>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co dalej z Leo Beenhakkerem?

B 4

bongo84

Użytkownik
ma nas za debili i robi z nami co chce. Zresztą w jednym z wywiadów powiedział, że mieszkmy w drewnianych chatkach i jesteśmy z drugiej strony księżyca. Do tego dochodzi brak szacunku dla ludzi, którzy w przeciwieństwie do niego coś w polskim futbolu osiągneli. Uważa sie za niewiadomo jakiego fachowca a jest ***** a nie wielki fachowiec.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
uffff ciężko mi było znaleźć, zeby nowego nei zakładać, ale udało się:]

O ile dotychczas nie miałem do Holendra zastrzeżeń, tak po czerwcowych sparingach zmieniłem co do niego zdanie diametralnie.

Mam kilka uwag, w sumie to się tyczy całego PZPN-u. Jak można w czasie, gdy kończy się sezon, zorganizować wyjazd do RPA w celu gier towarzyskich? To już bliżej nie mamy porównywalnych rywali? Piłkarze zmęczeni sezonem jeden po drugim rezygnowali z gry w kadrze, każdy miał jakieś marne usprawiedliwienie. DOszło do tego, że Leo musiał zabrać zbieranine kopaczy. Zapewne większość &quot;filarów&quot; naszej reprezenatcji właśnie dlatego odmówiła kadrze z racji, że to wyjazd wlasnie do RPA. Raz - daleko, dwa - niebezpiecznie, generalnie - jestesmy zmęczeni, grajmy u siebie, albo gdzies blisko, nie przemęczajmy się. Leo chciał pewnie sprawdzić formę podstawowej 11stki, a wyszło jak wyszło, prawie kadra B:] no i teraz się usprawiedliwia, że to wyjazd w celu sprawdzenia zastępców:]
No dobra, pojechali dublerzy. W pierwszym meczu zostali zabiegani przez Bafana-Bafana, niemal na stojąco przegrali 1:0, a moglo byc wiecej. Leo całą winą obarczył piłkarzy, bo ileż można obwiniac trenera. Miały być zmiany w meczu z Irakiem i co? były, ale jedynie personalne. Nasi grali identycznie jak z RPA. Nie cieszy nawet bramka Rogera, jedyny błysk w tym meczu. Polczak, Tyrała, Przyrowski, Komorowski - za wysokie progi jeszcze dla nich. Roger, Murawski, Lewandowski wydawali się zmęczeni sezonem. OK. Krzynówek już nie te lata widać, Bosacki też, Dudka jakby za kare grał. Jedynie Sagan coś tam próbował, widać że mu zależy.

Moja opinia - Leo wyjazd, Smuda na jego miejsce pasuje znakomicie. Z jego pomysłem na grę i wartościowymi zawodnikami jeszcze coś w tych eliminacjach możemy ugrać. Z Leo już raczej nie. O ile mecz z Irlandią w Chorzowie jeszcze wygramy (wszak magia), to ze Słowacją już nie będzie lekko, a Czesi też mogą się przebudzić w końcu i nas rozjadą jak chcą.
Tyle ode mnie, może jeszcze jakieś refleksje mi przyjdą na myśl, to się wypowiem.
Zapraszam do dyskusji.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Polecam dzisiejszą wypowiedź tuż po meczu Mirka Szymkowiaka w futbol.pl Krótko mówiąc: szacuneczek Mirek :]
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Moim zdaniem problem jest już zdecydowanie bardziej poważny. Na przestrzeni ostatnich lat Polska reprezentacja zawodzi w najważniejszych momentach. Jak jest źle - zmiana trenera. Przez jakiś czas wygląda to fajnie, zdarzają się świetne mecze, ale tylko i wyłącznie są to pojedyncze impulsy. Tak było za kadencji Jurka Engela, za kadencji Janasa i tak jest za kadencji Beenhakkera(nie liczę Bońka bo z nim to żadnego impulsu nie było). Jedyne co przychodzi mi na myśl - błędne koło. Parę chłopaków z kadry powinno wypaść już dawno. I co dalej? Żaden uznany trener nie podejmie się pracy z Polską. Co do Smudy to obawiam się, że byłoby podobnie. Może przez jakiś czas Polacy graliby lepiej, wdała by się w drużynę jakaś świeżość, ale znów powrócilibyśmy do punktu wyjścia - taka jest moja opinia. Choć z 2 strony - trzeba przecież spróbować.

