnik Borussii Dortmund przyjechał na zgrupowanie przygotowującej się do mistrzostw Europy polskiej reprezentacji w czwartek. W piątek wszedł na boisko na ostatnie 20 minut sparingu ze szwajcarskim drugoligowcem (1:0). Nie dotrwał do końca gry, gdyż doznał urazu mięśnia dwugłowego prawej nogi.
&quot;W niedzielę, a może w poniedziałek Kuba przejdzie w szpitalu dokładne badania. Po nich będzie wiadomo więcej. Na razie musi odpoczywać&quot; - poinformował menedżer polskiej reprezentacji Jan de Zeeuw.
Dodał, że tym razem Błaszczykowski doznał urazu prawej nogi, a nie lewej, z którą miał kłopoty przez znaczną część ostatniego sezonu. &quot;Kuba podkreślał, że to nie jest odnowiona kontuzja, lecz zupełnie nowy uraz. Jak się czuł? To chyba jasne, że był podłamany&quot; - dodał.
Zawodnik Borussii Dortmund nie chce komentować całej sytuacji, do chwili, w której nie pozna wyników badań. Według osób, które znajdują się obecnie na zgrupowaniu w Donaueschingen, Jakub na pewno nie wystąpi w meczu przeciwko Niemcom. Przyjmując optymistyczną wersję zdarzeń, były piłkarz krakowskiej Wisły wróci do treningów za dziesięć dni, co jednoznacznie świadczy, że nie będzie gotowy na pierwszy pojedynek mistrzostw. Mniej optymistyczna wersja jest taka, że popularny Błaszczu może zapomnieć o występie w fazie grupowej Euro 2008.
http://euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,Jakub-Blaszczykowski-czeka-na-badania,wid,9984820,wiadomosc.html?ticaid=15f35
Oby wszystko dobrze się skończyło :|
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Coś ostatnio mówili że Kuba jednak zdąży na mecz z Niemcami, i pojechał do Polski na szczegółowe badania ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Macedonia 1:1
Radosław Matusiak (84-karny) Goran Maznov (45)
cos mozna powiedziec slaba gra ale to tylko trenig. Co z tego wyniknie 8 czerwca??
co o tym myslicie?
 
B 0

beam

Użytkownik
To sa jaja jak berety
Co z tego ze to 2 skład?
Jeżeli po meczu z Niemcami co najmniej 2-3 osoby bd do zmiany.
Nie wyobrażam sobie nas na Euro
Proponuje obstawic ze Polska zdobędzie 0-3 pkt w grupie
 
