>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cashpoint 100% do 45 Euro

S 11

support75

Użytkownik
wiem dzieci ze jestescie slepo zapatrzone na komputer od rana do wieczora odswiezajac tylko stan konta, ale teraz mamy cos takiego jak ŚWIETA!
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
wiem dzieci ze jestescie slepo zapatrzone na komputer od rana do wieczora odswiezajac tylko stan konta, ale teraz mamy cos takiego jak ŚWIETA!
Ta najlepiej miesiąc przed nie realizować wypłat bo w hipermarketach już czuć świąteczny nastrój.
 
S 11

support75

Użytkownik
Ta najlepiej miesiąc przed nie realizować wypłat bo w hipermarketach już czuć świąteczny nastrój.
istnieje cos takiego jak WOLNE! nie uwierzysz ale wtedy bardzo czesto nie pracuja banki, firmy, rozne organizacje rowniez support z firm bukmacherskich a co za tym idzie wyplata moze sie znacznie przedluzyc.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Tak jak obiecałem.
Przelew zlecony(patrz data):

Dziś o 15:30 na koncie:

Więc buk jak najbardziej wypłacalny lecz dla mnie mało szczęśliwy ???? Gdyby poprawili ten support byłoby naprawdę nieźle ???? Radzę korzystać z promocji bo na prawdę kasa za darmo.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
No to naprawdę szybko, może dlatego że masz konto w mbanku, w sumie ja też mam w mbanku ale zapomniałem identyfikatora i podałem numer rachunku w ipko. może w tym roku jeszcze dojdzie...
 
baz 25

baz

Użytkownik
chyba dalej świeta sa nie ? ...
Jak byś trochę poczytał ten temat to byś wiedział ze kontakt jest na prawde kiepski z nimi, i to nie dla tego że są święta !! Ja pisałem do niech ponad tydzień temu i czekałem kilka dni na odp. A następnym razem wypowiadaj się o czymś o czym masz pojęcie :jezora:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jak byś trochę poczytał ten temat to byś wiedział ze kontakt jest na prawde kiepski z nimi, i to nie dla tego że są święta !! Ja pisałem do niech ponad tydzień temu i czekałem kilka dni na odp. A następnym razem wypowiadaj się o czymś o czym masz pojęcie :jezora:
tak tylko wnunio napisal po raz kolejny posta ze nic nie dochodzi, a wczoraj tak samo dyskutowal z suportem75 na ten sam temat wiec nie rozumiem po co napisal
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
tak tylko wnunio napisal po raz kolejny posta ze nic nie dochodzi, a wczoraj tak samo dyskutowal z suportem75 na ten sam temat wiec nie rozumiem po co napisal
A to dlatego że czekam juz od ponad 3 dni na kase przelaną przez MB! to paranoja Panowie, po to są szybkie transfery a nawet powiedzialbym natychmiastowe żeby grac odrazu i nie bawic sie w buki naziemne, jak bym wiedzial ze tyle bede czkal to bym poszedl do toto-mixu albo sts-u i bym puscil kupon bez zadnych komplikacji... to co oni robią to jest masakra Panowie????
 
M 0

makims

Użytkownik
wnunio ja dzis wplacalem przez paysafecard i kasa byla odrazu,bonusu jeszcze nie dostalem co prawda.Popelnili blad,jesli nie bedziesz ich mordowal mailami to sami tej kasy nie dopisza.
 
S 11

support75

Użytkownik
wpłaciłem do nich za pomoca m.b
kasa jest od razu na koncie, czekam teraz na bonus mam nadzieje ze do 16 dopisza bo chcialem mecz postawic.
 
baz 25

baz

Użytkownik
wpłaciłem do nich za pomoca m.b
kasa jest od razu na koncie, czekam teraz na bonus mam nadzieje ze do 16 dopisza bo chcialem mecz postawic.
nie dopiszą Ci do 16 na 99% tak mi się wydaje, ja czekałem na dopisanie kilka dni niestety :kwasny4565:
 
Do góry Bottom