>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

D 0

dklord

Użytkownik
U mnie jeszcze lepiej dostałem kod wpisałem go tam gdzie trzeba dostałem 37,40zł a za 3 min dostałem ponownie 37,40.W sumie mam 74,80 choć tylko jeden kod miałem.Fajnie
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
U mnie jeszcze lepiej dostałem kod wpisałem go tam gdzie trzeba dostałem 37,40zł a za 3 min dostałem ponownie 37,40.W sumie mam 74,80 choć tylko jeden kod miałem.Fajnie
no i to jest przykład jaki mają tam burdel, niektórzy dostają 2x ini wogóle....????
 
T 0

tomao2

Użytkownik
sam to zauważyłem, w niemieckim języku jest poprawnie, zresztą po prawej w zakładach które chce się dać też jest dobrze. Ogólnie bk ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
52 € wypłacałem a dziś z samego rana na koncie pojawiło się 220,25 PLN
Promocja fenomenalna a kasa strasznie szybko na koncie.
Zachodu tylko byłoby z tym co nie miara :p
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
u mnie dziś na wiadomość wysłaną ze skrzynki na stronce odpowiedzieli kodem po maksymalnie 2 minutach. kaska na koncie po bardzo długim czekaniu ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
52 € wypłacałem a dziś z samego rana na koncie pojawiło się 220,25 PLN

Promocja fenomenalna a kasa strasznie szybko na koncie.
Zachodu tylko byłoby z tym co nie miara :p
kiedy wyplacales?
bo ja wyplacalem wczoraj rano i kasy jeszcze nie ma
 
B 30

boher

Użytkownik
Jeśli się dzisiaj zarejestruje i wyśle do nich maila (lub 10) z prośbą o Xmas Code to myślicie, że są szanse? ????
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Jak wyplacaliscie to ilu cyfrowy kod IBAN mielisicie bo ja wpisuje 26 tak jak powinno byc i pisze ze za krótki
Kod Iban sklada sie z 28 znakow...
Wyglada nastepujaco:
PLxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx

Jak bys nie wiedzial czym sa &quot;x&quot;, to pisz na PW ;)
google nie boli... ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Jeśli się dzisiaj zarejestruje i wyśle do nich maila (lub 10) z prośbą o Xmas Code to myślicie, że są szanse? ????
albo jesteś tempy jak 100 hu. :kwasny4565: albo po prostu myślisz że jak na kogoś korzyść się mylą to i u ciebie tak będzie, tylko różnica jest taka że inni rejestrowali się w grudniu, a jak wiesz albo i nie bo wogóle nie czytasz to promo obowiązywało w grudniu ... tyle z mojej strony !!!
 
shen 408

shen

Użytkownik
hm ciekawe,w kodzie IBAN wpisuje PL i 26 cyfr z konta,a wyskakuje mi że numer IBAN jest za krótki,czy też tak ktoś miał,co trzeba zrobić ?
@re down
bankowe konto,chyba ze gdzies indziej sie da ????
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
hm ciekawe,w kodzie IBAN wpisuje PL i 26 cyfr z konta,a wyskakuje mi że numer IBAN jest za krótki,czy też tak ktoś miał,co trzeba zrobić ?
mam identyczna sytuacje tez nie wiem co mam zrobic :-| ( a na co wyplacasz ??)
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Nie, ja teraz po prostu wszedłem na konto a kasa czekała ???? PRzedtem dostałem tego koda na ten &quot;wewnętrzny email&quot;. Poszło na tenisa na noc, co by kasiura nie czekała :spokodfhgfh:

BTW:
Lekka amnezja... To jakiś obrót trzeba zrobić z tym czy cuś? kurs minimalny?
 
Do góry Bottom