>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

endriu 361

endriu

Forum VIP
Nie, ja teraz po prostu wszedłem na konto a kasa czekała ???? PRzedtem dostałem tego koda na ten &quot;wewnętrzny email&quot;. Poszło na tenisa na noc, co by kasiura nie czekała :spokodfhgfh:



BTW:
Lekka amnezja... To jakiś obrót trzeba zrobić z tym czy cuś? kurs minimalny?
minimalny kurs 1x i wypłata !
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie pamiętam czy było pisane czy nie, a nie chce mi się wałkować tego tematu od początku.
Jak postawie za te 10€ to jak wygram to mi je odejmą czy nie??
Czy po prostu stawiam na jakieś 3 mecze i jak kupon siądzie i jest minimum do wypłaty to od razu można wypłacać?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Nie pamiętam czy było pisane czy nie, a nie chce mi się wałkować tego tematu od początku.
Jak postawie za te 10€ to jak wygram to mi je odejmą czy nie??
Czy po prostu stawiam na jakieś 3 mecze i jak kupon siądzie i jest minimum do wypłaty to od razu można wypłacać?
Nie odejmą, te 10 E jest Twoje stawiasz je wchodzi i wypłacasz wszystko
 
G 0

gonczo

Użytkownik
Rozumie ktoś z Was jak oni rozliczają te zakłady? Dostałem bonus 37,40 PLN Grałem sobie w zakłady live:
moje zakłady:
20.01.2009 13:211 -way combination live bet25.20 PLN 1,5026.20 PLNDetails Print OddsMy PickResult Nadal Rafael Rochus Christophe Wer gewinnt das 9.Game im 3.Satz?1,5013:0
20.01.2009 13:151 -way combination live bet10.50 PLN 1,5011.20 PLNDetails Print OddsMy PickResult Nadal Rafael Rochus Christophe Wer gewinnt das 7.Game im 3.Satz?1,5013:0
20.01.2009 13:041 -way combination live bet7.00 PLN 1,054.10 PLNDetails Print OddsMy PickResult Nadal Rafael Rochus Christophe Wer gewinnt das 4.Game im 3.Satz?1,0513:0
20.01.2009 13:031 -way combination live bet10.00 PLN 1,5011.20 PLNDetails Print OddsMy PickResult Nadal Rafael Rochus Christophe Wer gewinnt das 3.Game im 3.Satz?1,5013:0
20.01.2009 12:34 bonus.card37.40 PLN
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Mi te Niemieckie szmaty nie dały nawet bonusa za depozyt chociaż czekam już ok 2tygodni, o kodzie nawet nie wspomne napisałem im sporo maili a nie dostałem żadnej odpowiedzi, prosił ich nie bede, napisałem im dzisiaj maila że żądam natychmiastowego zamknięcie mojego konta w tym niby buku(chociaż i tak wątpie żebym otrzymał jakąs odpowiedź)
Moje pytanie czy jest tam jakaś możliwość zamkniecia konta?
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ludzie dajcie sobie spokój za 40 zł będziecie z siebie robić natrętów i biedaków ... już lepiej wpłacić sobie gdzieś te 40 zł ???? Dali to dali nie dali to ich sprawa ja już do nich pieniędzy nie wpłacę a miałem nawet chęć.
 
M 0

mietek11

Użytkownik
Pisalem na wszystkie adresy zam9ieszczane w tym temacie i dzisiaj dostalem pierwsza odpowiedz.
Dear Sender,
Ms. Kopac is not working for our company any more.
pewnie koles za duzo bonusow dal i do wypieprzyli z roboty ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
zlecilem wyplate w niedziele 39 euro
a dzisiaj kasa wrocila na cashpoint i dostalem takiego maila:

S.g. Kunde, / Dear customer,
Ihre Auszahlung konnte auf Grund fehlerhafter Auszahlungsdaten nicht durchgeführt werden und wurde zurück überwiesen.
Your withdrawal could not be processed because of insufficient data. Your money has been booked back.
MfG / Wbr
Cashpoint.com Team


moze ktos przetlumaczyc?
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Mi to przetłumaczyło w translatorze jako z powodu braku wystarczających danych cofnęli wypłatę ale mogę się mylić.
Jak ktoś dobrze włada niemieckim to niech napisze do nich odnośnie obrotu.Może obrót uległ zmianie.pozdro
 
silweck 0

silweck

Użytkownik
Czy ktos kto stawia w Cashpoincie moglby mi wytlumaczyc dlaczego tam nie moge postawic zakladu? np biore jakis zaklad kombi (z 3, 4 lub 5 zdarzeniami) chce zagrac np. za 8,20 Euro to mi wyskakuje komunikat:
&quot;Prosze dostosowac stawki&quot; albo np po niemiecku &quot;Bitte passen Sie Ihren Einsatz an&quot; albo po angielsku &quot;Please adjust the amount of your bet&quot;
Co za cholerstwo?? Jak daje 10 euro to tez nie moge postawic o co tu chodzi? prosze o pomoc...
 
Do góry Bottom