>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
dostalem takiego meila wie ktos co tu pisze ??

Lieber Cashpoint-Kunde!
Anbei finden Sie unsere aktuelle Quotenliste mit unseren Topquoten!

Nutzen Sie Ihre Chance und erzielen Sie damit außergewöhnliche Gewinne!
Vorbeischauen lohnt sich!


Mit freundlichen Grüßen
Ihr Cashpoint Team
Z translatora bo niemieckiego nie znam:


Cash Point Szanowni Klienci!
W załączeniu znajdziecie nasz aktualny wykaz naszych kontyngentów Topquoten!

Wykorzystać swoją szansę i osiągnąć nadzwyczajne zyski!
Gone Warto zobaczyć!


Z poważaniem,
Cash Point swój zespół
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Mam pytanie do tych co już grali za ten bonus, czy to jest freebet i tylko ponad bonus się dostaje i czy trzeba grać od razu za całą sume bonusa?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
a ktoś już stawianie rozkminił? mam konto w PLN, każą stawiać w euro, jak daje np 5 euro to przyjmuje kupon ale za 5 zł, ja chce postawić grubiej np stawka 30 to mi nie przyjmuje
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
I dlatego lepiej było założyć konto w euro, ja własnie tak zrobiłem i ze stawianiem nie mam problemów, a pewnie mają błąd w systemie przeliczania stawek i dlatego takie problemy.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
I dlatego lepiej było założyć konto w euro, ja własnie tak zrobiłem i ze stawianiem nie mam problemów, a pewnie mają błąd w systemie przeliczania stawek i dlatego takie problemy.
wiesz jak sie tam rejestrowalem to nie zdawałem sobie sprawy, że będa kłopoty z obstawianie w PLN, ciekawe czy mozna po zarejestrowaniu zmienic walute...
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Promocja jak najbardziej na ✅✅✅

197,74 zl na koncie :-D (50 euro)

Ogolnie z bukiem sa problemy , w kwesti ze nie kazdy otrzymal bonus.
A najwiekszy minus to slaby kontakt.

Jednak po 2 dniach kasa na koncie bez problemow i skanow.

Pozdrawiam
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Promocja jak najbardziej na ✅✅✅

197,74 zl na koncie :-D (50 euro)

Ogolnie z bukiem sa problemy , w kwesti ze nie kazdy otrzymal bonus.
A najwiekszy minus to slaby kontakt.

Jednak po 2 dniach kasa na koncie bez problemow i skanow.

Pozdrawiam
jakiś mały kurs jak na euro, bo już dość dawno nie spadł poniżej 4.0 a ty nie dostałeś nawet 200zł :-D
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
jakiś mały kurs jak na euro, bo już dość dawno nie spadł poniżej 4.0 a ty nie dostałeś nawet 200zł :-D
Kurs 3.94
:jezora:

Przelew krajowy Cashpoint Malta Ltd. players acc. Players account xxxxxxxx W-Auszahlung KWOTA: EUR 50 KURS: 3.945
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
calkiem mozliwe ze promizje wzieli za przelew ????
ps. podajcie e-maile do nich (takie jakie znacie) bo z bonusa 100% wycignalem kase teraz ich bede meczyl xmasowym bonusem bo powinien mi sie nalezec a nie dostalem jeszcze...
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
calkiem mozliwe ze promizje wzieli za przelew ????
ps. podajcie e-maile do nich (takie jakie znacie) bo z bonusa 100% wycignalem kase teraz ich bede meczyl xmasowym bonusem bo powinien mi sie nalezec a nie dostalem jeszcze...
najlepiej pisz ze strony ja po pietnastym mailu dostałem bonus:-D
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja właśnie dzisiaj dostałem, napisałem w sumie 2 wiadomości, ale tylko 36.55zł. Skąd oni taki przelicznik wzięli to ja nie wiem.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Ja napisalem juz okolo 20 e-mail&#39;i ????
i nic, przedziwaczny bukmacher, ani jednej odpowiedzi od nich, ani jednego maila... nie da sie ukryc ze firma zdecydowanie jednych dyskriminuje a innych faworyzuje ???? ):p
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Ja napisalem juz okolo 20 e-mail&#39;i ????
i nic, przedziwaczny bukmacher, ani jednej odpowiedzi od nich, ani jednego maila... nie da sie ukryc ze firma zdecydowanie jednych dyskriminuje a innych faworyzuje ???? ):p
hehe co za buk
 
Do góry Bottom