>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Cash-point 10 Euro Free

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
jak masz tak odpowiadać to daj se lepiej spokój, na mnie wrażenia to nie robi:p

Czlowieku, temat ma 12 stron, osmieszyles sie zadajac tego typu pytanie.......




ps. ja skapitulowalem po 25 e-mailach do nich ????

Mialem tez wplacic bo promo fajne, ale z takim kontaktem pewnie w zyciu bym nie zobaczyl tego bonusa od depo.....

Szkoda, bo promo fajne, no ale jak maja selekcje klientow, to tylko przez to traca..
 
K 0

kibic1920

Użytkownik
Ja na szczęście dostałem 10 Euro i to dość szybko, mam 60 Euro, lecz wypłatę mogę zlecić tylko jak na razie na konto bankowe, chcieć na mb to pierw wpłacić muszę a jak na razie moje konto na mb. ma 0,00. Gdy ktoś chciałby pożyczyć na dzień ( wiadomo wypłata idzie do 24 godz. na konto mb ) chętnie pożyczę, oczywiście oddam ciut więcej niż 10 Euro, wymianę możemy ustalić na mb, lub w jakimś odpowiednim temacie. Propozycje mile widziane.

Pozdrawiam. :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja na szczęście dostałem 10 Euro i to dość szybko, mam 60 Euro, lecz wypłatę mogę zlecić tylko jak na razie na konto bankowe, chcieć na mb to pierw wpłacić muszę a jak na razie moje konto na mb. ma 0,00. Gdy ktoś chciałby pożyczyć na dzień ( wiadomo wypłata idzie do 24 godz. na konto mb ) chętnie pożyczę, oczywiście oddam ciut więcej niż 10 Euro, wymianę możemy ustalić na mb, lub w jakimś odpowiednim temacie. Propozycje mile widziane.

Pozdrawiam. :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
Nic Ci to nie da że wpłacisz przez mb, wypłaty tylko na konto bankowe.
 
jk 0

jk

Użytkownik
a u mnie ciekawa sytuacja, bo bodajze 10.01 dostalem 36.55PLN zagralem prawie za cala kase tasiemca, zostalo mi z 3zl a dzisiaj patrze i 38PLN na koncie - ladny tam bajzel musza miec ????
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Dlatego dobrze jest zalozyc w Euro .
Nie ma takich problemow.
Chodz buk wyplacalny ( wielki ✅ ) , to jednak odpadnie przez segregacje i mizerny kontakt.
Pozdrawiam.
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
jest dosc jasno napisane w pierwszym poscie

&quot;AKCJA BOŻONARODZENIOWA X-Mas 01.-20.12.2008
X-MAS BONUS&quot;

wiec zwazywszy na fakt ze jest polowa stycznia 2009 dosc latwo wywnioskowac ze promo nieaktualne, chyba ze sie rejestrowales we wspomianym okresie
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja dostalem po 2. Ale to nie reguła i moze sie przedluzyc .
Niektorzy nawet tydzien czekali .
To zależy jak się bank uwinie, ja wypłacałem na konto w PKO, ale znajomy wypłacał na konto w mbanku i jemu tak jak tobie przyszła kasa po 2 dniach.
 
hali 3

hali

Użytkownik
ja się loguje dzisiaj na konto a tu stan konta:10e , a wcześniej już dostałem kod z bonusem. może też ktoś będzie miał;-)
dzięki kolego że napisałeś, i z ciekawości też się zalogowałem i o dziwo mam drugie 10 e ???? nie wiem o co chodzi ale tak jak już było wyżej pisane mają burdel niesamowity hehe
 
Do góry Bottom