>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashpoint 100% do 45 Euro

wnunio 0

wnunio

Użytkownik
oho to widzę że jeszcze troche poczekam.... w środe rano zleciłem, miałem nadzieje ze na weekend dojdzie.... a widzę że może dojdzie na weekend ale następny ????
 
W 0

warrez

Użytkownik
Ja zleciłem przelew w niedzielę i dzisiaj już kasa na koncie. Bank mi odjął tylko jeszcze 8zł,ale przy mojej wygranej to drobnostka ???? Polecam buka!
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Zapytam jeszcze raz.
Czy promocja nadal aktualna?
Czy wystarczy postawic na Live po kursie 1.01 by bonus zostal obrocony?
Mam rozumiec ze stawiamy bonus + depozyt tak?
Dzieki i pozdrawiam
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zapytam jeszcze raz.
Czy promocja nadal aktualna?
Czy wystarczy postawic na Live po kursie 1.01 by bonus zostal obrocony?
Mam rozumiec ze stawiamy bonus + depozyt tak?
Dzieki i pozdrawiam
Nic nie pisze żeby był koneic promocji więc raczej nadal aktualne.
Tak mozna po kursie 1.01 Twoja kasa plus bonus i można wypłacać.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Aktualna promocja?
I czy przyznaja automatycznie? Bo niektorzy roznie pisali..
Pozdrawiam,
o automatyczny dopisaniu bonusu można pomarzyć
wpłacałem 29 grudnia i do dziś z nimi walczę
napisałem po polsku to po tygodniu odpisali żęby wysłać e-mail po angielsku lub niemiecku
napisałem po angielsku
odpisali żeby jeszcze raz przesłać wiadomość i uzupełnić ją o dane konta
imię nazwisko
nazwa użytkownika
adres zam.
datę urodzenia
napisałem im to jeszcze raz z cztery dni temu i do dziś odpowiedzi ani kasy nie ma
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Ja radzę nie pisać meili jak takich tylko korzystać z opcji kontakt na stronie głównej.
Na meile mi nie odpisali a dzięki tej zakładce dostajkesz taką wiadomość jak się zalogujesz na konto gracza. No i pisać tylko po ang lub niem. najlepiej od razu ze trzy rano w południe i wieczorem ;)
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Czyli kpnia xD
Ja wydarlem od nich kase z darmowych 10euro .
Ale skoro takie jajca robia to nie bede sie bawil chodz promo naprawde niezle ..
dosc szybki zysk gdyby nie ten ich kontakt .
Pozdrawiam
 
M 25

mase

Użytkownik
Ok dzieki za pomoc.
Wplacamy i automatycznie dodaja bonus? ( mam konto w PLN)
Ja dziś wpłaciłem w euro. Po 30 minutach bonusu nie było jeszcze na koncie, wysłałem maila po ang ale przez zakładkę kontakt tak jak pisał wyżej Jareks, to dopisali po 5 minutach.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Ja dziś wpłaciłem w euro. Po 30 minutach bonusu nie było jeszcze na koncie, wysłałem maila po ang ale przez zakładkę kontakt tak jak pisał wyżej Jareks, to dopisali po 5 minutach.
ja też pisałem przez ich stronę i nic
jak widać jednym odpisują szybko innym wcale
mało profesjonalny bukmacher
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
teraz to już przesadzili
po kilku dniach napisali że bonus się nie należy
gdyż został przyznany dla innego gracza korzystającego z tego kompa
tylko że nie ma takiej opcji tylko ja z niego korzystam
i nie rejestrowałem się u nich wcześniej
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jak by mieli lepszy support i lepszą stronkę to buk naprawdę ok. Z wypłatami problemu nie ma, ja już dostałem dwie i to do 4 dni od zlecenia.
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
Ja przed chwila wplacilem 93zl i automatycznie mialem na koncie 186zl. Zagralem Eurolige teraz na Olympiacos + Alba Berlin + Tau po kursie 1,4 bo musialem 3 zaklady postawic. Mam nadzieje ze nie bedzie zonkow w eurolidze :p
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Panowie!
Widzieliscie takie jajca!
Wplacilem do nich 25 euro . Nie dodali mi 100% bonusu i po dwoch godzinach od emaila ktory im wyslalem otrzymalem to:
Dear customer, Now you have become a 10€ Bonus and in a few Days you become the rest from 15€. We inform you with a Mail and a Code. With best regards Your Cashpoint.com team
Dodali mi do konta 10e (razem 35e) . I z tego co rozumiem za 5 dni dostane kod zdrapke na 15e , tak? Mam sie o nia upomniec?
Sam juz niewiem co myslec ale to jajca normalne sa xDD
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Witam !
Jak ten bukmacher rozlicza zakłady które nie odbyły się z powodu złych warunków pogodowych?? Tradycyjnie po kursie 1.0?? Czy moze kombinują i trzeba czekać aż zdarzenie zostnie rozstrzygnięte ?? Chodzi dokładnie o mecz St. Johnstone-Dunfermline
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Witam !
Jak ten bukmacher rozlicza zakłady które nie odbyły się z powodu złych warunków pogodowych?? Tradycyjnie po kursie 1.0?? Czy moze kombinują i trzeba czekać aż zdarzenie zostnie rozstrzygnięte ?? Chodzi dokładnie o mecz St. Johnstone-Dunfermline
Osobiscie tego nie mialem ale wydaje mi sie ze trzeba bedzie poczekac na mecz gdyz ten buk jest dosc dziwny ...
ale obym sie mylil ???? . najlepiej poczekac na ich reakcje , badz napisac emaila do supportu

PS.
Obrot 35 euro wykonany na live .
Stan konta (35,70)
Zlecilem wyplate i jak dojdzie dam znac. Niby jeszcze czeka mnie kod na 15 euro .
Zobaczymy jak bedzie ..
 
Do góry Bottom