>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawe zakłady na MŚ

B 2,2K

barichello

Użytkownik
Portugalia to ma statystyki zawyżone tym 7-0 jak dobrze pamietam z Koreą Północną
Owszem, ale to też pokazuje ich moc, bo np. Brazylia z tą samą Koreą wygrała tylko 2-1.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW (KTO LEPSZY)- Totomix

Toure Yaya (WKS)-Silva D. (Hisz.)
@[email protected]
W tym sezonie w barwach City Toure 24 gole, Silva 8 bramek, Silva ma znacznie większą konkurencję w swojej drużynie, dlatego przy takich kursach chyba warto pocisnąć na Yaya?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Gdzie można postawić i połączyć zakłady na stracone/strzelone bramki przez ekipy w fazie grupowej?
Np. Meksyk strzeli powyżej 3,5 , Chile straci powyżej 3,5? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Italy + France + Germany + Portugal (awanse z grupy) + Australia
under 2 punktów w grupie +
Iran - ostatnie miejsce w grupie
Co sądzicie o takim becie na fazę grupową ?Kurs łączny wychodzi ponad 6,00.
Włosi raczej powinni wyjść z grupy.Francja - pewniak nawet do wygrania grupy , Niemcy Portugalia - tutaj juz mniej pewniej ale powinno byc dobrze , ciężko mi wyobrazić sobie 1/8 finału bez którejś z druzyn
Australia - no z kim te 2 punkty maja uciułać ?
Iran - 3x porażka według mnie
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP

To jedziemy z ciekawymi typami dalej. ;)
Więcej niż 150 ? NIE 2,52
Tym razem idzie o bramki w całym turnieju z resztą jak widać na załączonym obrazku prosto z Fortuny. Ostatnie 2 turnieje MŚ odnotowały takie liczby bramkowe:
- 2006 Niemcy 147 bramek
- 2010 RPA 145 bramek
Wiadomo, sucha statystyka wiele wniosków z tego się nie da wyciągnąć, ale jednak magiczna liczba 150 nie pękła i ta linia bramek mnie najbardziej interesuje do gry. Bo o ile 140 bramek to ryzyko dobrze opłacone kursem 6,30 tak te 10 więcej czyli 150 jest do grania jak najbardziej i też kurs nie wygląda źle. Myślę, że nawet można zaatakować kurs 3,90 i mniej niż 145 i wcale to nie będzie niewykonalne.
Według mnie z roku na rok taktyka i zaangażowanie w poczynaniach defensywnych jest co raz lepsze i o ile w grupie trochę postrzelają czołowe ekipy tym najsłabszym tak w play offach w 3/4 przypadku wynik będzie się kręcił wokół underów. Warto też wspomnieć, że w RPA był ten ciekawy przypadek komunistycznej Korei gdzie dostali ładne 7-0 od Portugalii a łącznie wyłapali 12 bramek. I teraz znajdzie się kliku kelnerów jak Honduras, Australia czy Kostaryka, ale są też czy to Hiszpania czy Włosi ratujący większą liczbę bramek. Zakład zdecydowanie egzotyczny, ale dla emocji i liczenia bramek co klika meczów jak najbardziej mi pasuje. :grin:
EDIT:STS odpowiada tym samym zakładem na ofertę Fortuny mniej jak 157 bramek i kurs 1,80 to już liczba zdecydowanie nie do przejścia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Pytanko. W bet365 mamy taki zakład na MŚ 2014. pod tytułem ETAP ELIMINACJI i np na Japonie jest pod hasłem 1/8 kurs 2,87 . Kiedy jest zakład wygrany ??? jak Japonia dojdzie do 1/8 turnieju i w nim odpadnie ??? czy zakład też będzie wygrany jak np Japonia przejdzie dalej do ćwierćfinału ???
Drugi zakład
KWALIFIKACJE GRUPA np C i jest Japonia kurs 2,0 . Czy zakład jest wygrany gdy Japonia wyjdzie z grupy nie zależnie z którego miejsca ???
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Pytanko. W bet365 mamy taki zakład na MŚ 2014. pod tytułem ETAP ELIMINACJI i np na Japonie jest pod hasłem 1/8 kurs 2,87 . Kiedy jest zakład wygrany ??? jak Japonia dojdzie do 1/8 turnieju i w nim odpadnie ??? czy zakład też będzie wygrany jak np Japonia przejdzie dalej do ćwierćfinału ???
Drugi zakład
KWALIFIKACJE GRUPA np C i jest Japonia kurs 2,0 . Czy zakład jest wygrany gdy Japonia wyjdzie z grupy nie zależnie z którego miejsca ???
Zawodowy typer, a takich rzeczy nie wie. ;)

