>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwinner 150 % bonus do 75 euro

K 1

kosmos1987

Użytkownik
oto ich oficjalna odpowiedz na problemy związane z płatnościami, znalazłem ją na zagranicznym forum.
Regarding this unfortunate and irritating issue of payments delay, we assure
you, that we have taken all necessary measures to satisfy any pending
payment, within a few days. Please note that Cyprus Banking System has faced
severe problems and many businesses funds were partially blocked for a few
weeks. This of course had a chain reaction in the market and unfortunately
reached the end consumer as well.
We were very careful of not creating panic among our clients, as you may
understand what a setback a negative image would be for our future gaming
and the pending payments as well. Rest assured that we will deal with this
as soon as possible and we will let you know of the settlement in writing.
 
B 413

bladasek23

Użytkownik
Witam i jak udało się komuś wypłacić ? Czas oczekiwania wypłaty to niby 3-10 dni a 10 dzień przypada w sumie na pon. jak można ich zaskarżyć ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ja juz spisalem kase na straty.To sa oszusci i tyle.Jak powazna firma nie moze naprawic systemu wyplat przez ponad miesiac heeh. U innych bukow jak sa problemy to dzien gora dwa.Najlepsze jest to ze wplacac nadal mozna.Cisne tym oszustom mailami i na czacie jak tylko moge.Chociaz tyle mi zostalo...
 
B 413

bladasek23

Użytkownik
i co ktoś próbował zastraszyć tą firme sądem prawnikami itd. ? bo ja piszę na czacie i wyjęzdzają mi ze smiesznym hasłem że oni tylko są posrednikami i że nalezy email pisac na wskazany adres. a tam pisze i od tyg zero odp
 
B 413

bladasek23

Użytkownik
ponawiam pyt. czy ktoś skierował sprawę do sądu do prawnika ? bo pierwszy raz spotykam się z taka sytuacją i nie wiem co zrobić ? proszę o pomoc... jaki oni mają obowiązek w stosunku do mnie ? ja żadanie pokazania certyfikatu muszą to zrobić ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
nie wiesz co zrobic ?
to Ci powiem, zaloz konto w podobnym buku , wplac kaske (ZGARNIJ BONUS) graj i jak cos ugrasz to sprobuj wyplacic
po co tu wplaciles 150% BONUS
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a od kiedy ustawa hazardowa jest zabroniona w necie ... ?
No od dosyć dawna.
skoro firmy biorą w tym udział..
To jest najlepszy argument. Skoro firmy w tym biorą udział to nie możesz absolutnie popełnić przestępstwa.
a ja nie musze koniecznie mieszkać na terenie naszego kraju ?
I co z tego ? Ale jestes Polakiem. Podam Ci przykład. Np bedąc na terenie Hiszpanii nie zagrasz w bet365 jako rezydent kraju Polska.
Więc skoro żyjesz w innym państwie niż Polska to musisz pytać tamtejszych adwokatów. Tutejsi Ci nie pomogą, bo znaja prawo polskie, a nie innych krajów.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
nie wiesz co zrobic ?

to Ci powiem, zaloz konto w podobnym buku , wplac kaske (ZGARNIJ BONUS) graj i jak cos ugrasz to sprobuj wyplacic

po co tu wplaciles 150% BONUS
 
Do góry Bottom