>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co aktualnie oglądacie?

grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Treme polecam , dobry serial + świetna muzyka [klimat Nowego Orleanu ukazany po Katrinie]
TB - jak lubisz opowisci o wampirach , wrozkach , menadach , zmiennokształtnych , wilkołakach , wampirach-gejach to coś dla Ciebie.
Pierwsze 2-3 sezony OK , 4-ty zszedł lekko na psy.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Może ktoś ogląda aktualnie jakiś serial godny polecenia.
Szczególnie chodzi o seriale typu Dexter czy House, mam teraz na oku True Blood więc może oglądał ktoś i może napisać czy warto w to wchodzić?
House jak najbardziej, od siebie polecam tez Breaking Bad
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Piękny umysł/A beautiful mind

Mocny dramat, daje do myślenia na dłuższą chwilę, jeden z tych filmów po których trzeba sobie uporządkować we własnej głowie kilka spraw, przynajmniej ja to tak odebrałem, film dość długi (130 minut), ale zgrabny i ciągle trzymający w napięciu, kreacje jak i film obsypane nie bez powodu mnóstwem nagród
hmm 10/10 niech będzie najlepszą rekomendacją
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
&quot;O północy w Paryżu&quot;
jedno ci mi się ciśnie na usta /klawiaturę/, to słowo PRZEREKLAMOWANY. Ok, nie powiem, film dobry, fajna fabuła, wciąga.. ale brakuje tego czegoś, co wybije tą produkcje ponad przeciętność. Jak na &#39;najlepszy film W. Allena&#39;, to trochę mizernie. Tworzył lepsze filmy. Ale mimo tego wszystkiego i tak warto zobaczyć ;)
mocne 6,5/10
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Polecę Wam coś co niedawno obejrzałem.Serial się nazywa &quot;The Suits&quot; i opowiada o młodym wyjątkowo zdolnym chłopaku,który przez przypadek(uciekając przed policją z walizką pełną trawki) trafia na rozmowę w sprawie pracy w kancelarii prawniczej. Podszywa się pod absolwenta Harvardu i oczarowuje szefa. Dostaje pracę..Więcej nie mówię.Właśnie skończył się 1 sezon,12 odcinków.Naprawdę przyzwoity serial nie tylko dla wielbicieli seriali &quot;sądowo-adwokackich&quot;.
A jeśli ktoś jeszcze nie widział to polecam oczywiście: na poprawę humoru &quot;Entourage&quot; i dla podniesienia adrenaliny &quot;Sons of anarchy&quot; oraz &quot;Breaking Bad&quot;
Boże gdyby nie te seriale to poza sportem niczego bym już nie oglądał,bo filmu dobrego dawno nie widziałem..
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jestem po pierwszym tygodniu (5 odcinków) &quot;In treatment&quot;, wpadłem na trop po tym jak przeczytałem że HBO robi amerykański odpowiednik. Narazie zapowiada się obiecująco
 
P 0

piwko_7

Użytkownik
Gorąco polecam serial Ekipa, jest 7 sezonów. Serial opowiada o życiu gwiazdy filmowej i jego przyjaciół. Serial naprawdę dobry !
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Gorąco polecam serial Ekipa, jest 7 sezonów. Serial opowiada o życiu gwiazdy filmowej i jego przyjaciół. Serial naprawdę dobry !
o serialu sporo tu pisalo, podbijam ze jest swietny, ale wlasnie ogladalem ostatni odcinek i bedzie mi go brakowalo, niby ma byc film.




w oczekiwaniu na nowego House`a wyczailem nowy serial &quot;Suits&quot; cos jak House ale nie lekarz a prawnik, po pierwszych 2och odcinkach nie jest zle
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
o serialu sporo tu pisalo, podbijam ze jest swietny, ale wlasnie ogladalem ostatni odcinek i bedzie mi go brakowalo, niby ma byc film.




w oczekiwaniu na nowego House`a wyczailem nowy serial &quot;Suits&quot; cos jak House ale nie lekarz a prawnik, po pierwszych 2och odcinkach nie jest zle
W oczekiwaniu na nowego House&#39;a oglądam starego House&#39;a
 
P 0

piwko_7

Użytkownik
Film Ekipa może być ciekawy ale wątpię że przebije serial. Teksty Ariego Golda to mistrzostwo ???? Co do Suits wiele osób bardzo wysoko go ocenia ale jakoś do mnie nie przemawia, wszystko im za łatwo przychodzi.
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
Spartakus: Krew i piach (2010)
Spartakus (Andy Whitfield) jest trackim wojownikiem. Jego wioska sprzymierza się z Rzymem w celu wybicia wspólnych wrogów. Dowodzący wojskami legat, Claudius Glaber (Craig Parker), to nieuznający sprzeciwu despota. Pewnego dnia, Spartakus odmawia dalszego marszu i upokarza legata. Po powrocie do domu, zabiera swoją ukochaną żonę Surę (Erin Cummings) i ucieka na południe. Zostają jednak złapani, skazani na niewolę i rozdzieleni. Legat zabiera Spartakusa do rodzinnej Kapui i rozkazuje gladiatorom zabić go na miejskiej arenie. Trak pokonuje przeciwników i zyskuje sobie uwielbienie tłumu, który żąda dla niego łaski. Zostaje kupiony przez Batiatusa (John Hannah), właściciela szkoły gladiatorów, który dostrzega w nim talent, indywidualizm i buntownicze usposobienie. Spartakus nie wie jeszcze, że dzięki tym cechom przeciwstawi się niesprawiedliwości i zjednoczy wokół siebie armię niewolników, która przez dwa lata będzie walczyć z wojskami Republiki.
Serial 9/10
http://www.youtube.com/watch?v=4WXDJPaHuR4&amp;amp;feature=player_embedded
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Gorąco polecam film,
http://www.youtube.com/watch?v=pDzEH6HlW3o
koniecznie proszę oglądać z napisami żadnym durnym lektorem który tylko psuje emocje, osobiście Top 10 moich ulubionych filmów, Ruffalo zagrał idealnie a ostatnia scena na mostku ... po prostu polecam każdemu kto lubi dramaty kryminalne, na prawde daje dużo do myślenie film, jako ciekawostke dodam że film nie miał premiery w Polsce cóż nie znają się ludzi na filmach ! Jeszcze raz polecam
 
Do góry Bottom