1. Zakład wygrany wtedy i tylko wtedy, gdy Japonia odpadnie w 1/8 finału. Gdy dojdzie do 1/4 albo odpadnie w grupie - zakład przegrany.
2. Tak, chodzi o awans z grupy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik

To jedziemy z ciekawymi typami dalej. ;)

Więcej niż 150 ? NIE 2,52

Tym razem idzie o bramki w całym turnieju z resztą jak widać na załączonym obrazku prosto z Fortuny. Ostatnie 2 turnieje MŚ odnotowały takie liczby bramkowe:
- 2006 Niemcy 147 bramek
- 2010 RPA 145 bramek

Wiadomo, sucha statystyka wiele wniosków z tego się nie da wyciągnąć, ale jednak magiczna liczba 150 nie pękła i ta linia bramek mnie najbardziej interesuje do gry. Bo o ile 140 bramek to ryzyko dobrze opłacone kursem 6,30 tak te 10 więcej czyli 150 jest do grania jak najbardziej i też kurs nie wygląda źle. Myślę, że nawet można zaatakować kurs 3,90 i mniej niż 145 i wcale to nie będzie niewykonalne.

Według mnie z roku na rok taktyka i zaangażowanie w poczynaniach defensywnych jest co raz lepsze i o ile w grupie trochę postrzelają czołowe ekipy tym najsłabszym tak w play offach w 3/4 przypadku wynik będzie się kręcił wokół underów. Warto też wspomnieć, że w RPA był ten ciekawy przypadek komunistycznej Korei gdzie dostali ładne 7-0 od Portugalii a łącznie wyłapali 12 bramek. I teraz znajdzie się kliku kelnerów jak Honduras, Australia czy Kostaryka, ale są też czy to Hiszpania czy Włosi ratujący większą liczbę bramek. Zakład zdecydowanie egzotyczny, ale dla emocji i liczenia bramek co klika meczów jak najbardziej mi pasuje. :grin:​
Warto się zastanowić bo typ godny uwagi.
4 lata temu, w warunkach znacznie korzystniejszych do gry, w pierwszej kolejce padło 12 underów. Jest to o tyle dziwne, że wtedy gracze kopali Jabulani- najbardziej nieprzewidywalną piłkę MŚ. Bramkarze przed mundialem mocno skarżyli się na nią, że zmienia tor lotu jak chce, że nie wiadomo kiedy zacznie spadać itp. O ile pamiętam, kilka sytuacji było kiedy bramkarz był zupełnie zdezorientowany i nie wiedział jak zachowa się piłka. To samo w sobie dawało więcej możliwości na strzelenie/stracenie gola.
W tym roku, piłka na mundial określana jest jako jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza. Bramkarze nie krytykują jej tak mocno jak poprzedniczki. W locie jest stabilniejsza i łatwiej oszacować gdzie spadnie.
To jest plus dla bramkarzy.

