>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwinner 150 % bonus do 75 euro

B 646

bladasek23

Użytkownik
tyle że koledze udało się dokonać wpłaty obrócić bonus i wypłacić.. wiec skoro do tej pory nie było sprzeciwu więc uważałem ze warto skorzystac.. i sam też byś skorzystał
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
udało mi się uzyskać odpowiedz na moje maile od ich supportu :
Hello,
Thank you for your e-mail and our apologies in the slight delay in our reply.
Regarding your withdrawal this will be completed very soon. The problem in withdrawals is raised due to the complicated Banking matter that is troubling businesses in our area. Please note that Cyprus Banking System has faced severe problems and many businesses funds were partially blocked for a few weeks. This of course had a chain reaction in the market and unfortunately reached the end consumer as well.
We expect that these problems will be resolved in few days. Until then we plead your understanding, as our company has been supporting its clientele vigorously for quite some time.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
udało mi się uzyskać odpowiedz na moje maile od ich supportu :
Hello,
Thank you for your e-mail and our apologies in the slight delay in our reply.
Regarding your withdrawal this will be completed very soon. The problem in withdrawals is raised due to the complicated Banking matter that is troubling businesses in our area. Please note that Cyprus Banking System has faced severe problems and many businesses funds were partially blocked for a few weeks. This of course had a chain reaction in the market and unfortunately reached the end consumer as well.
We expect that these problems will be resolved in few days. Until then we plead your understanding, as our company has been supporting its clientele vigorously for quite some time.
moim zdaniem pisza glupoty w ostatnim czasie nawet czat zlikwidowali pewnie zeby im ludzie glowy nie zawracali dla mnie to walek i tyle.szkoda bo troche euro tam mam...
 
F 0

filo7

Użytkownik
Wpłaciłem 75 euro i nie zdecydowałem się na żaden bonus. Grałem przez dwa tygodnie i chcę wypłacić 200 euro. Jednak nie zrealizowano mojej wypłaty i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od Obsługi Klienta. Czy jest ktoś kto wypłacił stamtąd pieniądze. Znalazłem w internecie dużo skarg na wypłaty. Wygląda na to, że nie mają żadnej licencji, więc to moja wina, że w ogóle wpłaciłem tam środki.
 
M 0

mjlordu

Użytkownik
Hej,
to i ja może dodam coś od siebie.
Konto usunąłem tam z jednego powodu.
5 razy miałem taka sytuację, że z MB wpłacałem pieniądze, one znikały z MB, ale w Bwinner nie pojawiały się. Za kazdym razem była walka przez chat (jak jeszcze był), wiadomości i mejle.
Najpierw standardowa odpowiedz ze to wina Skrill, pozniej wychodziło ze musieli recznie dodawac kase. Ani przepraszam ani nic. Wypłacałem ostatnią kasę jakoś w tym tygodniu, szła 3 dni. Z wypłatami nie było żadnych problemów, ale nie polecam buka. Support jest tragiczny, na stronie często jakies wewnetrzne błedy.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
spoko, tylko dziwne ze teraz wyplacaja pieniadze a innych oszukali i czekaja miesiacami, dostal moze ktos jeszcze ostatnio od nich przelew?
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
mi jak sie przypomni raz na tydzien to pośle im maila, ale już nie wierze w to że mi wypłacą. Chociaż może jak będę grzeczny to dostane przelew od nich gdzieś na Boże Narodzenie od Mikołaja :p
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
mi jak sie przypomni raz na tydzien to pośle im maila, ale już nie wierze w to że mi wypłacą. Chociaż może jak będę grzeczny to dostane przelew od nich gdzieś na Boże Narodzenie od Mikołaja :p
odpisuja Ci chociaz na te maile?bo mi nie jedynie odpisza jak wysle message ze swojego konta u nich ale to napisza ze wszystkie sprawy zalatwiaja przez maila i tak wkolo heeh smiech
 
B 646

bladasek23

Użytkownik
hej i co komuś udało się coś załątwić ? ja i mój kolega daliśmy jeszcze radę wypłacić ale koleżanka niestety poległa i od miesiąca bwinner milczy .. nawet na fb udają i wysyłają do centrali obsługi a na pocztę pajace wysyłaja nadal newslettery
 
imanust 4

imanust

Użytkownik
Miałem na koncie ok.100 Euro
21 października zleciłem wypłatę 30 Euro i doszła 23 października na MB.
Następnie tego dnia zleciłem wypłatę 35 Euro i ani widu ani słychu. Może szykują niespodzianki świąteczne od Mikołaja? ????
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
mialem podobnie jak kolega zlecilem dwie wyplaty po symboliczne 10 euro zeby sprawdzic czy wogole dzialaja wyplaty i doszly natomiast na wieksza sumke juz jej nie widac i nie wiadomo co sie dzieje heh
 
Do góry Bottom