markus 0

markus

Użytkownik
POLSKA - Macedonia 1:1
Radosław Matusiak (84-karny) Goran Maznov (45)
cos mozna powiedziec slaba gra ale to tylko trenig. Co z tego wyniknie 8 czerwca??
co o tym myslicie?
Co mozna o tym myslec? Katastrofa, pilkarze wyglądali tak jakby po 12h pracy w kamieniołomie ktos kazał im biegac po zielonej trawie. Strasznie zmeczeni podobno, ale w niedziele kto odpoczywal? Wydaje mi sie ze Leo nazywa ten mecz treningiem ale tak na prawde wie ze pilkarze sa w bardzo slabej formie. Zaangażowanie w tym meczu 0, po doliczeniu 2 minut przez sedziego do meczy nikomu nie chcialo sie wedrowac pod bramke Macedonii, byla szansa na wygranie tego meczu ale pilkarze zostali z tylu - po co maja sie meczyc? . Mam nadzieje ze jutro zobacze spotkanie gdzie nie bede sie zmuszal do ogladania. Wszyscy; nie jest zle, treningi, to sa rezerwowi, leo chce ich sprawdzic, ale bez przesady jestesmy na ME 08 i powinnismy miec przyzwoitych pilkarzy nawet na lawce! Dwa udane krotkie podania raczej nie dadza nam sytuacji po ktorej mozemy zdobyc gola, Polacy probowali grac krotkimi podaniami, ale zawsze brakowalo tego ostatniego. Nasza druzyna nie jest stworzona do takiej gry, my potrzebujemy duzo miejsca zeby dobrze podac, ropoczac akcje, dzisiaj pilkarze bardzo blisko siebie grali i duzo strat bylo. Skrzydła nie funkcjonowaly, w ogole widzial ktos jakies podania na dobieg? Mam nadzieje ze Polacy w meczu z Niemcami braki techniczne nadrabia determinacja jak w spottkaniu z Portugalia, jezeli tego nie uczynia to mysle ze ujrzymy pogrom w Klagenfurcie.
Znowu maskowka na forum nie weszla, tylko nieliczni liczyli na niespodzianke i musze im tego pogratulowac:spokodfhgfh:
Sory za ten chaotyczny post, szybko napisalem moje pierwsze odczucia po ,,treningu&quot; Polaków
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Markus nie tylko Ty masz takie odczucia po tym meczu. I pomyślec ze Leo musi po takim &quot;meczu&quot; decydowac kogo skreslic, przeciez tam powinni prawie wszyscy poleciec bo prawie nikt nic nie zaprezentowal. Moze Majewski i się starał cos grac z Garguła ale nie mieli wsparcia, a Matusiak to wogóle ... Strzelił gola,ale sądze ze to mu nie pomoze i Leo z niego zrezygnuje. Drugim przegranym raczej będzie Bronowicki, a kto będzie trzeci Leo zapewne już wie, a ja moge się domyślac ze będzie to Pazdan któremu dał zaledwie 5min gry.
W tym meczu nie było widac zeby im zalezalo na czymkolwiek, brakowalo ambicji, pomyslu na gre, i mozna sie tylko domyslac co by sie dzialo gdyby na przeciw nas stanąl silniejszy zespół od Macedoni która i tak zagrala dobre zawody;)
Dzisiaj liczymy juz na lepszą grę bo to wogóle nie napawa optymizmem!!!
W studiu TVP1 się cieszyli ze na tym meczu byli wyslannicy Niemiec,Austrii i Chorwacji i ze zapewne sie ciesza ze gramy slabo, i że to niby zasłona dymna... Też wymyslili. a o tym zmęczeniu to szkoda gadac. Nawet jak się jest zmęczonym to się raczej nie zapomina jak się kopie piłke...
Dzisiaj 20:30 mecz POLSKA-Albania i liczymy na stanowczo więcej w naszym wykonaniu !!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja jednej rzeczy nie rozumiem, trener Leo dał szanse dublerom żeby mogli mu się pokazac z jak najlepszej strony i żeby udowodnili mu że zasługują na grę w koszulce z orłem na piersi. A tymczasem oglądając wczorajszy mecz, w 30 minucie doszedłem do wniosku że lepiej przełączyc kanał, dlaczego ? nie zamierzałem patrzec na kolejnych 60 minut kiedy to macedończycy podają sobie piłkę ( szczególnie obrońcy ) a nasze wielkie gwiazdy się tylko przypatrują temu. Coś jest chyba nie tak, czy nie lepiej było powiedziedz przed meczem, trenerze nie chce mi się dzisiaj grac. Nie będę wyminiał piłkarzy po kolei po wszyscy zagrali słaby mecz, ale to co grał Matusiak to jest dramat, przyjęcie piłki = odskok na minumum trzy metry. Kolejny wielki wirtuoz techniki Golański jako prawy obrońca więcej zrobił &quot;sztuczek&quot; nie nazwałbym ich technicznymi niż przerwał akcje rywala.
Myślę że o tym &quot;spacerku&quot; naszych rodaków powinniśmy jak najszybciej zapomniec
 
grzesio 53,4K

grzesio

Forum VIP
Ludzie to tylko sparing , może Leo chciał zobaczyć inne rzeczy ?? Ustawienie , zgranie poszczególnych zawodników , forme zmienników , bramkarza etc. ???
Grecja miech przed Euro z nami przegrała , a pozniej ??
Więcej wiary.
Jedna rzecz jest jak najbardziej na plus - rywale myślą że jesteśmy do ojechania z 3-0 4-0
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Jedna rzecz jest jak najbardziej na plus - rywale myślą że jesteśmy do ojechania z 3-0 4-0
???? święte słowa ????

co do meczu to nie miejcie większych preytęsji do Bronowickiego, on dopiero po 2 miesiacach zagrał w jakimkolwiek meczu:!:
Golański te jego rajdy????, on chociaz raz kogos minął? a po za tym powinien bardziej pilnować obrony niż pchać sie do przodu.
Nie wiem skąd pomysł aby Zahorski grał na lewej pomocy taż nie błysnął
Matusiak-porażka.

mi sie wydaje, że Beenhaker skreślił już Matusiaka :? prawdopodobnie też Pazdana wszedł chyba na 5 minut? Wypadnie też ktoś z dwójki Garguła-Majewski.

nie należy przesadzać że to tylko sparing i też że grają fatalnie i sparing nic nie znaczy.

Oblicze Polskiej Repr. zobaczymy dzisiaj, a prawdziwą kadrę mam nadzieję ujżeć w meczu z Danią. Chociaż jak Leo obejmował reprezentację to Polska przegrała 4-1. Teraz bedzie to pewnego rodzaju rewanż i nawet niech dzisiaj zagraja slabiej ale nich maja ta motywacje. Chcemy pokazać kibicom, że umiemy grać w piłkę i nie przez przypadek jestesmy na Euro!!.. A kibicow mamy wspanialych. bilet na wczorajszy mecz to bodajże jak Szpakowkski mówił ok.50 euro czyli coś jak mecz na Bundeslige.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Golański te jego rajdy????, on chociaz raz kogos minął? a po za tym powinien bardziej pilnować obrony niż pchać sie do przodu.
Taki jest właśnie nowy styl gry, że boczni obrońcy włączają się do akcji ofensywnych. Wspaniale to robi Bronowicki - przykład? oglądnijcie urywki meczu z Portugalią ( 2:1 ). Golańskiemu rzeczywiście to nie wychodziło, ale jeśli popracuje nad tym - będą efekty ????
Mecz niezbyt ciekawy i przyznam że nie oglądałem całego. ( 1 połowa + końcówka II ). Prawda jest taka, że brakowało kilku zawodników i niestety widać poziom zawodników którzy na EURO zasiądą na ławce rezerwowych.
Matusiak? Zagrał słabo, Leo specjalnie dał mu strzelić karnego, żeby się chłopak odblokował. Nie widzę tego pana z orzełkiem na piersi w obojętnie jakim meczu EURO 2008 .
Zahorski w pomocy? nie mam pojęcia czemu akurat na takowej pozycji zagrał...
Przyznam, że w pewnym momencie włączyłem sobie mecz Szwecjii ... O wiele ciekawsze widowisko.
Dzisiaj kolejny &quot; ostry trening&quot; mam nadzieję, że przyłożą się do niego. Polska - Albania 2:0 ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cóż 1:0 po ciekawym meczu.
Kogo można pochwalić? Maciek Żurawski - nieźle poczynał sobie w ataku.
Wasilewski, Krzynówek - dużo biegali, kilka bardzo ciekawych podań.
Średnio zagrał Łobodziński - kilka strat.
Warto pochwalić Fabiańskiego, zachował czyste konto, choć wiele pracy w tym meczu nie miał. Roger miał dwie okazje strzeleckie, zaprezentował się raczej pozytywnie.

Ogółem zgodnie z przewidywaniami. Oby tak dalej. Czekam na mecz z Duńczykami ????

Co z Żewłakowem?
 
domel 49

domel

Forum VIP
mecz chyba troszkę lepszy od wczorajszego ale tez było widać ze były ćwiczone różne rzeczy w naszym zespole. Myślę ze dziś dobrze zaprezentował sie Żurawski któremu przydał sie ten gol Krzynówek tak jak kolega wyrze wspomniał dużo biegał starał sie i to cieszy. Myślę ze te 2 spotkania wiele nam dały a szczególnie Leo teraz wie na kogo moze liczyć i na kim opierać pierwsza 11. Mecz z Dania bedzie podsumowaniem ale tez raczej nie odkryjemy wedlug mnie całkowicie kart. Cieszy mnie również dość dobra gra Rogera mial kilka sytuacji po których widac ze ma chłopak powołanie do gry i moim zdaniem przyda nam sie ten zawodnik na Euro.
 
B 0

bobeq1

Użytkownik
Nie wiem dla czego nie chcecie zaakceptować Rogera jako Polaka. Spojrzcie na taka Francje czy Holandie ? Od kiedy murzyni sa w Europie !!! OD KIEDY NO POWIEDZCIE MI OD KIEDY !! Ogladaliscie na eurosporcie mecz Francji do lat 17 ?? Wyliczyliscie w pierwszym skladzie chociaz 3-4 bialych. Nie mam nic do murzynow dlatego uwazam ze Roger moze zagrac. Patrzac na innych ktorzy maja wiecej . Chociaz granie wlasnymi pilkarzami by bylo napewno lepszym widowiskiem a nie w Rosji czy w Czechach sprowadza sobie 5 dryblasow typu Drogba i beda grac jako Czechy... porazka
 
Do góry Bottom