>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Cash-point 10 Euro Free

fokus 0

fokus

Użytkownik
wczoraj dostalem 10e po raz drugi, postawilem wszystko i wygralem 39e, dzisiaj zlecilem wyplate na konto w banku. zobaczymy...
 
D 0

davvidos

Użytkownik
za taki burdel to ja dziękuję - jedni dostają 2 x 10 euro a innym nawet nie odpiszą na 50-tego maila, wciąż z tą samą treścią: &quot;where is my Xmas bonus ?&quot;
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja wysłałem jakieś 5 maili i otrzymałem mail od nich że mam więcej niż jedno konto co jest totalną bzdurą. Odpisałem i dziś przyszedł kod na koncie 37,40 PLN
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Ja napisałem raz wczoraj i dziś już dostałem bonus. Wiecie co, gdybym ja był &quot;support&quot; i ktoś mi by wysyłał po X-maili to też bym zwlekał z przyznaniem bonusu. Panowie więcej cierpliwości a mniej natręctwa a sądzę że wszyscy będą zadowoleni. Pozderko ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja napisałem raz wczoraj i dziś już dostałem bonus. Wiecie co, gdybym ja był &quot;support&quot; i ktoś mi by wysyłał po X-maili to też bym zwlekał z przyznaniem bonusu. Panowie więcej cierpliwości a mniej natręctwa a sądzę że wszyscy będą zadowoleni. Pozderko ????
Miałeś tylko i wyłacznie szczęście.... że ci odpisali, robią to wyrywkowo...
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
No ja już próbowałem wszystkiego ????

Dzisiaj napisałem do nich esej i dostałem kod.

Acha, jeżeli komuś nie działa jako bonus.card wklepcie kod w prepaid.card i powinno działać.

Po 3 tyg ale sie wywiązali ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Kasa po około 5-6 mailach w końcu na koncie. Także po tym co tu piszecie zostało tylko troszkę zarobić i można swobodnie wypłacić.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
To nie ze ktos sobie tak pisze ...
Tak jest w ich regulaminie a to ze mozna wyplacic mniej to juz inna bajka ..
Maja burdel i tyle :jezora:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wkurzyłem się i napisałem im ostrą wiadomość i poszła seria 10 takich samych. Może wreszcie mnie dostrzegą, bo rejestrowałem się kilkanaście minut po tym jak ktoś tutaj podał o tym info. Jak nie to zamykam konto, bo jak się coś obiecuje to się tej obietnicy powinno dotrzymywać
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
A ja dalem to info, a kodu dalej nie mam ???? )))))))

edit: 2 minuty po wiadomosci powyzej, CashPoint przyslal kod (dzialajacy), wiec jezeli ja sie doczekalem, to kazdy dostanie ???? )
 
Do góry Bottom