Mimo wszystko, zdaję sobie sprawę z tego, że zachowanie piłki stanowi może jedynie 5% wszystkich goli strzelonych na imprezie.
Jednak, i tu ubolewam mocno, czasy wesołego futbolu gdzie wszyscy parli na bramkę o defensywie zapominając, definitywnie minęły.
Te czołowe drużyny nie będą na pewno forsować tempa na turnieju. Warunki klimatyczne są jakie są. Ciężko będzie się biegało. Widać to było rok temu na Pucharze Konfederacji czy nawet w niektórych, niedawno rozegranych meczach towarzyskich. Ważne będzie umiejętne zarządzanie swoimi siłami.
Jeśli wynik jest teoretycznie spokojny, jakieś 2-0 to nawet Brazylia powinna zacząć się oszczędzać.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Romelo Lukaku best Young player of the tournament @ 6 (jeszcze kilka godzin temu dawalo rade zalapac sie na 8,5) [betsafe]
Hmm ... patrzac na kursy mozna wyciagnac wnioski, ze faworytem do zgarniecie tej nagrody jest Paul Pogba...defensywny pomocnik reprezentacji Francji...defensywny pomocnik, no ciekawe.
Pomimo tego, ze Pogba mial calkiem udany sezon w Juventusie, to w reprezentacji Francji wcale nie zachwyca. Mowiac zachwyca mam na mysli suche fakty. Po pierwsze w meczach eliminacyjnych nie moglem znalezc nawet jednej asysty Pogby. Strzelil jednego gola Bialorusi. Raz zostal wyrzucony z boiska z czerwona kartka i wlasciwie to by bylo na tyle. Jednym slowek w 8 meczach o stawke strzelil 1 gola...i o ile dobrze widzialem mial 0 asyst oraz 1 czerwona kartke.
W meczach towarzyskich - ostatnich 3 wcale nie bylo lepiej. Strzelil 1 bramke i mial 0 asyst. Nie ma sie co cofac wczesniej bo Pogba albo nie gral albo nie mial zadnego wplywu na przebieg meczu.
Pogba teraz stoi @ 4
____
A teraz Lukaku. W tym roku w 3 sparingach strzelil 4 gola. OK, 3 strzelil Luxemburgowi ale nie widze w tym nic zlego, a wrecz przeciwnie mysle, ze go to pozytywnie doladowalo. Chlop jest w formie co do tego nie mam zadnej watpliwosci. Bramka ze Szwecja tylko mnie w tym przeczuciu potwierdzila. Strzal zza pola karnego, bez problemu, z biegu jakby to dla niego nie bylo zadnym problemem, super gol. w elimiacjach do WC strzelil 2 gole i asystowal przy kolejnych choc czesto nie gral w podstawowej jedenastce w ktorej wystepowal Benteke. Teraz z Benteke kontuzjowanym to Lukaku przejmie role strzelca na szpicy i patrzac na jego forme mysle, ze nie bedzie to dla niego zadnym wyzwaniem szczegolnie w grupie w jakiej sie znalazla Belgie - z Rosja, Algierja i Korea.
Moim zdaniem Lukaku spokojnie stac na strzelenie 3-4 goli w grupie i moze zgarnieciu 1-2 asyst. Mysle, ze spokojnie jest w stanie wyprzedzic w statystykach Pogbe a nie sadze by wybor na najlepszego &quot;jongstera&quot; padl na zawodnika ktory nie zapisuje sie w notesie sedziego.
Kolejnym kandydatem ktory moim zdaniem bedzie sie liczyl w tej kategorii to Goetze, jednak problem, moim zdaniem z Goetze to to, ze Niemiec mial bardzo przecietny sezon w Bayernie jesli chodzi o wystepy w podstawowej jedenastce. Goetze nie gral tyle ile by chcial i czesto zaczynal mecze na lawce. Goetze z Borussi zapewne by czarowal kibicow w Brazylii ale Goetze z Bayernu to zupelnie inny zawodnik. Mysle, ze Wiekszosc Niemieckiego skladu bedzie miala ten sam problem ale to jeszcze opisze w dziale z Niemcami.
Reszta kandydatow moim zdaniem sie totalnie nie liczy w ty &quot;plebiscycie&quot;.
Podsumowujac, moim zdaniem Lukaku spokojnie zdobedzie nagrode za najlepszego mlodego zawodnika turnieju tylko i wylacznie dlatego, ze gra w slabszej grupie niz reszta, dlatego, ze strzeli kilka goli oraz dlatego, ze reszta jego przeciwnikow po prostu nie jest w najlepszej formie. Kurs zdecydowanie do grania, tak jak mowilem ja zapalalem za @ 8,5 ale @ 6 tez wyglada calkiem przyzwoicie.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
rivalo
Ile meczy zakończy się serią rzutów karnych: poniżej/powyżej 2,5 +
2,00

przesada
od czasu wprowdzenia 1/8 finału wchodzi to 5/7
dla porównania fortuna płaci 2.7 za under...
 
