>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
ale szajs od 3 dni wysyłam im po kilka maili dziennie i 0 odpowiedzi, chociażby napisaliby że mi nie dadzą tego bonusa, nieżle ten ich support olewa użytkowników, kasy bym tam w życiu nie wpłacił????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Dzisiaj wysłałem maila i dzisiaj dostałem odpowiedź ????

Dear Customer,
Your request has been forwarded to our appropiate department.
Thank You for Your patience!

With best regards,
Your Cashpoint.com
przeciez to jest tylko o tym ze twoje zgloszenie zostalo przekazane do odpowiedniego dziala,u niektorych bukow pare minut po wyslaniu maila takie cos sie dostaje ;]
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
ja wyslalem do nich meila ze strony ze skrzynki i przyszlo mi takie co
Dear Customer! A routine check of our system showed that You signed up with more than one account. Please tell us which one You will be using in the future, since we can give You Your bonus just once. We hope for your understanding for the measure, but the wagering permits only a single Login. Sie schrieben:
też to dostałem, mam tylko jedno konto, to może ich wymówka żeby nie dawać nam bonusów, ale syf
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
wyslalem im od siebie z poczty meile na wszystkie 8 adresow z zapytaniem ten bonus zobaczymy co odpisza jezeli wogole odpisza
 
S 11

szymcio

Użytkownik
Ja dostałem kod wczoraj na skrzynkę z wiadomościami u buka. Jakiś tydzień temu napisałem do nich, że rejestrowałem się przed 20 XII i że dalej nie mam &#39;xmass bonus&#39;. Tak że próbować.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Ja dostałem kod wczoraj na skrzynkę z wiadomościami u buka. Jakiś tydzień temu napisałem do nich, że rejestrowałem się przed 20 XII i że dalej nie mam &#39;xmass bonus&#39;. Tak że próbować.
daj adres na jaki pisałeś, i napisz mi w jakim języku pisałeś ?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mi wcześniej dali kod na 10e, dzisiaj patrzę a na koncie już jest 20e (support ręcznie dopisał mi kolejne 10e) i wyslali jeszcze maila z kodem, który mi już niedziała, nie wiem czy wykorzystany czy mi zablokowali, jak komuś się chce niech sprawdzi czy działa:
your 10 € code is 7981305083256914
 
S 11

szymcio

Użytkownik
No śmieszna sprawa. Sprawdziłem teraz konto i też mi przybyło kolejne 10 :]
W historii transakcji widnieje jako &#39;bonus card&#39; czyli tak samo jak po wpisaniu przeze mnie kodu. Chyba mają tam niezły b..el. No ale co tam, płakał nie będę ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Odpisali mi dzisiaj:
&quot;Dear Customer! A routine check of our system showed that You signed up with more accounts. Please tell us which one You will use in the future, since we can give You Your bonus just once. We hope for your understanding for the measure, but the wagering permits only a single Login. With best regards Your Cashpoint.com team Sie schrieben: Hi I dont get code promotion &quot;xmas&quot;. I dont get any email and sms . So if u could send me this code , please. Thanks and have nice day&quot;

I o co takim chodzi. ;|
Wyjaśni mi ktoś ?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Zakaz pisania o jakiś wymianach i sprzedaży żadnych systemów na forum. Nie pytajcie też o kody jak ktoś ma dobre serce i kod na zbyciu sam wklei, dlatego posty z prośbami będa usuwane a w późniejszym czasie wręcz &quot;nagradzane&quot;.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
I jak ma ktoś jakieś informacje odnośnie obrotu tym bonusem, czy tylko trzeba dobrnąc do minimum wypłaty. Z tego co widzę to można wypłacić tylko na konto bankowe, chyba ze się zrobi depozyt. I ciekawe czy za wypłatę na konto pobierają prowizję.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
No ja dobilem juz do ponad 50 euro .
Mysle czy by juz jutro nie zlecic wyplaty . Wyslalem meila o warunku i cisza xD.
Takze chyba sprobuje jutro i dam znac co i jak.
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
dostalem takiego meila wie ktos co tu pisze ??

Lieber Cashpoint-Kunde!
Anbei finden Sie unsere aktuelle Quotenliste mit unseren Topquoten!

Nutzen Sie Ihre Chance und erzielen Sie damit außergewöhnliche Gewinne!
Vorbeischauen lohnt sich!


Mit freundlichen Grüßen
Ihr Cashpoint Team
 
Do góry Bottom