>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Cashpoint 100% do 45 Euro

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Powinni ustalić jakiś większy obrót bo ten to jest śmiech na sali, sami sobie szkodzą. Zobaczymy jaka będzie ich reakcja jak Polacy wyciągną kupę kasy, czy zwiększą limit czy całkiem wyłączą polaków z promocji.
 
D 0

dejlux1

Użytkownik
działa wam ta strona bo mi co 10 raz się załączy na jakich przeglądarkach ją otwieracie? hej a ja mam coś takiego jak próbuje coś postawić to wyskakuje &#39;&#39;ihre wetten wurden alle abgelehnt&#39;&#39;
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
działa wam ta strona bo mi co 10 raz się załączy na jakich przeglądarkach ją otwieracie?
działa jak chłam ????
edit: na IE7 chodzi stronka lepiej, ale ja przy próbie wpłaty mam jakiś błąd, który już był opisywany przy rejestracji, niech ktoś pokaże jakiś screen wypłaty, bo kurcze nie wiem czy temu bukowi można zaufać ????
 
D 319

defox

Użytkownik
Ja zrobiłem wczoraj i czekam ???? Ktoś wcześniej napisał że ten buk ma taką ocenę jak sportingbet więc bez obaw. Jak dojdzie to wkleję skan
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
długo czekaliście na pieniądze przy wpłaceniu opcją MB?? powinny być natychmiast a czekam kilkadziesiąt minut i nadal niema.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
tak tak i na maila dostalem informacje od MB że tranzakcja została zrealizowana co oznacza, iż fundusze zostały zaksięgowane na koncie Moneybookers beneficjenta. tyle że u mnie nadal niema
 
depee 0

depee

Użytkownik
tak tak i na maila dostalem informacje od MB że tranzakcja została zrealizowana co oznacza, iż fundusze zostały zaksięgowane na koncie Moneybookers beneficjenta. tyle że u mnie nadal niema
Skoro dostałeś MAIL od MB,że pieniądze masz na koncie, to muszą być ;).
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
kurde, nietkurzy myślą że ludzie są ułomni.... nie mowie o wpłacie kasy na moneybookers tylko z moneybokers na CASHPOINT!
Ps. Kasy nadal niema, juz od kilku godzin....

Jareks89// Skoro dostałeś meila od MB to tylko w takim przypadku jesli pieniądze wpłynęły na konto w MB, oni nie wysyłają meili jak przelewasz pieniądze. I uważaj z tymi porównaniami :]
 
Do góry Bottom