>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Cash-point 10 Euro Free

jawek 313

jawek

Użytkownik
po serii maili dostalem dzialajacy kod. 37.40 na koncie ???? teraz pytanie czy ktos w ostatnim czasie wyplacil od nich ?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Hahaha, wysłałem im 10 razy, pytanie dlaczego nie dostałem kodu mimo, że rejestrowałem się 16 grudnia i że zamierzam zamknąć konto i dostałem ten głupi kod!!
Odpowiedź w kilka minut :p
Seryjke 10 musicie wysłać ????
KOD DZIAŁA 37.40 PLN na koncie !!
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
po serii maili dostalem dzialajacy kod. 37.40 na koncie ???? teraz pytanie czy ktos w ostatnim czasie wyplacil od nich ?
O to sie nie martw, po drugie, w temacie jest kilkanascie razy napisane ze ludzie wyplacali (nie laska przegladnac temacik??):jezora:????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja tez teraz napisałem drugiego emiala i po 5 minutach dali mi kod

wiec piszcie bo z tego co widać dają teraz szybko jak sie emial wysle

gdzie tam sie aktywuje ten kod?
 
K 0

kibic1920

Użytkownik
Panowie przez niektórych temat schodzi na psy, to nie oaza i swej skruchy na dany temat tu nie wyżalamy, to również nie chat żeby co chwile pisac wysłałem xx maili 0 odpowiedzi. żenująca jest postawa niektórych, dalej rozpisywać się nie będe bo szkoda stukania w klawiaturę.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
dobra przejrzalem i tego nigdzie nie ma - nie moge zlozyc zakladu. musze cale 10e od razu czy jak ? i nie moge zrobic zakladu podwojnego ;]
 
shen 408

shen

Użytkownik
Hahaha, wysłałem im 10 razy, pytanie dlaczego nie dostałem kodu mimo, że rejestrowałem się 16 grudnia i że zamierzam zamknąć konto i dostałem ten głupi kod!!
Odpowiedź w kilka minut :p
Seryjke 10 musicie wysłać ????
KOD DZIAŁA 37.40 PLN na koncie !!
wysylales przez kontakt na stronie , czy emailowo ? ???? ja wyslalem przez kontakt na stronce i czekam,jak nie to zamykam konto ...
hahaha 10 euro na koncie nie wierze =D
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Ten buk jest nienormalny ... Nie odpisywali przez 3 tygodnie. Dzisiaj dostalem wreszcie kod i dostalem 37,40. Puscilem zaklad i sobie czekam. Wchodze teraz na konto a tam znowu 37.40 recznie dopisane. Zmienilem o nich opinie ;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Panowie przez niektórych temat schodzi na psy, to nie oaza i swej skruchy na dany temat tu nie wyżalamy, to również nie chat żeby co chwile pisac wysłałem xx maili 0 odpowiedzi. żenująca jest postawa niektórych, dalej rozpisywać się nie będe bo szkoda stukania w klawiaturę.
To po co się tu wpisujesz jak nic nie wnosisz. Jest okazja, żeby wreszcie dostać to co się należy, więc już nie pisz swoich żalów o schodzeniu tematu na psy.
Wysyłałem na stronie w sekcji KONTAK i tam orzymałem odp.
Aktywacja kodu: WPŁATA/WYPŁATA ---&gt; INNE ---&gt; BONUS CARD
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
panowie koledzy wyżej mają rację, piszcie teraz poprzez stronę meila o takiej treści:
tytuł: Xmas bonus !
treść:
Can I get Xmas bonus? I created my account and as I know, I should get 10 Euro for free !
my username:nick u buka
thanks

po 3minutach po wysłaniu przysyłają meil ???? i jest 10e !
 
Do góry Bottom