W 0

wichura

Użytkownik
a ja zastanawiam sie nad takim kuponem na mś:
Ostatnie miejsca w swoich grupach zajmą:
- Honduras
- Australia
- Iran
oraz, że Włochy wyjdą ze swojej grupy co daje ako coś koło 3.7. Niby dużo meczy, a małe ako, ale wydaje się być w miarę &#39;pewne&#39;. Jakoś nie wyobrażam sobie by te trzy zespoły wygrały którykolwiek mecz w swoich grupach. Być może jakiś remis są w stanie ugrać, ale na tym powinno być koniec. Honduras w grupie ma Francję, Szwajcarię oraz Ekwador. Australia gra z Chile, Holandią i Hiszpanią. Iran natomiast ma Argentynę, Nigerię, a także BiH. Włochów z kolei uważam za bardzo mocną ekipę, która nawet może pokusić się o dotarcie do finału. Widziałbym ich na 1 miejscu w grupie, ale to już jest większe ryzyko, bo jednak Anglia czy Urugwaj to nie byle kto, a bardzo mocne drużyny.
Zastanawiam się jeszcze czy nie dorzucić do tego, że w turnieju będzie mniej niż 160 bramek, ale na tą chwilę nie jestem co do tego do końca przekonany, bo jednak taki typ to już większa loteria.
Co myślicie o tym Pany ?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
a ja zastanawiam sie nad takim kuponem na mś:
Ostatnie miejsca w swoich grupach zajmą:
- Honduras
- Australia
- Iran
oraz, że Włochy wyjdą ze swojej grupy co daje ako coś koło 3.7. Niby dużo meczy, a małe ako, ale wydaje się być w miarę &#39;pewne&#39;. Jakoś nie wyobrażam sobie by te trzy zespoły wygrały którykolwiek mecz w swoich grupach. Być może jakiś remis są w stanie ugrać, ale na tym powinno być koniec. Honduras w grupie ma Francję, Szwajcarię oraz Ekwador. Australia gra z Chile, Holandią i Hiszpanią. Iran natomiast ma Argentynę, Nigerię, a także BiH. Włochów z kolei uważam za bardzo mocną ekipę, która nawet może pokusić się o dotarcie do finału. Widziałbym ich na 1 miejscu w grupie, ale to już jest większe ryzyko, bo jednak Anglia czy Urugwaj to nie byle kto, a bardzo mocne drużyny.
Zastanawiam się jeszcze czy nie dorzucić do tego, że w turnieju będzie mniej niż 160 bramek, ale na tą chwilę nie jestem co do tego do końca przekonany, bo jednak taki typ to już większa loteria.
Co myślicie o tym Pany ?
Gdzie takie kursy można wyłapać? ????
Ja gram na becie awanse z poszczególnych grup: Kolumbia+Hiszpania+Belgia+Chorwacja+Bośnia+Urugwaj+Francja+Niemcy=ako coś 8.49
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie wiem czy wszyscy maja na Unibecie taki zaklad, czy tylko ci na terytorium Holandii ale sa dwa zaklady ktore warto przeanalizowac.
Pierwszy:
Ile osob obejrzy mecz Hiszpania vs Holandia w Holenderskiej TV?
mniej niz 5,5 mln @ 15
5,5 - 6 mln @ 10
6 - 6,5 mln @ 8,5
6,5 - 7 mln @ 5,5
7 - 7,5 mln @ 4
7,5 - 8 mln @ 2,75

