>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co aktualnie oglądacie?

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Zapowiada się interesująco.
???? ???? Masakra
Co w tym interesujacego? Sorry to komedia dla baranów.


Mogli skończyć wtedy kiedy uciekli z wyspy nakręcić kilka odcinków o życiu poza i koniec. Ale ogólnie serial bardzo dobry, chociaż wkurzała mnie akcja w kilku wymiarach i ucinanie w ten sposób wątków.
Dokladnie- przyznam , że nie jestem osobą &#39; serialową&quot; ale LOST polubilem od poczatku dla mnie to byl poczatkowo serial ocierajacy sie o geniusz. Wielowątkowość roznogatunkowosc filmu przez co mial tak wielu fanow bo kazdy mogl znalezc cos dla siebie.Ale jesli skonczylby sie tak z 2 serie wczesniej bylby dla mnie bardzo dobry a tak to juz bylo przedluzanie silowe.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Taaa sa gusta i guściki. Ale jak ktos wkleja zwiastun na ktorym gosc sobie robi dobrze i mowi , ze niezle sie zapowiada to jest dla mnie łapu - capu ????
AP od początku kręci się wokół jednego tematu, który sprzedał się bardzo dobrze. Cieszy mnie że nic się nie zmieniło. &quot; Zapowiada się interesująco &quot; nie tyczyło się tylko i wyłącznie zapowiedzi. Cieszy powrót starych aktorów, miejmy nadzieje że to oznacza powrót klimatu z 3 pierwszych części ( które imo były najlepsze ).
I na jakiej podstawie piszesz że jest to komedia dla baranów ? Rozumiem że Ty jako &quot; nie baran &quot; nie oglądałeś żadnej w wcześniejszych części ? Generalizujesz strasznie...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oj juz nie strzel focha ???? Wiem o co ci chodzilo ale rozumiesz jak zabrzmialo wklejajac zwiastun i piszac to co napisales. Ta cos tam obejrzalem ale delikatnie mowiac nie moja bajka, poprostu tak jak napisales to sie kreci wokol jednego tematu caly czas a to , ktora czesc 15? ???? W kazdym razie ogladalnosc pewnie i tak duza bedzie.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Oj juz nie strzel focha ???? Wiem o co ci chodzilo ale rozumiesz jak zabrzmialo wklejajac zwiastun i piszac to co napisales. Ta cos tam obejrzalem ale delikatnie mowiac nie moja bajka, poprostu tak jak napisales to sie kreci wokol jednego tematu caly czas a to , ktora czesc 15? ???? W kazdym razie ogladalnosc pewnie i tak duza bedzie.
To tylko internet ????
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Skończyłem oglądać Rodzinę Soprano 2-3 miesiące temu i dalej próbuje wypełnić pustkę w moim życiu po tym serialu, niestety nieskutecznie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ee tam ,widze że typowe dla AP gwiazdy wracają, także dobrze, ja również będę czekał z niecierpliwością ???? Jest Stifler to musi być super część, jest po prostu nie do podrobienia.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
ogladalem duzo serialow i zdecydowanie top 3 jakie ogladam:
1. Dexter ( kto nie wie co to za serial powinien sie wstydzic ???? )
2. Breaking bad ( serial o chemiku ktory zachorowal na raka i zaczal dilowac zeby zostawic jakies siano dla rodziny )
3. Walking dead ( serial o zombie )
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
ogladalem duzo serialow i zdecydowanie top 3 jakie ogladam:
1. Dexter ( kto nie wie co to za serial powinien sie wstydzic ???? )
2. Breaking bad ( serial o chemiku ktory zachorowal na raka i zaczal dilowac zeby zostawic jakies siano dla rodziny )
3. Walking dead ( serial o zombie )
Również oglądam te seriale. :cool:
z seriali polecam również:
Ravenge
American horror story
Californication
Homeland
skins
dr. house
the secret circle
Impersonalni
prime suspect
once upon a time
Hart of Dixie
Unforgettable

Jeszcze zacząłem oglądać a gifted man ale mi się nie spodobał.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
&quot;flashforward&quot; dobrze sie zapowiadal ale pod koniec troche zgasl ale mimi wszystko mozna smialo obejrzec 20kilka odcinkow 1sezonu,
jesli chodzi o komediowe seriale to dobry chyba jest &quot;My name is Earl&quot; jeszcze nie ogladalemm, ale mam zamiar zaczac
 
M 16

mefius

Użytkownik
Rango też mi sie podobał, całkiem fajna bajka raczej dla dorosłych, niektóre sceny są naprawde śmieszne. Ja ostatnio oglądałem serial Kompania Braci, bardzo wciągający szkoda że nie zrobili drugiej serii
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja właśnie obejrzałem &quot;Krzyk 4&quot; i powiem,że jak na 4 część to trzyma poziom.Całą serię robi ten sam reżyser i dzięki temu jest udana,przynajmniej według mnie. W tej części mamy nawet bardzo aktualną puentę odnośnie internetu i bycia gwiazdą.Więcej nie zdradzę,tylko zachęcam do obejrzenia.I jeśli nie widzieliście wcześniejszych części,to lepiej najpierw je ogarnijcie,to poczujecie klimat lepiej;)
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Od siebie polecam fantastyczny film biograficzny Bracia Klitschko, Cela 211 oraz dla zmotoryzowanych Drive. Najlepsze filmy jakie oglądałem w ostatnim czasie. Na pewno nie był to czas stracony ;)
 
Do góry Bottom