>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashpoint 100% do 45 Euro

wnunio 0

wnunio

Użytkownik
a co powiedzie na to że wpłaciłem do nich 2 tygodnie temu i jeszcze kasy nie mam tej co wpłaciłem nie mówiąc juz o bonusie!! pisze dziennie po kilka maili do nich, jak jeden na dzien odpiszą to max i to zawsze tej samej treści ze kieruja sprawe do odpowiedniego dzialu... interwencja poszła juz do MB, dziś napisali żę zatwierdzili iż kasa poszła do nich pomyślnie i ze będą się kontaktować z nimi w celu wyjaśnienia gdzie są moje pieniądze.... moze to coś, da, no zobaczymy
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Ja osobiście odradzałbym granie u tego buka bo to co się czyta na temat tego serwisu to jest poprostu szczyt. Mam wrażenie jak by obsługa tego buka nie dawała rady ogarnąć tego całego bajzlu:-?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ja osobiście odradzałbym granie u tego buka bo to co się czyta na temat tego serwisu to jest poprostu szczyt. Mam wrażenie jak by obsługa tego buka nie dawała rady ogarnąć tego całego bajzlu:-?
ja cie popieram, przecież tyle jest markowych buków ... bet365, paddypower, betclick to przykłady, to po co się pchać w jakiś syf, i czytać takie rzeczy jakie tu niektórzy piszą, odradzam tego promo, strona chodzi jak żółw, a na dodatek taki kontakt i inne rzeczy ????
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
a co powiedzie na to że wpłaciłem do nich 2 tygodnie temu i jeszcze kasy nie mam tej co wpłaciłem nie mówiąc juz o bonusie!! pisze dziennie po kilka maili do nich, jak jeden na dzien odpiszą to max i to zawsze tej samej treści ze kieruja sprawe do odpowiedniego dzialu... interwencja poszła juz do MB, dziś napisali żę zatwierdzili iż kasa poszła do nich pomyślnie i ze będą się kontaktować z nimi w celu wyjaśnienia gdzie są moje pieniądze.... moze to coś, da, no zobaczymy
zalogowałem się aby sprawdzić czy napisali mi kolejnego maila w stylu że przekazali sprawe dalej i odziwo pieniążki są na koncie co prawda bez bonusu ale o niego tez bede walczył ???? najwidoczniej interwencja ze strony moneybookers przyniosła efekty, i pieniążki raptem się znalazły... no nic, trzeba dostać ten bonus, obrucić kasą i zlecić wypłatę... bo grać tam to napewno nie będę!
 
R 0

rafaello

Użytkownik
Chyba najlepsza promocja w ktorej bralem udzial nie dosc ze dopisalmi bonus 25e to jeszcze przyslali bonus kod 25e , dzisiaj kasa na koncie bankowy.✅✅
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Ja dzisiaj o 11 wplacilem 22E dalej czekam na bonus.:-? Ale mam takie pytanie czy moge grac za te 22E czy lepiej poczekac az dopisza bonus ?? Czy to bez róznicy ????
 
R 0

radk

Użytkownik
Chyba bez róznicy,ja wpłaciłem 23 euro bon dostałem 4-5 dni po wpłacie. Wczoraj wypłaciłem 60 euro jak dojdzie na konto dam znac. Ja obracałem tymi 23 euro przed dostaniem bonusa.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Chyba bez róznicy,ja wpłaciłem 23 euro bon dostałem 4-5 dni po wpłacie. Wczoraj wypłaciłem 60 euro jak dojdzie na konto dam znac. Ja obracałem tymi 23 euro przed dostaniem bonusa.
ale bon swiateczny 10E, czy chodzi ci o bonus 100% od depozytu ??
 
P 0

poolerek

Użytkownik
witam

wczorajszy mecz zagrany w 2 giej polowie wg mnie zagrany na under 1,5 gola(przy stanie 0-0), czy oni to dobrze rolziczyli uznajac kupon za przegrany?

Blyth Spartans Blackburn Over/Under 1.5 Tore 1,70 2 0:1
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
ja 3 dni ???? ( 15 zl prowizji mi wzieli przy 290 zl ) heh wiadomo chwila sie czekalo na bonusa i ogolnie strona sprawia zle wrazenie ale takie promo to mozna brac ???? kasa za free jakby nie patrzec ????
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
wymagają skan dowodu? bo z ich tempem odpisywania to długo poczekam, aż odpowiedzą a jak wymagają to wysłałbym przed ich informacją
 
Do góry Bottom