Zgadzam się zdecydowanie z princeAS co do tych sparingów w RPA. Nie wiem w ogóle jaki miał być w tym cel ze strony PZPN. Ale to już pozostanie ich słodką tajemnicą.. Pzdr.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cel taki, że panowie z PZPN-u jeszcze tam nie byli to świat chcą zwiedzić. Generalnie to faktycznie to jest bez sensu. A co do trenera, to osobiście bym go zmienił, bo faktycznie Ronald de Boer miał chyba rację gdy ostatnio udzielił wywiadu, w którym mówił, że Leo to takie ładne, ale puste opakowanie (no czy coś w tym stylu powiedział). Polską kadrę trzeba zbudować tak naprawdę od podstaw i ja bym dał do takiej roboty jakiegoś młodego, polskiego trenera, to i on i piłkarze by się uczyli. Niektórym grajkom to już trzeba podziękować za grę w reprezentacji, taka prawda. Krzynówek wg mnie już dawno się skończył, Żewłakow miewa dobre mecze, ale wolałbym oglądać nabierającego doświadczenia Jodłowca, czy Kokoszkę, czy innego młodego. Może nie są to jeszcze klasowi obrońcy, ale mają szansę zaistnieć, a mecze w reprezentacji mogą im pomóc to nowe doświadczenie w końcu. Za Krzynówka to już wkrótce będzie Obraniak i dobrze, bo z lewą pomocą mamy problemy od czasów Kosowskiego. A jeszcze tak lecąc po formacjach, to wiadomo bramkarzy to mamy z 5, którzy mogą grać w reprezentacji więc tu problemu nie ma. Obrona to, to co wyżej napisałem + wg mnie szansa dla Brożka powinna być, spróbowałbym Glika nawet. Pomoc to jest wgl nieporozumienie. Jeśli chodzi o tych do czyszczenia typu Lewandowski to jest ok, bo oprócz Lewego jest jeszcze Dudka, Murawski w bronieniu też jest niezły, chociaż żałuję że nie ma Sobola. Ale rozegranie to masakra jest, Muraś coś próbuje, ale niestety nie najlepiej, a Roger to w tym momencie i w takiej formie pomyłka. W przekroju całego sezonu dużo lepszy był Iwański i to on z Legii powinien grać w kadrze na ten moment. Wielkiego wyboru to my niestety nie mamy z tym rozegraniem, więc wg mnie trzeba próbować wszystkiego, a nie trzymać się kurczowo Rogera. Prawe skrzydło jest ok, pod warunkiem, że gra Błaszczu, bo następnych nie widać. Peszko miał formę, ale zbladł. Łobodziński i reprezentacja to moim zdaniem pomyłka. A atak to przede wszystkim u nas musi stanowić 2 zawodników. Nie mamy takiego zawodnika co dobrze sprawowałby się sam w ataku (no może Jeleń). Ale mimo wszystko uważam że powinniśmy grać jak za Engela 2 atakującymi, bo często jest tak, że ten 1 napadzior jest po prostu osamotniony z przodu i nie jest w stanie nic zrobić. Na koniec jeszcze dodam, że uważam że warto podbierać piłkarzy z młodzieżówki do kadry, chociażby po to żeby ich sprawdzić. Tyle ode mnie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jak ciągle nie mogę pojąć jak można było przedłużyć i zwiększyć płace Leo PRZED ME... Leo już dawno się wypalił i jak widać nawet obcokrajowcy nam nie pomogą... Także jak już to tylko polski trener i stawiałbym na Piotra Nowaka, podobnie jak Cygeiro. To taka mieszanka polskości z zagraniczną szkołą trenerską, która wydaje mi się sporo może dać reprezentacji. Tylko boje się, że znów na krótką metę...
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Jak ciągle nie mogę pojąć jak można było przedłużyć i zwiększyć płace Leo PRZED ME... Leo już dawno się wypalił i jak widać nawet obcokrajowcy nam nie pomogą...
a czy to ma do rzeczy az tak wiele? jak do kitu trener to nic nie pomoze nawet to ze obcokrajowiec. A w Polsce mozna znalezc kilku lepszych szpecow niz przereklamowany Benhaker. I nie trzeba bylo by im wywalac takich grubych pieniedzy jak jemu. Juz to chyba pisalem wczesniej gdzies odnosnie wystepu Polski na EURO. Ze o klasie selekcjonera decyduja nie kwalifikacje a sam turniej. Leo moze i pare razy sie zakwalifikowal do wielkich imprez ale to ze nie odniosl na nich ani jednego zwyciestwa mowi samo za siebie. A co do terazniejszosci moim zdaniem doszedl nastepny argument przeciw Leo. Widac ze stracil on poparcie nawet swoich podopiecznych. Pilkarze juz tak nie staja za nim murem jak kiedys. Ba nawet robia wszystko zeby tylko sie wykrecic od ostatnich sparingow. Bezsens jechania na koniec swiata i grania z polamatorami to jedno, ale gdyby bylo ok na linii zawodnicy-trener to nie bylo by takiej sytuacji jaka mial Benhaker, ze niektorych kopaczy musial sciagac niemal z ulicy
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Panowie...ale sam Benhakker mówił, że gdyby nie decyzja PZPN-u to on w życiu by nie jechał z reprezentacją na to zgrupowanie...wygląda to tak, że Polska delegacja (pzpn i reprezentacja) pojechała tam typowo &quot;rekreacyjnie&quot;...zresztą panowie z pzpnu wycieczkowali z żonami podobno więc to samo mówi za siebie...druga rzecz...jak zobaczyłem stadion na jakim graliśmy z Irakiem to panowie...wybaczcie ale tak jak mówi Saganowski po meczu...żadna szanująca się reprezentacja by nie zagrała na takim boisku...co do Benhakkera...generalnie przez lata będziemy pamiętać kilka meczy w wykonaniu naszej reprezentacji...on nie jest wypalony jako trener tylko brak mu wsparcia ze strony pznu...przyszedł do nas 3 lata temu nie tylko z wizją trenowania kady A ale także mówił o tym, że w Polsce może wszystko się poprawić tutaj głównie mówię o szklenie mlodzieży czy infrastrukturę...dziś sam mówi, że nic się nie zmienilo bo nie ma działań ze strony tych którzy działać powinni...czyli pzpn...generalnie jaka władza taka otoczka...nie oszukujmy się, chlopaki biegali na ugiętych nogach, a z RPA trzeba zasuwać 90 minut na 200 % bo nie są to amatorzy, Irak to inna bajka...moim zdaniem na tym klepisku to i lepsze reprezentacje miały by problem z tak dobrze przygotowaną kadrą Iraku...nie bronię Leo bo robił błędy...ale nie sądzę, że wszystko to co się dzieje teraz z kadrą i wokół niej jest jego winą...absolutnie nie...kilku chłopaków pod jego skrzydłami pokazało się ale teraz albo zmiana trenera albo wreszcie działania ze strony pzpu odnośnie wiekszego wsparcia dla trenera, polscy trenerzy nie zmienią nic. Bo poza Nowakiem niewielu poza polski syf się wychyla...nawet Kasperczak polecial z Zabrzem do 1 ligi...a sukcesów to on odniósł więcej niż większość z nas w bukmacherce, po prostu polska liga i wszystko zwiazane z polską pilką zatrzymało się na latach 70tych gdzie ciągle wspominamy bramki Polaków na mundialach sprzed prawie 40 lat...Leo mam nadzieję, że doprowadzi nas jednak na mundial a potem zobaczymy ;)
 
B 4

bongo84

Użytkownik
nie zgodze sie. Leo mial poparcie takie jakie nie mial dawno zaden inny trener. Kazdy inny by po EURO wylecial na zbity pysk on jednak został. A atmosfere wokoł kadry Leo sam psuje, a to brakiem szacunku do bylych trenerow, i polskich pilkarzy ktorzy osiagneli sukcesy, a to drwinami z Polakow ze jestesmy z drugiej strony ksiezyca i ze slomianych chatek, przypadkow jest wiele.
 
blackhorse 0

blackhorse

Użytkownik
Moim zdaniem Leo Benhakker powinien odejść z reprezentacji Polski. Przez ostatnie półtora roku Polska zagrała tylko jeden dobry mecz (z Czechami), a kilka meczy to była prawdziwa katastrofa (np. z Irlandią Płn. czy ze Słowacją). W tej chwili mamy jeszcze szanse na awans, ale jeśli Benhakker nie odejdzie to wątpie, że nasi nagle zaczną grać o niebo lepiej. Fakt, może potęgą to Polska nie jest, ale ostatnie mecze to była kompletna klapa. Leo cały czas próbuje grać jednym napastnikiem, co według mnie jest wielkim błędem. Do tego potrzebna jest dobra obrona, której niestety nie mamy. Gdyby Polska grała ofensywniej może byśmy mecze z Irlandią Płn., Słowenia i Słowacją mieli wygrane, a tak głupie błędy obrońców + defensywne ustawienie i z tych meczy zamiast 9pkt mamy tylko 1pkt. Mecze które nam pozostały musimy wygrywać, a z jednym napastnikiem, będzie to niemożliwe... Jedynym człowiekiem w Polsce, który tchnąłby nowego ducha w reprezentację jest chyba Franciszek Smuda. Drużyny prowadzone przez Smudę zawsze grają widowiskowy, ofensywny futbol i myślę, że właśnie taka zmiana jest potrzebna naszej reprezentacji.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Tutaj odpowiedz dla przedostatniego postu bongo: Mowisz z polmatorami ;o To czemu wygrali 1:0 ? Napewno wymowka nie jest to ze grala rezerwa, poniewaz z amatorami powinni wygrac. Wszyscy wjezdzaja na Benhakera - ma styl jaki ma, a czy to jego wina ze pilkarze go nie sluchaja. Moga myslec o nim co chca, ale np. gdyby w 1. przypadku go posluchali (Celny strzał Żewłakowa na bramke Boruca) byłoby 2:2, nikt by nie krzyczał ze słaby mecz a że mamy 1 punkt.

Wiecej dyscypliny i Brazylia nasza. &lt;-- &quot; &quot;
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Tutaj odpowiedz dla przedostatniego postu bongo: Mowisz z polmatorami ;o To czemu wygrali 1:0 ? Napewno wymowka nie jest to ze grala rezerwa, poniewaz z amatorami powinni wygrac. Wszyscy wjezdzaja na Benhakera - ma styl jaki ma, a czy to jego wina ze pilkarze go nie sluchaja. Moga myslec o nim co chca, ale np. gdyby w 1. przypadku go posluchali (Celny strzał Żewłakowa na bramke Boruca) byłoby 2:2, nikt by nie krzyczał ze słaby mecz a że mamy 1 punkt.

