>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Co aktualnie oglądacie?

aerts 78

aerts

Użytkownik
House,Dexter,Breaking Bad,Czas honoru-wszystko na bieżąco, z filmów spore zaległości ale cały czas nadrabiam.Jak ktoś posiada profil na film webie to chętnie się podzielę swoją kolekcją(pw ofc).
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
House,Dexter,Breaking Bad,Czas honoru-wszystko na bieżąco, z filmów spore zaległości ale cały czas nadrabiam.Jak ktoś posiada profil na film webie to chętnie się podzielę swoją kolekcją(pw ofc).
Aerts, powiedz że z Housem to żart jest ???? Ten marny tasiemiec nie pasuje do tak zacnego grona.
 
N 14

nsc

Użytkownik
Znacie jakąś dobrą stronę lub program z którego można pobierać serial Dexter i Breaking Bad?
Ja od siebie mogę polecić Prison Break i Lost, ale podejrzewam, że większość z was już dawno je obejrzało :p
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Aerts, powiedz że z Housem to żart jest Ten marny tasiemiec nie pasuje do tak zacnego grona.
Masz rację co za dużo to nie zdrowo, ale do House-a mam ogromny sentyment i obejrzę tyle sezonów ile wyjdzie.Głównym powodem jest oczywiście sam Gregory, którego wręcz uwielbiam,8 sezon też rozpoczyna się przyzwoicie, może trochę świeżości wniesie.Natomiast co do tasiemców, to problem nie dotyczy tylko House-a, ale także Dextera, który robi się już zupełnie przewidywalny i czasem nudzi, BB też coraz częściej ma odcinki bez pomysłu(ale można wybaczyć, bo aktorzy są genialni).
E:NSC pw
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
jak sie traktuje ten serial jako komedie to z pewnością
Twoje 3 grosze nie są tutaj potrzebne, ja wiem jak mam odbierać ten serial. Miałem okazje zobaczyć kilka odcinków, to już wole Wilsona ( chyba dobrze napisałem ) Greg jest aż za bardzo &quot;pyszny&quot;.
Dexter i BB polecam każdemu, coś pięknego.

/e
Aerts też poproszę o linka.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Twoje 3 grosze nie są tutaj potrzebne, ja wiem jak mam odbierać ten serial. Miałem okazje zobaczyć kilka odcinków, to już wole Wilsona ( chyba dobrze napisałem ) Greg jest aż za bardzo &quot;pyszny&quot;.
Ile osób tyle opinii, myślałem że oglądałeś większość odcinków dlatego się z tym zgodziłem, że z czasem kolejne sezony trochę nudzą, ale jeżeli chodzi o całokształt to oczywiście się nie zgadzam.House to jeden z najlepszych seriali jaki przyszło mi oglądać, z resztą to nie tylko moja opinia, na filmwebie BB i House mają identyczną ocenę 8.4.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Są gusta i guściki. Nowy odcinek Housa na pewno bardzo dobry i 8 sezon zapowiada się ciekawie. Każdy serial, którego toczy się już kolejny sezon, ma słabsze i lepsze odcinki, ale House ogólnie trzyma bardzo wysoki poziom.
Są również nowe odcinki Boardwalk Empire ! Kto lubi tematy w stylu; Stany Zjednoczone tuż po wojnie, mafia, dziwki, przekręty i hulanki do rana przy alkoholu to zdecydowanie polecam:
http://www.filmweb.pl/serial/Zakazane+imperium-2010-427194
Serial trzyma świetny poziom, dobra gra aktorska i nie można się nudzić przy nim.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Twoje 3 grosze nie są tutaj potrzebne, ja wiem jak mam odbierać ten serial. Miałem okazje zobaczyć kilka odcinków, to już wole Wilsona ( chyba dobrze napisałem ) Greg jest aż za bardzo &quot;pyszny&quot;.

Dexter i BB polecam każdemu, coś pięknego.