8 mln i wiecej @ 1,6
Teraz garsc statystyk: w ostatnich 10 latach odbylo sie 5 duzych imprez pilkarskich w ktorych udzial brali Holendrzy. 3 EuRO i 2 WC. Tak wygladaly pierwsze spotkania Holendrow w tych imprezach:
2012 EURO - Holandia vs Dania - widzow 6,8 mln
2010 WC - Holandia vs Dania - widzow 4,1 mln
2008 EURO - Holandia vs Wlochy - widzow 6,9 mln
2006 WC - Holandia vs Serbia i Czarnogora - widzow 5,4 mln
2004 EURO - Holandia vs Niemcy - widzow 7,5 mln
Widac wiec, ze mecze otwarcia nie ciesza sie az takim powodzeniem jak mozna by wywnioskowac z kursow. Patrzac na statystyki to na ostatnich MS w Afryce bariere 8 mln Holendrzy przekroczyli tylko ogladajac mecz polfinalowy i finalowy.
Ze statystyk ktore podalem mozna jednak wywnioskowac, ze mozna by lepiej zagrac na jeszcze mniejszy przedzial ... ale ...mecz Hiszpania vs Holandia odbedzie sie w Piatek 13 o godzinie 21:00 czasu Europejskiego. To sklania mnie do dodania conajmniej 0,5 mln do powyzszych statystyk. Przegladajac program telewizyjny na nastepny piatek to wlasciwie nic ciekawego w nim niema - jakis film (dzienniki Bridget Jones i inne pierdoly) kilka gownianych programow, mysle, ze wiekszosc bedzie ogladac mecz lecz bariera 8 mln moim zdaniem nie peknie.
Mysle, ze widzow bedzie od 7 mln (sprzyjajace godziny, ciekawy przeciwnik) ald mniej niz 8 mln (pierwszy mecz, wkoncu w piatkowy wieczor mozna robic inne rzeczy :p, statystyki z poprzednich imprez)
______________
Drugi zaklad to:
Czy podczas meczu Hiszpania vs Holandia bedzie korek wiekszy niz 2,5 kilometra na terytorium Holandii? Tak @ 3,5
Mysle, ze dla zabawy mozna zagrac. Wedlug strony ktora bedzie ten zaklad obliczac, korki dlugosci 2,5 kilomotrow sa praktycznie codziennie - swiatek Piatek czy Niedziela. Kurs dosyc wysoki a wyraznie buki mysle, ze caly kraj bedzie przed telewizorem a zycie w kraju stanie na 1,5 godziny. Mysle, ze spokojnie mozna liczyc na jakis maly korek czy zator na drogach. Dla zabawy mozna zagrac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie patrzyłem na strony ynternetowych buków, ale będąc dziś w Fortunie nie mogłem przejść obojętnie obok wystawionych zakładów na miejsca 1-3 w grupach.
Otóż do kursu który pokryje mi podatek zagrałem:
Kamerun miejsca 1-3 w grupie @ 2
Grecja miejsca 1-3 w grupie @ 1,54
AKO: 3,04
Może nie są to zakłady typu &quot;freak&quot;, ale ciekawe i warte uwagi.
Polecam przejrzeć ofertę, bo wygranie jednego meczu, a nawet jeden remis i korzystny stosunek bramek mogą niektórym niedocenianym zespołom dać 3 miejsce w grupie.
Na pewno takie zakłady są również w necie, więc szukajcie a znajdziecie i zarobicie :p
 
E 0

erivan

Użytkownik
Nie patrzyłem na strony ynternetowych buków, ale będąc dziś w Fortunie nie mogłem przejść obojętnie obok wystawionych zakładów na miejsca 1-3 w grupach.
Otóż do kursu który pokryje mi podatek zagrałem:
Kamerun miejsca 1-3 w grupie @ 2
Grecja miejsca 1-3 w grupie @ 1,54
AKO: 3,04
Może nie są to zakłady typu &quot;freak&quot;, ale ciekawe i warte uwagi.
Polecam przejrzeć ofertę, bo wygranie jednego meczu, a nawet jeden remis i korzystny stosunek bramek mogą niektórym niedocenianym zespołom dać 3 miejsce w grupie.
Na pewno takie zakłady są również w necie, więc szukajcie a znajdziecie i zarobicie :p
Z Kamerunem bym uważam, na ostatnich mistrzostwach zagrali piach i wcale się nie zdziwię jak w tym roku zakończą zmagania grupowe bez punktów.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Ciekawy był zakład w Wi lliam hill&#39;u kto będzie sędzią meczu finałowego? Na te chwilę nie widzę go w ofercie. W ostatnich kilku latach arbiter, który sędziował finał Ligi Mistrzów, sędziował finał dużej imprezy w tym samym roku. 2010 Webb LM i finał w RPA. 2012 Proenca LM i finał euro 2012. W tym roku w LM Björn Kuipers. Holendrom raczej nie grozi finał, więc możliwy scenariusz z holenderskim sędzią w meczu finałowym. O dziwo finał pucharu konfederacji w 2013 r. również sędziował Björn Kuipers ????
Na to zdarzenie był kurs 8, jeśli dobrze pamiętam.
http://sedziapilkarski.pl/wiadomosci/kto-poprowadzi-final-ms14-amerykanin-czy-moze-ktos-inny/17617
Przy okazji takiego zakładu możecie monitorować zdanie innych, w większości sędziów. Osobiście wykluczyłbym Webba. Prowadził on finał 4 lata temu a FIFA daje szansę każdemu sędziemu. Nie wiem czy na przestrzeni 20-30 lat była taka sytuacja aby ten sam sędzia był rozjemcą finałów największych imprez jedna po drugiej. Podobnie ma się z Pedro Proença.
Dla mnie:
Bjorn Kuipers @ 8.50 Betsson
Felix Brych @ 11.50 Betsson
Pierwszy z nich sędziował finał Ligi Mistrzów. Poradził sobie w mojej ocenie bardzo dobrze. Jeśli podczas mistrzostw nie pierdyknie żadnego babola to on będzie najpoważniejszym kandydatem biorąc pod uwagę analogię jaką znalazł @lars19.
Drugi prowadził finał Ligi Europejskiej. Również nie było źle ale jego styl jest bardzo niewygodny. Puszcza wiele ostrych zagrań a FIFA ucieka od tego chcąc dbać o bezpieczeństwo zawodników. Mimo wszystko jest to drugi z sędziów który prowadził w tym sezonie finał ważnych rozgrywek.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Pierwszy z nich sędziował finał Ligi Mistrzów. Poradził sobie w mojej ocenie bardzo dobrze. Jeśli podczas mistrzostw nie pierdyknie żadnego babola to on będzie najpoważniejszym kandydatem biorąc pod uwagę analogię jaką znalazł @lars19.
Warto tez dodac, ze Holender sedziowal final Pucharu Konfederacji w zeszlym roku miedzy Brazylia i Hiszpania...moze go przygotowuja na sedziowanie finalu...ale tak jak mowisz, jak nie walnie jakiegos babola po drodze ????
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik

To jedziemy z ciekawymi typami dalej. ;)
Więcej niż 150 ? NIE 2,52
Tym razem idzie o bramki w całym turnieju z resztą jak widać na załączonym obrazku prosto z Fortuny. Ostatnie 2 turnieje MŚ odnotowały takie liczby bramkowe:
- 2006 Niemcy 147 bramek
- 2010 RPA 145 bramek
(...)
EDIT:STS odpowiada tym samym zakładem na ofertę Fortuny mniej jak 157 bramek i kurs 1,80 to już liczba zdecydowanie nie do przejścia
Sprawdź ofertę BetClic ????

Warto dodać, że rekordowa liczba bramek na World Cupie padła w &#39;98 roku we Francji.
Strzelono wtedy 171 goli w 64 meczach.
Z ciekawostek dodam jeszcze, że żadna reprezentacja z zagranicznym trenerem jeszcze nigdy nie zdobyła Mistrzostwa Świata. A jedynym trenerem, który 2 razy zdobył ten tytuł był Vittorio Pozzo, osiągnął to oczywiście z reprezentacją Włoch.​
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Co myślicie o zakładzie na brak hattricków w turnieju? Unibet za 0 daje 3.2 kurs a jest tylko kilka spotkań gdzie teoretycznie te hattricki mogą paść.
Gdzieś oprócz unibetu jest taki zakład, obecnie 2,80 - średnio zachęcające.
Gdzie oprócz 365 można łączyć w kombp awanse z grupy?
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Jest jakiś buk gdzie można zagrać w zakładzie kombinacyjnym zwycięzców grup na MŚ w piłę? Albo w zakładzie kombinacyjnym drużyny które wyjdą z danej grupy?
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Jest jakiś buk gdzie można zagrać w zakładzie kombinacyjnym zwycięzców grup na MŚ w piłę? Albo w zakładzie kombinacyjnym drużyny które wyjdą z danej grupy?
W Unibet możesz łączyć zakłady zarówno na zwycięzców grup jak i ogólny awans do dalszej rundy.
 
Do góry Bottom