>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Cash-point 10 Euro Free

K 1,2K

kukla

Forum VIP
od 2-3 stycznia do nich pisałem 2-3 maile dziennie i proszę... dziś przyszła wiadomosć na moje konto w buku ????
jeśli się uda to z 80 dych, minimalnie obracając łatwo wyjdą 2 stówki. OBy ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
od 2-3 stycznia do nich pisałem 2-3 maile dziennie i proszę... dziś przyszła wiadomosć na moje konto w buku ????

jeśli się uda to z 80 dych, minimalnie obracając łatwo wyjdą 2 stówki. OBy ????

po polsku do nich pisałeś?

EDIT A juz wiem, że trzeba po angielsku lub niemiecku
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
po polsku do nich pisałeś?

EDIT A juz wiem, że trzeba po angielsku lub niemiecku
dokładnie tak trzeba ???? :spokodfhgfh:
i zdecydowanie najlepiej pisać, jak już tu wcześniej parę osób wspominało, przez &quot;kontakt&quot; na stronie bukmachera
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
to co wszyscy ????
nie musisz posługiwać się żadnym tajnym kodem ;)
piszesz po prostu po angielsku, że chcesz bonus i tyle

np zwykłe.
Can I get Xmas bonus? I created my account (data) and as I know, I should get 10 Euro for free.
JAk dopiszesz should I forget about it to zrobisz wrażenie bardziej zdesperowanego ;p;d
 
M 86

masarro1

Użytkownik
mozna wyplacac ponize 50 euro bo zlecielm 25 euro i nie wiem co teraz kasa odjeta ??przelew bankowy
Ja też rano zleciłem wypłatę 30 euro początkowo zaakceptował system, wieczorem wchodzę na stronę a tam stan konta z przed wypłaty... udało się komuś wyplacić poniżej 30 euro??? w ogóle jakie są warunki obrotu orientuje się ktoś?? albo minimalna kwota?
pzdr.
a teraz kiedy próbuje wyplłacic wyskakuje komunikat Twoj IBAN jest za krótki .ehhhhhhh
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Nie no dwa tygodnie czekania to moim zdaniem o wiele za długo. Codziennie wysyłałem im maila i dostałem jedną odpowiedź, że posiadam więcej niz jedno konto ( bzdura ) - taka odpowiedz dostalo wiecej osob co potwierdza ze po prostu tego bonusa nie chca dac i za wszelka cene chca pozbyc sie problemu.
Oczywiscie po odeslaniu maila ze mam tylko jedno konto zadnego maial nie otrzymalem.
Przed chwilą zaspamowałem im z 20 maili, i będę robił to chyba co wieczór. ????

Ogólnie to bardzo nie polecam ... Robienie bukmachera internetowego w języku polskim w translatorze to jest jakieś nieporozumienie i chyba świadczy jaki poziom prezentuje ten buk. Samo selekcjowanie osob, kto ma dostac bonus a kto nie, komu odpowiemy na maila a komu nie pokazuje ze to malo wiarygodny bukmacher
 
D 5

dami21

Użytkownik
I chyba udalo mi sie wyplacic zlecielem wyplate 25 euro i napisali mi dzisiaj ze transkacje zostal wczoraj wyslana tak ?
Dear Customer !
The transfer was yesterday carried out.
With best regards
 
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
ja się loguje dzisiaj na konto a tu stan konta:10e , a wcześniej już dostałem kod z bonusem. może też ktoś będzie miał;-)
 
Do góry Bottom