/e
Aerts też poproszę o linka.
sorry, przeceniłem cię, sądząc że twoja opinia jest poparta obejrzeniem więcej niż kilku odcinków
 
lucho87 7

lucho87

Użytkownik
A ja się bardzo cieszę, że na antenę (TVN7) wrócili Przyjaciele :grin:. Codziennie o 17:00 po dwa odcinki, obecnie pierwszy sezon. Dla mnie nie ma lepszego serialu... :razz:
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
sorry, przeceniłem cię, sądząc że twoja opinia jest poparta obejrzeniem więcej niż kilku odcinków
Myślałeś że obejrzałem 4 sezony ? Niech będzie że widziałem wystarczającą ilość odcinków do oceny Housa.
Ile osób tyle opinii, myślałem że oglądałeś większość odcinków dlatego się z tym zgodziłem, że z czasem kolejne sezony trochę nudzą, ale jeżeli chodzi o całokształt to oczywiście się nie zgadzam.House to jeden z najlepszych seriali jaki przyszło mi oglądać, z resztą to nie tylko moja opinia, na filmwebie BB i House mają identyczną ocenę 8.4.
Dzięki za pm
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
I tak najlepszy serial EVER to Lost: Zagubieni - cudo.

A tak to oglądam: Jak poznałem waszą matkę, chce się wziac także za Dextera,ale narazie brak czasu ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
I tak najlepszy serial EVER to Lost: Zagubieni - cudo.
Obejrzałem chyba wszystkie odcinki i wiecie który był najgorszy... ostatni :;/:

Ja ostatnio oglądałem &quot;This Is Not My Life&quot;, kozak serial tylko albo nie zrobili 2 sezonu, albo są w trakcie robienia. Ze strony Fox-a :

W spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy Waimoana, Alec Ross (Charles Mesure, „V”) budzi się w stanie skrajnej paniki. Nie może przypomnieć sobie żony, dwójki dzieci, domu, pracy, ani nawet własnego imienia – wszystko wydaje się mu obce. Mężczyzna dowiaduje się, że poprzedniego dnia miał wypadek, a teraz cierpi na amnezję. Jednak Alec czuje się nieswojo... doznaje przebłysków ze wspomnieniami z innego życia.

Pod naciskiem żony (Tandi Wright, „Xena: wojownicza księżniczka”) odwiedza dr Collins (Tania Nolan, „Spartaktus: Krew i piach”), piękną, ale trochę przypominającą robota kobietę, która zapewnia go, że tymczasowa amnezja jest częstą dolegliwością po tego rodzaju upadku. Mimo wszystko, Alec jest pełen obaw czy powinien wierzyć w to co się do niego mówi. Akceptuje jednak diagnozę lekarki, dopóki nie słyszy dr Collins omawiającej jego stan. Podejrzenia Aleca zaczynają narastać kiedy odkrywa film, który utwierdza go, że jest w poważnym niebezpieczeństwie i że nie może ufać nikomu. Kim jest Alex Ross i jak się tutaj znalazł? Wyrusza, aby odkryć, co się dzieje... potyka się o prawdę... to nie jest moje życie.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Własnie zakonczenie było super, chyba ze miałbyś pomysł na lepsze chętnie wysłucham ????

z kumplem myślelismy ze to wszystko przysniło sie grubemu w samolocie xD
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Własnie zakonczenie było super
Mogli skończyć wtedy kiedy uciekli z wyspy nakręcić kilka odcinków o życiu poza i koniec. Ale ogólnie serial bardzo dobry, chociaż wkurzała mnie akcja w kilku wymiarach i ucinanie w ten sposób wątków.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek czwartego sezonu Breaking Bad.
Nie tak sobie wyobrażałem zakończenie, ale mimo wszystko było napięcie i jest zagadka.
Z niecierpliwością czekam na piąty sezon, ostatni. Niestety premiera dopeiro w 2012.

polecam jeszcze raz Breaking Bad !
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Aktualnie Dr House sezon 8, oraz Dexter sezon 6. Wyczekuję z niecierpliwością 2 sezonu The Walking Dead, premiera lada dzień ;)
 
Do góry Bottom