>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Celtic Glasgow - Legia Warszawa 06.08.2014 (rewanż)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Brawa dla UEFA za profesjonalną decyzję. Nie mam nic przeciwko Legii i chciałem, żeby grała dalej, ale zasady są zasadami i trzeba je respektować. Żal mi wszystkich, którzy widzą w tym coś niesprawiedliwego i piszą o jakimś spisku. Legia pokazała, że jako instytucja nie dorosła jeszcze do europejskiego futbolu, w taki frajerski sposób, po dwóch znakomitych meczach z wyżej notowanym rywalem, żegnając się z marzeniami o Lidze Mistrzów. Za własne frajerstwo trzeba płacić, może ta kara czegoś nauczy tych debili. Sami są sobie winni.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
nie ma co dramatyzowac, nie ma powodow do walkowera, moze byc jedynie kara finansowa. Poza tym wciaz nie wiemy czy Bereszynski nie byl wpisani do protokolu na 2 runde.
I co gamoniu?
Z Ciebie jest taki znawca sportu jak z koziej dupy trąba! ????
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Moim zdaniem decyzja mogła iść zarówno w stronę kary finansowej, co tak naprawdę byłoby sprawiedliwsze patrząc na poziom sportowy ekip, albo w stronę właśnie wykluczenia. Tym bardziej teraz szkoda tych niewykorzystanych sytuacji w pierwszym meczu... 5:1 i byłby po temacie nawet teraz w przypadku walkowera.
Ciekawe jak teraz motywacja piłkarzy będzie wyglądać w walce o LE.
 
toki 26

toki

Użytkownik
Moim zdaniem decyzja mogła iść zarówno w stronę kary finansowej, co tak naprawdę byłoby sprawiedliwsze patrząc na poziom sportowy ekip, albo w stronę właśnie wykluczenia. Tym bardziej teraz szkoda tych niewykorzystanych sytuacji w pierwszym meczu... 5:1 i byłby po temacie nawet teraz w przypadku walkowera.
Ciekawe jak teraz motywacja piłkarzy będzie wyglądać w walce o LE.
5:1 nic by nie dało
 
Gy_Gy_Craveel 297K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Podobno walkower dla Celticu 3-0 taka informacja przyszla mi na komurke z sport.pl
Jestem ciekaw czy buki wezma to pod uwage naprzyklad awans Celticu do nastepnej rundy, jak oni beda to rozliczac? albo uniewaznia zaklady? hmm....
 
ding 125

ding

Użytkownik
Tym bardziej teraz szkoda tych niewykorzystanych sytuacji w pierwszym meczu... 5:1 i byłby po temacie nawet teraz w przypadku walkowera.
Nie wierzę, że ktoś mógł to napisać... Co byłoby? Jesteś aż tak głupi żeby myśleć, że przy zwycięstwie 5:1 i walkowerze 0:3 to Legia awansowałaby dalej bo ma lepszy bilans bramkowy??? Walkower przyznawany jest za dwumecz.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Nie wierzę, że ktoś mógł to napisać... Co byłoby? Jesteś aż tak głupi żeby myśleć, że przy zwycięstwie 5:1 i walkowerze 0:3 to Legia awansowałaby dalej bo ma lepszy bilans bramkowy??? Walkower przyznawany jest za dwumecz.
To ja napisałem o zwycięstwie 5:1, gratuluję, że tak szybko potrafisz rzucać inwektywami, szczególnie przez interntet ????
Info, które przeczytałem dotyczy walkowera za drugi mecz, nie znam dokładnie regulaminu, ale dlaczego pierwszy mecz także miałby być uznany ze nieprawidłowo odbyty ?
 
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
I co gamoniu?
Z Ciebie jest taki znawca sportu jak z koziej dupy trąba! ????
OK, Pomylilem sie. WYBACZ MI. A teraz prosze zebys mnie po 1 nie obrazal, a po 2 to moze odpowiedz na moj wczesniejszy post o tym ze onet to to samo co eurosport, bo miales chyba jakies watpliwosc ?
 
ding 125

ding

Użytkownik
Dałoby, umiesz liczyć człowieku? Wówczas Legia wygrywa w dwumeczu 5-4.
Uderz się w głowę czymś twardym.
Jak to działa. Prościej się nie da wytłumaczyć.
Legia wygrała pierwszy mecz 10:0. Nie jadąc na rewanż (godząc się z walkowerem 0:3) odbierasz możliwość wygranej Celticowi 11:0.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
???? hehe no i co mogę dodać od początku pisałem że legła nie przejdzie Celticu. Jest to taka kompromitacja tego klubu że aż ciężko w to uwierzyć. Trzęsienie ziemi w zarządzie pierdoła bereszyński to do młodej ekstraklasy żeby nauczył się liczyć takie powinny być decyzje. A celtic do teraz nie poinformował na stronie że grają w LM. Legia i Lech zrobiły w tym roku rewelacyjną reklamę naszej lidze. Lech piłkarsko legia w kwestiach zarządzania klubem.
 
Gy_Gy_Craveel 297K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja czekawm na pieniazki za awnas Celticu w bet365 ???? Bo jakby niebylo tak jak AKAszkal napisal w nastepnej rundzie jest Celtic
Prawdopodobnie zglosi sie wiele ludzi po kase do bukow ,przynajmiej ci ktorzy postawili na celtic, chyba ze uniewaznia zaklady po kursie 1,0
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
@Gy_Gy_Craveel
myślisz że Ci rozliczą? Ciekaw jestem bo żeby im się to opłacało to musiliby pozabierać tym co grali na awans legi a bet365 nie zostosuje takich myków bo zależy im na dobrej opinii wśród graczy.
 
synop2 28

synop2

Użytkownik
Eksperci od walkowerów i usprawiedliwiana Vrdoljaka, łapcie oficjalne info od UEFA:
Legia have been sanctioned for fielding an ineligible player (article 18 of the UEFA Champions League regulations and article 21 of the Disciplinary Regulations). The match has been declared as forfeit and Legia Warszawa have lost the match 3-0.
As a consequence, Celtic have qualified for the UEFA Champions League play-offs on away goals (agg: 4-4) and Legia will compete in the UEFA Europa League play-offs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
W moim odczuciu tak duza marka w europie jak Celtic pociagla za odpowiednie sznurki i mamy wynik calej sytuacji. Pokazalo to jak wyglada obraz Uefy ktora nie patrzy na ducha sportu i rywaizacji tylko kieruje sie wlasnymi interesami. Osoba wchodzaca w 87 minucie przy wyniku 6-1 w dwumeczu na pewno nie przechylila szali zwyciestwa na kozysc Legii. Bylo to zwykle nie dopatrzenie za ktore kara finansowa byla by idealnym rozwiazaniem. Jestem przekonany ze gdyby po drugiej stronie byl inny klub niz Celtik decyzja nie bylaby taka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom