>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bwinner 150 % bonus do 75 euro

milson 209

milson

Użytkownik
ja wypłate (600E) zleciłem 13.08, wszystko ok, została zaakceptowana, dokumenty chcieli przy dodaniu bonusa tylko do tej pory jeszcze jej nie otrzymałem... doszła komuś ostatnio wypłata na skrilla ?
męcz support. Miałem tak samo, kilka razy pisałem do nich, aż w końcu, za którymś razem gość z obsługi zaczął wszystko sprawdzać i okazało się, że mieli jakiś błąd. On to usunął i po 20minutach miałem kasę na Skrillu. Spróbuj.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja wypłate (600E) zleciłem 13.08, wszystko ok, została zaakceptowana, dokumenty chcieli przy dodaniu bonusa tylko do tej pory jeszcze jej nie otrzymałem... doszła komuś ostatnio wypłata na skrilla ?
kto tam bedzie jeszcze gral jesli tyle sie czeka na wyplaty?
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
męczyłem ich wczoraj tak jak radziłeś. Koleś sprawdził, powiedział, że wszystko jest ok, żebym się nie martwił i cały czas wklejał mi formułkę, że wypłaty trwają u nich od 3 do 10 dni roboczych. A chciałem tą kasę wpłacić do BAH, ale jak tak dalej pójdzie to nie zdąże...
 
K 1

kosmos1987

Użytkownik
mi tez cofneli, babka na czacie kazała zlecić ją jeszcze raz. A jak sie jej zapytalem czy znowu bede musial od nowa czekac 10 dni na wyplate to powiedziala zebym jutro sie z nimi skontaktowal to postaraja sie mi pomóc.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
mi tez cofneli, babka na czacie kazała zlecić ją jeszcze raz. A jak sie jej zapytalem czy znowu bede musial od nowa czekac 10 dni na wyplate to powiedziala zebym jutro sie z nimi skontaktowal to postaraja sie mi pomóc.
u mnie dokładnie to samo...
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
to ja wam opowiem inna historie.
mi na samym poczatku udalo sie wyplacic bez problemu. wyplate dostalem w ciagu 24h.
polecilem tego buka koledze i u niego byly niezle jaja. chcial wyplacic 240euro. wyslal skan dowodu i czekal. przez pare dni nic wiec wszedl na czat a tam pani mu powiedziala ze podejrzewaja go ze znal wyniki meczów przed ich zakonczeniem, jego pieniadze zostaja zamrożone i sprawa skierowana do jakiegos tam menadzera od ryzyka i po 10 dniach dostanie odpowiedz co z jego kasa.
po 10 dniach mu odpisali ze nie dostanie pieniedzy poniewaz znal wyniki meczow przed ich zakonczeniem i za 10 dni sie dowie czy zostanie mu zwrocony depozyt.

masakra jakas. mowi ze gral jakies nizsze ligi i pare typow mu weszle po niezlym kursie ale skad mial znac wyniki przed ich zakonczeniem?:&gt; to pozotanie tajemnica buka ???? i chyba nawet skargi niegdzie na nich nie mozna napisac.
widac ze ten buk cos kombinuje i ja bym sie wstrzymal z graniem u nich....
 
imanust 4

imanust

Użytkownik
Osobiście też nie mam o nich dobrej opinii. Mimo, iż jeszcze nie dobrnąłem do wypłaty to w moich oczach źle rozliczyli zakład (11.08.13 - NFL, Indianapolis-Buffalo over17,5 1st half) do czego się przyznali na LIVE chacie, ale gdy nie dokonali zwrotu jeszcze raz się z nimi skontaktowałem to nagle wyuczonymi formułkami informowali iż go przegrałem.. Od czasu gdy do nich napisałem o ewentualnym zgłoszeniu sprawy, nie odpisują.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Też mam ciekawą sytuację. Jakieś 2 tygodnie temu zlecałem wypłatę, poszło, było ją widać jako zaakceptowana. Żadnego maila czy czegokolwiek, że chcą dokumenty nie chcieli - ale spoko, bywa i tak, nie zawsze firmy proszą. Wypłacałem przelewem - po 10 dniach roboczych nagle patrzę - wypłata odrzucona ????
Wchodzę na czat i pytam babeczki o co chodzi. Obrót na moje oko przkroczony o kilkadziesiąt ojro, jak dla mnie sprawa zakończona ale lepiej dopytać. Babeczka popatrzyła na moje konto i wydała osąd - aby wypłacić muszę mieć na koncie 625 euro ???? Chyba pomyliła z warunkami bonusu, tak już jednak z tymi konsultantami bywa - podziękowałem i czat zakończyłem.
Czekam na odpowiedź supportu. Swoją drogą też sytuacja mi się nie spodobała - zamiast mnie szybciej poinformować, że coś nie tak to czekają do ostatniego momentu i cofają wypłatę.
 
E 0

emilbr

Użytkownik
To teraz coś ode mnie.
Warunki obrotu przy maksymalnej kwocie bonusu to obrót 625€ po kursach 1,5.
Wpłaciłem 50€, obróciłem depozyt, dostałem bonus. Po ukończeniu obrotu miałem na koncie jakoś 290€. Zleciłem 5 sierpnia 100€ do wypłaty, doszło po dwóch dniach, resztę zostawiłem na dalszą grę, jednak dostałem limity po 25€ na KAŻDE zdarzenie. Zagrałem kilka kuponów, zleciłem do wypłaty resztę (173€) i od tamtej pory mam problemy. Najpierw zero reakcji, zwrot pieniędzy na konto bez żadnej wiadomości. Po ponownym zleceniu dostałem wiadomość (w sekcji profile - my messages), że przed wypłatą według warunków promocji muszę wykonać obrót na łączną sumę 625€ po kursach... 2,0 :O
Istna komedia z tym bukmacherem...
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
To teraz coś ode mnie.

Warunki obrotu przy maksymalnej kwocie bonusu to obrót 625€ po kursach 1,5.

Wpłaciłem 50€, obróciłem depozyt, dostałem bonus. Po ukończeniu obrotu miałem na koncie jakoś 290€. Zleciłem 5 sierpnia 100€ do wypłaty, doszło po dwóch dniach, resztę zostawiłem na dalszą grę, jednak dostałem limity po 25€ na KAŻDE zdarzenie. Zagrałem kilka kuponów, zleciłem do wypłaty resztę (173€) i od tamtej pory mam problemy. Najpierw zero reakcji, zwrot pieniędzy na konto bez żadnej wiadomości. Po ponownym zleceniu dostałem wiadomość (w sekcji profile - my messages), że przed wypłatą według warunków promocji muszę wykonać obrót na łączną sumę 625€ po kursach... 2,0 :O
Istna komedia z tym bukmacherem...
ja na twoim miejscu bym probowal przerzucic na inne konto...nie wiadomo co oni jeszcze wymysla...
 
imanust 4

imanust

Użytkownik
a gdzie chcesz zgłosic ta sprawe? kazdy buk ma w regulaminie napisane kto rozstrzyga spory. wydaje mi sie ze oni tego nie maja...
no właśnie też popatrzyłem i się zastanawiam gdzie to zgłosić. ktoś ma jakiś pomysł?
przerzucić ciężko przy limicie 25 ojro
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
U mnie wszystko poszło bez większych problemów. Tzn wpłaciłem 50 euro przegrałem za pierwszym strzałem, napisałem im mejla i od razu (w ciągu chyba godziny) na koncie miałem 75ojro. zrobiłem obrót 625 euro po kursie minimalnym 1,5 plus obrót 25 euro po kursie minimalnym 2,0 (ktoś na forum pisał że musiał robic więc zrobiłem na wszelki wypadek) i zleciłem wypłatę wszystkich pieniędzy czyli 372 euro. było to 11 sierpnia późnym wieczorem koło godziny 23. na drugi dzień z rana patrze a na koncie bwinner365 mam znowu nie zero tylko 372. nie wiem o co kaman na mejla nic nie pryszło ale patrze w zakładce my profile / my messages mam dwie informacje.
Pierwsza: &quot;Hello! Your withdrawal request was canceled because You did not write down Your name and surname. Please, while making a withdrawal request, fill Your name and surname.&quot; to sie skapłem że przy wypłacie napisałem samo nazwisko bez imienia
oraz druga: Hello! We would like to inform that If You want Your withdrawal request be confirmed You should send the scan of the document You use at registration form to this e-mail address&quot; więc wysłałem im mejla ze skanem i czekam na jakieś info czy zatwierdzają czy nie. nie było żadnej reakcji więc na drugi dzień rano (13 sierpnia) znowu zleciłem wypłatę a wieczorem jak wyjeżdżałem na wczasy pieniędzy nie było jeszcze ale jak wczoraj wróciłęm to na moneybookers patrze i jest 1515,85 złociszy. nie wiem kiedy dokładnie przyszły jak wam zależy moge sprawdzić. ja osobiście jestem z tego buka zadowolony chociaż nie lubie grać w euro bo zawsze czowieka oszukają na przeliczaniu ????
 
Do góry Bottom