Wiecej dyscypliny i Brazylia nasza. &lt;-- &quot; &quot;
po pierwsze: rpa to nie pilkarska potega. W rankingu fifa sa na 70 ktoryms miejscu. Kilku pilkarzy gra w jakis tam znaczacych klubach.
po drugie: sam napisales ze pilkarze go nie sluchaja. A wiec kolejny argument przeciw. Co to za trener co go pilkarze nie sluchaja? Widac ze pilkarze albo traca zaufanie w umiejetnosci Benhakera.
po trzecie: gdyby Zewlakow nie strzelil samoboja Borucowi nie zmienilo by to faktu ze i tak zagralismy jeden z najgorszym meczow w ostatnich latach. Co najgorsze ta tendencja sie utrzymuje przez kilka kolejnych spotkan. Zobaczymy w nastepnych meczach o punkty ale optymista nie jestem w tym przypadku.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Heh szkoda komentowac ale wkurzaja mnie takie opinie i zabiore glos.
Niedawno w jednym z popularnych pism sportowych Dan Petrescu powiedizal w wywiadzie &quot; Powinniscie szanowac LEO bo lepszego trenera możecie dlugo nie miec&quot;
Odrazu dodam iż Petrescu nie jest dla mnie autorytetem i nie pawam do niego zbytnią sypatią jednak trudno mi sie z nim nie zgodzic.
Wiem , że nie jestesmy potega jak np Holandia ale pamietacie jak trener kadry pomijaj wowczas najlepszego strzelca Europy Hunteelara? To co my mowimy o Wichniarku...mało miał okazji aby sie sprawdzic w calej karierze?
Mnie tez czasem dziwi i irytuje jak nie powołuje np . Piotra Brożka czy Głowackiego...
Ale mam szacunek do ludzi i do trenerów. LEO to człowiek z innej bajki człowiek kultury, poliglota a trafił na chamskich dziennikarzy i działaczy. Dlaczego nigdy wczesniej nie awansowalismy do EURO a jemu sie udało? Dlaczego to on sprawil choc na chwile , że młodzi z ekstraklasy zapierdzielaja az milo bo wierza ze kazdy ma szanse na kadre...
Mentalnosc polskich &#39; moli&#39; internetowych wola o pomste do nieba...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Krótka piłka: zgadzam się z przedmówcą.
Nie jesteśmy Brazylią światowej piłki. Nie mamy gwiazd, indywidualności - gra zespół i tyle. Nawet sam Rafa Benitez czy Sir Alex Ferguson nie byliby w stanie tak przekształcić naszej reprezentacji, byśmy liczyli się w kopanej. A to wszystko jest zupełnie głębiej: nasza liga jest 20 lat za Zachodem, nie mamy stadionów, całego zaplecza i profesjonalnych trenerów - co za tym idzie ludzi, którzy chcieliby zainwestować w piłkę wielkie pieniądze. Liga otruta machlojami w postaci handlowania meczów nigdy nie będzie silna.
Czy 40 tysięcy gardeł krzyczących Leoooo, Leoooo jest idiotami, czy ludźmi o trzeźwych zmysłach? Odpowiedź chyba jest jasna...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bardzo trafna wydaje mi sie opinia LEO z dzisiejszego wywiadu.
Gdzie mowi on , że Polski piłkarz to trudny mentalnie zawodnik.
100% racji LEO. Nawet patrzac na dziennikarzy dzien po mczu z Grecja towarzyskim przeglad ma tytul &quot; znowu mamy dobra druzyne&quot; inne gazety typu &quot; powrot swietnej polski&quot; itp itd. Po jednym meczu do tego towarzyskim takie opinie? Tak samo bylo bodajże po TOWARZYSKIM meczu co wygralismy z Czechami (gral wtedy wichaniarek) gazety kipialy optymizmem i szalaly z radosci. Potem wystarcczy jeden mecz zly i gazety rozpisuja sie ze jestesmy dnem europy ...ludzie!!
Mentalnosc sie powoli zmienia szczegolnie widac to po pilkarzach grajacyh za granica typu Blaszczykowski ktory przestrzegal przed hurra optymizmem po meczu z grekami.
My jako 40 mln kraj prawie...nie powinnismy klekac przed nikim w Europie ale tez lekcewarzyc nam nikogo nie wolno... gdy to sie zmieni i przestaniemy przegrywac mecze w szatni...i wierzyc &quot;że mecz sam sie wygra&quot; to cos ruszy do przodu. A zmienianie trenerow na lewo i prawo takze w ekstraklasie moze tez minie.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
no i co? mialy byc 3 pkt, jest 1 uratowany w koncowce na wlasnym stadionie z polamatorami. A pare miesiecy wczesniej przez tych polamatorow zostalismy upokorzeni na wyjezdzie i teraz tez sensacja wisiala w powietrzu. Czas Leo w Polsce skonczyl sie juz po EURO. I nasz wystep na tej imprezie to byl wyrazny sygnal. A Leo to nie Hiddink i daleko mu do tego trenera. Fakt faktem ze w polsce marnie jest jesli chodzi o szkeleniowcow z prawdziwego zdarzenia, ale mysle ze paru lepszych niz Leo by sie znalazlo.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
no i co? mialy byc 3 pkt, jest 1 uratowany w koncowce na wlasnym stadionie z polamatorami. A pare miesiecy wczesniej przez tych polamatorow zostalismy upokorzeni na wyjezdzie i teraz tez sensacja wisiala w powietrzu. Czas Leo w Polsce skonczyl sie juz po EURO. I nasz wystep na tej imprezie to byl wyrazny sygnal. A Leo to nie Hiddink i daleko mu do tego trenera. Fakt faktem ze w polsce marnie jest jesli chodzi o szkeleniowcow z prawdziwego zdarzenia, ale mysle ze paru lepszych niz Leo by sie znalazlo.
W Polsce tylko Smuda ma teraz warsztat by zostac trenerem kadry.
A co do Hiddinka to nie rozsmieszaj mnie wiesz ile on zarabia? Na LEo juz wrzucaja bo zarabia &#39; dużo&#39; zapewniam cie , że na Hiddinka teraz nas nie stac.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Smuda napewno, moze Kasperczak, Skorza ma talent ale jeszcze musi sie duzo nauczyc. A Leo porownujac do Hiddinka nie myslalem o ich zarobkach tylko chodzilo mi bardziej to ze niektorzy mysleli ze jak zatrudnia Holendra to od razu bedziemy miec zapewnione sukcesy tylko dlatego ze to Holender tak samo jak odnaszacy sukcesy Hiddink, van Basten, Rijkart&lt; jol i wiele innych. To tak jak pare lat temu pan Ptak nasprowadzal do polski brazylijczykow myslac ze stworzy wielki zespol bo to przeciez Brrazylijczycy a brazylijscy pilkarze sa najlepsi. Jak sie skonczylo wiekszosc wie
 
Do góry Bottom