>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cashpoint 100% do 45 Euro

T 0

tomkasz

Użytkownik
ja miałem na kuponie mecz Twente z pucharu Holandii sprzed 2 dni i rozliczyli kupon jeszcze tego samego wieczoru. z tym, że na jakiejś stronie holenderskiej znalazłem info o nowym terminie meczu. nie wiem jak jest w przypadku jeśli mecz może odbyć się np. jutro. to już trzebaby sprawdzić. prawdopodobnie jednak rozliczą jeszcze dziś po kursie 1,0.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
ja miałem na kuponie mecz Twente z pucharu Holandii sprzed 2 dni i rozliczyli kupon jeszcze tego samego wieczoru. z tym, że na jakiejś stronie holenderskiej znalazłem info o nowym terminie meczu. nie wiem jak jest w przypadku jeśli mecz może odbyć się np. jutro. to już trzebaby sprawdzić. prawdopodobnie jednak rozliczą jeszcze dziś po kursie 1,0.
Ok dzieki otrzymałem taka odpowiedz!
The Match is Postponed but its open when the Game was repeated.
When the game repeated in the next 48 hours (Bookmakers regulations) the Ticket stay available.
When the game after the 48 hours was repeated then you become the Bet with 1.0 assessed.
Thank You for Your patience!
Your Cashpoint Supportteam

Czyli jesli mecz nie odbedzie sie w ciagu najblizszych 48 godzin to rozlicza go po kursie 1.0??
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
tak. dokładnie tak. z moim meczem było tak, że od razu przełożyli na tydzień później i zakład rozliczono jeszcze tego samego dnia po kursie 1,0.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Wyplacalny . Ale maja maly burdel .
Sadze ze warto im przypomniec o wyplacie ktora juz zleciliscie a nie doszla z roznych przyczyn.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
teraz pisze na stronie ze podwajaja do 25euro

Wie ktos ile wedlug nich jest 25euro w przeliczeniu na PLN?

BO jak ja wplacalem 120pln to podwoili 120

Kumpel dzisiaj wplacil 150pln i podwoili 150 pln

Ciekawe czy jak ktos wplaci 200 to czy tez podwoją.

Wie ktos?

BO na ich stronie pisze ze jak sie zmieni na j polski to niby pisze ze podwajaja depozyt do 101pln ale jakos cosik wiecej podwajaja i nie bardzo to czaje.

Dodam ze bukmacher jak najbardziej wyplacalny tylko oferta troche uboga.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja wpłaciłem 50 euro czyli około 240PLN i mi dali drugie tyle, tylko obrót już chyba jest większy bo nie mogę wypłacić kasy.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zgadza się jest to promo dla nowych, wiecie jaki jest aktualny obrót bo nie odpisują na maile i na stronie też nie można nic znaleźć?
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
Calkowita kwota wplaty wlacznie z bonusem musi byc przed zadaniem wyplaty zastosowana przynajmniej trzy razy do oddania zakladów sportowych lub zakladów w zakresie Power Races, przy minimalnej kwocie 1,5.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Podwajają też do 200 PLN-ów ale skąd macie tą wiadomość o warunkach obrotu? Jeszcze niedawno wystarczyło raz zagrać po obojętnie jakim kursie.
re down:domyśliłem się:kwasny4565:. Jednak od kiedy on obowiązuje
 
B 0

browar112

Użytkownik
1. Gwarantowany bonus przy pierwszej wplacie wynosi 100 procent pierwszej wplaty, do maksymalnej kwoty 50 euro. Klienci uzywajacy innej waluty konta niz euro, otrzymaja maksymalna kwote w ich walucie konta, przeliczona wedlug biezacego kursu waluty w danym dniu.

2. Podany maksymalny bonus 50 euro (lub równowartosc) wazny jest tylko przy wplatach za pomoca Moneybookers. Dla wszystkich innych form wplaty maksymalna kwota bonusu wynosi 25 euro (lub równowartosc).

3. Bonus przy pierwszej wplacie obowiazuje wylacznie dla pierwszej wplaty na nowe konto zakladowe w cashpoint.com.

4. Bonus przy pierwszej wplacie wazny jest kazdorazowo dla jednego konta na klienta. Przy wielorazowych rejestracjach lub nowych rejestracjach obecnych klientów Cashpoint zastrzega sobie prawo stornowania bonusu i wynikajacych z niego wygranych oraz do zamkniecia konta/kont.

5. Calkowita kwota wplaty wlacznie z bonusem musi byc przed zadaniem wyplaty zastosowana przynajmniej trzy razy do oddania zakladów sportowych lub zakladów w zakresie Power Races, przy minimalnej kwocie 1,5.

6. W przypadku nieprzestrzegania podanych powyzej zasad, bonus, a takze osiagniete w ten sposób wygrane traca waznosc.

7. Gwarantowany bonus musi byc zrealizowany w ciagu 3 miesiecy po przyznaniu kwoty uznaniowej na koncie Cashpoint, w przeciwnym wypadku traci on swoja waznosc.

hmm i zastanawiam sie czy wplacac kase czy nie,bo jesliby bylo tak,ze mozna postawic jeden zaklad po minimalnym kursie to bym sie nie zastanawial i wplacal calosc,a jesli trzeba obracacac,to sie zbytnio nie oplaca.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Wplacilem 300 zl ale chyba nie dostalem bonusu,bo na moim koncie pojawila sie kwota 300 zl.
Jak sie sprawdza czy otrzymalem bonus??
EDIT: Wlasnie otrzymalem moj bonus ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
i co podwoili ci 300pln??

Wszystkei warunki na temat bonusu mozna znalesc na cashpoint.com
potem POMOC
i jest zakladka BONUS ZAKLAD
I tam wszystko pisze ile co i jak.

Ale ja juz osobiscie nie polecam juz tego buka bo promo od depozytu ma tak jak i iinne bukmachery a oferta zakladow zenujaca i przewaznie na jakis dobry typ trzeba dodac jakis 2 dodatkowe kupoyny ktore moga nie siasc a postawic je trzeba bo zakladu nie przyjmie.
 
Do góry Bottom