>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

pablozks 4

pablozks

Użytkownik
wow! mi wreszcie przyznali ten bonus ;) przed godz. 13 sprawdzałem to nie było, to musieli wysłać niedawno. A wcześniej chyba z 10 maili im wysyłałem ???? 37,40zł na koncie. ????
 
D 319

defox

Użytkownik
No ja też.. Chyba z 20 maili wysłałem. Najlepiej pisać na adres supportu, a nie przez kontakt na stronie. Chociaz nie wiem czy to też tam nie trafia.
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
ja wczoraj pisałem przez kontakt na stronie. nie wiem na jakiej zasadzie tam odpowiadają na maile, ale po około minucie miałem już kod w skrzynce. wcześniej wysyłałem ze 3 wiadomości ze skrzynki. nie ma reguły - trzeba mieć farta, żeby odpisali.
powodzenia!
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Czy ktos kto stawia w Cashpoincie moglby mi wytlumaczyc dlaczego tam nie moge postawic zakladu? np biore jakis zaklad kombi (z 3, 4 lub 5 zdarzeniami) chce zagrac np. za 8,20 Euro to mi wyskakuje komunikat:
&quot;Prosze dostosowac stawki&quot; albo np po niemiecku &quot;Bitte passen Sie Ihren Einsatz an&quot; albo po angielsku &quot;Please adjust the amount of your bet&quot;
Co za cholerstwo?? Jak daje 10 euro to tez nie moge postawic o co tu chodzi? prosze o pomoc...
Mam ten sam problem... jakby ktoś wiedział co zrobić to dajcie znać.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Miałem mały kupon bo 3 spotkania na kuponie, wpisywałem różne stawki to nie przyjmowało. Dałem &quot;na jaja&quot; stawkę 100 euro i przyjęło ale za całą kase .... miało być 2 euro a poszło za całe 10 euro. ;)
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ta firma jest udana:jezora:
Wszedł mi kupon na 22 eur, poszedłem na pokera, przegrałem trochę, wypłacam 4.90 z pokera a tu 14.90, więc chyba drugi bon dostałem:-D
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
U mnie to samo ???? Tyle, że postawiłem pierwszy zakład za całość, i 30 min po tym dopisali mi drugi raz 37.40 PLN ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
nie zagladałem tu wczesniej, bo syf niesamowity jest.
Nie przyslali kodow etc, a mi sie nie chcialo bawic w maile ...
Teraz nagle mnie natchnelo, wpadlem na 14 str i post endriu ...
zrobilem jak mowil i kod w 3 minuty na poczcie ;)
10E na koncie ...
chyba nie ma jakiś extra sposobów na ugranie extra kasy ? zostaje zwykle granie ;)

no nic, pozdrawiam !

promo jak promo ???? 10E piechota nie chodzi ... na nocne AO bedzie xD
 
M 0

mietek11

Użytkownik
ja tez robilem tak jak pisal endriu i kupa, pisal ktos moze po niemiecku?? moze to przyniosloby lepszy efekt. ja niestety szwabskiego nie znam:kwasny4565:
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
panowie tyle piszecie ze wam kabakiere dali, ale czy ktos w koncu wypłacił ?? bo tylu z was pisalo ze dało wypłate...KASA DOSZEDŁA??
Jakbys czytal wczesniejsze posty to bys wiedzial.
Pewnie ze doszla promo na ✅

Osobiscie dostalem tylko raz bonus a nie tak jak niektorzy ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Ja już prawie dobiłem do 50E a jak ta sztuka się uda to będę próbował wypłacać, tylko nie wiem teraz jak to będzie jak dwa razy dostałem to 10 E.
 
Do góry Bottom